PDA

View Full Version : Безчувствена?!?



eNigMaTic^
11-21-2004, 20:49
Нз ама от известно време сякаш съм безчувствена.Момчето, което много обичах не ми обръща никакво внимание, а на мен не ми пука!!! Нз що става така ама....Той сега харесва една др. и ми е много гадно, но сякаш сейно само съм го харесвала,но въобще не беше така :roll: Ей ся видях как прати една {} в един канал и само като си помислих, че и на мен ми е пращал се :x Но не можах да се разплача.А преди сяка вечер ревях, защото всичко свърши :( А ся ко :?: Сейно нищо не е станало.А толкова много постигнах и ненайно как го загубих :cry: И сега на сичкото отгоре като награда станах безчувствена :?
PLS HELP ME :!:

Грахче
11-21-2004, 21:04
Ми.. просто си го преодоляла :) Вече не го обичаш, може да си го харесваш, но чувствата са се отмили.

aBeP4eTo
11-21-2004, 21:33
Ми.. просто си го преодоляла :) Вече не го обичаш, може да си го харесваш, но чувствата са се отмили.

И аз така мисля ! Но никой не е безчувствен само има хора които предпочитат да прикриват чувствата си ! Аз също понякога се плаша от себе си в ситуации които на всеки нормален човек би му пукало аз съм безразлична и грам не ми пука... :(

Tiffany
11-22-2004, 08:25
Не си безчуствена,може би си станала по-силна,по-уверена в себе си!!!Всичко минава с времето,може би за теб е дошъл именно този момент :wink:

eNigMaTic^
11-22-2004, 15:29
10х.Надявам се да е вярно :wink:

Тед:)
11-22-2004, 16:49
Ми.. просто си го преодоляла :) Вече не го обичаш, може да си го харесваш, но чувствата са се отмили.
Това че си станала "безчуствена" не значи в никакъв случай че си спряла да спряла да изпитваш емоции..По скоро вътрешно в себе си си разбрала че той не си струва...

Kiss From A Rose
11-22-2004, 16:52
Ми.. просто си го преодоляла :) Вече не го обичаш, може да си го харесваш, но чувствата са се отмили.
Това че си станала "безчуствена" не значи в никакъв случай че си спряла да спряла да изпитваш емоции..По скоро вътрешно в себе си си разбрала че той не си струва...

Еми те ме изпревариха :D На същото мнение съм ..

BaT_GirL
11-22-2004, 19:26
Не си безчуствена,може би си станала по-силна,по-уверена в себе си!!!Всичко минава с времето,може би за теб е дошъл именно този момент :wink:
Съгласна съм!

SnoW_GiRl_
11-22-2004, 20:54
mislq 4e e mnogo dobre 4e ve4e ne ti puka za6toto si preodolqla ....istinata! za poreden pat se obejdavam 4e nqma smisal da pla4e6 no kogato obi4a6 nqkoi a toi ne te razbira prosto i da se sadere6 ni6to nqma da stane

LunaTriCk
11-22-2004, 21:08
жени...

BaT_GirL
11-22-2004, 21:13
жени...
Ми какво да ни правиш...т'ва все пак сме ние! :wink: Хайде избарши очи ние сме с тебе не си безчувствена пък и така да е може да се окаже по хубаво.Няма обич(необичаш) следователно няма и сълзи но пък теб те обичат!

The Goodbye Girl...
11-23-2004, 13:29
Ми.. просто си го преодоляла :)
Все пак не си очаквала цял един живот да плачеш и да се тормозиш за едно-единствено момче. Дори да си си го мислила, това е невъзможно. Надявам се, че си осъзнала колко излишно е всичко това. Пък и наистина дано си станала по-силна. :wink:

eNigMaTic^
11-23-2004, 14:09
жени...
Ми какво да ни правиш...т'ва все пак сме ние! :wink: Хайде избарши очи ние сме с тебе не си безчувствена пък и така да е може да се окаже по хубаво.Няма обич(необичаш) следователно няма и сълзи но пък теб те обичат!

Аз не съм и плакала 8) Вече няма да плача :twisted:

incheto
11-23-2004, 14:46
izobshto ne se oplakvai..zashtoto tova ozna4ava 4e si go preodolqla i ve4e ne ti puka za nego..!!!

BaT_GirL
11-23-2004, 17:26
жени...
Ми какво да ни правиш...т'ва все пак сме ние! :wink: Хайде избарши очи ние сме с тебе не си безчувствена пък и така да е може да се окаже по хубаво.Няма обич(необичаш) следователно няма и сълзи но пък теб те обичат!

Аз не съм и плакала 8) Вече няма да плача :twisted:
Била съм влюбена много пъти плакала съм за половината момчета и осъзнах че нито един глупак който отхвърля чувствата на другия незаслужава сълзи...Просто не си струва! :P Няма да плачеш я!!!

BURN
11-25-2004, 21:39
i az po 1 vreme si misleh 4e nemoga ve4e da obi4am i da 4uvstvam gotini 4uvstva kym jenite ........ dokato ne namerih nai nakraq perfektnoto za men momi4e, koeto taka i shte si tyrsq do kraq na jivota si, ne za drugo ami zashtoto prosto nqma da sme zaedno s nego ! .... mn shibano kato obi4ash nqkogo koito dori i ne misli za tova !

Talisman
12-17-2006, 20:49
Ne si bez4uvstvena prosto si preodolqla razdqlata :---)

mer4eto
12-18-2006, 18:05
[quote=Грахче]Ми.. просто си го преодоляла :) Вече не го обичаш, може да си го харесваш, но чувствата са се отмили.

ami naistina e taka :) :) :) :) :)