PDA

View Full Version : Gothic Girls



Tarja
11-21-2004, 12:05
Може да отговарят мом4ета и моми4ета. :)

Тааа зна4и....какво мислите за грима и външния вид на този тип моми4ета?Харесвате ли тежкия грим,4ерното ,ако да защо?И защо не?

Murderdoll
11-21-2004, 12:46
aaaa страшно много се кефя на готици:)))
супер са...но държа да отбележа..готиката
не е просто мода или стил на обличане..
това е начин на живот..нещо което те
прави различен...неможе да се облечеш
в черни дрехи и да си сложиш черен грим..
и автоматично да станеш готик/готичка :roll:

e4o
11-21-2004, 14:16
as li4no ne :roll:

reality_girl{}
11-21-2004, 14:18
I mene stra6no mno me kefqt.Imam edna friendka,mno to4no momi4e,koeto e готичка.I sam absolutno saglasna s Murderdoll.
..готиката
не е просто мода или стил на обличане..
това е начин на живот..нещо което те
прави различен...неможе да се облечеш
в черни дрехи и да си сложиш черен грим..
и автоматично да станеш готик/готичка

reality_girl{}
11-21-2004, 14:20
mai trqbva6e da e kato citat ama karai.Sorry :oops: :oops:

blue_flower
11-21-2004, 15:56
i men me kefqt, daje super mnogo, no samata az ne sam posvetena v takav jivot

eNigMaTic^
11-21-2004, 17:25
Много ме кефят.Искам и аз така ама наще нз как ще ме възприемат... :roll:

DeaTHroW-ReC_F
11-21-2004, 21:30
лелеее жестоки са..имат стил ...супер ееее...знаят кво им отива....гримират се супер...аз лично не съм такава...раперчи съм.....ма пак ме кефят:)

black_heart
11-22-2004, 13:29
Lele mnogo mnogo im se kefa,4ernoto mi e liubim cvqt i to si mi li4i de,no goti4ka ne sam.Ne znam kak 6te se priemam,prosto izglejdat strahotno,naistina sa super!!

Tarja
11-22-2004, 13:56
Ммммм дааааааа!!Начин на живот!Това е така наистина!Знам го защото съм готик гърла и аз! :) Много е яко да се облечеш изцяло в 4ерно,4ерна спиралка и о4на линийка,светло ли4ице,*железария*....мухихих ихиих........гердан4етата.....дн ес си купих един сребърен кръст с 4ерни камъни по него....

А и да имаш собствен стил и да си разли4ен от другите! :P

Имам въпрос към моми4етата:
Свърши ми 4ерната спирала за удължаване на миглите.Беше на Манхатън и съм доволна от нея...Е,бях...моля,предложете ми някаква марка.Благодаря предварително!

Murderdoll
11-22-2004, 14:50
мммм значи доколкото знам тая на манхатън
е най доброто решение,що не си земеш пак такава?
и на avon имаше една спирала черна дет си я бях зела
преди и мноу и се кефех:)
п.п.да ти е честит кръста:)))ако искаш ми пиши ЛС
...не питай що..ей така хаха :wink: :P :P :P

black_heart
11-22-2004, 19:10
mmm mi vij na gabrini tiq sa gotini i na Borjua e mnogo qka

Tarja
11-23-2004, 14:32
Благодарско МърдърДол!:)

Благодарско и на Блек Харт...оценявам помощта Ви! :)

Мърдър Дол -> просто и ти ако си като мен цена няма да имаш..мухихиихихи....шегувам се естествено. :)

11-23-2004, 14:38
много са противни и грозни причличат на тяхния идол Мерилин Менсън.
Супер грозно е някви ужасни жени целите да ходят в черно като погребални агенти. Бледи като трупове, но пък със супер тъмен грим ужасно е :twisted: :?:

11-23-2004, 14:38
много са противни и грозни причличат на тяхния идол Мерилин Менсън.
Супер грозно е някви ужасни жени целите да ходят в черно като погребални агенти. Бледи като трупове, но пък със супер тъмен грим ужасно е :twisted: :!:

black_heart
11-23-2004, 14:44
Dobre de i ot parviq pat razbrahme>Da,no v tqh ima ne6to mn specialno,mnogo tainstveno i demoni4no...A nali ne si si me4tal za znoina briunetka v 4erni kojeni drehi..? :P
Ne znam,mn sa mi interesni,tolkova zagada4ni i..i...:))Abe ne znam,qki sa.

11-23-2004, 14:56
Dobre de i ot parviq pat razbrahme>Da,no v tqh ima ne6to mn specialno,mnogo tainstveno i demoni4no...A nali ne si si me4tal za znoina briunetka v 4erni kojeni drehi..? :P
Ne znam,mn sa mi interesni,tolkova zagada4ni i..i...:))Abe ne znam,qki sa.

Ако Мерилин Менсън е як евалата тогава.

11-23-2004, 16:44
Dobre de i ot parviq pat razbrahme>Da,no v tqh ima ne6to mn specialno,mnogo tainstveno i demoni4no...A nali ne si si me4tal za znoina briunetka v 4erni kojeni drehi..? :P
Ne znam,mn sa mi interesni,tolkova zagada4ni i..i...:))Abe ne znam,qki sa.

Ако Мерилин Менсън е як евалата тогава.
Imah predvit goti4eskite macki,Mensyn e izrod,makar 4e ima i hubavi pesni...

Tarja
11-24-2004, 07:34
Хммммм....знаете ли какво?Някои моми4ета не се правят 4ак на Менсън...достатъ4ни са им спиралите,о4ните линий и пудрата за лице!Менсън просто с неговите изпълнения НОУ КОММЕНТ!А и ако трябваше да му подражавам незнам докъде бях стигнала! :) Колко ли грим ще изхабя! :) А и хи4 не ми пука от критиците какво си мислят за нас!Все пак и ние сме хора метълистите!Т.т пове4ето гот!

11-24-2004, 08:08
Менъсн ако е метъл ахаххаха

За момче да бъде метъл е ок. Ама за момиче е супер гадно. Тоест слушайте си тая музика ама не се обличайте така щото губите всичко женско с тея кубинки черни дрехи ужасни грмове някви гадни гривни с шипове и тн. Не е никак красиво да се обличате така ставате много ужасни. Музиката си я слушайте ама не ходете така облечени че е супер ужасно

Tarja
11-24-2004, 09:02
Тц тц тц тц тц...не вси4ки моми4ета са така...поне аз не нося този тип гривни....незнам с какво впе4атление излизате за мен,но просто като Ви се каже *метал* ве4е каква ли представа придобивате!Говоря най-ве4е за NSpi4.Просто като не разбираш нещо не говори!Виждала съм много гот гърли и не вси4ки са такива из4адия! :evil: Айде да си имаме и уважението!

BABY_SEXY_GIRL
11-24-2004, 16:44
Ne naprazno se nari4at Gothic :lol:

bibonda
11-25-2004, 01:51
abe moe li parvo da kaja che ima razlichni tipove gothic girls???? i zatva pomnq che bqh chela v metal-bg!
az super mnogo se kefq na 4ernoto i da kefqt me si4kite gothic grls v moito daskalo i daje ponqkoga se dvija s tqh.
4ernoto po princip mi e liubimiq cvqt i go nosq kolkoto se moje pove4e no neznam zashto ne se opredelqm kato goth! az sum nqkuf moi si tip hihihi :) cqlata v 4erno, bledo lice, no ne mnogo grim, daje po4ti bez...tka si se nosq :) estestveno ponqkoga mi idva mnogo da se namacam ama vinagi zavisi spored nastroenieto! ne nosq kubinki(nosq gumenki:P), nito tiq grivni sas ship4etata...kefqt me no ne bih gi sojila...i slusham metal i si se kefq super mnogo na muzi4kata i koito ne me ponasq da se iznasq 8) :lol: :shock:

e_l_i_z_a
11-28-2004, 11:09
az mn im se kefq i zatova sum kato tqh dokolkoto moga bez da frapiram na6te... :oops: obiknoveno hodq v 4eno i sreburno
boqdisah si kosata v 4erno...4eren moliv na o4ite i mn si se kefq gotino e vsi4ki te gledat stranno,no znaesh,4e zavijdat..opitaite i vie supersko e!!
liubimiq mi aksesoar e prustena,grivnata i na6iinika s bodli-strahotni sa mn si gi obi4am.no pak ne sam metulka-obi4am 4ernoto
taka 4e da razberat vsi4ki 4e ne vsi4ki gothici sa metuli i hippy-ta!!
e..PRODIGY me kefqt... :oops: :twisted: :twisted: :twisted:

e_l_i_z_a
11-28-2004, 11:11
Менъсн ако е метъл ахаххаха

За момче да бъде метъл е ок. Ама за момиче е супер гадно. Тоест слушайте си тая музика ама не се обличайте така щото губите всичко женско с тея кубинки черни дрехи ужасни грмове някви гадни гривни с шипове и тн. Не е никак красиво да се обличате така ставате много ужасни. Музиката си я слушайте ама не ходете така облечени че е супер ужасно
e...to ne e samo 1na4in kak da se oble4e6...ako go podbere6 dobre moje i da bude SEXY.pone taka me namirat pove4eto...opaa zabravih 4e ti si m

suzanna
11-28-2004, 12:12
ludo e otvsqkude i az obojavam cherniq grim i drehite za stila na jivot sushto e vqrno che sa svurzani no maika poludqva... :D

Murderdoll
11-28-2004, 12:40
az mn im se kefq i zatova sum kato tqh dokolkoto moga bez da frapiram na6te... :oops: obiknoveno hodq v 4eno i sreburno
boqdisah si kosata v 4erno...4eren moliv na o4ite i mn si se kefq gotino e vsi4ki te gledat stranno,no znaesh,4e zavijdat..opitaite i vie supersko e!!
liubimiq mi aksesoar e prustena,grivnata i na6iinika s bodli-strahotni sa mn si gi obi4am.no pak ne sam metulka-obi4am 4ernoto
taka 4e da razberat vsi4ki 4e ne vsi4ki gothici sa metuli i hippy-ta!!
e..PRODIGY me kefqt... :oops: :twisted: :twisted: :twisted:
ahahah e tfa we4e e smeshno spored men...
da se oblichash kato gothi4ka i da slushash cherno...
poziorsko e..to4no zatfa kazah w na4aloto..gothikata ne
e moda,tq e na4in na jivot :roll: :roll: :roll:

i za nakraq kakto beshe kazala Съни...
ne se zaqjdam s teb,prosto izrazqvam mnenie razli4no ot twoeto :!:

Devilsplaymate
11-28-2004, 12:43
ne mrazq toq cvqt grimove! napravo se edno e nekfo zombi:) obi4am po svetlite cvetove... po veseli4kite po princip de... 8)

VeShti4kAta
11-28-2004, 16:37
Mi kefq se Gothik style, ma samata az ne sym takyv tip chovek.

The Goodbye Girl...
11-28-2004, 17:53
И според мен това е начин на живот, по-скоро даже начин на виждане и разбиране на живота. Честно казано нямам някакво определено мнение. Приемам хората такива, каквито са. Имам две приятелки, които принципно се водят за метълки и си носят черни дрехи и шипове, и другите там работи. Де да знам. Като се харесват момичетата, тъй да се носят. Въобще не ме бърка. И аз се кефя на черни дрехи и тъмен грим. :wink:

12-03-2004, 15:19
ne vsichki goths imat mailyn manson za IDOL! tva e se edno da kajesh che sichki chalgari imat gloriq ili desi slava za idol...ili sichki raparcheta imat samo edin idol -2pac

[big`sis]
12-03-2004, 17:21
ob6to vzemto i mene mnou me kefqt...vednyj vidqh edno takova momi4e ...ama s dylgo qko 4ak do petite..kak i se izkefih ne e istina...;] daje be6e i s 4erno 4ervilo i 4erni senki..mnou me kefe6e!

Satanas_daughter
12-19-2004, 17:38
e kak be vurhovni sme si!

Satanas_daughter
12-19-2004, 17:39
ne vsichki goths imat mailyn manson za IDOL! tva e se edno da kajesh che sichki chalgari imat gloriq ili desi slava za idol...ili sichki raparcheta imat samo edin idol -2pac

ole ti si mnogo zle manson ne e gothic a industrial

Cradle_Fan
12-19-2004, 20:44
За момче да бъде метъл е ок. Ама за момиче е супер гадно. Тоест слушайте си тая музика ама не се обличайте така щото губите всичко женско с тея кубинки черни дрехи ужасни грмове някви гадни гривни с шипове и тн. Не е никак красиво да се обличате така ставате много ужасни. Музиката си я слушайте ама не ходете така облечени че е супер ужасно
Защо просто не се гръмнеш? Писна ми от предубедени хора...

worldclass
12-21-2004, 09:44
emi vseki ima pravo na lichno mnenie de.Ne se vprqgaite tolkova.Ne na vseki im haresvat tozi tip momicheta.Kakto i na mene ne osobeno, no pyk nqmam nishto protiv tqh.Vse pak ne samo vynshnia vid e opredelqsht za choveka :wink: Ima super svestni momcheta i momicheta koito izglejdat dosta "chalnato" :D

bibonda
12-22-2004, 04:41
а бе на някои хора не им харесват щото някои готички : :lol: са супер противни и честно казано има някои които и мен ме отвръшават...
но по принцип много им се кефя 8) :twisted:

little_black_dress
12-22-2004, 11:50
Ами да,харесват ми!Имат си собствен стил!Да,определено ми харесват! :wink:

Terisa
12-22-2004, 19:51
i men opredeleno ne me kefat!az ne haresvam po princip 4ernoto,haresvam po sveji cvetove!spored men 4ernoto e simvol na tagata,abe ne me kfi!e vseki vse pak si ima vkus!!!

Satanas_daughter
12-25-2004, 17:21
emi vseki ima pravo na lichno mnenie de.Ne se vprqgaite tolkova.Ne na vseki im haresvat tozi tip momicheta.Kakto i na mene ne osobeno, no pyk nqmam nishto protiv tqh.Vse pak ne samo vynshnia vid e opredelqsht za choveka :wink: Ima super svestni momcheta i momicheta koito izglejdat dosta "chalnato" :D
momicheta koito se oblichat taka obiknoveno si tursiat momche sushto tolkova chalnato kato tiah i nikoe momiche ne pita i ne se oblicha spored vkusovete na momchetata to ako vi pitahme i vi slushahme sigurno shtiahme da hodim goli

DiEsEl_GiRl4eTo
12-25-2004, 19:50
momicheta koito se oblichat taka obiknoveno si tursiat momche sushto tolkova chalnato kato tiah i nikoe momiche ne pita i ne se oblicha spored vkusovete na momchetata to ako vi pitahme i vi slushahme sigurno shtiahme da hodim goli
Mnogo tochno go kaza! Emi az ne se oblicham taka, no me kefi do nqkyde...spored men ne e tolkova da se kefim na vsichki momicheto bilo to momcheta...to si zavisi i ot samiq chovek...no kato cqlo...vyv vsichko si ima logika i e mnogo fensko, mnogo supersko :)

GeRyTo
12-26-2004, 08:04
Аз пък изобщо не ги харесвам...отвратителни са..все едно са във вечен траур...нищо хубаво не виждам в тях... :roll:

honey_reflection
12-26-2004, 08:15
mn obi4am Gothics.. edna ot moita best friend e Gothic i mn mi haresva neiniq stil :)

Cradle_Fan
01-07-2005, 08:18
Аз пък изобщо не ги харесвам...отвратителни са..все едно са във вечен траур...нищо хубаво не виждам в тях... :roll:
Мило момиченце, това, че този стил не ти харесва, не означава, че е отвратителен :!: И толкова крайни оценки са ми адски смешни...

smile_f
03-13-2006, 16:49
И аз съм сагласна с това,че готиката не е просто мода тя е начин на живот.. :arrow: и то много много як живот :mrgreen:

http://raverwild.bravepages.com/html/bg_gothic.htm

midnight...
03-13-2006, 17:12
ами аз харесвам и готик и не готик...не знам предпочитам да съдя за хората от това как се държат.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-13-2006, 17:42
Може да отговарят мом4ета и моми4ета. :)

Тааа зна4и....какво мислите за грима и външния вид на този тип моми4ета?Харесвате ли тежкия грим,4ерното ,ако да защо?И защо не?

mnogo me kefat :) grimovete bijutata drehite si4ko :)

kissorankata
03-14-2006, 12:45
Може да отговарят мом4ета и моми4ета. :)

Тааа зна4и....какво мислите за грима и външния вид на този тип моми4ета?Харесвате ли тежкия грим,4ерното ,ако да защо?И защо не?

mnogo me kefat :) grimovete bijutata drehite si4ko :)
Да и мен ме кефят всичко им е супер... :mrgreen:

chestra_f
03-14-2006, 15:33
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

Loshotia
03-14-2006, 16:47
Абе прекалено много се мацат иначе става

`Death`Whore`
03-14-2006, 19:53
ПО темата - не съм готка, но имам готик елементи в обличането си. Най-малко, когато облека роклята си от бала посред бял ден...или когато съм с черен грим и си сложа розова и лилава панделка на плитките. Нямам ярки гримове, иначе и те ми харесват. Не че съм много наясно с готик обличането, но не харесвам мъже готи.
Eто тази има яки сенки:
http://img157.imageshack.us/img157/6944/blue6wd.jpg
Яката мажоретка хаххахах:
http://img156.imageshack.us/img156/9454/mmmmajoretka8kf.jpg
Тази е яко сива:
http://img156.imageshack.us/img156/4703/sivi4ko9gy.jpg
А тази снимка ми беше на подпис. Не знам защо, но обожавам мацки, пиещи кръв. Да не говорим, че преди аватарът ми беше на репродукция на нещо като картина на Елизабет Батъри, къпеща се във вана с кръв и около нея - забучени глави на момичета. Та, енджой:
http://img156.imageshack.us/img156/4198/sobloody6ha.jpg

Исках да постна една мацка с игли за инжекции на главата и един много як пич, обаче не става.

chestra_f
03-14-2006, 20:04
tiq otgore me razbihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ice_Queen
03-15-2006, 14:01
хах еййй тая тема радва окото!
да готиците са върха иииииии не всички се мацат прекалено много (от личен опит ;) ) .
за черното -ох обожавам този цвят! :smt007
не разбирам само защо някой хора намират готиците за извратени?!?!?!? =;
:smt018 :smt018
евала на всички (нас ;) :oops: ) и поздрави на Tarja =D>

`Death`Whore`
03-15-2006, 14:40
Извратени са си.

Composure
03-15-2006, 14:54
Може да отговарят мом4ета и моми4ета. :)

Тааа зна4и....какво мислите за грима и външния вид на този тип моми4ета?Харесвате ли тежкия грим,4ерното ,ако да защо?И защо не?
zavisi :)
ot koli4estvoto ako e malko da
no ina4e [-X

`Death`Whore`
03-15-2006, 14:59
Една позната, която е адската готка, на Хелоуйн дошла с лек розов грим и нормални цветни дрешки. Така че, спрете с предразсъдъците.

i'm so excited!
03-15-2006, 17:15
А тази снимка ми беше на подпис. Не знам защо, но обожавам мацки, пиещи кръв. Да не говорим, че преди аватарът ми беше на репродукция на нещо като картина на Елизабет Батъри, къпеща се във вана с кръв и около нея - забучени глави на момичета. Та, енджой:

никога не съм обръщала внимание, че имаш батъри на аватар :-D тя е идолката на всички времена просто....

`Death`Whore`
03-15-2006, 17:44
Беше в друг форум. Не мога да кача снимката в нета, за жалост. :)

i'm so excited!
03-15-2006, 18:35
та като заговорихме за елизабет батъри, на франкофоните ще препоръчам този сайт http://www.heresie.com/
където има много интересна информация за някфи садисти през средновековието и разни други откачалки, наистина е супер интересно.. само разгледайте уредите за изтезание........... :mrgreen:

WILD__BOY
03-15-2006, 18:59
Изключително грозно!

i'm so excited!
03-15-2006, 19:02
Изключително грозно!
не наричай нещо 'грозно', само защото на теб не ти харесва.

Qgodka_
03-16-2006, 09:20
На мен лично този стил на обличане и грима ... ужасно не ми допадат.Не става въпрос за самите хора, а просто за стила. Това не те прави различен, а просто принадлежащ към някаква група хора, които се кефят на това. Даже черното и този тежък грим изглеждат нечистоплътно. Различен си, когато хората се обърнат след теб и ти кажат "интересна идея", а не "глей го/я и тоя/тая"

03-25-2006, 13:55
"много са противни и грозни причличат на тяхния идол Мерилин Менсън.
Супер грозно е някви ужасни жени целите да ходят в черно като погребални агенти. Бледи като трупове, но пък със супер тъмен грим ужасно е "
Съгласна :!:

Ice_Queen
03-25-2006, 14:04
"много са противни и грозни причличат на тяхния идол Мерилин Менсън.
Супер грозно е някви ужасни жени целите да ходят в черно като погребални агенти. Бледи като трупове, но пък със супер тъмен грим ужасно е "
Съгласна :!:
ахахахах ама защо си мислиш ,че Менсън е идол на всички?! ахахахаха! а бтв вижте каква тема има тук : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=33639
металките са си върха ,наистина ако не в ихаресва не е нужно да изказвате мнение от типа : " ЛЕЛЕ ЧЕ ГАДНО" ," МН СА ЗЛЕ" или т.н.
Ние нищо не казваме за рапърите или поп-фолк феновете нали?! :-({|=

03-26-2006, 12:23
Изключително грозно!

loser

Estranged
03-26-2006, 20:51
Ъъъъ.. Към авторката - готикът не е само черно, а черно и червено.
Колкото до стила - много е як. Аз лично много се кефя на този стил дрехи и грим.

`Death`Whore`
03-26-2006, 21:16
Готикът е и сиво, зелено, розово даже. Но зависи за какъв готик говорим...има един, който е дарк вариант на пънк обличането, което всъщност е готик обличането, а има и друг, който се състои в обличането на рокли, корсети и т.н.

killing_loneliness
03-29-2006, 12:27
Мммм...много се кефя на готик-момичета!!! И са мн стилни....

03-31-2006, 21:38
Такива жени погубват всичко женствено в себе си. Някой по-нагоре беше написал, че е ок дамите да си слушат музичката, но не е чак толкова нужно да се правят на ходещи мъртавци - ако е за някакъв специялен готик случай, събиране, концерт - ок, но в ежедневието е недопустимо.
Казвате, че готик жените имат стил и са различни, но различни от кого?!Различни от обществото да(по един мъртвешки начин), но различни едни от други...хм, не особено...
Отвращавам се когато видя как някоя готик дама, в момент на изпълняване на някаква песен започне да се пули и да прави разни "страшни" физиономии. Ужасно е, просто ...хора, да те е гнус да пипнеш!!! ЛИЧНО МНЕНИЕ!!!

П.С. Някой беше написал горе, че е мн яко като се обличаш така и хората те гледали, ма ти завиждали . ХАХАХАХАХАХ, това ако не е позиорство не знам какво е? Хайде някой готик да обясни по-подробно за таз култура, че ми стана интересно колко знаете..

`Death`Whore`
03-31-2006, 21:41
Аз не се правя на мъртвец. Просто ми харесва бяла кожа и мразя мангали! Ще те осведомя, че в Средновековието жените с дори леко тъмна кожа не са били харесвани изобщо и всяка си е избелвала лицето с какво ли не. Така че, това не е измислено от някакви си фенове на някаква музика.

Sapphir
04-01-2006, 10:52
[quote=WILD__BOY]Изключително грозно!
i az sym na tva mnenie otbluskvashti sa mi ;)

S C A N D A L O U S
04-01-2006, 14:52
otvrat :smt009

killing_loneliness
04-01-2006, 19:09
otvrat :smt009

И какво му е отвратителното ако мога да попитам- ти готичка виждал/а ли си?

Sinister_Doll
04-01-2006, 19:21
Ako ne mi haresva6e, nqma6e da izglejdam taka :wink:
Samo izbqgvam pudrata, 6ot po princip sum si po- tumni4ka i izglejdam kato s maska.

Az si raznoobrazqvam grima kato si pravq po- interesni yzvivki ili razni to4ki s o4nata liniq v uglite na okoto. Mn stava krasivo...
Izpolzvam i 4erni senki. Ponqkoga zeleni ili 4erven moliv, 6ot ne si namiram 4erveni senki!!! Grrr!
Ina4e izbqgvam i 4ervenoto i 4ernoto 4ervilo, 6ot kolkoto i qko da mi sedi, mayka mi 6te me sbie :-D

Tursq si nqkoy, koyto da moje da mi napravi tova :arrow: http://i2.tinypic.com/spxky8.jpg

`Death`Whore`
04-01-2006, 20:40
Не че някой ме пита, но аз да споделя, че много мразя нацапани с пудра/белило лица. Добре, че съм много бяла.
Мамка му, искам ярки сенки - сини, зелени, най-вече червени, лилави! Истински цветове, а не тези, които продават...черно червило правя с балсам за устни и отгоре - черен молив. Става адско, но предпочитам червеното.

04-02-2006, 12:43
Супер противни са! Келеши отвсякъде.

04-02-2006, 18:31
VIJDALA SAM,I E OTVRATITELNO! VSE EDNO GLEDAM NQKVI JIVI MURTUVCI!! I KUDE IM E NA TIQ MOMI4ETA JENSTVENOSTTA I KRASOTATA??? NQMA TAKIVA RABOTI! SAMO GLEDA6 NQKVI IZRODI PRED SEBE SI :evil:

i'm so excited!
04-02-2006, 19:10
защо за вас женствеността се изразява само в голите цици и гъзове?
готик жените са адски красиви, те просто излъчват сексапил. за тях женствеността се изразява чрез по различни дрехи и грим, какво толкова? стил.

04-03-2006, 09:00
А ти каде виждаш да сме казали, че за нас женствеността представлява "цици и задници"?! Женствеността е финост, грация, нежност, топлота...Каде виждаш тези определения в една готичка?!?! Особено когато тръгне да ти се пули насреща, стремейки се да изглежда по-страшна?

Някой беше написал : "Просто ми харесва бяла кожа и мразя мангали! Ще те осведомя, че в Средновековието жените с дори леко тъмна кожа не са били харесвани изобщо и всяка си е избелвала лицето с какво ли не."
А защо мислиш че не са харесвали жени с тъмна кожа? Защото хората през средновековието са били толкова глупави, че да обвинят някоя по-различна мацка за вещица, независимо дали ще се различава по визия или по акъл. А, и другото което е, странно защо свързваш тъмната кожа само с мангали, има толкова красиви и магични жени мулатки, дори негърки...Явно обществото и натеб ти е промило мозъка с всички тез общоприети норми. А после твърдиш, че се отличаваш от останалите. Хайде моля ти се!!!!

nymphetamine_girl_199239
04-03-2006, 09:23
aaz sam si goti4ka i mn kefq!

i'm so excited!
04-03-2006, 10:02
Женствеността е финост, грация, нежност, топлота...Каде виждаш тези определения в една готичка?!?! Особено когато тръгне да ти се пули насреща, стремейки се да изглежда по-страшна?

това е женственост за ТЕБ. но не и за всички останали по тоя свят. всеки си има собствена дефиниция за тази дума.


за тях женствеността се изразява чрез по различни дрехи и грим, какво толкова? стил.

`Death`Whore`
04-03-2006, 10:13
Готките не са фини, нежни и грациозни? Много грешиш. И ще ти кажа нещо, което много ще те шокира - метълите и готите се усмихват. Не всички готи са решили, че са готи, защото са адски депресирани.

Sinister_Doll
04-03-2006, 17:04
aaz sam si goti4ka i mn kefq!

Kolko baba mi e goth, tolkova si i ti...
Are skriy se nqkude.
PisnAlo mi e ot pozyori :evil:

V BG istinski gothi po4ti nqma.

PS: I ne samo 4e se usmihvat, puk sa i hora...
Kakva iznenada, a?!

04-03-2006, 18:21
[quote=nymphetamine_girl_199239]aaz sam si goti4ka i mn kefq!

Kolko baba mi e goth, tolkova si i ti...
Are skriy se nqkude.
PisnAlo mi e ot pozyori :evil:

V BG istinski gothi po4ti nqma.

PS: I ne samo 4e se usmihvat, puk sa i hora...
Kakva iznenada, a?![/quote

xaxaxaxaxaxax :smt005 daddadadda 6tom ti kazva6 xaxaxa :smt005 :wink: :!:

i'm so excited!
04-03-2006, 18:34
aaz sam si goti4ka i mn kefq!
муахаха, и в кво се изразява твоето 'ГОТСТВО' ?

04-03-2006, 18:38
ako ne be6e tolko "sarkasti4no" bih ti otg,NO sq spokoino ti kaam da pase6.... :smt019 :smt019 :smt018 :smt018 :smt018 :smt006

04-03-2006, 19:13
Е*ати женствеността дет лъха от готите, хахахахахахаха!!!! Ходи бери раци!

04-04-2006, 09:36
otvrat :smt009

И какво му е отвратителното ако мога да попитам- ти готичка виждал/а ли си?
tochno tva e che ne sme vijdali istinski gothi i zatva mnenieto ni za malkoto poziori, koito se sre6tata, e losho

i'm so excited!
04-04-2006, 09:55
ako ne be6e tolko "sarkasti4no" bih ti otg,NO sq spokoino ti kaam da pase6.... :smt019 :smt019 :smt018 :smt018 :smt018 :smt006
ахахахаа, ясна ми е работата :smt005
:smt023

penywise
04-04-2006, 10:01
Готик кво? А бе вие работа нямате ли си? Тръгнали някви пикливи хлапета да ми обясняват за болката и живота и...

:evil: :smt013 :smt019

Juicy_Lucy
04-04-2006, 19:28
kefq se na gothic girls,koito hodqt predimno v 4erno,no bez da prekalqvat,za6toto v edin moment stava sme6no i kurvensko.ne haresvam gothic horata,koito izpolzvat razni qrki cvetove.ne haresvam i gothic boys(s malki izkliu4enieq).syglasna sym,4e gothic-a ne e samo viziq,a i mislq,4e predstavlqva ne tolkova na4in na jivot,kolkoto na4in na mislene..

Sinister_Doll
04-04-2006, 19:45
Tva e na4in na jivot i mislene...
Poznavam istinski gothi, ne sa bulgari.
Unikalni hora! I stra6no krasivi razbira se (:
A za ku6tata im da ne govorim, tq be6e izcqlo 4erno- bqla.
Dori snimkite im sa 4erno- beli (:
Napravo bqh kato v edin drug svqt!
Stra6no, stra6no krasivo!

Muni4ka zabelejka:
jena- goth (гот)
muj- goth (гот)
Mn. 4islo- gothi (готи)
Osven tva ne se kazva gothic- a, a gothicata готиката...
Prosto otbelqzvam (:

i'm so excited!
04-04-2006, 19:50
тфа 'готичка' е мнооо тъпо мухахах :-D

`Death`Whore`
04-04-2006, 20:15
Напротив. На английски няма разлика между индиец и индианец, но при нас има, нали? Както и между готик и готика. Най-малкото имат различен род.

Juicy_Lucy
04-04-2006, 20:32
Tva e na4in na jivot i mislene...
Poznavam istinski gothi, ne sa bulgari.
Unikalni hora! I stra6no krasivi razbira se (:
A za ku6tata im da ne govorim, tq be6e izcqlo 4erno- bqla.
Dori snimkite im sa 4erno- beli (:
Napravo bqh kato v edin drug svqt!
Stra6no, stra6no krasivo!

Muni4ka zabelejka:
jena- goth (гот)
muj- goth (гот)
Mn. 4islo- gothi (готи)
Osven tva ne se kazva gothic- a, a gothicata готиката...
Prosto otbelqzvam (:

slynce,6te si kazvam na horata kakto si me kefi :-D A i ne smqtam,4e e gre6no..tova,4e na teb ne ti haresva,si e li4no tvoi problem + tova "gothic-a" e prosto 4lenuvanata duma za 'gotika',ama na angliiski :!: i za kakvo se zaqjdate za nai-malkata glupost o6te mi e mn 4udno,ama karai... :lol:

Sinister_Doll
04-04-2006, 20:47
Az ne sum 4uvala da se kazva goti4ka ili gotik s horata s koito sum govorila... Tezi, koito mi se pi6at za goti su6to ne si vikat gotici, a gothi. Tva vse pak ne sum si go izmislila az... Da ne givorim, 4e dumata na bulgarski vse pak e gotika. I tova e ne6to, koeto ne mojete da otre4ete.


OK, slunce... Za6to spored teb, du6ico zlatna, se zaqjdam s teb. Popravqm te, kazvam ti kak e po- pravilno da se kazva, mili4ko... Za da ne se burka6 pove4e be, zay4e.

Juicy_Lucy
04-04-2006, 21:19
..za da ne se byrkam..eh,eh..be taka im kazvam prosto!!!
slu6ai,nito iskam da se zaqjdam,nito ni6to...aide da sprem spora,ako moje da se nare4e taka,4e prekaleno me kefi6,za da ti otgovorq podobava6to O:) :-D :smt015
P.S. 'slynce' si be6e absoliutno iskreno obry6tenie,poneje mn me radva6.SERIOZNO!
blessed be

Sinister_Doll
04-04-2006, 21:27
Prozvu4a mi ironi4no :p
Izvinqvam se (:

Hmm, zavur6va6 s "Blessed be" (:
Interesno.
Kefi te kato izraz4e ili...

killing_loneliness
04-05-2006, 09:11
Hm..."blessed be" beshe zaglawie na album na the 69 eyes dokolkoto si spomnqm...mislq, che qwno q kefqt The 69 eyes(bel. kliukoto - mn qka gothic grupa)

Sinister_Doll
04-05-2006, 09:31
Hm..."blessed be" beshe zaglawie na album na the 69 eyes dokolkoto si spomnqm...mislq, che qwno q kefqt The 69 eyes(bel. kliukoto - mn qka gothic grupa)

Az ne6to suvsem drugo imah predvid...
Ako sum poznala, tq 6te se seti (:

killing_loneliness
04-05-2006, 10:51
Hm..."blessed be" beshe zaglawie na album na the 69 eyes dokolkoto si spomnqm...mislq, che qwno q kefqt The 69 eyes(bel. kliukoto - mn qka gothic grupa)

Az ne6to suvsem drugo imah predvid...
Ako sum poznala, tq 6te se seti (:

A az samo si razsyzhdawam, nishtone znam inache :) A kolkoto do gothite, i tyjnatatyk- weche mi e kasha w glawata... :?

skumrika
04-05-2006, 14:27
много са противни и грозни причличат на тяхния идол Мерилин Менсън.
Супер грозно е някви ужасни жени целите да ходят в черно като погребални агенти. Бледи като трупове, но пък със супер тъмен грим ужасно е :twisted: :!:
Tuka 1.goticite ne sa samo momi4eta ima i mom4eta
2. marilyn manson ne e gotik izpulnitel i ne se obli4a gotik
3. ti primerno kat se obli4a6 celata v rozoo az kaam li ti 4e si nekvo kurve koeto se prai na ela me liji otdolu a az 6e ti praa svirki ae begi seki si ima svoi sobstven stil i nemoe6 da sravnqa6 goticite s pogrebalnite agenti 6ot te ne nosqt 6ipove ne se obli4at GOTIK ne se lakirvat s 4eren lak ne se grimirvat s 4erno nqmat 100000..... piarsinga i ...awe ni6o ob6to a i + tva goticite sa po4itateli na smurtta v poe4oto slu4ai pone tuka4e ........vodi si izvodi , a ne daai tupi kurva6ki mneniq :smt013

04-05-2006, 14:41
За момче да бъде метъл е ок. Ама за момиче е супер гадно. Тоест слушайте си тая музика ама не се обличайте така щото губите всичко женско с тея кубинки черни дрехи ужасни грмове някви гадни гривни с шипове и тн. Не е никак красиво да се обличате така ставате много ужасни. Музиката си я слушайте ама не ходете така облечени че е супер ужасно
Awe ti si golem 4ep az trea da sum nekva 4algarka za da vi ugodq na si4ki 6ot sum hoila s 4eren lak s 4eren grim i 6ipove nasekude po men i....... ae go duha6 kat ne ti haresva hoi se ebi s nekoq rozovka kurva ili kusmet da si nqmeri6 beli4ka pisnalo mi e ot pederasi kat tebe super tupi hora ste da ewa drugite momi4eta kat se obli4at FASHION ko da ne wi da sa po razli4ni ot metalkite naprotiv po-tupi sa proso 6ot se obli4at (pone poe4eto) tuka samo za se haresat na nekoi pedal i da se ebat s neo a ne 6ot im haresva e tva e super tupo i maloumno ama ae da ne vliam v podrobnosti .... prosti4ko kaano DGD

Boot
04-06-2006, 09:24
Баси, вие правите ли разлика между готик и готика?

04-06-2006, 09:51
moqlte ki rayqsni boot ne6to ne szm naqsno

Boot
04-06-2006, 10:55
Ми аз не съм наясно особено много. Гледам да не се бутам където не разбирам.
Нооо все пак горе долу нешо такова:
Готикa - направление в изкуството - архитектура, витражи, скулптури, илюстрации и т.н.
http://www.topdom.ru/articles/style/sobor-v-amyene.jpg
Готик - стил в музиката.

Бях абсолютно неизчерпателна, но толкова :)
И това, което исках да кажа, е, че ако говориш за музика се казва готика (gothic-a, английската дума gothic, членувана на бг), а ако говориш за архитектура - готика (gothica)

04-06-2006, 14:04
Вижте ся....това, че на някой не му харесват готиците, защо трябва да се превръща в спор и още повече да се стига до убиди? Тва е - тийнейджърската душа е лесно наранима...Хах, айде ся нападнете ме, че съм ви нарекъл тийнейджъри хах!!!
Другото което е - за какво си мислите, че съществуват само готи и фешъни? Толкова много разнообразни култури има още, че явно си нямате и на идея...ама то какво да си имате, вие като се вглъбите в нещо и не позволявате на нищо друго да ви влезне в малката главица. Разнообразие му е майката и ся да не ми кажете Ъ! чалга-малга.. Не, има доооооста по-различни стилове, не се ограничавайте само с готик, чалга, метъл, пънк...хайде, та и българската народна музика е толкова мелодична и красива, ама верно, то ся е модерно да си страшен...

Shantav^dakel
04-06-2006, 18:17
Много ме кефят! Аз не бих се носила в подобен стил, защото той не отива на характера ми, но иначе много ме кефят останалите.

hamsterka
04-07-2006, 23:04
super mn se kefq na gotikata vupreki 4e ne sum pod4inena na neq...toest ne se obli4am s gothic clothes ili ne6to takova...prosto kato vidq takava jena i mnoooooooogo me kefi...nqkak si sa qki...a vsi4ki koito kazvat 4e sa primitivni i grozni da si gledat tupata rabota,rozoviq grim i golite cicki...

04-08-2006, 09:58
Мен ме кефят,но не бих се направила така..по-ме кефи нещо по свежарско :smt004

DaRk_WiTcH
04-09-2006, 19:36
Според мен са мнооооооооооооого яки!!! :smt007 Не знам защо, но аз по принцип свързвам готика с магията (все пак, доколкото знам този стил е взаимстван от Средновековието :-k ).Както и да е, обожавам черния цвят, пък комбиняцията черен грим и бяла кожа са направо...нямам думи (който квото ще да казва :evil: )страхотни са!!! :smt007

04-13-2006, 09:54
a vsi4ki koito kazvat 4e sa primitivni i grozni da si gledat tupata rabota,rozoviq grim i golite cicki...

Aide pak...bre momi4e, nema samo gothic pi4ove i tipki , i 4alga macki i gyzari..Kvo na4i men kato ne me kefqt tiq hora(gotite) na4i sym 4algadjiq, hah, kefi me logikata ti. YESSSS. Raznoobrazie mladejiii, raznoobrazie!!!!

Swinkenhoffer
04-13-2006, 15:09
ако става въпрос за истинските почитатели и почитателки на жанра (а не тея, дет са плъзнали из тийн форумите :lol: поне повечето ) - много симпатични хора. няма значение по кой "подвид" на гота ще са запалени - всичките ми харесват ... освен фетишистите, ама това си е мой проблем. романтичните сякаш са ми най-любими - изключително елегантни :)

е, навсякъде има издънки. то е ясно ...

+ това ми е интересно защо доста хора свързват готическите катедрали с нещо мрачно и зловещо о.О при положение, че острите им върхове са точно с цел достигане на Бога, Светлината и от тоя характер.

Boot
04-13-2006, 19:26
+ това ми е интересно защо доста хора свързват готическите катедрали с нещо мрачно и зловещо о.О при положение, че острите им върхове са точно с цел достигане на Бога, Светлината и от тоя характер.

Колега, сега ще ви обясня. Защото телевизията,киното и дори книжките промиват мозъчетата на децата. Всички гадни, зловещи чудовища, всички изверги, дяволи, вампири, върколаци и други, ужасяващи детската психика, създания изкачат от подобни катедрали. Ако не се лъжа и Квазимодо се подвизава на подобно място.
Т.е. грозните=зловещи=мрачни неща се крият в грозни=зловещи=мрачни катедрали.
Нещо ми се върти в глават и за гоненията на вещиците, но дори не съм сигурна, че съвпадат хронологично.

Пък и от друга страна ми се струва, че заострените върхове някак си плашат. Наистина си изглеждат малко зловещо. Аз лично правя асоциации с дракони о.О Или с опасни за живота боцкащи неща, примерно.

Swinkenhoffer
04-13-2006, 20:22
демек, всичко тръгва от неуките писатели, режисьори и най-вече консуматори на книгите, филмите, комиксчетата и господ знае какво още, които смятат, че тези катедрали задължително са свъразни с дъ бад бууги мен (приемрно) :) . така де, ако се бяха позаинтересували с каква цел всъщност са се строели тези сгради, може би щеше да е друго, но както и да е.

наистина изглеждат ... хъм, странно. това, което сте постнала ми заприлича на нещо като непробиваема крепост-лаборатория на някакъв зъл гений. абе, страшнички са си, особено като и в моето съзнание е насадена асоциацията с тъмнина и злост ( :lol: ), въпреки че се опитвам да си го избия от главата.

по-скоро демонични, отколкото култ към божественото.

хъх, едва ли някой от онова време е предполагал, че зданията от тоя тип някога ще се приемат в съвсем различен смисъл.

по-късно, ако не се лъжа, някои творци определили готиката като изключително грозно нещо, ама тука вече не знам ...

o.0
01-22-2007, 13:10
Dobre de i ot parviq pat razbrahme>Da,no v tqh ima ne6to mn specialno,mnogo tainstveno i demoni4no...A nali ne si si me4tal za znoina briunetka v 4erni kojeni drehi..? :P
Ne znam,mn sa mi interesni,tolkova zagada4ni i..i...:))Abe ne znam,qki sa.

Ако Мерилин Менсън е як евалата тогава.
4i otkoga merlyn manson e gothic ako ne e taina :smt005

miss^sixty^style
01-24-2007, 17:28
черен грим..не! нито едно актриса не е с черен грим само светъл естествен грим черното застарява и те прави на фолк дива......

Swinkenhoffer
01-24-2007, 17:42
черен грим..не! нито едно актриса не е с черен грим само светъл естествен грим черното застарява и те прави на фолк дива......

ПХАХААГАФФАФААФАХХААХАХАХ АХ!!!!!!!!

[Industrial_Fr3aK]
01-24-2007, 18:06
Готик момичетата ме мнооооооооооооооооооооооо оо радват! супер готини са! особено грима им ме мн радва! за жалост обаче не познавам мноо такива :(

[Lucifer]
01-24-2007, 20:41
I mene stra6no mno me kefqt.Imam edna friendka,mno to4no momi4e,koeto e готичка.I sam absolutno saglasna s Murderdoll.
..готиката
не е просто мода или стил на обличане..
това е начин на живот..нещо което те
прави различен...неможе да се облечеш
в черни дрехи и да си сложиш черен грим..
и автоматично да станеш готик/готичка
moje li da se posmeq gledam lindsey lohn v podpisa i drugite dvete na avatara i se smeq na otgovora :) btw i men me kefqt opredeleno no e qsno 4e ne trqbva da stava vupros prosto za pozior6tina ;)

namely_me
01-24-2007, 21:00
И мен ме кефят.

evil_lady_in_black
01-25-2007, 06:17
Аз лично много харесвам тежкия грим , правите да изгеждаш много по-различно а и аз лично често се гримирам в черно и то понякога прекалявам ама изглежда много яко :wink:

01-25-2007, 10:07
Na mene lichno mnogo me kefi toq stil.. Razlichen si ot drugite i se zabelqzvash,imash svoi si nachin na mislene :) . ..Cherniq grim i mnogoto gotinki djundjurii sa vyrha.. Imam nqkoi neshta kato krystove,cherepcheta i sa mi mnogo cenni :-D ..

~Teen_GirL~
01-25-2007, 10:09
Tva gore bqx az :wink:

lunnoto_momi4e
01-25-2007, 10:45
Ааадски много ме кефят такива-черния грим им седи супер,абе изобщто знаят как да се обличат и си имат стил,който се забелязва и се отличава

SlaVen4eEto`
01-25-2007, 14:04
ми... честно казано не се кефя на този стил ... :roll:

malko mace
01-25-2007, 15:18
Ami ne znam,zavisi ot choveka,no ne mnogo!Bih kazala dori,che povecheto ne me kefiat!

HardcorE_AFA
01-25-2007, 17:02
mi tva si e tqhna rabota nemoga da govorq za tqh...ako gi kefi da si se nosqt
аз миналата година се бях маскирала така на Хелоин

Cheesy
01-25-2007, 19:10
I da i ne!

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-26-2007, 14:22
i da i ne... ima edna ot moeto daskalo obli4a se gotik super qko takova edno.. ne izlgejda lo6i4ka po harakter :P ta tq e edinstvenata det me kefi kak se obli4a (v tozi stil) :roll:

shalis
01-26-2007, 14:54
Може да отговарят мом4ета и моми4ета. :)

Тааа зна4и....какво мислите за грима и външния вид на този тип моми4ета?Харесвате ли тежкия грим,4ерното ,ако да защо?И защо не?
:ичи си кой слуша Nightwish..... :-D

SavE`ME`FroM`MyselF
04-09-2007, 14:42
Първо жалко че намерих темата толкова късно.
Второ тъй като гледам всички във форума станали готи :shock: .....позорьори......... предполагам.
И така и аз да си кажа мнението, мн ми харесва този стил не само на обличане и на грим, а и този начин на мислене и възприемане на живота. Аз не съм гот, е доста често се обличам предимно в черно и се гримирам предимно в черно, но все пак имам нещо готическо в себе си колкото и малко да е имам си го и се радвам. И който казва че готик момичетата не са женствени е в голямааааааа грешка....
http://img401.imageshack.us/img401/9436/p0507lv3.jpg
http://img366.imageshack.us/img366/7623/rdscrlcorsetvelvsktoj6.jpg
http://img366.imageshack.us/img366/6061/satinbrocsktfh1.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/7848/silvercorset1xs7.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/2857/velvetviscosegypsyskirtwi0.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/323/velvribbondressaw1.jpg
А и тва също са примерчета за някои мн яки готик облекла супер.... :smt007

Ех красота.....

Presley
04-09-2007, 15:42
Ами аэ съм такава от около 3 години....обожавам тоэи стил :smt029

SavE`ME`FroM`MyselF
04-09-2007, 16:01
Ами аэ съм такава от около 3 години....обожавам тоэи стил :smt029
Еее ти ме уби................ що ли не го вярвам :shock:

^t_a_n_i_a^
04-09-2007, 18:21
Men ne me kefqt mn no vseki si misli razli4no

dinosaur
04-09-2007, 19:05
даам :) много кефят :D
различни са... а не като всички тъпи еднакви фешънки .... !

IdiOtKa
04-09-2007, 20:37
даам :) много кефят :D
различни са... а не като всички тъпи еднакви фешънки .... !
съгласна съм с теб ! въпреки че мисленето им е малко в разрес с моето, но няма нищо ..

HopeLesss
04-09-2007, 21:56
даам :) много кефят :D
различни са... а не като всички тъпи еднакви фешънки .... !

Тъпото е, че вече и те стават еднакви :roll:

dinosaur
04-09-2007, 22:05
даам :) много кефят :D
различни са... а не като всички тъпи еднакви фешънки .... !

Тъпото е, че вече и те стават еднакви :roll:

е не... има някой дето си имат свой начин на обличане :)

SavE`ME`FroM`MyselF
04-10-2007, 07:02
Е аз пък най се дразня че някои от готическите аксесоари и части от облеклото започнаха да се разпространяват навсякъде

Шишарка
04-10-2007, 08:18
"тъпи еднакви фешънки" - ако идеш на WGT или изобщо на готик фестивал/концерт ще видиш МНОГО еднакви ГОТИК фешънки(готик фешън...).За щастие има различни "готик" начини на "носене" та не са клонинги :roll:
Аз лично не се обличам така,макар че слушам готик музика .
Просто не е за мен този начин на обличане.Нито пък им се възхищавам на готите(или готиците...).Хора като хора...субкултура
Не става дума за красивите дълги рокли и палта в стил Таря Торунен и Баба Яга

`Death`Whore`
04-10-2007, 08:20
А за какво става дума? Готик стилът е два вида:
1. Рокли.
2. Пънк в по-тъмни тонове и включващ доста лилаво, червено и т.н.

SavE`ME`FroM`MyselF
04-10-2007, 08:47
"тъпи еднакви фешънки" - ако идеш на WGT или изобщо на готик фестивал/концерт ще видиш МНОГО еднакви ГОТИК фешънки(готик фешън...).За щастие има различни "готик" начини на "носене" та не са клонинги :roll:
Аз лично не се обличам така,макар че слушам готик музика .
Просто не е за мен този начин на обличане.Нито пък им се възхищавам на готите(или готиците...).Хора като хора...субкултура
Не става дума за красивите дълги рокли и палта в стил Таря Торунен и Баба Яга
Ооо някой си изказа компетентното мнение, за теб тва е така за др не е

Swinkenhoffer
04-10-2007, 09:45
"тъпи еднакви фешънки" - ако идеш на WGT или изобщо на готик фестивал/концерт ще видиш МНОГО еднакви ГОТИК фешънки(готик фешън...).За щастие има различни "готик" начини на "носене" та не са клонинги :roll:
Аз лично не се обличам така,макар че слушам готик музика .
Просто не е за мен този начин на обличане.Нито пък им се възхищавам на готите(или готиците...).Хора като хора...субкултура
Не става дума за красивите дълги рокли и палта в стил Таря Торунен и Баба Яга

присъединявам се към това мнение, което е компетентно всъщност... за разлика от други.

Glezanka
04-10-2007, 09:46
Hareswa mi tozi stil,ima neshto mistichno.Principno ne hareswam mnogo cherno po ochite,wsichko da e s mqrka ... ama neznam ... gothic stila me kefi napulno.

`Death`Whore`
04-10-2007, 10:01
Ама готките си слагат много черно на очите, така че не те кефи напълно. :)

04-10-2007, 18:41
I az sam goti4ka,haresva mi da imam svoi stil,da se razli4avam ot drugite.Nqkoi ne me priemat dobre,no drugi mn mi se kefqt.Tozi na4in na jivot mi haresva no v jivota se slu4vat gadni ne6ta i kakto vinagi men nemogat da me propusnat.I nemoje6 da se upre6 na tozi stil,no toi te ote6ava v daden moment.Naskoro misleh da se otkazvam,no razbrah 4e az sam takava i 4e tova e moq jivot i 6te go jiveq taka kakto na men mi haresva.

SavE`ME`FroM`MyselF
04-11-2007, 16:54
I az sam goti4ka,haresva mi da imam svoi stil,da se razli4avam ot drugite.Nqkoi ne me priemat dobre,no drugi mn mi se kefqt.Tozi na4in na jivot mi haresva no v jivota se slu4vat gadni ne6ta i kakto vinagi men nemogat da me propusnat.I nemoje6 da se upre6 na tozi stil,no toi te ote6ava v daden moment.Naskoro misleh da se otkazvam,no razbrah 4e az sam takava i 4e tova e moq jivot i 6te go jiveq taka kakto na men mi haresva.
Ам тъй като ти чета поста малко се съмнявам да си гот
и не е готичка момиче- гот момче- гот

Allthatshewant
04-11-2007, 16:59
лично на мен определено не ми харесват [-( но всичко това е въпрос на вкус и светоглед :wink:

Adwokat
04-11-2007, 17:11
I az ne hareswam mnogo mnogo.. :)

`Death`Whore`
04-11-2007, 18:06
I az sam goti4ka,haresva mi da imam svoi stil,da se razli4avam ot drugite.Nqkoi ne me priemat dobre,no drugi mn mi se kefqt.Tozi na4in na jivot mi haresva no v jivota se slu4vat gadni ne6ta i kakto vinagi men nemogat da me propusnat.I nemoje6 da se upre6 na tozi stil,no toi te ote6ava v daden moment.Naskoro misleh da se otkazvam,no razbrah 4e az sam takava i 4e tova e moq jivot i 6te go jiveq taka kakto na men mi haresva.
Вживяла си се прекалено много. Това е само външен вид, детенце. И само едно нещо за размисъл - щом се определяш като "готичка", значи нямаш собствен стил.

PLAMENKO
04-11-2007, 18:15
Страшно много не се кефя и според мен имат психични отклонения ...

Cheesy
04-11-2007, 19:05
Не ми допадат

hollaback_girl
04-11-2007, 19:44
I az sam goti4ka,haresva mi da imam svoi stil,da se razli4avam ot drugite.Nqkoi ne me priemat dobre,no drugi mn mi se kefqt.Tozi na4in na jivot mi haresva no v jivota se slu4vat gadni ne6ta i kakto vinagi men nemogat da me propusnat.I nemoje6 da se upre6 na tozi stil,no toi te ote6ava v daden moment.Naskoro misleh da se otkazvam,no razbrah 4e az sam takava i 4e tova e moq jivot i 6te go jiveq taka kakto na men mi haresva.
Вживяла си се прекалено много. Това е само външен вид, детенце. И само едно нещо за размисъл - щом се определяш като "готичка", значи нямаш собствен стил.
Ммм адски си права. А иначе за готиката...ами мн мие депресиращо...харесвам черното, харесвам и тъмния грим..но готиката като "начин на живот" както се изразиха някои, не ми допада.

`Death`Whore`
04-12-2007, 08:52
Какъв начин на живот :smt005 Много започвам да се дразня на вживяванията. Това е начин на обличане, какво толкова.

tApI4kAtA
04-12-2007, 09:39
kvo e da si gotik be daite malko info otnosno na4ina im na jivot i obli4ane

Swinkenhoffer
04-12-2007, 11:35
Какъв начин на живот :smt005 Много започвам да се дразня на вживяванията. Това е начин на обличане, какво толкова.
зависи. някои го примат много присърце и започват да правят това, което се вярва, че трябва да правят готите... или де да знам. да се снимат по гробища, да се режат, да пишат поеми, да стоят на тъмно, да носят слънчеви очила вечер и т.н. :lol:

иначе - http://en.wikipedia.org/wiki/Goth_subculture
на англ., ама...

ProstoAz
04-12-2007, 16:18
Темата е стара!