PDA

View Full Version : Т Е Р О Р



NeBeSeN_88
11-20-2004, 06:56
Кажете ся най-гадния и мъчителен начин по който да убия даскалката по математика.
Ся ши ви кажа ко стана начи аз си седя мирно и гледам ко пишат на даската и съм са отнесал малко и оназ ми вика Киро пиша ти 3. Аз братче незнам отде ми дойде. Развиках и са оназ вика че ми писала 3 щот не съм писал и не съм и задавал въпроси. Почнах да и буча .... викам и аре при директорката оная овца ми обръща гръб и неще да прикаа с мен. И тва при положение че съм учил сумати време в МГ-то и съм печелил безброй награди на математически състезания и математиката си я въртя на кутрето.
Та значи кажете ми как най-брутално да я закова овцата.

ПС: Трябваше някаде да си излея мъката просто, знам че не е за тука темата.

Low Emotion
11-20-2004, 10:15
Trqbva da otide6 u tqh i da zavurje6 cqloto i semeistvo sled koeto da q nakara6 da izbira v kakuv red da umirat rodninite i.Bavno i mu4itelno 6te gi izbiva6.Primerno 6te prebie6 do smurt muja i s 4etkata za toaletnata.Ako ima du6terq zavri i v guza marku4 ot pompa za kola i po4ni da pompi6.Sled kato si svur6il s vsi4kite i navsqkude ima kruv, 4erva, rebra i vsqkakvi organi zapo4ni s neq.Proqvi izobretatelnost i deistvai s fantaziq siguren sum 4e 6te se spravi6.

Jamalska
11-20-2004, 11:30
Puskai kofti sluhowe w daskalo...oplakwai se ot neq za nai-malkoto...Ako ne stane...prebii q s u4ebnika po matematika...ako go nameri6 s twyrdi korici 6te e qko...

eNigMaTic^
11-20-2004, 20:23
Ами начи запали й учебниците по математика.Ама пред нея.След това кат стане голям огън почни да й фърляш дрехите докатъ остане чисто гола.Ама тва го прей пред мноо хора да таа шоу.И начи кат остани гола малко се гаврите с нея и след тва е фърляте и нея у огъня :twisted:

dj Javor 'crazy-idiot'
11-20-2004, 21:09
Първо я гледай страшно. Ако не помогне - Разбери къде живее и я причакай, но не прави нищо. Стой по-далече, да не вземе да те заговори, но и достатъчно близко, за да те види. Ако и тва не помогне причакай я и й тегли един шут - тва би трябвало вече да я стресне! Good luck

BABY_SEXY_GIRL
11-20-2004, 21:28
Radvai se, 4e ne ti e pisala 2 :D Ina4e podai jalba na direktora za izgonvane :wink:

ycMuBkaTa
11-20-2004, 21:30
приятел твойта тема определено е за форум "ЛЮБОВ" а за даскалката ми...аз имам същия проблем не мога да ги гледам повечето ама виж сега най-важното е да не им се впрягаш те от това най-много се дразнят може да не си си научил ама нищо седиш си и си гледаш нагло нагло тва ги побърква :wink:

Kiss From A Rose
11-20-2004, 22:13
Само не разбрах защо темата ти е в "Любов" .. да не си тайно влюбен в учителката ? :roll: :P
Ами какво да направиш - следващият път и задай няколко въпроса .. като си толкова добър по математика няма да имаш проблеми .. хем ще си оправиш 3-ката ..
П.П. абе вие веднага към убийство прибягнахте .. да и бил убил семейството .. добре добре :)

gosten4e sladko
11-20-2004, 22:39
Kaji i : "Ti k'vo si vuobrazqva6 ma?!"

11-21-2004, 08:14
Само не разбрах защо темата ти е в "Любов" .. да не си тайно влюбен в учителката ?
ахахаха аха как позна. Тя е любовта на живота ми ;)
Знаех си че има и няколко болни мозъка дет ще дадат яки мнение :) :) :).
Ааз вчера се мъчих над една шибана задача около 3 часа и то ко стана ..... ми грешна била задачата. Така че първо ще я поизмъча малко с нея.
А бтв не мога да си представя какво точно означава да гледаш нагло

morsmordre
11-21-2004, 10:38
Ами...глей ся ено убаво предложение:
Ако продължава да се прави на интересна - кажи й:"ГОСПОЖА!!!Е тва беше мноо глупаво!!!"
Отиди при директорката и й кажи, че даскалката по математика има специално отношение към теб(добре е да й кажеш, че става дума за лошо специално отношение...)!Кажи й, че ти пише ниски оценки според настроението й и й кажи да направи предупреждение към даскалката за Т Е Р О Р над У Ч Е Н И К!!!!Ако тва не проработии...ами нз премести се в друго даскало :wink:

BaT_GirL
11-21-2004, 11:32
Ми просто й кажи:Г-жо може ли един въпрос?Като каже да я питаш: Правихте ли секс тая сутрин че нещо сте нацупена? И тя като ти се развика й кажи:Ми нали искахте да ви питам нещо! :wink:

e4o
11-21-2004, 17:31
ebasi ovzata, verno se opla4i na direktorkata :shock:

ridin'spinnaz
11-21-2004, 21:00
izplui i se v liceto
i kaji 'maika mi ne mi govori taka, a ti she mi govorish
i i shibvash high kick v gardite

Glezanka
07-17-2006, 01:28
](*,)

Dez
07-17-2006, 08:13
Кажете ся най-гадния и мъчителен начин по който да убия даскалката по математика.
Ся ши ви кажа ко стана начи аз си седя мирно и гледам ко пишат на даската и съм са отнесал малко и оназ ми вика Киро пиша ти 3. Аз братче незнам отде ми дойде. Развиках и са оназ вика че ми писала 3 щот не съм писал и не съм и задавал въпроси. Почнах да и буча .... викам и аре при директорката оная овца ми обръща гръб и неще да прикаа с мен. И тва при положение че съм учил сумати време в МГ-то и съм печелил безброй награди на математически състезания и математиката си я въртя на кутрето.
Та значи кажете ми как най-брутално да я закова овцата.

ПС: Трябваше някаде да си излея мъката просто, знам че не е за тука темата.

изчукай дъщеря и ;)