PDA

View Full Version : ideal za momiche



eda
11-20-2004, 19:18
eii momcheta kvi momicheta haresvate priblizitelno visochina v cm, kg, kosa,ochi, ustini..karaka..dupe... Razz kakva kato harakter otvorena, srmaeljliva....???
to iasno che ne moje da se kaje tochno ma vse pak kakvi sa vi predpochitaniata?

Inzaghi
11-20-2004, 19:35
moito predpo4itanie to4no takova kakvoto momi4e haresvam sega--rusa sus sini o4i ili zeleni 160-170 viskoka kum 50-60 kg sramejliva stesnitelna i ednovremenno mnogo krasiva tova e IDEALA
ina4e kogato lubovta doide ne pita kakva e.......

kompozitora
11-20-2004, 20:56
ve daaaaaaaaaa e niska yo

Josefinne
11-20-2004, 22:25
moito predpo4itanie to4no takova kakvoto momi4e haresvam sega--rusa sus sini o4i ili zeleni 160-170 viskoka kum 50-60 kg sramejliva stesnitelna i ednovremenno mnogo krasiva tova e IDEALA
ina4e kogato lubovta doide ne pita kakva e.......

Хаха къде си виждал ти срамежлива блондинка, ве? :lol:

ridin'spinnaz
11-20-2004, 23:25
nqma zna4enie
vajen za men e haratera.ne obi4am super ligavite momi4enca,s vsi4ki ostanali se poli4ava neshto ..

Momchence
11-22-2004, 18:18
Amiiiii 166sm :P puhkava ama ne debela s kafqva kosa di dupeto sproten still ponqkoga leko punk ili metal.....harakter...sramejliva ma ne mnogo ..... da se bazika i da razbira ot bazici ... boina macka.... zeleni o4i4ki ..... tatoo na dupeto .... obici tuk tam ...... svobodno vreme gotini roditeli ...... the end :lol: :P

artbaby
11-22-2004, 18:27
i o4akvash da razberesh kakvi momi4eta haresvat mom4eta ? 4e ti za individualizum ne si li 4uvala vseki si ima mnenie i trudno shte namerish konkreten model "idealno" momi4e ....NE go kazvam za date obidq ili da te zasegna , no ako s tazi tema tursish otcenka zasebe si ili celta ti e da vzaimstvash neshto otkaji se ...povqrvai mi pove4e hora shtete haresvat ako budesh sebe si a ne prosto v nqkakva rolq ...vupreki 4e ima edna misul na Gerde -" vsi4ki jeni sa aktrisi , s izkliu4enie na nqkoi pevici " ;) e tva e meko kazano ina4e nqkoi moje da se zasegne ot originala na misulta ;) ....... nishtu lichnu samo izrazih mnenie :roll:

amy lee
11-22-2004, 18:41
i o4akvash da razberesh kakvi momi4eta haresvat mom4eta ? 4e ti za individualizum ne si li 4uvala vseki si ima mnenie i trudno shte namerish konkreten model "idealno" momi4e ....NE go kazvam za date obidq ili da te zasegna , no ako s tazi tema tursish otcenka zasebe si ili celta ti e da vzaimstvash neshto otkaji se ...povqrvai mi pove4e hora shtete haresvat ako budesh sebe si a ne prosto v nqkakva rolq ...vupreki 4e ima edna misul na Gerde -" vsi4ki jeni sa aktrisi , s izkliu4enie na nqkoi pevici " ;) e tva e meko kazano ina4e nqkoi moje da se zasegne ot originala na misulta ;) ....... nishtu lichnu samo izrazih mnenie :roll:mnenie koeto spodelqm i az.vsqko mom4e e razli4no.ednoto moje da haresva edni momi4eta,a drugo-savsem drugi.artbaby-mnogo ama mnogo si prava :wink: