PDA

View Full Version : Боли...



BaT_GirL
11-21-2004, 11:41
Както беше весел и красив деня всичко се срути...Пак се расърди и вече си казах че с него немога да говоря да го обичам немога! Все вината в/у мене спуска Аз съм виновна според него така ли е нз!И нз толкова много боли да знаем да говорим с приятелите си(общите) а изведнъж да се мразим откакто се обичахме...! И сега разбирам и нз дали да се сдобря с него за пореден път или вече...сбогом?
Да кажа край или да му простя за това че за пореден път ме рани и че ме боли...

eNigMaTic^
11-21-2004, 11:46
Според мен му кажи сбогом.Щом не можеш още да го обичаш няма смисъл да играеш театър... :wink:

BaT_GirL
11-21-2004, 13:07
Знаеш ли аз мога да го обичам но ми писна все аз да излизам силната.
Аз да се справям с всичко и му го казах той без мен няма да издържи дълго и сбогом най добре иначе ще плаче не само той а и аз просто нямам сили за това да плача когато не съм напривила никому зло и най малко на него!

08-23-2006, 00:17
ako postoqnno te obvinqva za si4ko nqma smisal da si s nego vednaj sloji krai na si4ko tova,no ako go obi4a6 mn,i toi teb razbira se trqbva da si pro6tavate :-)

gery_to
08-23-2006, 01:20
Niama smisal taka da se muchish!moje da go obichash no mai e po dobre da mu kajesh sbogom vednaj za vinagi!

kAdrOkoSkA
08-23-2006, 01:29
Ako naistina mn go obichash... kaji mu che tova e za posledno i ako ne si vzeme pouka ... togava se razdelete zashtoto ne zaslujavash edno i sashto da razkasva sarceto ti bezbroi puti! dai mu posleden shans mila

Lorraine
08-23-2006, 07:25
Ako naistina mn go obichash... kaji mu che tova e za posledno i ako ne si vzeme pouka ... togava se razdelete zashtoto ne zaslujavash edno i sashto da razkasva sarceto ti bezbroi puti! dai mu posleden shans mila

iiirish
08-23-2006, 08:30
зависи преди това колко пъти си му прощавала :-k ако това не е първия такъв път, който те наранява, не се замисляй да приключиш тази връзка

Mike-Jones
08-23-2006, 11:13
kakvo tolkova e stanalo ne razbrax

koalka
08-23-2006, 11:16
Ами по-добре му кажи сбогом.Няма смисъл,разбираш ли?Той не те обича,ако все теб те обвинява и не ти прощава.Любовта означава за прощаваш,нали?Той не мисли за теб,а и не знам дали се интересува.