PDA

View Full Version : smurtta



Satanas_daughter
11-19-2004, 14:15
kakvo mislite za smurtta?strah li vi e ot neia?kakvo stava s nas sled kato napusnem jivite??? niakude biah chula che koito go e strah ot smurtta znache veche e umrial.....kakvo smiatate vie????

amy lee
11-19-2004, 14:17
ami nz dali e vqrno,oba4e ne me e strah ot smurtta.dori iskam da razbera kakvo e da si murtuv.oba4e kato se zamislq o6te ne mi se umira :? a nqma li ve4e takava tema?????

Murderdoll
11-19-2004, 14:35
hahah ne me e strah est. 6toto e glupavo
da me e strah ot neshto koeto taka ili ina4e
6te se slu4i :lol: :lol: :lol: daje mi e interesno
da umra ama da vidq si4ki kak she revat za
mene i da im e gadno :oops: :oops: 8) 8)

Steff
11-19-2004, 14:51
ми по принцип не ме е страх :) но се надявам да не умра скоро :roll: но като умра искам да си видя погребението 8) кой ще плаче, кой ще дойде... или по-скоро кой няма да дойде, за да го преследвам и да го стряскам мухаха :twisted:

bad4e
11-19-2004, 14:56
Понякога, когато съм огорчена от живота, от трудностите в него, от проблемите, съм искала да умра. Но като се замисля...след като умра едва ли ще чувствам нещо, няма да е толкова страшно...но ще причиня много болка на семейството ми и близките ми. Като знам какво е да изгубиш близък и обичан човек, не бих искала да го причиня на семейството ми. Защото там някъде, горе, аз няма да усещам нищо, или може би ше имам някакво съществуване, но те ще скърбят за мен... Живота им коренно ще се промени, и ще ги направя нещастни..А аз не искам това, искам да са добре...и осъзнавам че трябва да живея, да се боря с трудностите, да продължа напред! Но дали ме е страх-може би, малко...О това, което оставям след себе си, и от това, което ме очаква там..

ridin'spinnaz
11-19-2004, 15:05
az pak shte gledam ot dolu
mwahaha :twisted:
got it twiztid?

Murderdoll
11-19-2004, 15:11
az pak shte gledam ot dolu
mwahaha :twisted:
got it twiztid?
zna4i shi sa vidim:))) :wink:

amy lee
11-19-2004, 15:15
az pak shte gledam ot dolu
mwahaha :twisted:
got it twiztid?
zna4i shi sa vidim:))) :wink: golemi ste sadisti na4i.a az 6te gledam kak na6te se mu4aaaaaaaaaaaat.heh-golqm kupon-az se smeq-drugite pla4at :lol:

Satanas_daughter
11-19-2004, 15:35
mnogo vi blagodaria za mneniata,ama kato gledam na povecheto ot vas ne vi se umira za razlika ot men,mnogo se chudeh kvi sa mneniata na drugi hora zashtoto men vuobshte ne me e strah i smiatam v skoro vreme da se izpratia na onia sviat

C-I-A-R-A
11-19-2004, 16:05
ami da si priznaia chesno strah me e ot smarta :oops:

aBeP4eTo
11-19-2004, 16:12
Има вече такава тема... Не не ме е страх даже не ми пука ! По-скоро ми пука за смъртта на близки хора които обичам...!

techCandy
11-19-2004, 18:40
mnogo vi blagodaria za mneniata,ama kato gledam na povecheto ot vas ne vi se umira za razlika ot men,mnogo se chudeh kvi sa mneniata na drugi hora zashtoto men vuobshte ne me e strah i smiatam v skoro vreme da se izpratia na onia sviat
haha
i mene ne me e strah, ot kakvo?
kakvo stava li, ami spored men ni6to, vse edno zaspiva6 no ne sy6testvuva6
samo ako znae6 kakvi misli minavat i na mene prez glavata
primerno ve4er kato si pu6a v staqta i si mislq "provetri si staqta" i otgovora e "nqma, umirai po byrzo" :lol: :lol:
no vse pak ne ti prepory4vam da se vyznasq6 ne za drugo, ami zaradi horata koito te obi4at....pomisli za tqh[/b]

Dobrina
11-19-2004, 18:46
Не ме е страх... Повече се страхувам да не загубя още от хората, които обичам...

Josefinne
11-19-2004, 18:57
А мен ме е страх от смъртта. По много причини, които не мога да подредя точно по приоритет за това просто ще ги изброя както ми дойдат на ум:
1. Защото ме е страх от болката;
2, Защото ме е страх, че ще умря и на някой няма да му е мъчно за мен, бързо ще ме забравят и няма да завещая нищо на света от себе си и следователно моят живот няма да е имал смисъл, което ме води до
3. Защото ме е страх, че ще умря , преди да съм направила нещо значимо;
4. Защото ме е страх от отвъдното, защото там може да няма любов, радост, усмивки и все такива дребни неща, на които се радвам.
Имаше една песен, в която се казваше "I am not scared of dying i just don`t want to", което може да се каже, че важи и за мен. Просто ми харесва да живея :roll:

©@|)@|\/|@®73®1
11-19-2004, 19:12
хаха за "смъртта и след това" мнението съм го давал, но просто бях сигурен Satanas_daughter е пуснала тая тема, поду6ва се отдале4е :)

Satanas_daughter
11-19-2004, 19:32
mnogo vi blagodaria za mneniata,ama kato gledam na povecheto ot vas ne vi se umira za razlika ot men,mnogo se chudeh kvi sa mneniata na drugi hora zashtoto men vuobshte ne me e strah i smiatam v skoro vreme da se izpratia na onia sviat
haha
i mene ne me e strah, ot kakvo?
kakvo stava li, ami spored men ni6to, vse edno zaspiva6 no ne sy6testvuva6
samo ako znae6 kakvi misli minavat i na mene prez glavata
primerno ve4er kato si pu6a v staqta i si mislq "provetri si staqta" i otgovora e "nqma, umirai po byrzo" :lol: :lol:
no vse pak ne ti prepory4vam da se vyznasq6 ne za drugo, ami zaradi horata koito te obi4at....pomisli za tqh[/b]

he i az sum taka ili kato minavam prez niakoe iako miasto visokichko taka i vse si mislia...I iiii ot tuka kvo shte e iako da se hvurlia:)))
i shto puk da se nadushva che az sum pusnala temata????

eNigMaTic^
11-19-2004, 20:31
Аз пък искам да умра :twisted: Там поне няма да има болката,която я има тук :roll: Но ще е твърде егоестично от моя страна да умра а хората, които ме обичат да страдат.Уууу що е така е :?: :x

Sunny_stz
11-19-2004, 20:36
Kvo umirane e, o6te sme mladi trqbva da si izjiveem nai-hubavata si vuzrast!!!Az obi4am jivota i zatova neiskam da umra!!I ne mislq o6te za smurta o6te mnogo ne6ta ne sum vidqla 4e da mra!!Hahaahahah

Eternal^^
11-19-2004, 20:46
da kaja 4e ne me e strah ot smyrta e dosta nahakano, no pyk neizpitvam ni6to kym neq...

Predi vreme biv6eto mi gadje me be6e popitalo...dali bih si dal jivota za nepoznat 4ovek , ako znam 4e tova 6te spasi negoviq/neiniq? Az otgovorih bez da se zamislqm osobedno i 6TE go napravq ako se naloji - otogovryt mi e - DA
A vie bihte li go napravili ?

Satanas_daughter
11-19-2004, 20:58
mi po princip ako me beshe pitala predi 3meseca shtiah da ti kaja NE ama sia bih ti kazala DA s otvoreni obiatia shtoto i bez tva si tursia prichina da se pratia na onia sviat ne che si niamam de,ama iskam da subera mnogo prichini...a da i po vuprosa za blizkite...ne me e grija za tiah kakto i tiah ne gi e grija za men

glazunov
11-19-2004, 21:00
da kaja 4e ne me e strah ot smyrta e dosta nahakano, no pyk neizpitvam ni6to kym neq...

Predi vreme biv6eto mi gadje me be6e popitalo...dali bih si dal jivota za nepoznat 4ovek , ako znam 4e tova 6te spasi negoviq/neiniq? Az otgovorih bez da se zamislqm osobedno i 6TE go napravq ako se naloji - otogovryt mi e - DA
A vie bihte li go napravili ?
Aз бих го направил само ако съм изпълнил мисията си на земята и нямам за какво повече да живея...........Живота е най-ценното нещо,което Бог ни е дал...

glazunov
11-19-2004, 21:03
Аз не се страхувам от смъртта,защото смятам,че тя е нещо напълно нормално...страхувам се от НАЧИНА,по който тя ще настъпи...знаете има хиляди причини...болести,нещастни случаи,злополуки и т.н.Аз лично предпочитам естествената смърт(примерно докато спя... :roll: )...НО това след мнооого години,в които аз вече(надявам се) ще съм постигнал целта в живота си,ще съм отгледал децата си и т.н. и т.н.Но всеки според мен трябва да има цел в живота,да направи нещо от себе си...да открие дарбите си....и да ги използва....Аз не бих умрял спокоен,ако не съм направил нещо от себе си...

Satanas_daughter
11-19-2004, 21:05
da kaja 4e ne me e strah ot smyrta e dosta nahakano, no pyk neizpitvam ni6to kym neq...

Predi vreme biv6eto mi gadje me be6e popitalo...dali bih si dal jivota za nepoznat 4ovek , ako znam 4e tova 6te spasi negoviq/neiniq? Az otgovorih bez da se zamislqm osobedno i 6TE go napravq ako se naloji - otogovryt mi e - DA
A vie bihte li go napravili ?
Aз бих го направил само ако съм изпълнил мисията си на земята и нямам за какво повече да живея...........Живота е най-ценното нещо,което Бог ни е дал...



Bog?????oooo moliate nedei da prikazvash gluposti

Evil_embrace
11-19-2004, 21:05
neeeeeeeee az sum satanist!!! mlahahhhhaaaa.........!!!!!!!!!!!!
blaaaaaaaaahhhaahahhhaahh.........!!!!!!!blah-blah-bluh.....!!!!!!!
mh-mh-mh..mhaaaaaahhhaaaa!!!!
ok sega seriozno: zna4i ne mi puka mnogo e qko da ne ti puka za takiva 6ibani ne6ta.prosto trqbva da gleda6 pravilno na ne6tata ..
naprimer ne za6to da se pritesnqva6 4e 6te pukqsa6 nqkoi si den(mnogo qko)sled kato ot teb ne se iska ni6to ot teb ti prosto si tozi koito si i si napravil to4no tova koeto si samiqt ti zatova ne trqbva da sujalqva6 4e ne si napravil ne6tata kakvito iska6 da budat.ave kvo se zanimavam veee
UMIRAITE TAM I NE ME ZANIMAVAITE POVE4E :))))))))))
METALLICA- i like them

Iliqn4eto
11-19-2004, 21:06
Josefinne saglasna sam sas tebe,naistina me e strah... makar i ponqkoga da mi se e iskalo..:Pp ama ne;)

Evil_embrace
11-19-2004, 21:07
tva za tezi deto gi e strah zvu4i mnoo qko ....kefi meeeeeee

tedi{P}{P}{P}
11-19-2004, 21:33
amiii 4esno kazano nz dali me e strax ot smyrtta....no rano ili kysno tq idva i nqma kak da se predotvrati v nqkoi slu4ai....
pyk i da vi kaja...mn pyti sam iskala da umra i sam pravila razni gluposti...i sam bila blizo do tazi taka nare4ena smyrt...
ae...samo se molq...pri mene da e po bezbolezneno kogato mi doide reda :roll:

P1ra71nQ
11-19-2004, 22:05
Ми мен понякога ме е страх, понякога не.Но и мен като други ме е страх много да не загубя близки хора.А за умирането, неее определено не ми се умира още.Та ние сме тепърва в "хубавите ни години" и ми се иска да доживея времето и да видя внуците си. :)

Sladinka
11-20-2004, 10:23
Абе не ме е страх да умра, повече ме стрх някой близъ( който обичам) да умре

MMF
11-20-2004, 20:28
xex....ami da, razbira se, kolko ot vas sa bili na kosam ot smartta...kolko ot vas sa vijdali hora, koito samo dopredi polovin 4as sa govorili i sa se smeli da lejat do vas v bolnicata, potanali v kruv....znaete li kakvo 4uvstva 4ovek, kogato razbere, 4e onzi do nego ne disha?? ...emi estestvenno, 4e ne vi e strah ot smartta....a men me e strah, ..i vie 6te se strahuvate, kogato q vidite otblizo...

