PDA

View Full Version : Seksualno nasilie



united_colors
11-21-2004, 14:58
Bili li ste jertva na seksualno nasilie.Niakoi opitval li se e da se vuzpolzva ot vas protiv voliata vi?
Az li4no sam popadala v podobna situacia i to mom4eto mi be6e mnogo dobur priatel...

united_colors
11-21-2004, 15:01
Pls ako otgovora vi e ne napi6ete go kato otgovor za6toto v burzinata izpusnah da go napi6a :oops: :oops:
I kajete mnenieto si po vuprosa razbirase

AMG-to
11-21-2004, 15:51
na men 6te im e malko trudno

pile
11-21-2004, 16:06
ami ne znam kak da go opi6a.tozi koitomenapadna ili be6e mn piqn ili mn drusan,za6toto samo uspq da me opipa a iposle ne me presledva6e mnogo nastoi4ivo.vqrno govore6e ne6to,no v 6oka vyob6te ne pomnq kakvo
aaaa drugoto ne6to ahhahaha :lol: :lol: :lol: sega kato se setq 4ak me izbiva na smqh edin dqdka vednyj ot ekshibicionistite kato se pribirah kym nas mnogo dyrje6e da otida da vidq kak lyskal!!vyob6te pylno e izrodi!!i ne smqtamda komentiram pove4e,za6toto togava naistina si be6e mnogo stra6no

united_colors
11-21-2004, 19:29
HAHAHA btw i na moiata ulica vednaj ima6e edin zastanal i nasredata luska uuuuuuuuuuuuu :shock: :x

aBeP4eTo
11-21-2004, 19:32
Ам то такива дето лъскат по улиците са доста мен не ме е страх от тях до сега (да чукна на дърво) не съм попадала на такъф тип насилие, но имам познати които са....което е доста гадничко ! :x

Josefinne
11-21-2004, 20:30
А защо няма отговор "не" ? Значи ли това, че смяташ, че всяко момиче е било поне обарвано без нейно желание...? Мен по едно време ме обарваха без мое желание едни момчета, но то беше повече на майтап и едното си падаше по мен...Ве, аз не му се сърдя и не мога да кажа, че ми е било неприятно да съм обект на желание, стига да не се стига до крайно нахалство...Аз гласувах второто...Но тва беше много отдавна вече никой не смее да ме пипне без мое позволение. Не знам...мисля, че имам някаква сила в очите си, която внушава респект. :D

rikk
11-21-2004, 22:39
vse se nadqvam 2-3 kakichki da me napadnat ma na :( :P
inache priqtelkata mi se bqha opitali 1-2 puti (basi bqh na work) i ako gi nabaram.........

01-19-2005, 19:22
ami men vednaj edin diadka ma presledva6e i az mn sa opla6ih ama se razkre6tiah i vsi4kose opravi-be6e gadno ima li nikav takav sait za info

azzzzzzzzz
01-19-2005, 19:41
:? A puk men edin ot teq paza4ite v u4ili6teto mi edin den kato si trugvah ot u4ili6te me opipa-hvana me za cicite i posle za dupeto i sled tova me celuna po buzata.Az napravo se 6okirah i ni6to ne u kazah i si trugnah.Togava bqh 7-mi klas sega sum 10-ti.Sled tova kazah na maika mi ,tq posle na direktora i go izgoniha.Zabravih da kaza,4e vednuj mi be6e kupil i 6okolad. :evil: Tova e edin skapan pedofil.

GeRyTo
01-19-2005, 19:42
Ми не точно да е било сексуано насилие но неприятни случки....значи сещам се за два пъти като бях доста по малка...веднъж си играехме с приятелки пред блока и се появиха едни циганчета момчета и зеха да ни обарват..леле казвам ви такъф шок не бях изживявала...много се наплаших тогава и хукнах нагоре към къщи и си легнах в леглото (а то беше около 7-8 вечерта лятото) и не мръднах от там до следобеда на другия ден...а другата ми случка...тя е по скоро леко педофилска но също мн ме беше стресирала на един лагер..полицая който ни се водеше охрана постоянно ме преследваше даваше ми някакви неща викаше ме да съм ходела с него на разни места (не че ходех де) и мен ме беше много страх..после като се върнахме веднага казах на татко и той много се ядоса и понеже и той е полицай ме пита как изглежда за да го намери и после незнам кво е станало..ама тея случки никога няма да ги забравя... :roll: :roll:

aa_d
01-19-2005, 20:28
Ами мен не са ме насилвали.Ама в 6-7 клас момчетата от класа ни обрваха.А в блока срещу нас имаше един дето си излизаше на терасата и лъскаше.:shock: Аз не смеех да излизам на терасата. :x

