PDA

View Full Version : za revnosta



jasi_
11-20-2004, 19:04
kajete kak moga da prestana da revnuvam pr ot priqteli te mu.pritesqvam se da ne sre6tne druga ikogato izliza bez men i tova me vbesqva i zapo4vam da mu pravq skandali za radi moqta revnost.pomognete mi~PLS :cry:

amy lee
11-20-2004, 19:08
ami za6to ne se spriqteli6 s momi4etatav s koito izliza?moje bi trqbva da mu ima6 pove4e doverie.4ak takava revnost ne e priqtna nito za mom4e nito za momi4e

SnoW_GiRl_
11-20-2004, 19:38
predi vreme i az bqh pisala takava tema za6toto imah sa6tiq problem...
zna4i znam kako e da revnyva6 i znam 4e e nekontroiruemo no
pogovori s nego seriozno i go pomoli da te kaje ako haresva dryga za6toto tova e nai vajnoto...ako haresva da te zarqzva no ne i da te laje!!!
a za da spre6 da revnyva6 triabva da si povtarq6 4e nqma smisal i toi da te yverqva (moje bi nqma da se seti taka 4e my kaji)!!!no spri da my vdiga6 skandali za6to izliza bez teb za6toto toi e svoboden i taka go zady6ava6 a kogato go sady6ava6 zapo4va da iska da ne e s teB!!!
ot prekalenata revnost bqde6te na vrazkata nqma!!!

dj Javor 'crazy-idiot'
11-21-2004, 11:31
Направи така, че да му е по-добре да е с тебе (ама не го заплашвай, нито му давай повече отколкото трябва). Спри да ревнуваш толкоз(ама не съвсем). Аз ако бях досега да съм те зарязал, освен ако не те обичах много.

Kiss From A Rose
11-21-2004, 11:39
Виж сега той ходи с тебе нали .. не е избрал друга а точно теб .. значи те обича .. :arrow: няма от какво да се приятесняваш !

united_colors
11-21-2004, 13:23
Ami vij, i az poprincip sam mnogu revniva, ma toi moia priatel vinagi e izlizal s mene samo( stava vupros za diskoteki i takiva raboti) a kato e s priatelite si v niakoe kafe vaob6te ne se pritesniavam.Te mom4etata imat nujda poniakoga da sa samo v mujka kompania i ne si misli 4e togava se zaglejdata o drugi momi4eta, ta vse pak ima koli, motori, ma4ove, za tiah koi 6e govori :lol:

Грахче
11-21-2004, 20:33
аз май я хванах цаката на тая ревност :)

много е неприятна и за теб и за него, защото така само го отблъскваш,а себе си нараняваш и се терзаеш за глупости.

ревността според мен е неувереност в себе си. съмнение,че половинката ти може да хареса/да се влюби в друго момиче, тоест че ти не му даваш нещо, което той търси другаде. Така,че бъди по-смела и уверена в себе си, постарай се той да се чувства максимално добре с теб и да не е лишен от внимани и ласки.

И не си внушавай глупости :wink:

BaT_GirL
11-21-2004, 20:42
Не се обиждаи но ревнуват само хора които нямат доверие на половинката си!Довери му се ако те обича няма да излезе с друга за да не те нарани!

united_colors
11-21-2004, 20:52
Не се обиждаи но ревнуват само хора които нямат доверие на половинката си!Довери му се ако те обича няма да излезе с друга за да не те нарани!
Ne e taka.Spored men 4ovek koito ne izpitva pone malko revno6t, ne se interesuva ot polovinkata si

HiP-HoP-MaX
11-22-2004, 16:50
za tova ne iskam da prekazvam za6toto sum adski mnogo revniv i ne mi se prekazva za tova

nofearinc
11-22-2004, 17:55
Ревност.. ами просто спри да го ревнуваш, това е побъркващо отвсякъде! Разчитай на него ако го обичаш и просто остави нещата да текат както си решат! И наистина запознай се и с приятелите му за да имаш повече доверие, ти също излизай с приятелки и така.

BaT_GirL
11-22-2004, 19:40
Не се обиждаи но ревнуват само хора които нямат доверие на половинката си!Довери му се ако те обича няма да излезе с друга за да не те нарани!
Ne e taka.Spored men 4ovek koito ne izpitva pone malko revno6t, ne se interesuva ot polovinkata si
Не съм казала въобще да не го ревнува но колкото повече го прави толкова по лошо е за двама им!

united_colors
11-22-2004, 20:13
Abe na seki mu e priatno da razbere 4e go revnuvat, no ne prakaleno.
Be revnostta e mnou stranna rabota 8)

nofearinc
11-22-2004, 20:17
Abe na seki mu e priatno da razbere 4e go revnuvat, no ne prakaleno.
Be revnostta e mnou stranna rabota 8)

Пък и на някои от ревността им се вирва носа, и започват да прескачат някои граници с мисълта "абе кво ми пука, в кърпа ми е вързан(а).."

little_black_dress
11-26-2004, 08:30
Много неприятно нещо е ревността!Аз също съм много ревнива.Но съм сигурна в едно..ревността убива чувствата!! (( :roll:

sladyrana_88
11-26-2004, 08:33
emii 6e zame da my pisne ot tebe i naistina 6e te zareje . trq si imate doverie

GD
11-17-2007, 08:19
Честно казано да ви кажа че и аз съм много ревнив и трябва да се опитвам да не съм такъв, щом като се обичат двама души значи няма да има за какво да има ревност но понякога е така когато не си видял/а половинката си известно време а само се чувате от време на време е нормално нещо ревноста поне аз така си мисля :cry: :wink:

alkobalko
11-17-2007, 08:21
Темата е стара!