PDA

View Full Version : iskam da ti kaja....



SnoW_GiRl_
11-19-2004, 20:39
zdraveite! sajelqvam ako nqkoi e puskal takava tema i se povtarqm no mi doidee na ym 4e moje da e ne6to po razli4no....
ta kajete tova koeto iskatte da kajete na nqkoi vajen za vas 4ovek...

milo obi4am te!

aBeP4eTo
11-19-2004, 20:44
Мдам всъщност е имало такива теми ! Ама сякаш този път на никой нищо не искам да кажа ! Освен...на най-добрата си прятелка, че я обичкам ама тя си го знае !
И на ГеРиТо и на BABY_SEXY_GIRL може да кажа, че ги обичам ! :lol:

BABY_SEXY_GIRL
11-19-2004, 22:18
Super! Iska6e mi se da ima takava tema da si izleq "mukite" :lol:
Na 1 mqsto iskam da kaja za poreden put na Vikito ([B]aneD) kolko mnogo darja na nego, kolko mnogo si go obi4kam vapreki vsi4ko, kolko mnogo sam privarzana kum nego i ne se vijdam dori 5 dni bez nego :? Iskam da mu se izvinq za vsi4ki moi izblici na qrost, omrazvane i bezrazli4ie, no znam, 4e toi me razbira :) Kisess for [B]aneD {}{P}{}
Na 2 mesto mi se iska da pozdravq vsi4ki dobri teen4eta vav foruma, koito do sega vednuj ne sa me predali, vednuj ne sa se zaqli s men i nikoga ne me zabravqt :!: Tova sa aBeP4eTo, LunaTriCk, Traffic, e4o, leona, slun4ice, vra4ka & devil4e...sorry ako sam propusnala nqkogo :oops: Obi4ammmmmmmmm vi! Vie ozna4avate mnogo za men i adski mnogo vi se radvam, sweets :!:
I kato dopulnenie pozdravqvam vsi4ki redovni useri, koito i do den dne6en ne sa izostavili foruma, vapreki vsi4ko! I sa6to da kaja na novite tuk Welcome :wink:

11-19-2004, 22:24
Super! Iska6e mi se da ima takava tema da si izleq "mukite" :lol:
Na 1 mqsto iskam da kaja za poreden put na Vikito ([B]aneD) kolko mnogo darja na nego, kolko mnogo si go obi4kam vapreki vsi4ko, kolko mnogo sam privarzana kum nego i ne se vijdam dori 5 dni bez nego :? Iskam da mu se izvinq za vsi4ki moi izblici na qrost, omrazvane i bezrazli4ie, no znam, 4e toi me razbira :) Kisess for [B]aneD {}{P}{}
Na 2 mesto mi se iska da pozdravq vsi4ki dobri teen4eta vav foruma, koito do sega vednuj ne sa me predali, vednuj ne sa se zaqli s men i nikoga ne me zabravqt :!: Tova sa aBeP4eTo, LunaTriCk, Traffic, e4o, leona, slun4ice, vra4ka & devil4e...sorry ako sam propusnala nqkogo :oops: Obi4ammmmmmmmm vi! Vie ozna4avate mnogo za men i adski mnogo vi se radvam, sweets :!:
I kato dopulnenie pozdravqvam vsi4ki redovni useri, koito i do den dne6en ne sa izostavili foruma, vapreki vsi4ko! I sa6to da kaja na novite tuk Welcome :wink:
10x :) Blagodarq si mnogo Reni :oops: :P I az obi4am tvoita priqtelka aBeP4eTo,Leona! Nai ve4e obi4am BABY_SEXY_GIRL bez tova nemoga bez neq :wink: Kisess for BABY_SEXY_GIRL {S}{P}{S} 8)

nejna droga
11-19-2004, 23:52
az sam egoist i obi4am samo sebe si :twisted:

NeBeSeN_88
11-20-2004, 06:43
Ми аз искам да кажа на едно момиче, че никога няма да и простя че не ми каза всичко в очите ..... и са изтарикати кат исках да приказвам с нея и ма заряза по чата пък аз много я обичх.

wetti
11-20-2004, 10:27
Az ne pomnq predi da e imalo takava tema no te se pak sa hilqdi-nqma na4in :wink:
ama neka si kaja: Obi4am si4ki na toq svqt i nai-ve4e sebe si :P

SnoW_GiRl_`
11-20-2004, 11:29
nadqvam se naistina vi haresva temata!

