PDA

View Full Version : razdqlata....help



SnoW_GiRl_
11-21-2004, 17:43
zdraveite! kakto ima na4alo na vsqka vrazka ima i krai...vaprosa e kak da se savzeme6 sled tozi ma4itelen krai kato obi4a6 polovinkata koqto ve4e ne iska da e s teb
blagodarq predvaritelno!

Ri4i^
11-21-2004, 17:50
Ми хващаш си нов - по-добър от предния :wink:

eNigMaTic^
11-21-2004, 17:51
Нищо не е вечно за съжеление :( Единственото, което можеш да направиш е да запазиш спомена и да продължиш напред с гордо вдигната глава :wink:

SnoW_GiRl_
11-21-2004, 18:01
of ne e lesno be hora?:(( sled tolkova mnogo vreme i bez pre4ina....

eNigMaTic^
11-21-2004, 18:16
Ами явно си му писнала:((((((((((((((((((((

SnoW_GiRl_
11-21-2004, 18:21
kak 6te my pisna?!ne sam?!

SnoW_GiRl_
11-21-2004, 18:22
pone az taka mislq:)

Грахче
11-21-2004, 19:52
А, аз ако знаех отговора... :) Много е трудно, особено ако си държала на този човек и ако все още го обичаш. Но незаменими хора няма. И живота продължава. Не забравяй, че всеки край е начало на нещо ново! Глупаво е да сте се разделили без причина... той най-малкото от уважение към теб е трябвало да ти изтъкне все някакъв довод, за да се разделите... как да се съвземеш ли? ами...излизай с приятели, опитай се да не мислиш за старото време, потърси лошите страни на връзката ви, ще видиш,че всичко е толкова розово, колкото е изглеждало,намери си някакво хоби или занимание,с което да запълваш свободното си време и нещо, което да те развлича. Забавлявай се! Живей за малките неща в деня ти, прекарвай повече време с приятели, за които не ти е оставало време покрай старата ти връзка. Поискай да си щастлива! Запознавай се с нови хора! И докато не се почувстваш готова да си имаш нов приятел, по-добре не се занимавай с други момчета. Изживей си раздялата веднъж завинаги, макар и да ти отнеме повечко време /при всеки е различно де/! Свободата е прекрасно нещо, наслади й се!

Успех :)!

BaT_GirL
11-21-2004, 20:22
По принцип връзките(сериозните)водяд до много болка след това.
Колкото и да плачеш и викаш все идва един момент в който осъзнаваш че да се разделени е по добре!Макар че момента за някой идва рано а за други по късно въпроса е там че не трябва да го изпускаме. :wink:
Ако никога нямаше раздяла нямаше и да го има този въпрос но има раздяла и щом човека до тебе вече не те обича отегли се.Ще боли повече но помисли:Лошо е да мразиш когато те мразят а хубаво е да обичаш когато те мразят!Погледни напред живота не свършва с края на една любов!Усмихни се :P

Steff
11-21-2004, 21:36
milichka, i az predi 2 meseca se razdelih s momche, s koeto bqhme zaedno pochti godina... az izbrah moje bi po-trudniq nachin... da ne se tryshkam, da ne placha i da ne se oplakvam na vseki che mi e trudno bez nego... moje bi zashtoto mnogo mrazq nqkoi da mi hlenchi za neshta, koito vyobshte ne me interesuvat... i pazeh vsichko v sebe si...
naqsno sym kakvo spechelih ot tazi razdqla, a to vyobshte ne e malko...
taka che mojesh da bydesh dovolna che ne robuvash na nqkogo, koito ne te osenqva i da bydesh shtastliva i sama.
ne bydi ubedena che ne si mu pisnala... pone moq s tova se opravda... kofti e kogato ne otvryshtat na chuvstvata ti, no ne si ti vinovnata...
sega e vajno da se sysredotochish vyrhu tova, koeto ti nosi radost i te pravi shtastliva, pazi spomenite ot vremeto s nego, no ne si pozvolqvai da mislish za tova prez cqloto vreme:)
vremeto lekuva, v tova sym napylno ubedena!
iskreno se nadqvam da se spravish byrzo!

eNigMaTic^
11-22-2004, 15:56
of ne e lesno be hora?:(( sled tolkova mnogo vreme i bez pre4ina....

