PDA

View Full Version : Zashto?!?



11-20-2004, 16:01
Zashto po diavolite horata sa tolkova T***!?!? vchera si vlizam az spokoino v staiata-la la la-i kvo vijdat ochite mi?! (koito veche gi niamam!) s******* mi sestra se "zabavliava" s t***** si gadje ako razbirate kfo imam predvid!!! i t***** k**** ZNAE che sum si v nas, vratata NE se zakliuchva i NE mi e kazala da ne vlizam!!!
razbiram da se vrushtam otniakude ili da mi e kazala si kisna v hola ma tia ne!!
be to biva biva tupotia ma chak puk tolkoz!! da se e*e na liavo i nadiasno kat shte ma si ima hoteli za taia rabota be t*** p****! she ia sudia za mozuchna travma i oslepiah na sichkoto otgore... dobre tva ne e li NAI NAI NAI t***** d****** sushtestvo v celia sviat???!!! :x :x :x :x :x :x :x

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Писането с големи букви не е желателно! Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
Благодаря!

rikk
11-20-2004, 16:05
e shans :)
ti kvo iskash belejka li da ti ostavi???
"ne vlizai, chukam se"!!!
na moita priqtelka sestra i purvo chuka posle vliza, che ne se znae :P

pile
11-20-2004, 16:07
:lol: :lol: :lol: AHHAHAHHAHAHAHHAHAHAAH.emi az bih go napravila :)vyprosyt e kakvo TO4NO vidq????????

anyonee
11-20-2004, 16:12
be se mi e taia kvo shte pravi, i belejka da ostavi dvesta puti po dobre!!!!
a kfo sum vidiala she go zabravia sled 1 mesec psihiatrichno lechenie i uspokoitelni!! basi t********! :x :x :x

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Писането с големи букви не е желателно!
Благодаря!

pile
11-20-2004, 16:18
[i kakvo o4akva6 da ti napi6e v tazi belejka!??:))qvno mnogo ne i puka!a posle kaza li ti ne6to???moje6 da o4akva6 da ti se omilkva posle i da ti vyr6i nqkakvi uslugi:)))

rikk
11-20-2004, 16:20
ami kat ne ti puka vkliuchvai se za troika :P
nie s priqtelkata mi navivame edna obashta priqtelka za 3-ka ma neshto ne vurje :(

^^^METEORA^^^
11-20-2004, 16:26
Az ako sam she gi prebiq i dvamata :> shoto kompa mi e v staqta a az ne trqq 4atq zaraad tqh e sestra mi e oshte malka ama samo dokat dovede purvoto si gaje v kushti she mu spra toka malko da q poiznervq nqh nqh nqh

Dharma
11-20-2004, 17:05
eeee vse pak ti e sestra-ne q obijdai tai,vqrno 4e e trqbvalo da te predopredi po nqkakuv na4in,ama ne go e napravila... :roll: ...
mi trqq da si pogovorite po vuprosa :idea: -tova 6te da e nai dobroto spored men.

AMG-to
11-20-2004, 17:16
4e ti ko iskash ot edna jena pi4
te malko nemat logi4na misal - dokazano e a i sum se obedil,,,,nai-prostiq primer e ...samo gi vij kato presi4at ylicata,,,, stigat do sredata na platnoto vijdat kola i se vrustat obratno vmesto da preti4at i da presekat

anyonee
11-20-2004, 20:15
sorry za shrifta i sum momiche btw, to tia po skoro ne logichna ma nikfa misul niama, za prikazki e leko daleko kusno,a vuprosa e che na neia i puka prosto si e glupavichka (tva ne e tolko obidno,nali?) i ne moje da preceni 2 i 2 kolko e....be kakto i da e

BABY_SEXY_GIRL
11-20-2004, 21:34
Sestra ti e postupila bezotgovorno s teb, no tova ne ti dava pravo da q nari4a6 tupa :roll: Nezavisimo kakva e, bi trqbvalo da si pogovori6 s neq (kolkoto i da ne se razbirate), a ne da q obijda6 tuk!

didito_1eg
11-20-2004, 22:08
na kolko si godini?

flirty_girl
11-20-2004, 22:29
e tva e 4ove6ko,ti kvo iska6,verno 4e ne ti e kazala,no vse pak ne sa praveli ni6to nenormlno

