PDA

View Full Version : kvo da pravq



baby_hill
11-19-2004, 16:50
predi bqh v ednaa grupa po angliiski s edno mom4e ot biv6oto mi u4ili6te sega pak nsme v edno daskalo toj e mnogo svesten predi se pozdravqvahme nootkakto po4nah da go haresvam ako moje taka da se nare4e po4nah da se prava na vajna i da se prav 4e ne go vijdam po koridora toj vinagi me gleda ama ne znam dali za6toto ne go pozdravqvam ili za6toto sam mu pone malko simpati4na iskam da go zagovora poleka leka da stanem priqteli da idem na kafe ili ne6to ot sorta neznam dali ima smisal i dali naamiera ne6to v men strah me e da ne bi vsi4ko tva da e nerazbrano dobre ot moq strana i dali ako go naprava 6te mi se smee ili podigrava makar 4e tva e malko veroqtno za6toto toj e super to4en
drugoto koeto e imam 4uvstvoto 4e priqtel na edno mom4e ot moq klasd me haresva ama se taq 6toto az ne izpitvam ni6to kam nego
stranno mi e 4e i dvamata se kaqzvat po edin i sa6ti na4in
pls pomo6t :shock:

Iliqn4eto
11-19-2004, 17:15
hmm..togava 6tom predi ste si govorili sega kakav e problema kato za na4alo 6te ste samo na edno zdr i kak si i postepenno 6te se razprikazvate.. no donqkade ti si postapila gre6tno kato si se darjala taka.. no opitai idano izleze ne6to mejdu vas;)

sh3_1s_7h3_0n3
11-19-2004, 17:28
Mnogo losho si napravila kato si zapo4nala da vajni4ish i da se pravish 4e ne go poznavash...tova e samo v tvoi minus..makar 4e ne moga da razbera kakvo si celqla s tova povedenie...ako si iskala da te zabeleji ili neshto podobno.... tova ne e na4ina... a za da go pokanish kydeto i da e ili prosto da go zagovorish....zapo4ni otnovo da go pozdravqvash i ne se naduvai tolkova pred nego za da ne si napravi losho vpe4atlenie za teb.....

BaT_GirL
11-19-2004, 17:30
Ми мила вече си скъсала отношенията си с него.Но нали сте се познавали просто някой път го поздрави той също ще започне и така бавно малко по малко ще оправите нещата!

eNigMaTic^
11-19-2004, 17:45
СпоХ сичко ще си дойде :P Но освен желание се иска и действия :wink: Се ще има ко да си кажете :roll: Все пак нищо не губиш :wink:

baby_hill
11-20-2004, 18:24
vsa6nost nie s nego predi nogo dobre se razbirahme az hi4 ne sam ot sramejklivite i za parvi pat mi slu4va da sasm pritesnena i to ne to4no taka ami de da znam dosega vinagi sam bila otkrovenn i prqma i vsi4ko si varvi s prosto neznam kvo mi stava imam 4uvstvoto 4e sam mu simpati4na no tva e bez zna4enie

Steff
11-20-2004, 19:10
prekaleno glupavo ot tvoq strana e da se pravish che ne go vijdash
she si pomisli che si nqkfa mega naduvka :) dosta greshna strategiq...
no sega mojesh da pochnesh da go pozdravqvash, po-kysno i da si lafite i she viish kak she se razviqt neshtata :)

rosu
06-20-2007, 14:09
Nqma nadejda spored men