Dobrina
11-20-2004, 22:03
xex....ami da, razbira se, kolko ot vas sa bili na kosam ot smartta...kolko ot vas sa vijdali hora, koito samo dopredi polovin 4as sa govorili i sa se smeli da lejat do vas v bolnicata, potanali v kruv....znaete li kakvo 4uvstva 4ovek, kogato razbere, 4e onzi do nego ne disha?? ...emi estestvenno, 4e ne vi e strah ot smartta....a men me e strah, ..i vie 6te se strahuvate, kogato q vidite otblizo...Ами нали това точно казваме почти всички тук - не ме интересува собствената ми смърт, само да не умира някой близък човек!

Djursi
11-21-2004, 17:24
Ми страх ме е от смъртта

MaCeTo_
11-21-2004, 17:50
Ами,тя смъртта,така или иначе все някога ще дойде...не можеш да избягаш.А относно това,което става след като умреш,никой не може да ти обясни,щото никой не се е върнал :D Абе да се радваме на живота докато сме живи,щото доста време ще сме мъртви :P :P :P [/u][/b]

The Goodbye Girl...
11-21-2004, 17:59
Сега да кажа, че не ме е страх, мога да го кажа, но има ли смисъл. Наистина мисля, че не ме е страх. Човек не се страхува от самата смърт, а от това, което е след нея. Всъщност на мен ми е интересно да знам какво има там... Толкова много съм мислила по въпроса и все пак никога няма да разбера. Дори не е сигурно, че има нещо. Само че не вярвам всичко просто ей така да свърши, сякаш не е било. Това значи, че е нямало смисъл. Е, разбира се, не бързам да мра. Напротив, много ми се живее. Искам да знам още толкова много неща и да взема още от живота. Но в крайна сметка не ме е страх от смъртта. Всички умират. Който каквото иска да си мисли.

elinceto{pld}
11-21-2004, 18:27
И аз съм се чудила,ама не знам.Не ми се говори.Данос и умра докъто спя.

eNigMaTic^
11-21-2004, 19:32
xex....ami da, razbira se, kolko ot vas sa bili na kosam ot smartta...kolko ot vas sa vijdali hora, koito samo dopredi polovin 4as sa govorili i sa se smeli da lejat do vas v bolnicata, potanali v kruv....znaete li kakvo 4uvstva 4ovek, kogato razbere, 4e onzi do nego ne disha?? ...emi estestvenno, 4e ne vi e strah ot smartta....a men me e strah, ..i vie 6te se strahuvate, kogato q vidite otblizo...

Виждала съм я отблизо.Когато прабаба ми почина( :cry: )аз бях там.... и въпреки това не ме е страх :?

bibonda
11-22-2004, 01:20
ne me e strah ot neq, po skoro mi e po golqmata sestra i kato reshi shte si me pribere 8) nqma smisyl da me e strah :) bila sum na kosum ot neq ne vednuj! koi znai moje bi kato umra shte mi e po hubavo nqkude si :) :shock: 8)

Грахче
11-22-2004, 13:03
Брей, колко сте любознателни всички :} Искате да знаете какво ще стане след като умрете... аз пък не искам да знам нищо такова! Точната дума за това, което изпитвам не е страх. Но определено не е нещо положително. Не мога да повярвам,че ще дойде деня , когато няма да отворя очи, няма да дишам, да видя хората, които обичам. Не мога да го възприема това,че тях няма да ги има. Че нито един няма да го има, че всичко просто ще изчезне... всичко , за което съм се борила, всичко, което съм градила...тъжно си е.

Baccara
11-22-2004, 13:05
Истината е някъде ТАМ! Всичко ще разберем един ден щое туй смърт и има ли тя почва у нас.

moviemaker
11-22-2004, 15:15
Искате да знаете какво ще стане след като умрете... аз пък не искам да знам нищо такова!

Хаха и аз съм така , когато умра ще разбера - за какво ми е сега?