LiNkiN4eTo
01-19-2005, 20:32
ne sa me iznasilvali , sigorno e ujasno :!:

AMG-to
01-19-2005, 20:33
malko 6te im e trudno ;_)

boriana
01-20-2005, 07:57
До сега да чукна на дърво не са ме изнасилвали!Но господина ми по........(няма да уточнявам)ни пуска раце!Много е гадно! :x

LiL_Juliete
01-20-2005, 10:07
emi na men ne mi se e sluchvalo da me iznasilqt slava bogu :) no dosta puti sa me opipvali bez moe suglasie i si e naistina nepriqtno ,no ... shans

incheto
01-20-2005, 10:54
Slava Bogu ne..nikoi ne se e opitval i dano nikoga ne se opitva zashtoto 100% sha e mnogo kofti!!!

MeTal_HeArT
08-21-2007, 23:25
Kogato bqh za 9 klas edin pedofil mi posegna... :oops: I to ne koi da e - be6e priqtel na na6ite, celiqt mi rod go poznawa6e i go misli6e za priqtel...Sega tozi pedofil ima wnu4e, naprawo mu sy4uwstwam gorkoto... Na nikogo ne sym kazwala towa... A pyk kogato bqh 9 klas edin mangal se opita kato plyzna ryka kym skuta mi, oba4e az mu udarih edin krak w glawata , toi izkre6tq i uspqh da izbqgam. Momi4eto , koeto me zawede tam we4e ne q broq za priqtelka...
Mevdu drugoto sega mi zwu4i sme6no, no i az sled tezi dwe slu4ki bqh w 6ok :smt006

naMy4Ho_KoTe
08-21-2007, 23:28
Преди около година ме изнасили един. Беше ми приятел и просто ме покани у тях да ми даде една книга.. Все още се опитвам да го забравя.
Инак преди 2 седмици един се опита да ме изнасили, слава богу не успя.
А колко педофили са се опитвали да ми посегнат.. Даже в собствения ми вход, където живея.. Ужасно е. :smt011

naMy4Ho_KoTe
08-21-2007, 23:30
Kogato bqh za 9 klas edin pedofil mi posegna... :oops: I to ne koi da e - be6e priqtel na na6ite, celiqt mi rod go poznawa6e i go misli6e za priqtel...

Като бях малка и на мен ми е случи подобно нещо. Бях на 9, той беше дърт, живееше срещу вилата ни на село и нашите го познаваха от много време. Аз постоянно се мъкнех там за да му помагам да храни кокошките и т.н. докато един ден не ме покани у тях да ми покаже ”нещо”.. После си извади онази работа пред мен и почна да мастурбира.. И свърши в едно кошче за боклук. Толкова мъничка бях, че нямах представа какво е това дето си го е извадил от гащите и защо пуска мляко.. Чак като пораснах малко и се присетих за тази случка, осъзнах какво е станало.. И до ден днешен ме е страх от този човек, а нашите не знаят..

aragornslove
08-21-2007, 23:31
посягали са ми.... 8-[ такъв е живота,просто продължих напред...

nofi
08-22-2007, 02:10
посягали са ми.... 8-[ такъв е живота,просто продължих напред...
Извонявай за въпроса, но от доста време ти следя постовете и за жалост не мога да те разбера момиче ли си, момче ли си... 8-[ Ще ме светнеш ли по въпроса? :roll:

MeTal_HeArT
08-22-2007, 02:27
посягали са ми.... 8-[ такъв е живота,просто продължих напред...
Извонявай за въпроса, но от доста време ти следя постовете и за жалост не мога да те разбера момиче ли си, момче ли си... 8-[ Ще ме светнеш ли по въпроса? :roll:
момче е :-s

_Imaginary_girl_
08-22-2007, 02:54
emi na men ne mi se e sluchvalo da me iznasilqt slava bogu :) no dosta puti sa me opipvali bez moe suglasie i si e naistina nepriqtno ,no ... shans
Същото е и при мен!И дано не ми се случва никога ...ужас :?

Vikitooo
08-22-2007, 03:43
Не! Не е имало опит за изнасилване, но има един смотлио, който много си позволява..Кога ли ще изяде тупалките от бащата :twisted:

alkobalko
08-22-2007, 05:37
Темата е стара!