Akivasha
01-03-2006, 00:12
Zashto po diavolite horata sa tolkova T***!?!? vchera si vlizam az spokoino v staiata-la la la-i kvo vijdat ochite mi?! (koito veche gi niamam!) s******* mi sestra se "zabavliava" s t***** si gadje ako razbirate kfo imam predvid!!! i t***** k**** ZNAE che sum si v nas, vratata NE se zakliuchva i NE mi e kazala da ne vlizam!!!
razbiram da se vrushtam otniakude ili da mi e kazala si kisna v hola ma tia ne!!
be to biva biva tupotia ma chak puk tolkoz!! da se e*e na liavo i nadiasno kat shte ma si ima hoteli za taia rabota be t*** p****! she ia sudia za mozuchna travma i oslepiah na sichkoto otgore... dobre tva ne e li NAI NAI NAI t***** d****** sushtestvo v celia sviat???!!! :x :x :x :x :x :x :x

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Писането с големи букви не е желателно! Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
Благодаря!

Ей Тони,затова ли беше сърдит на сестра ти?!?Еми да ти само злобееш ,че не е била обратната ситуация! :twisted: SHIT HAPPENZZZZZZZZZZZ :!: :!: :!:

hamilcar
01-03-2006, 06:22
Голяма работа като си я видяла.Айде сега дай да разпалим 3-та Световна война.

NSрi4
01-03-2006, 07:53
Що не се включи и ти да изядеш една пишка, стига завижда на сестрата ти, че нея им кой да я ебе а теб не ! :twisted:

TheSoulOfDeath
01-03-2006, 08:00
az puk mislq 4e go e qd 4e ne se e vklu4il e oburnal s krugom iz staqta

korn___
01-03-2006, 08:04
Zashto po diavolite horata sa tolkova T***!?!? vchera si vlizam az spokoino v staiata-la la la-i kvo vijdat ochite mi?! (koito veche gi niamam!) s******* mi sestra se "zabavliava" s t***** si gadje ako razbirate kfo imam predvid!!! i t***** k**** ZNAE che sum si v nas, vratata NE se zakliuchva i NE mi e kazala da ne vlizam!!!
razbiram da se vrushtam otniakude ili da mi e kazala si kisna v hola ma tia ne!!
be to biva biva tupotia ma chak puk tolkoz!! da se e*e na liavo i nadiasno kat shte ma si ima hoteli za taia rabota be t*** p****! she ia sudia za mozuchna travma i oslepiah na sichkoto otgore... dobre tva ne e li NAI NAI NAI t***** d****** sushtestvo v celia sviat???!!! :x :x :x :x :x :x :x

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Писането с големи букви не е желателно! Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
Благодаря!

hmmm as na tvoq masto bih i odaril 1 ama tolkova silen 6amar 4e posle da me boli ako 6te rakata 1 sedmica a za mom4eto ... za nego boi dokat murda po cqlata staq 6utove tupanici i ptp-ta :!: ako pak ti se slu4i tova .... prosto i tresni 2 6amara a na toq mu sma4kai malkata pi6ka kat fas na zemqta :!:

thEClown
01-04-2006, 12:11
Според мен ревнуваш но още не можеш да го проумееш. Харесваш го нали.Всички го разбрахме :P

rowzz
01-04-2006, 12:15
ако бях на тебе: плюя на рацете и почвам :lol:

_BOBI_
01-04-2006, 12:38
Според мен ревнуваш но още не можеш да го проумееш. Харесваш го нали.Всички го разбрахме :P

:twisted: :D

Добре казано, незнам дали е така ама не ми и пука и не е моя работа, смятам, 4е не е станало кой знае какво, че да се вдъхновяваш чак толкова, през живота ще видиш достам, доста по-теприятни и кофти неща такаче свикваи, нямам как не зависи от нас просто :wink:

thEClown
01-04-2006, 17:39
Според мен ревнуваш но още не можеш да го проумееш. Харесваш го нали.Всички го разбрахме :P

:twisted: :D

Добре казано, незнам дали е така ама не ми и пука и не е моя работа, смятам, 4е не е станало кой знае какво, че да се вдъхновяваш чак толкова, през живота ще видиш достам, доста по-теприятни и кофти неща такаче свикваи, нямам как не зависи от нас просто :wink:

Е що да не ти пука.Тука влизат и хора с проблеми.Ако са някакви сериозни а не от рода на ебас* , на оная ми работа на главата поникна прежда , защо да не им дадеш съвет.Аз бих дори и да е някъв малоумен ако върши равота.

А ти се замисли дали наистина не го харесваш подсъзнателно и ли просто се ядосваш че сестра ти отделя повече внимание на приятеля си и ти се чувстваш самотна. :!: