PDA

View Full Version : "BRATSKA OBI4"



kur01
11-18-2004, 19:31
Taka imam edin vupros imam malik brat na 12 godini koito me drazni adski mnogo. Pravi se na idiot i pove4eto momi4eta mu vikat 4e e mnogo sladuk (predi da go opoznaqt oba4e) ta nali vikate 4e momi4etata ne obi4at mom4eta deto se pravat na idioti i zatva vi pitam naistina li mu se kefat ili prosto 6toto e po maluk momi4etata go mislqt za sladuk govorq za momi4eta 15 16 17 godini.A za tva deto vi vikam predi da go opoznaqt 6toto v deistvitelnost ne e takuv daje priqteli nqma nai dobriq mu priqtel mu se kefe6e 4 ili 5 godini a ve4e se mrazqt. Az go poznavam nai dobre ot vsi4ki i moga da vi kaja 4e e pulno laino i ako sum siguren 4e nqma da me opandizqt s udovolstvie 6te mu prereja graklqna. :evil:

NeBeSeN_88
11-18-2004, 19:56
Мии виж ся да ти кажа. Аз имам голям брат (с 10 години по-голям) и близнак. Първо за големия брат :) да кажа че е СУПЕР ПИЧ мноо ма кефи. Още откакто бях малък е изразявал уважение към мен и винаги ме е учил. Простоооо пък ся като пораснах и редовно ми дава кинти кат закъсам или презервативи еи такива работи. Брат мечта е тоя ..... кви спомени имам от малъъъък. С него на всякаква тема просто ..... и винаги уважава мнението ми и ми помага или ми дава съвет. Кат бях малко лапе още си бях харесал една мадама начи и оня ми вика аре обади и са - аз ти луд ли си ве ....... ииии колко време ми е обяснявал (ма аз на 12-13 години) и ми е викал да не са шашкам и да не ми дреме еи такива и накрая и са убадих де. А тоз близнака малеееее...... с него до преди половин година някаде толкова се драчихме ама толкова се нареждахме постоянно - чак не можехме да се понасяма - кат са видим и почвахме да са псуваме. Мноо ма нервише копеуето амааа ся от половин година някаде се разбираме и никви такива няма. Ти ши видиш брат ти кат порасне и кат почне да разсъждава вече по-логично .... ши почнете да се уважавате вие 100%. Аз колко пъти съм се бил с брат мии и се някви пирови победи имаше - кръв навсякаде, разбити носове, устни... и сме се мразили и не можехме да се гледаме ама ся ...... ся само някой да каже нещо просто скачаме двамата. Лятото имаше такъв случай начи скачат ми двама и почва здрав бой (ся да не са хваля ама....не прощавам че и 3ма да бяха). И само единия беше прострян там и другия ши ми скача в гръб. И гледам брат ми с един джоб(за ядене) мята го на една страна и така му са нахвърли на оня другия че после тяхните ги сабираха с прахосмукачка. Рамо до рамо сме се били с братото един път даже бяхме двамата срещу 5 човека(не искам да прозвучи надуто сериозно) - искаха да на гърбят ама нещо не бяха познали хората. Представи си 2ма 186 см по 75 кила (мускули) и 4 години карате до зад гърба си. Миии мога да ти кажа че им гепихме около 2 лева общо ама само толкова имаха(бяха 5 човека). Та аз малко са отнесах в спомени ама мога да ти гарантирам че ще се разберете като попораснете и двамата. БРАТ БРАТА НЕ ХРАНИ АМА ВСЕ ГО БРАНИ ши видиш.

Eternal^^
11-20-2004, 14:35
Edna malka korekciq - ne si 186 a 181 sm 8)

07-19-2006, 20:17
aahhahaha

lost_girl
07-19-2006, 20:30
ми и аз имам брат по-малък с 4 години,мисля че е много добър,но и той се прави на ................а всъщност е много крехка душа,в един моменти направо ми иде да го убия,но в други си давам живота за него

Рокендрол шматка
07-19-2006, 20:48
Поговори с него като човек и му кажи, че се държи идиотски за възрастта си. Кажи му всичко искрено, без да си спестяваш думите - забрави всякаква тактичност. Но без да повишаваш тон, без бой и т.н. Първо ще му стане гадно, ако е по-чувствителен може и да има малко рев, ама мисля, че ще има резултат. С нерви нищо няма да стане :)

Ако и това не помогне - бой. Ама в корема, там синини не остават.

ODB36
07-20-2006, 10:14
Така е братската любов е мн силна!И ние с моя брат не се понасяме,може днеска цел ден да сме се дразнили,обаче ако видя че някои го удря или нещо му се прави на интересен,все едно на мене го е направил направо полудевам!Ха и ние няколко пъти сме се били 2ма срещу други...много е яко :mrgreen: !