Не е без причина то.Търси я! Разбери с какво си виновна ти.И не се обвинявай, защото е малко вероятно ти да си виновна :!: И не се предавай мъчи се да си го върнеш :!:

Kiss From A Rose
11-22-2004, 16:17
И не се предавай мъчи се да си го върнеш :!: [/color][/b]

Според мен трябва да е внимателна , защото ако настоява прекалено много момчето може да я намрази .. така де ако не обичаш някого и той постоянно ти досажда няма да останеш доволна .. :roll:

SnoW_GiRl_
11-22-2004, 20:48
oooooo ta az go obi4am! obi4am go!obi4am go!obi4am go!obi4am go! i to mnogo! az ne znam za6to se razdelihme! priqteli sme no........ mnogo e trydno! i hobi si imam i si y4a no kato se setq kato si pogledna i tela i sms`ite dori i nai jiznenata pesen mi napomnq za nas. sega kato pi6a tova si spomnqm za vsi4ko hybavo...

R_Kolman
11-22-2004, 21:00
Аз сам в сащото положение. Гаджето ми ме заряза заради старата си връзка. Аз лично ще се опитам да я забравя , да не мисля постоянно за това и само времето ще покаже дали сам сгрешил или сам на прав път. Може пък да срещна по добра и по сериозна от нея и да намеря любовта в друга , но може и да сбъркам. Затова решениео ти трябва да вземеш и знай не се дели от ъкъла си. Който и да ти казва какво да правиш в крайна сметка ти взимаш решението. Моето мнение ти казах че ще се опитам да я забравя , но твоето незнам.

SnoW_GiRl_
11-23-2004, 19:16
nie hodihme ot godina i polovina a se haesvame ot 3 godini... ne e malko nikak daje:((
toi haresva dryga ve4e a vsi4ko svar6i predi 2 dena, mn se imame i mnogo si govorim,... nikoi i ne podozira 4e sme skasali zna4i kak se darjim,...
OBI4AM GO ........... a triabva da go zabravq kolkoto i da ne iskam....
neeeeeeeee ne moga ne iskam i da si pomislq 4e vsi4ko e krai

SnoW_GiRl_
11-25-2004, 19:56
help:(((

BaT_GirL
11-25-2004, 20:15
nie hodihme ot godina i polovina a se haesvame ot 3 godini... ne e malko nikak daje:((
toi haresva dryga ve4e a vsi4ko svar6i predi 2 dena, mn se imame i mnogo si govorim,... nikoi i ne podozira 4e sme skasali zna4i kak se darjim,...
OBI4AM GO ........... a triabva da go zabravq kolkoto i da ne iskam....
neeeeeeeee ne moga ne iskam i da si pomislq 4e vsi4ko e krai
Миличка знам че ти е много трудно безумно трудно но кажи че можеш да го оставиш... :cry: Ще боли но ако наистина го обичаш значи искаш той да е щастлив а явно с теб не се чувства така!Но ако той е сгрешил и осъзнае че е виновен за вас че не сте заедно вече то тогава ще се върне и знай че ако пуснеш нещо на свобода и то се варне завинаги ще е твое!Раздялата е по добра в случая и за двама ви...

11-25-2004, 21:28
Ми хващаш си нов - по-добър от предния :wink:
koi e toq :P

little_black_dress
11-26-2004, 09:33
Гледай напред!След лошото,винаги идва хубавото!Усмихни се! )) :P

SnoW_GiRl_
11-26-2004, 18:03
mnogo vi blagodarq! bad girl dano si prava 4e 6tom ne6o se varne pri men zna4i vsi4ko 6te e nared ...dano

CrIsTiaNo_
02-21-2007, 18:18
help:(((

koalka
02-21-2007, 18:46
Темата също е стара.Каква е тази мания да се връщате към старите теми?