PDA

View Full Version : Slojna liubov ...



empty
11-20-2004, 20:40
Problemyt mi e 4e sym sposoben da obi4am ( ili da haresvam ) nqkolko momi4eta ednovremenno ... i prosto ne znam kakvo da pravq. Ne znam kakvo da mi byde otno6enieto s liubimata koqto edva poznavam , no sym obiknal o6te ot pryv pogled. Kogato q vijdam se raztapqm ... Molq nqkoi da mi pomogne ako ima re6enie na slojnite mi vyprosi ... :)

dj Javor 'crazy-idiot'
11-20-2004, 20:58
Пич, няма такова нещо - харесвам няколко. Или една, или не харесваш, а просто ходиш с. Как ще се чувстваш ако гаджето каже - " Много те обичам, ама си харесвам още двама"?

empty
11-20-2004, 21:09
tui e vqrno , oba4e az sam si takav - "Любовният ви живот преминава навярно в едно непрестанно търсене на подходящия партньор. Вие сте способни да обичате няколко мъже (жени) едновременно, макар че е трудно да обясните (дано да не ви се налага) как е възможно това. Имате нужда от партньор, който да ви изслушва и разбира, да уважава личното ви пространство и свобода." . Da ne misli6 4e mi e lesno :( ... Oba4e za tova momi4e bih se otkazal ot ostanalite, oba4e problem se izqvqva 4e ne se poznavame dobre i nqmame nikakvi komunikativni otno6eniq ... prosto ne bih q zagovoril , dori nz kakvo da i kaja ... mnoo mi e trudno 6toto kat q vidq samo i ... Kak bih mogyl da se sblija pove4e s neq ... da si podobrim komunikaciqta ... bih q zabil po obi4ainiq za men na4in oba4e iskam da byde po specialno i po istinsko ... Ako nqkoi moje da mi pomogne , otnovo Vi molq ...

Kiss From A Rose
11-20-2004, 21:14
Първо - харесването и обичането са 2 напълно различни неща .. можеш да харесваш няколко човека , да .. но да обичаш , както ти си казал , е невъзможно ... няма начин ... просто трябва да си изясниш добре чувствата .. само така ще разбереш коя обичаш и кои харесваш ..

empty
11-20-2004, 21:23
OK , tva e dobre kat za na4alo :)) Thank's. Ama sq ko mi pomogne6 i s ostanaloto ... ve4e te priznaam

Kiss From A Rose
11-20-2004, 21:40
Oba4e za tova momi4e bih se otkazal ot ostanalite, oba4e problem se izqvqva 4e ne se poznavame dobre i nqmame nikakvi komunikativni otno6eniq ... prosto ne bih q zagovoril , dori nz kakvo da i kaja ... mnoo mi e trudno 6toto kat q vidq samo i ... Kak bih mogyl da se sblija pove4e s neq ... da si podobrim komunikaciqta ... bih q zabil po obi4ainiq za men na4in oba4e iskam da byde po specialno i po istinsko ... Ako nqkoi moje da mi pomogne , otnovo Vi molq ...

Щом си готов да зарежиш всички други заради нея значи единият ти проблем с обичането на много момичета е решен :) За запознаването - изясни ми ти колко често я виждаш , при какви условия , имате ли общи приятели .. искам подробности :D

^_VeroNiKa_^
11-20-2004, 21:42
kato za na4alo e dobre da si poprikazvate pove4e v/u kakvato i da e tema - celta e da se sblijite kolkoto se moje pove4e.Posle zapo4ni da i pravi6 komplimenti i t.n. : ti se se6ta6 i ve4e sam moje6 da predceni6 dali 6te stane rabotata , a m/u drugoto trqa da zabrai6 dr momi4eta

empty
11-20-2004, 21:46
emi zna4i vijdame se na daskalo.Edin ot nai dobrite mi priqteli hodi6e sas sestra i ... oba4e skasaha . Kazvame si samo po edno "zdrasti" ili kimane, ponqkoga dori i tova lipsva :( Oba4e az pak si q obi4am

Kiss From A Rose
11-20-2004, 21:57
emi zna4i vijdame se na daskalo.Edin ot nai dobrite mi priqteli hodi6e sas sestra i ... oba4e skasaha . Kazvame si samo po edno "zdrasti" ili kimane, ponqkoga dori i tova lipsva :( Oba4e az pak si q obi4am

Ами като я видиш някои път сама отиваш при нея и и казваш "ей , как си ?" .. завръзваш разговор , използваш чара си .. не заекваш а говориш ясно , отчетливо , някак си ведро .. опитай се да я развеселиш с нещо , пускаш някои маитап и звънеца вече е бил и ти се пребираш в стаята .. на другия ден пак .. просто трябва да си естествен и да внимаваш да не приказваш глупости ... или използвай някои общ приятел за да си по-близо до нея .. какво да и кажеш? - повярвай ми веднъж заговориш ли я темите ще идват от само себе си .. само трябва да повярваш в себе си и да скачаш с главата напред :D

empty
11-20-2004, 22:15
blagodarq ti : no ako tova ne mine pak 6te pi6e }

Ri4i^
11-20-2004, 22:36
Ти просто все още не си разбрал какво означава да обичаш истински някого.

empty
11-20-2004, 22:58
a pyk ti mai o6te ne si razbrala 4e si ostanala s gle6no vpe4atlenie. Tva 4e ne moe6 da me razbere6 ne ozna4ava 4e sam takyv kakyvto me izkarva6 : Prosto o6te ne si go razbrala

Melissa```
11-24-2004, 13:01
spored men trqbva da e zagovorish kakto kaza <Kiss From A Rose>
i shte ti olekne ne se pretisnqvai moje i tq da ne e bezrazlichna kum teb prosto i tq kato teb da se pretisnqva deistva posle da ne sujelqvash az sushto haresvam edno momche no sum si takava che chakam toi da me zagovori toi da napravi purvata stupka zashtoto ne sum sviknala az da e pravq i ne e pravq moje i tq da e taka da se pretisnqva deistvai i uspeh

rosu
06-20-2007, 14:29
Това, което изпитваш е хубаво и не ти трябва да го няма!!!

06-20-2007, 14:43
можеш да харесваш много жени, може да си много едновременно,
но това само зна4и , 4е НЕ "Оби4аш" нито една от тях.. "Истински"
много жалко за тъпите шматки, дето ти се връзват

koalka
06-20-2007, 14:52
Въобразяваш си, че обичаш.Това е просто едно привличане, харесване.Бъркаш двете неща, не можеш да обичаш две момичета едновременно, а да не говорим за повече.

idealnata_t
06-20-2007, 14:59
da da dobre ili si s edna ili si haresva6 5 nqma na4in .malko si e tupo