PDA

View Full Version : za momchetata



moni ;;)))
11-21-2004, 15:40
zdraveite;) iskam da vi popitam kakvo vi prevlichav edno momiche i bihte li hodili s momiche ako znaete che q ne bi spala s vas

Razboynika
11-21-2004, 15:42
в едно момиче ме привличат само ЦИЦИТЕ и нищо друго!!! :P
не бих я харесвал ако знам че няма да спа с нея,нямам полза иначе,нали? :D

AMG-to
11-21-2004, 16:52
4e za k`vo mi e ako nespi s men,,,,vruzka bez sex vruzka li e?

pile
11-21-2004, 17:12
e kak mojete dadavate takiva kraino otgovori.moje bi momi4eto e malko i pita ot svoqta gledna to4ka,kato vse o6te ne gotova za sex..vsy6tnost i az ne bih se obvyrzala ako znam 4e nqma da ima sex:) :twisted: :twisted:

Inzaghi
11-21-2004, 17:43
hahahah tova nikoga ne moje da stane....znaete li kakvo kogato si vluben v nqkogo...rano ili kusno sex 6te ima stiga da se obi4ate i da ste zaedno mnogo vreme........nali kogato naprimer ste u tqh i po4nete da s celuvate i nqma nikoi moje purviq put da otkaje i vtoriq no ako ste turpelivi nakraqi na momi4eto 6te i pisne i 6te go napravite kogato nai malko o4akva6 vruzka bez sex nqma--e ima ama tezi vruzki sa kratkoraini ot nqkolko dena do 1-2-3 meseca.......pri seriozna vruzka sex ima......proto ne moje da stane taka 4e da nqma..lubovta go nalaga nadqval se da ste me razbrali

11-21-2004, 18:18
zdraveite;) iskam da vi popitam kakvo vi prevlichav edno momiche i bihte li hodili s momiche ako znaete che q ne bi spala s vas :twisted:

worldclass
11-21-2004, 18:27
e kvo e tova Nikoga da nqma sex.rano ili kysno i do tam shte se stigne spored mene

Eternal^^
11-21-2004, 18:59
e kvo e tova Nikoga da nqma sex.rano ili kysno i do tam shte se stigne spored mene

be to po hubo rano otkolkoto kysno >:)

bau bau
11-21-2004, 20:03
Vruzki bez sex sa absoliutno lape6ki raoti tui e za 5ti - 6 klas vupreki 4e i ot togava po4vat nqkoi da se plqskat . Edna moq biv6a priqtelka i tq si misli6e 4e tai 6i q karakame ama PADNA pod noja na byrzo ( da ne si pomislite 4e sam q ostail sled tui hodihme 1 godina :P :)

glazunov
11-21-2004, 21:11
Vruzki bez sex sa absoliutno lape6ki raoti tui e za 5ti - 6 klas vupreki 4e i ot togava po4vat nqkoi da se plqskat . Edna moq biv6a priqtelka i tq si misli6e 4e tai 6i q karakame ama PADNA pod noja na byrzo ( da ne si pomislite 4e sam q ostail sled tui hodihme 1 godina :P :)
Според мен пък изобщо не са за лапешки работи...платоничната връзка СЪЩЕСТВУВА,но наистина еднавръзка повече от 2-3 месеца просто няма КАК да продължи...ИЗХАБЯВА СЕ,секса СБЛИЖАВА и заздравява връзката...пък и наистина МНОГО малко хора са способни да обичат платонически...

Josefinne
11-21-2004, 21:20
Защо само момчетата си мислят, че искат секс? Айде като е девствена и ще се дърпа. Всяко момиче иска първият й път да е специален, но после желанието и при двата пола според мен си е еднакво, а количеството си зависи от човека и партньора му. Що само момчетата да не могат без секс? Ами аз откакто ... ми откъснаха цвтенецето :oops: не съм издържала май повече от 20 дена без... :roll:

rikk
11-21-2004, 23:42
Защо само момчетата си мислят, че искат секс? Айде като е девствена и ще се дърпа. Всяко момиче иска първият й път да е специален, но после желанието и при двата пола според мен си е еднакво, а количеството си зависи от човека и партньора му. Що само момчетата да не могат без секс? Ами аз откакто ... ми откъснаха цвтенецето :oops: не съм издържала май повече от 20 дена без... :roll:

heh, az i da ne iskam, ne me pitat :(
moje da sum umrql za sun napravo si me nalazvat, kato stoita gledai. po-skoro jenite iskatvse poveche i poveche, dokato nie, bednichkite, imame nujda i ot pochivka :P

