PDA

View Full Version : Big Problem:(((((((((((((((((((( helpppppppppppppppp!???????



razorz
11-19-2004, 22:01
Oufffff..neznam ot kade da zapochnaaaaaa...znachiiiiii ;[[[[[[[[[[[...ludo vluben sum v edno momiche (koeto razbirase poznavam dobre) ..taa taq vecher bqhme na diskoteka..i az se usmelih taka kat za 1vi putt..da napravq nqkfi po seriozno nameciiiiii..tq se zasmqqqqq..hfana me leko za rykata..shot az i kazax , che she si xodq.. i tq da me pita neshto tam..kakto i da e..
po kusno v chata mi kaza , che i e bilo mn qko v diskoto..az q pitax shto.. i taka..na kraq izlezna , che e radostna zaradi nqkfi si momche..koeto ne mi kazaaa.....taaaaa..dano sum bil az tova momche..no tfurde veroqtno..
nachi vuprosa mi e takuffffff..az sum ludo vluben v neqqqqqq..proztooooo mnogooooo q obichaaaaaaaammmmmmmm haresvammmmmmm lele!!!!
taa..iskam da q pokana da izlezeeeeem..kak da i namekna che imam nqkuf interes kum neq po dqvoliteeee...ako zaprelicham na idiotttt..kat i kaja 'iskash li da izleznem' i tq da kaje 'ami ne' napulno vuzmojno e da si haresva drugo momche..no iskam da razbera po dqvolite..obicham q..iskam da q pokana da izleznem nqkak si za da ne otkajeeee..i da ne zaprelicham na IDIOT..nachi nadqvam se da sum zadal razbrano vuprosa
Kak da razbera ima li chustfa kum men i da q pokana da izleznem bez da mi otkaje?Trqbva li da sum malko po nastoqtelen..v smisal ne nahalen no ne i sramejlivv..
blagodarq vi
chakam otgovori ;[[[[[[[[

kenna
11-20-2004, 15:59
Mojesh da q pokanish na sreshta-zashto da se chuvstvash idiot ot tova,ta dori tq da ne otgovori na chuvstvata ti,pone shte budesh iskren,nqma smisul da se kriesh,zashtoto tova samo shte te pottisne,obache izmisli edin po-originalen nachin,ne otivaite na kafe,ami naprimer na nqkoe romantichno mqsto,ako si pada po tezi neshta mnogo shte se zaradva,a mislq,che za vsichki(pone povecheto)momicheta e taka. Izmisli i po-razlichen nachin da q pokanish-naprimer kaji na nqkoi nein sused,che nqkoe si momche e iskalo da q vidi..tova ste q zaintriguva i sled tova vednaga i se obadi,no ne na domashniq telefon,ami na GSM-a i(ako ima takuv de...) i q pokani naprimer v nqkoi netradicionen chas na sreshta na neobiknoveno mqsto-opishi i go taka: pod nai-prekrasnoto durvo,na 2rata peika v parka,pod samoto nebe....neshto takova. Ako na neq znaesh,che ne i se haresvat podobni neshta,prosto go napravi po normalniq nachin. Ne se pritesnqvai ot obstoqtelstvata,ami budi nejen i mil s neq,izlizaite po-chesto i kogato ucelish pravilniq moment,ne i kazvai nishto,a samo q celuni. Nqma da ima nujda ot dumi. I vednuj zavinagi shte razberesh dali i tq izpitva kum teb sushtata obich,koqto i ti...
Preceni sam koga,kak i zashto da deistvash,no budi fin i ne izprevarvai subitiqta. Kusmet ! {}

Mushroom
11-20-2004, 16:28
Според мен няма какво да се бавиш...забеди я на някое място,което харесва,направи така,че да се чувствате добре и т.н. и просто и кажи,какво изпитваш!Нищо не губиш.Или ще ти откликлне на чувствта,или не.Ако се открите взаимно-супер,ако не тя ще знае,че изпитваш някакви чувства и това е.Единствено от теб зависи дали ще си промениш отношението към нея,ако еввнтуално и кажеш,че не ти е безразлична,но един събет:Не казвай още в началото"Обичам те"-малко е стресиращо!Можеш да заприличаш на идиот само ако ти самия,с действията си го направиш.Няма нищо срамно в това да кажеш на някой,че го харесваш.Но каквото и да правиш,направиго с финес! :wink:

razorz
11-20-2004, 17:24
nachi napulni vi razbiram kakvo kazvatee..blagodarq vi mnogoooo!..no problea e takuf , che sega vremeto e studnno..i ne e mnogo podxodqshto za razxodki v prirodata inache i az mnoo haresvam nestandartnite neshticaa... :(( taka che tfa e problemaa STUD! deabaa.. :[
i btw..znam , che ne trqbva da i kazvam izburzano 'obi4am te' ..zapoznat sym sys teq raoti..prozto tfa momiche sa ujasno mnoo me kefi.. i reshix da spodelq s vaz..:(

kenna
11-20-2004, 18:10
Zabravi za toq stud,otpusni se,to i az sega imam sreshta s edno momche i temperaturata e ujasno niska,no tova ne ni prechi !!!! Nedei zaradi tiq neshta da si precakvash shansovete-vse shte si izmislish neshto podhodqshto-a i studa e edno perfektno opravdanie da postoplish svoqta dushichka...tova momiche-edna pregrudka,izpulnena s lubov,shte i zagovori mnogo poveche ot dumite.
Kazvam ti,prenebregvai vsqkakvi takova neshta v imeto na Obichta! Struva si !!!!!!!! Spodeli po-kusno s nas i kakvo se e sluchilo. Nie sme s teb!:)

eNigMaTic^
11-20-2004, 19:42
Ами отидете на някое топличко местенце, гушни я и тя сама ще разбере.Няма толкова тъпи момичета, които да не разбират.А за поканването й кажи"Ох как ми се ходи еди си къде си а няма кой да дойде с мен.Ти искаш ли да доидеш" Ако сте пр. ще дойде :wink:
Айде и успех :P

SnoW_GiRl_
11-20-2004, 19:43
edva li bi i zapreli4al na idiot
popitai q ne6to ot sorta
imam malka ideq da izlqza na kafe bi li mi pravila kompaniq 6te mi e priqtno
ima6 li ne6to protiv da otidem....
imam bileti za 2 za .....film
ima mnogo na4ini a ako ti otkaje
ok!6te6e da mi e priqtno da izlezem dano sledva6tiq pat ne si zaeta (milo i dobro) za da moje da si ostavi6 vrati4kata otvorena!

razorz
11-20-2004, 20:04
kenna ..na men studa mi ne e problem..ama na neq she vzeme da si kaje 'glei go toq ..izlazam 1va sreshta s nego on sh me vlachi po studa da mryznaa..ebasi!:(' ili neshto ot toq rod..dea

11-21-2004, 14:41
1- moje6 da pita6 nqkoq neina fr kvo misli za teb. Moje i napravo moje i uj slu4aino. Ne e 100% siguren variant, 6toto tq moje da ti kaje ne tyi kato tvoita izgora da se sramuva.
2 - Dali ti si mom4eto ot discoto?Hmmm. Mi ti si bil tam i si vidql dali si e ob6tuvala po prodyljitelno s dr mom4e. Ako ne e na4i si ti!

wackygirl
07-24-2006, 15:02
И какво е станало в крайна сметка ? той ли е ? не може така без развръзка : [-X

koalka
07-24-2006, 16:49
Ами както ти каза-покани я да излезете.И да се срамуваш няма начин.Може и да ти откаже да излезете,но винаги има риск.Но опитай.Явно адски много я харесваш за това действай!

cskamoni4ka
07-24-2006, 18:29
Питай я:"Искаш ли да ходим някой път на кафе" и така...