SnoW_GiRl_
11-20-2004, 11:38
spodelete 4yvstvaata si kam nqkogo....

Eagle
11-20-2004, 12:04
Ми аз искам да кажа на едно момиче, че никога няма да и простя че не ми каза всичко в очите ..... и са изтарикати кат исках да приказвам с нея и ма заряза по чата пък аз много я обичх.
:cry: :cry: :cry:

eNigMaTic^
11-20-2004, 20:07
Значи казвам.Обичам ви хора бъдете все така добри и нека все така помагате на тези, които имат нужда. :P
Сега да кажа за себе си.Значи то се отнася за момчето, което обичаХ.
Благодаря ти, че ме накара да разбера какво е обич.Благодаря ти, че ме научи какво е правиш жертви в името на любовта.Благодаря ти, че не погледна на мен като нещо повече на приятелка.Благодаря ти, че ме накра много да страдам.
БЛАГОДАРЯ ТИ НО ВЕЧЕ НЕ МИ ПУКА :!:

SnoW_GiRl_
11-20-2004, 20:35
Значи казвам.Обичам ви хора бъдете все така добри и нека все така помагате на тези, които имат нужда. :P
Сега да кажа за себе си.Значи то се отнася за момчето, което обичаХ.
Благодаря ти, че ме накара да разбера какво е обич.Благодаря ти, че ме научи какво е правиш жертви в името на любовта.Благодаря ти, че не погледна на мен като нещо повече на приятелка.Благодаря ти, че ме накра много да страдам.
БЛАГОДАРЯ ТИ НО ВЕЧЕ НЕ МИ ПУКА :!:



lubovta e ne4esna igra no ti ve4e razbra pravilata!!!

eNigMaTic^
11-20-2004, 20:40
Да Тони разбрах я и много изтрадах...

jasi_
11-21-2004, 09:53
ami iskam da kaja na nai skupiq 4ovek za me kolko mnogo go obi4am i 4e imam o4i samo za nego i za nikoi drug muj na sveta iskamm da mu kaj su6to 4e toi e vsi4ko za men i 4e neznam kakvo 6te pravq bez nego ako nekoi den me ostavi.obi4am te s cqloto si surce celuvam te!!!!! :oops:

SnoW_GiRl_
11-21-2004, 11:07
iskam da kaja na nai-blizkiq si 4ovek 4e mnogo go obi4am vapreki 4e.....
milo, obi4am te i vinagi 6te te obi4am!nikoga nqma da te predam!i moje6 da mi ima6 palno doverie!OBI4AM TE!!!

spb_89
10-14-2006, 21:40
:smt010 :smt010 :smt010

Tender Poison
10-15-2006, 09:30
Аз не ща да лазвам нищо на никого,освен на мама :Как можа да ме родиш толкова красива ахахахаахахах...бъзикам се :D :D :D :D

leko_otkachena
10-15-2006, 09:31
taq tema e ot predi dve godini

SlAdKo~BeBe
10-15-2006, 09:44
az iskam da kaja na moito slunchice,che mn si go obicham i che iskam samo i edinstveno nego i sushto che moje da razchita za vsichno na men.Obicham te milichko!!! :smt057

10-15-2006, 17:20
че го обичам искам да му кажа естествено...ама цък..не може..прекалено много пречки между нас двамата и прекалено много пречки,които създаваме самите ние...пък и..приятели сме...и все пак..го обичам..мълчаливо :smt022

PLAMENKO
10-15-2006, 17:32
Вече не те искам!!!!!!!

LoVe_PeTkO
10-15-2006, 19:26
Iskam da kaja na moito sakrovi6te 4e mn mn mn mn mn go obi4kam.4e ne moga bez nego i toi e celiq mi jivot.nz kakvo bih pravila bez nego-toi e nai skapoto mi,bih dala vsi4ko za nego!Obojavam go i sarceto mi 6te e negovo dori i sled kraq na jivota.ne moga da sa6testvuvam bez negovata obi4.kogato me pregarne se raztapqm kato 6okolad na pe4ka,kogato mi se usmihne i me pogledne se 4uvstvam kato na 7-oto nebe,a kato me celune sam v raq.
OBI4AM TE ZAVINAGI MILO!!!!{}{}{}{}{}

koalka
10-15-2006, 19:42
Много хубава тема!Бих искала да кажа на моето бебче,че много го обичам и винаги ще го обичам,каквото и да стане!Той си го знае,но аз просто не мога да спра да му го повтарям. :smt007

Сънчо
10-15-2006, 20:10
Мразя ви всички :-D

Viktoriq_
10-15-2006, 21:47
Ако някой ми беше казал , че ще те обичам толкова щях да му се изсмея в лицето ... !
Ако някой беше ми казал , че ти ще си ми всичко и , че ще съм готова и в огъня да вляза само заради теб, да щях да му се чудя , но сега знам - ти си ми всичко ! ОБИЧАМ те, повече и от живота си и се моля да си още миг с теб ! Не ме интересува колко много ще боли след края и как ще страдам .... сега искам само да съм с теб ! И даже да боли , само за едно те моля не ме лъжи ...
Дъди човека който ще ме побърква от любов , но и този заради който ще плача ... Дъде себе си ...
ОБИЧАМ ТЕ мили мой Гого!!!

charlies_angel
10-15-2006, 21:55
Обичам те П............... :smt010

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
10-15-2006, 22:08
Iskam da kaja na nai-dobriq si priqtel,che stashno mnogo durja na nego i vinagi moje da razchita na men :) sushto iskam da kaja na gadjeto mi che go obichkam mnogo :wink:

Mike-Jones
10-16-2006, 11:25
iskam da kaja na nai-blizkiq si 4ovek 4e mnogo go obi4am vapreki 4e.....
milo, obi4am te i vinagi 6te te obi4am!nikoga nqma da te predam!i moje6 da mi ima6 palno doverie!OBI4AM TE!!! are razbraxme 4e go obi4ash sega moje go zemish u 4ofkata da eba tapa4kata ti

charlies_angel
11-04-2006, 13:35
Аз искам да кажа на Пл.....,че много го харесвам и се надявам някога да отговори на чувствата ми. :smt010 :oops: :smt010

VeSna
11-04-2006, 13:39
Искам и аз да кажа нещичко на мойто бебче - Миличко ОБИЧКАМ ТЕ !!! Искам да си те гушкам всяка нощ и всеки ден! За мен ти си единственното истинско нещо в този измислен свят !!!

He3HauKa
11-04-2006, 13:47
,,Ти си един глупак!Освен това не си нищо особено.Ако изгубиш мен,ще останеш сам!Но така може би ще си щастлив-в твоя свят ,който се върти около тревата и приятелите ти.А те ще се окажат най-големите ти врагове,повярвай ми !Не успя да оцениш,какво направих за теб,но то едва ли е толкова много,просто ти отдадох сърцето си.Изтръгнах го от гърдите си и ти го дадох-кървящо и все още туптящо.А в замяна получих хиляди лъжи,пренебрежение и унижения.Аз не го залужавам,аз не сам лош човек,аз исках просто теб.Молих се и те чаках,желаех те и се примирявах,и сега когато те имам съжалявам.Не те искам такъв.Ти не си този,който обичах.Ти беше различен преди,точно за това избрах теб тогава.И след всичко това което изтърпях заради теб и след всички сълзи и клетви,мога да ти кажа само ,,Сбогом!Не съжалявам за нищо,защотото ако човек се учи от грешките си,от теб съм научила най-много-ти беше най-голямата ми грешка!''

let_me_go
11-04-2006, 13:51
"Iskam da ti kaja ... "
Az iskam da kaja tolkova mnogo neshta ...
Pyrvo bih se obyrnala kym momcheto,koeto obicham za da mu pripomnq,che dori za mig ne bih iskala da poglejdam v nastoqshteto ako znam,che toi nqma da e do men . Che bih dala vsichko ot sebe si da byde shtastliv i da se chuvstva dobre , che go obicham i che opredeleno imam nujda ot nego ...i v nai-hubavite i v nai-loshite si dni.
Sled tova bih se obyrnala kym onezi dve momicheta , koito do skoro narichah 'priqtelki' i da im kaja,che ponqkoga v jivota nqma nujda da slagash maska i che da budesh s nqkogo,samo zashtoto toi e suprichasten kum bolkata ti,no ne i ti kum negovata , ne te pravi po-chovek ot drygite .
Sled tova bih se obyrnala kum kaka si,na koqto iskam da kaja,che naisitna mnogo q obicham i che bez neq na dali sym shtqla da se spravq v nai-trydnite si momenti , kogato ne sym znaela po koi put da poema .
Iskam da kaja na maika si,che q obicham.che za men tq e syvkupnost ot mnogo neshta i da i blagodarq,che e vinagi do men i mi e pomagala da stana , kogato sym padala ...
Na bashta si bih kazala,che vinagi shte mu e trudno kogato gleda kak negovata malka dushterichka e veche porasnala i e stanala istinska jena ... Che iskam da me obicha i da ne spira da mi dava tova , koeto do sega mi e daval ...

Guybrush Threepwood
11-04-2006, 19:59
Kum bivshata mi:
Da ti eba putkata maina tupa mursho. Ti si nai-ujasnoto sushtestvo koeto poznavam i nai-lujlivata ky4ka koqto sym sre6tal nqkoga. Gori v ada. Neshtastna dvuli4na pa4a. Sled vsi4ko koeto prejivqhme zaedno me zaeba v tupoto irc sqka6 nikoga ni6to ne se be6e slu4valo. Ebi si maikata. I segashniq ti aver moje da si ebe maikata. obi4am te :)

assd
11-04-2006, 20:18
върни си ми парите - е тва искам да кажа на един човек

Viktoriq_
11-04-2006, 20:46
Искам да ти кажа миличкия ми Георги , че ще те обичам завинаги ... Ти си ми всичко (за сега )

Krem4eto
11-04-2006, 21:00
Искам просто да знам,че и той ме обича и се надявам да е така...
И също искам да знам,че не е точно това ,което той се описва...

11-04-2006, 21:01
Az iskam da kaja-VOLEN V ATAKA!!! :-D :-D

АТАКАБГ
11-04-2006, 22:05
ЛЕВСКИ ШАМПИОН! :mrgreen:

CVETELLINA
11-05-2006, 14:40
........

let_me_go
11-05-2006, 18:17
МРАЗЯ , КОГАТО ПРАВИШ ТАКА

ей това искам да му кажа :(

BeBencEto
11-05-2006, 18:43
iskam da kaja mainata mu na vsiichko....iskam edin opredelen chovek sushto da tegli mainata na vsichko i da doide pri mene...

malkoto_baby
11-05-2006, 20:35
Ako naistina znachi neshto mnogo za men bih mu kazala "Obichkam te strashno mnogo i iskam da znaesh che v moe lice vinaigi mojesh da ochakvash podkrepa i razbirane i kakyvto i da stanesh az vinagi shte bydq s tebe dori da si nai-golqmata otrepka" ..no est ako naistina go mislqq :smt006 :smt008

bill_schrei
11-05-2006, 20:53
Значи искам да кажа на Lorein и на Elektra_x че много си ме кефкат и мн си ги обичкам...после на Navits че адски мн ме кефи и мн мн мн си го обичкам...на един искам да му кажа:"Майната ти кретен!!!"-дано го прочете...и искам да кажа на всички Обичайте се!!! \:D/

santRi
11-06-2006, 08:31
аз пък искам да кажа на най-добрите ми приятелки Кристина и Вероника, че много си ги обичам и никога няма да ги предам. На най-близкото ми момче Васил, че супер много държа на него и може да разчита на мен за всичко. На сестра ми (Светлана), че си искам черния молив за очи, а на приятелят ми..че ми липсва вече и да си идва по-скоро. :wink: май това е всичко.

Благодаря за темичката. Хубаво е тези чувства да са документирани :smt008

iv4enceto
11-06-2006, 09:48
Аз...искам да се обърна към най-добрия ми приятел-Искам да знае,че в този адски труден за него момент съм тук,защото тук ми е мястото и винаги е било.Ние ще се справим заедно,защото сме доказвали хиляди пъти на целия свят че го можем.Той знае че може и в 3 часа през нощта да ми се обади само за да ми каже "Гдано ми е".Както и аз знам че мога да го направя.Дори целия свят да е срещу теб,ти знай че аз съм готова да се боря със всичко и всички за нашето приятелство.Помагал си ми милярди пъти,аз се надявам и аз да съм ти била полезна.Знаеш че точно сега съм неотлъчно до теб.Ние сме едно от малкото които имат такова богатство.Имаме си нашето приятелство и в него не се намесва нищо друго.И никой друг.Обичам те и съм до теб,завинаги!!!
Сега на гаджето ми....мило на път за към нас купи хляб и портокали,ама не от тия гръцките с дебелите кори,че имат птичи грип :P Обичкам те мн мн мн :smt008

Sarabi
11-06-2006, 10:45
Към най-добрата ми приятелка-"Леле Сави,къде се заеба в тая болница бе мило!Даже телефон нямааа :(.Супер много те обичам и нямам търпение да те видя,супер много ми липсваш,обичкам теее.Сега разбирам,че няма никакъв шанс да се забравим някога,защото,както сме си говорили,има нещо по-специално в нас :mrgreen: Ниикога няма да намеря пич като теб,който да вижда така ясно в душата ми,дори по-ясно от мен самата 8-[ .Нямам търпение да излезеш.Нямам търпение да те видя.Да те прегърна.Да усетя,че пак има някой,с когото да споделя.Да ти кажа,че те обичам.Защото е така :P"

И към майка ми-"ооооо даааааааа,ще те наказвам чрез собствената ти винааа :twisted: :twisted: "

LO6IQ
11-06-2006, 18:21
Би ми се искало и аз да кажа на някого , но за жалост нямам гадже :cry: .. обичам всичките си приятели :D тези които влизат в този форум ще го прочетат :-D те си знаят че са ми приятели и много държа на тях :wink:

FiRe_LaDy
11-06-2006, 18:31
Az iskam da kaja na edno momche kolko mnogo go obicham i ne moga da prodyljavam da jiveq razdelena ot nego.Vypreki,che edva li toi nqkoga shte vidi tezi nqkolko reda izpylneni s mnogo lubov.Bih iskala syshto taka da mu kaja,che shte go chakam oshte mnogo dokato se vyrne .. nezavisimo kolko shte e tova.Mnogo syjelqvam za greshkite moito dopusnah i te naranih mnogo.Iskam da mi prostish i da zapochnem vsichko otnachalo,kakto predi.Obicham te {P}{P}{P}
Syshto taka iskam da kaja na nai - dobrata mi priqtelka,che q obicham mnogo i tq mi e kato sestra.Nz kakvo shte pravq bez neq.Obicham te Ivi {}
I nakraq iskam da kaja na vsichkite si priqteli i blizki,che i tqh syshto gi obicham mnogo.

OBICHAM VI VSICHKI !!! :smt058

Твоето писе
11-06-2006, 21:46
Искам да кажа на най-сладкото коте на света че го обичам безкрайно и че го приемам такъв какъвто си е и за миг не съм си помисляла да бъда с друг освен с него.Обичам тееееееееее котеее.....

sweety_hope
11-16-2006, 23:39
Iskam da ti kaja,milo mom4e,4e vapreki glupostite i problemite koito sazdavax,az te obi4am pove4e ot vs na toq svqt.Znam kolko e nevazmojno da sme zaedno,no az 6te me4taq i 6te se nadqvam.Tolkova mi e trudno-tolkova e slojno.OBI4AM TE-znam,4e ne trqbva,no ne moga da go promenq.Ne moga da kontroliram sartzetoi si,du6ata si,tqloto si,uma si-te te jelaqt,te te obi4at.6te stradam zaradi lubovta si,no kak da q spra???Sartzeto e vinovno-tolkova e vlubeno!

{Sweety_f}
11-17-2006, 19:45
iskam da kaja ne samo na nego a na vsi4ki:obi4am tee!!!no shte s eopitam da te zabravq sled akto ne moje da ima nishtu....:(((

iiirish
11-17-2006, 20:31
Пиленце, обичам те страшно много! Знаеш, че ти си ми всичко и ако има човек до когото искам да заспивам вечер и да се събуждам сутрин, ако има човек с когото съм сигурна, че искам да прекарам живота си, ако има някой който обичам повече от себе си... това си ти! Обичам те, бебчо! Целувам те...

No|Problem
11-17-2006, 20:34
ne moga bez teb

He3HauKa
11-17-2006, 20:38
,,Ако се бяхме запознали сега,такъв какъвто си в момента,едва ли щях да те обичам.Аз съм влюбена в момчето ,което беше преди,а този който си сега- мразя !''