11-21-2004, 23:45
Za kakvo mi e !!

dj Javor 'crazy-idiot'
11-22-2004, 09:37
Аз такава искам - ама да е по-богата и да има готина братовчедка :wink:

Baccara
11-22-2004, 10:40
zdraveite;) iskam da vi popitam kakvo vi prevlichav edno momiche i bihte li hodili s momiche ako znaete che q ne bi spala s vas

Mи не мисля, че ще са много тези, които биха се съгласили да ходят с едно момиче, но да няма шанс да спи с него.

elinceto{pld}
11-22-2004, 15:01
момчетата мислят само за секс...е не.че аз не.

Aggressiv
12-28-2004, 23:25
platoni4eska k`vo .... da ne ste bohali bre ... trebe da ima 4ikinana ... kwi sa tiq ligotii platoni4eski kekek :-)


do sumting ... y0

fucker
12-29-2004, 06:58
awe moga da tragna s edna jenka ako znam 4e nqma da ima sex 1-2-3 sedmici.ama posle si mu ib*lo maikata trqq da sa bodne

Founder
01-04-2005, 19:21
Въпроса не е зададен правилно ...
едно момиче може да не спи с момчето с което ходи примерно 1-2-3 месеца , но да не спат изобщо ?
Що за глупост :)
та той да не я взема да я разкарва само по кафетата
въпреки , че една връзка не опира само до секса , но все пак ....

blue_flower
01-05-2005, 01:30
E i spored men ne moje da se kaje "nikoga", osven ako ne si mn malka. No e napalno vazmojno da trygnete ili za6toto te obi4a i dyrji na teb i e gotov da 4aka do kogato si gotova, ili za6toto e golqm svalq4 i si misli, 4e 6te navie da mu mine6 pod noja na vtorata sedmica.

Verliebter^Junge
01-06-2005, 18:25
Spored men lubov bez seks ima,no seks bez lubov-ne!Moje i da se stigne do seks,no sano ako i dvamata znaqt 4e go iskat.

morsmordre
01-06-2005, 19:58
За мен лично са по-важни чувствата от каквото и да е било друго.Сега съм на 14 и нямам никакво намерение да си изгубя девствеността на тази възраст, а и има мн момичета, които са на същото мнение.Сега аз ще си търся гадже на 13-14, а не некоя стара...(нищо лично :lol: )И аз няма да карам момичето да прави секс с мен!!!Това е мнн глупаво!В една връзка обикновено трябва да съществува обичта, а ако няма такава, тогава защо да съм гадже с някое момиче, само заради секса ли?!?Не, в едно момиче повече ме привличат характера му, отношението му към мен и чак тогава е външността!

10-02-2006, 08:11
maliiii mom4eta mn grubo se izkazvate, 'ako nqma sex q zae*i" e verno e 4e bez nego ne moje,ama po dumite koito kazvate 4ovek bi si pomislil,4e jiveete samo za tova :-({|= vse pak momi4eto moje da ne e pravilo sex ne q pla6ete tolkova de :smt007

Azis4o
10-02-2006, 20:30
Нищо не ми харесва в момичетата ! ::: :::

^DaRk_LaDy^
10-02-2006, 21:37
Vruzki bez sex sa absoliutno lape6ki raoti tui e za 5ti - 6 klas vupreki 4e i ot togava po4vat nqkoi da se plqskat . Edna moq biv6a priqtelka i tq si misli6e 4e tai 6i q karakame ama PADNA pod noja na byrzo ( da ne si pomislite 4e sam q ostail sled tui hodihme 1 godina :P :)

Аз не мсиля , че в една връзка сексът е най-важното нещо. Ако една връзка е основана само на интимни взаимоотношения , каква връзка е това? Не казвам , че не трябва да има секс, но ако момичето не е готово за полов контакт , защо трябва момчето да прекрати връзката си с въпросното момиче?

Roro
10-02-2006, 21:42
^DaRk_LaDy^ тебе баба ти ли та е възпитавала ?

^DaRk_LaDy^
10-02-2006, 21:44
^DaRk_LaDy^ тебе баба ти ли та е възпитавала ?
Тц , не!Прабаба ми.

10-02-2006, 22:00
Аз не мсиля , че в една връзка сексът е най-важното нещо. Ако една връзка е основана само на интимни взаимоотношения , каква връзка е това? Не казвам , че не трябва да има секс, но ако момичето не е готово за полов контакт , защо трябва момчето да прекрати връзката си с въпросното момиче?

Абе ти не ни ги говори на нас тези неща, че секса не било най-важното нещо. Кое според теб е то? То чистото физиологическо привличане има ли си го ... останалото е въпрос на време. Останалото са овъртания :wink:

^DaRk_LaDy^
10-02-2006, 22:05
Ее любовта е най-важното , нежността ... а не просто секса. Секса може да бъде както много хубав , така и дори неприятен , щото ако няма любов , какво би представлявал секса? Само физическо сношение. А ако има и целувки , прегрътки , гушкане е съвсем друго. Усещането е на светлииинни години , много по-готино е така. Тъй че най-важното не е секса , а любовта!

vvs_go
10-03-2006, 12:53
neznam

N.C.L
10-03-2006, 16:02
zdraveite;) iskam da vi popitam kakvo vi prevlichav edno momiche i bihte li hodili s momiche ako znaete che q ne bi spala s vas

Много ме превличат устните и вратлетата направо са ми слабост, да бих ходил с такова момиче, секса не е най-важното в една връзка, според мен
верността, подрекпата и респекта са нещата който крепат връзката между двама, ако се намеси секса между тях връзката не е нищо повече от платоническа

KoRn
10-03-2006, 18:01
moita filosofia e 4***i tazi K***A i sled neia ne ti4ai xa xa xa :mrgreen:

Nasindo
10-03-2006, 18:23
zdraveite;) iskam da vi popitam kakvo vi prevlichav edno momiche i bihte li hodili s momiche ako znaete che q ne bi spala s vas

Ами с времето отношенията прерастват в нещо повече и страстта води до сексуални отношения м/у момичето и момчета...Така ,че ако не иска да правим секс ... значи има някакъв проблем и то в нея...ама ако е няква връзка при ,която още на 1 седмица момчето иска секс и момичето се дърпа... така е по-разбираемо...
А в едно момиче ме превлича ,когато има някакво излъчване... сладка "муцунка" ,хубава коса ,стегнато тяло и добра стойка на тялото ...момиче ,което да излъчва огромна доза чар...и страст и в същото време да има нещо "невинно" в нея и с това да ме кара да се разтапям по нея... и на последно мястно ,но не по значимост - да има такъв характер ,че да си паснем ... не да е сходен на моя ,но просто да се разбираме перфектно ... ами това е ...

хайде със здраве O:)

Tempestjuji
10-03-2006, 18:44
Mi kazvat che sexa e plod na liubovta..ama tuka mai nqkoi se opitvat da go izkarat obratnoto...........karai de... misulta mi e che ako ima liubov 6te ima i sex.....nikoga e prekaleno dulgo vreme ;)

No|Problem
10-03-2006, 20:36
sex-a ne e nai-vajnoto. Edno momiche trqbva da ima char i svoe izluchvane, e trqbva i da e hubava :wink:

Hris Nikolov
04-08-2013, 15:19
да що не секса не е най-важното

Hris Nikolov
04-08-2013, 15:21
zdraveite;) iskam da vi popitam kakvo vi prevlichav edno momiche i bihte li hodili s momiche ako znaete che q ne bi spala s vas

да защо не секса не е най-важното стига момичето да е хубаво ;)

chochotwo
04-08-2013, 20:15
ако наистина те обича ще му додйде времето за всичко

iNNACTiVE
04-08-2013, 20:20
тема от 2004 :D :D

иначе да

whitenigger
04-09-2013, 06:16
awe ti mai si gei kvi vaprosi ma pitash umrql

TheBobqk
04-09-2013, 06:46
Мамка му, темата е от 2004 xD.

Sh@d0w
04-13-2013, 17:20
ook