PDA

View Full Version : как да постъпя?



samotnata```
11-19-2004, 20:20
Здравейте!Имам нужда от съвет,надявам се вие да ми го дадете!Скарах се с моя приятел с който ходя от 1 година и половина.Страшно много го обичам но напоследак ... последните седмици ... правише неща ,които знае ,че ще са повод за големи караници .... ! И така 8 дена един след друг не пропусна да ме разплаче ... да ме ядоса... нямаше и минута в която да си разменяме мили думи .Всеки ден ми беше изпълнен с караници,викове.... сълзи...! А той ме ядосваше след което напрао ме зарязваше и отиваше при приятелите си и като му кефне.. се прибираше и ме търсише и ми се извиняваше осъзнаваше си грешката...! И на следващия ден всичко се повтаряше...!На мен ми стана супер гадно казах му че не искам да го виждам ,че нямам никакво намерение да се срещам с него... че го мразя не искам да го виждам... и ...бях изпълнена с омраза.Казах му че всичко беше до тук и късаме.След което той каза добре лека нощ ... и все едно изобщо не му пука...!Аз веднага казах на един негов приятел..да му предаде като го види ,че ходим от толкова време и когато не ме иска или има друга да ми го каже направо за да знам какво да правя с живота си от колкото ... да си играе с мен и да ме ядосва и отблъсква да ми хаби сълзите с целта сама да го оставя... за да не е виновен.На следващия ден ... приятеля му ми каза че той казал да вляза в чата да говорим ... и аз казах :"няма да вляза да се унижавам ... разбрах какво прави той с мен ,имам си достойнство ... като иска да говори с мен да ме намери.." и той вика "ами той няма как да те намери " и аз казах "Ами ако иска ще намери " след което той ми каза "боже колко си тъпа и твърдоглава твой проблем" !И след този разговор приятеля ми ( бившия)повече не ме потърси! Кажете кво да правя? да го потърся ли да разговарям с него и какво да говоря с него....!!!Защото незнам дали ще е правилно след като незнам дали ще се промени ... и дали ще му е за урок свсичко.Или да изчакам ... сам да ме потърси .... (но пък ме е страх да не си намери друга през това време(ако вече не е намерил) и както седя и си чакам да се сети и се успокоявам .... и накрая не ме потърси много време ... и да си остана само с надеждата. :cry: :cry: :cry: Неговия приятел след като говорил с него .. ми каза че той ме бил обичал и че не късал с мен... но след каот е така защо не ме потърси :cry: :cry: :cry: !!!!!!

SnoW_GiRl_
11-19-2004, 20:33
potarsio go da govorite za6toto ti sega sajelqva6! i na men mi se slu4va za ogromno sajelenie i znam kakvo ti e!!!znam kolko e gadno i kak vijda6 4e si otiva a ni6to ne moje6 da napravi6...kak pla4e6 li pla4e6 a toi si zatvarq dalbokite o4i i ti obra6ta grab i ti....sedi6 i se 4ydi6 ko da pravi6
karanivcite ne sa vazkata.... te sa razdqlata
ako go obi4a6 govorete dori da ste samo i edinistveno priqteli no godina i polovina e MNOGO vreeme i ne si zaslujava takava razdqla
ako se razdelqte neka bade s donstoinstvo i dobri 4yvstva!dvamata da si go kajete o4i v o4i a ne s posrednici....

Eagle
11-20-2004, 13:46
Незнам до каква степен го обичаш и до каква той теб, но ще ти кажа какво мисля - ти ако искаш ми вярвай.
Не мисля, че ако иска няма да може да те намери. За да не те търси може:
1 - да не се чувства виновен и да чака ти да му се обадиш(аз мразя да гледам момиче да плаче - камоли аз да я разплача и да не направя нещо после - да я накарам да се почувства добре) така че ни мисля, че си залужава да го търсиш - не се знае дали това няма да е поредната такава случка :(
2 - което е по-вероятно според мен - тоя не иска да сте заедно и затова е избрал този тъп начин да се разделите - като те кара да се чудиш какво да правиш, да ти е кофти. (Познавам един кавал - бившия приятел на сестра ми - дето сега се прави, че не я познава - ама ми харесва , че накрая тя му каза в очите каквото мислеше за него и го заряза)
В крайна сметка мисля, че ако това момче държи на теб достатъчно ще ти се обади, ако не ти се обади е някъв тъпак(като бившия на сестра ми) дето не си заслужава да си губиш времето с него. Това ми е мнението по въпроса - ще се радвам ако не се окажа прав. Все пак си мисля, че ще е добре да се срещнеш с него - ако не за да се оправите, то поне да му биеш дузпата и да излезеш с достойнство от ситуацията.

svm1987
10-23-2007, 12:09
Nai dobre 6te e da go potarsi6 ili po 4ata ili da izlezete prosto da si pogovorite.Tolkova vreme ste bili zaedno vse pak trqbva da si izqsnite ne6tata.Ne moje izvednaj vsi4ko da svar6i prosto taka.Ne badi tolkova gorda.Bori se za lubimiq 4ovek:)

GregoryHouse
10-23-2007, 13:10
Най добре ще е да разбереш причнината за всичко това...дали си ти или нещо друго...след това може да си мислиш за събиране и дрън-дрън...идейно е да питаш приятеля му...защо...а ся като имаш толкова голямо его и "достойнство" най-вероятно никога няма да разбереш...и няй вероятно няма да се съберете...пък и ако толкова бързо си е намерил друга...значи не е от най интелигентните хора...все пак за да се съмняваш в това си има причина...сигурно си пада малко сваляч щом толкова бързо може да се уреди...и накрактока казано разбери причината...после говорете...и след това променливите са много за да се кажа каквото и да било на този етап...

MiMcHeToOo
10-23-2007, 13:23
Стой и чакай той да те потърси, рано или късно все ще разбереш кво е станало

GregoryHouse
10-23-2007, 13:29
Възможно но не много вероятно след държанието и...сега може той да го сметне за безразличие и дасе откаже...

П.п:Защо ли съм на обратния принцип на подписа ти :-D

vvs_go
10-23-2007, 13:33
ma ti verno si mnou typa

Josefinne
10-23-2007, 13:33
Според мен той има нужда от малко свобода и спокойствие. Както и ти. И двамата имате нужда да се отпуснете.
Като начало - добре ядосал те е, казала си всички онези неща ( че го мразиш и не искаш да го виждаш) в яда си, но те както виждам не са верни. А когато той е решил все пак да ти даде шанс да си го признаеш ти си се фръцнала като кокошка от оня вид, който колкото ги гониш, толкова бягат. Но сега не е моментът да го правиш. Приятелят на гаджето ти е бил прав в онзи момент.
Препоръчвам ти да потърсиш момчето си, да му кажеш какво те тормози, но преди това - успокой се напълно и си изясни какво искаш. Мисля, че той не е виновен, а просто се задушавате един друг. Дори мисля, че ти си тази, която го задушава, а това само ще го отблъсне. Успкой се и го потърси, говори с него.
Занапред ти препоръчвам да се захванеш с някакъв спорт например и да го оставиш малко да подиша и така той сам ще започне да те търси. Не го мисли толкова - когато ти се обади да се видите - ако ти се иска - вижте се, ако си изморена или имаш друг ангажимент - кажи му и предложи да се видите някой друг път. Не си играй игрички с търпението му. В този случай момчето не накърнява по никакъв начин достойнството ти, а ти се надуваш.
Успех!

ZaHaRcHe
10-23-2007, 23:19
Момчетата са такива.Може д аобичат някое момиче но гордостта за тях е по важна.Ако мн го обичаш потърси го.. но недеи да се унижаваш и д аму се молиш.Говорете може и вс да се оправи

Ice_Queen_
10-24-2007, 11:08
Добре бе .. никой ли не гледа ДАТАТА на темата ..да не говоря за ГОДИНАТА?!

koalka
10-24-2007, 11:08
Стара тема!