PDA

View Full Version : Complicated...



11-20-2004, 16:22
Хора здр :)
Имам един много банален проблем,който просто не ме оставя на мира..проблемът всъщност е едно момче :roll:
Такааа..Та значи..с това момче не се познаваме,но сме се виждали много пъти (още от лятото),защото ходим на едно и също място..В смисъл,той и момчетата от неговата компания са скейтъри и ходят да карат на едно място,а там се събираме и други компанийки..абе въобще там се събираме "по-алтернативни хора" :)
Той е много симпатичен,много як човек ми изглежда и в последно време нещо много съм се зарибила..Но не мога да разбера дали и той е на "същата вълна" така а се каже :roll: Имам чувството,че той се опитва по някакъв начин да ми направи впечатление,но не знам..може и да се бъркам.Например: :arrow: седя си аз сама на една пейка там близо до тяхната(на скейтърите) и въпросният човек сяда на пейката до моята (в края,който е към мен)..Много странно,в смисъл-защо не седна при френдовете си,на тяхната пейка(имаше още място там),а дойде и седна на пейката до мен,и то към края й(и аз бях в края на моята)И някфо аз вече много се спекох хах..по принцип в такива отношения съм доста притеснителна :oops: ...И постоянно ме гледа,чак ми стана неудобно вече да се обърна в неговата посока(спек!!).. :arrow: Друг такъв случай "на пейките",само че до него беше и някъф негов приятел..и на мен ми стана тъпо някфо и си извадих минидискменчето да послушам жица..и точно си слагам слушалките и чувам как той казва на приятеля си,ама така прозвуча,сякаш нарочно на по-висок глас"ей абе ти знаеш ли ги тези малките плейърчета какво представляват" и някфо ме поглежда,а аз ПАК се притесних и си сведох главата с лека усмивка..абе ужас..много съм зле.И не само в тези случаи се държи "така"..просто винаги като сме там му засичам погледа..и той някъв се прави на велик скейтър хах :) Но не мога да разбера..ако наистина се интересуваше от мен,не би ли трябвало примерно да дойде при мен..да се запознаем..Или пък е прекалено срамежлив?!Аз не мога да отида ей така при него и да му кажа"абе пич найш ли кфо,много ме кефиш!",просто не съм такъв човек.
Според вас дали той наистина проявява някакъв интерес към мен...да чакам ли още,или да действам..ако да-как?! :( Абе въобще ми е доста объркано и ще съм ви мн благодарна,ако изразите мнение(и ако са ви издържали нервите да прочетете всичко това :oops: )

Dharma
11-20-2004, 17:58
mii v nikakuv slu4ai ne se druj tai!!!! :D kazvam ti go 6oto i az go pravq , suzdava6 vpe4atlenie na 4ovek,deto e super sramejliv,awe ne e priqtno .....
ami za mom4eto-lele sqka6 si 4eta moeta istoriq...spored men e nqkuv otvorko,deto iska vnimanie,a i ti kato mu se vruzva6 tai(navejda6 glava,iz4ervqva6 se :oops: )...sqka6 mu pomaga6 da si postigne celta :roll:
drug put kato stane ne6to takova prosto stoi spokoino,gledai go v o4ite bez da :oops: i vij togava kvo 6e stane
aide i uspeh!pls [posle mi kaji kvo e stanalo :D ]

dobra
11-20-2004, 18:01
Izvini me za lubopitstvoto,no ti na kolko si godini i ot koi grad si?
Tova vs16nost e edna vajna informaciq. Trqbva da napravi6 nqkolko ne6ta.
1-vo- da se otpusne6,taka 4e sledva6tiq p1t ne6tata da ne sa "spek",da povqrva6,4e pritejava6 mnogo ka4estva,koito mogat na Nego da mu se strqt interesni;
2-ro - moje6 da se zagovori6 s nego za ne6to obv1rzano s1s sk8-a-ako ti znae6 ne6to sv1rzano s nego,ako se interesuva6-ako li ne,porazpitai,nqkoi 6te ti kaje osnovnite ne6ta i ti moje6 da go popita6,demonstrirai mu znaniq i mu kaji:"khm...takovata...mejdu drugoto,az mnogo haresvam sk8-a i s1m zabelqzala,4e sk8-arite sa mnogo svestni hora,ti ne pravi6 izkliu4enie-naprotiv..."-dori da izglejda6 leko pritesnena,tova e 4ast ot 4ara ti vse pak;
3-to - ami nai-nakraq mu podai r1kata si,edno takova s1s sladi4ka usmivka,moje otnovo smuteno,ako se iz4ervi6 napravo 6te e super,ama ne da izglejda naivno,ami detsko-abe naivni4ko,simpati4no i da mu kaje6:"mnogo se radvam da se zapoznaem,makar 4e kato 4ovek az ve4e te opoznah,ostana mi samo da nau4a imeto ti,izkliu4itelno mi e priqtno-az s1m...."
I taka hem nqma da se pravi6 na nqkakva,kakvato ne si,hem 6te izpolzva6 pritesnitelnostta si za predimstvo.
Mislq,4e tova 6te sv1r6 rabota. K1smet!!!!

11-20-2004, 20:43
Ами от София съм,на 16.Защо?

11-20-2004, 21:08
Izvini me za lubopitstvoto,no ti na kolko si godini i ot koi grad si?
Tova vs16nost e edna vajna informaciq. Trqbva da napravi6 nqkolko ne6ta.
1-vo- da se otpusne6,taka 4e sledva6tiq p1t ne6tata da ne sa "spek",da povqrva6,4e pritejava6 mnogo ka4estva,koito mogat na Nego da mu se strqt interesni;
2-ro - moje6 da se zagovori6 s nego za ne6to obv1rzano s1s sk8-a-ako ti znae6 ne6to sv1rzano s nego,ako se interesuva6-ako li ne,porazpitai,nqkoi 6te ti kaje osnovnite ne6ta i ti moje6 da go popita6,demonstrirai mu znaniq i mu kaji:"khm...takovata...mejdu drugoto,az mnogo haresvam sk8-a i s1m zabelqzala,4e sk8-arite sa mnogo svestni hora,ti ne pravi6 izkliu4enie-naprotiv..."-dori da izglejda6 leko pritesnena,tova e 4ast ot 4ara ti vse pak;
3-to - ami nai-nakraq mu podai r1kata si,edno takova s1s sladi4ka usmivka,moje otnovo smuteno,ako se iz4ervi6 napravo 6te e super,ama ne da izglejda naivno,ami detsko-abe naivni4ko,simpati4no i da mu kaje6:"mnogo se radvam da se zapoznaem,makar 4e kato 4ovek az ve4e te opoznah,ostana mi samo da nau4a imeto ti,izkliu4itelno mi e priqtno-az s1m...."
I taka hem nqma da se pravi6 na nqkakva,kakvato ne si,hem 6te izpolzva6 pritesnitelnostta si za predimstvo.
Mislq,4e tova 6te sv1r6 rabota. K1smet!!!!
Добра,а ти от къде си,от София ли??

Kiss From A Rose
11-20-2004, 21:32
И аз бях изпаднала в почти същата ситуация .. постоянно те мъчи въпросът "дали и той ме харесва ?" .. дори не го познаваш , а вече знаеш , че е прекрасен човек .. да да познато ми е .. според мен просто трябва да чакаш .. нещата трябва да станат спонтанно .. ако ги насилваш оверявам те , че няма нищо да се получи .. можеш да се сприятелиш с някои негов приятел .. така малко по малко , стъпка по стъпка ще се приближаваш до него .. но да не мислиш , че след някои ден ще се запознаете .. може да отнеме много време особенно щом си толкова срамежлива .. но резултатът ще е сладък :D

ycMuBkaTa
11-20-2004, 21:40
миличка, моя съвет е първо да се запознаеш с това момче и да го опознаеш и тогава да си градиш мнения и впечатления,защото нали знаеш никой не е перфектен докато не се влюбиш в него така че първо опознай момчето а всички тези знаци(така да се каже) които тои ти дава не искам да те разочаровам но може да са просто плод на твоята фантазия тъй че определено опознайте се и тогава мисли по сериозно за него :D успех :wink:

11-21-2004, 16:50
Благодаря ви много за мненията..не знам,просто трябва да намеря сили и да се справя със себе си :roll: :cry:

rosu
06-20-2007, 14:24
миличка, моя съвет е първо да се запознаеш с това момче и да го опознаеш и тогава да си градиш мнения и впечатления,защото нали знаеш никой не е перфектен докато не се влюбиш в него така че първо опознай момчето а всички тези знаци(така да се каже) които тои ти дава не искам да те разочаровам но може да са просто плод на твоята фантазия тъй че определено опознайте се и тогава мисли по сериозно за него :D успех :wink:



Съгласна :wink: