PDA

View Full Version : SGaFiiiHHH qko!!



bad_baby_girl
11-22-2004, 08:31
Hora imam nujda ot va6 savet za6toto trqbva da opravq edna ka6a,koqto zabarkah ,do 1 sedmisa:(((((((((((UJASNA SAM :cry: :cry: :cry:
i taka po4vam zna4i minalata sedmisa moqta nai-dobra priqtelka me vikna da otida s neq u mom4eto koeto haresva(makar 4e toi e ujasen prostak i si igrae s neq ,no kolkoto i da i go povtarqm ,tq ne me slu6a),za6toto ne iskala da e sama,iii az otidoh,za6toto sta6no darja na neq!Oba4e za da ne sam sama tam pak i da ne e kofti popitah i gadjeto dali 6te doide s men,oba4e toi kaza 4e ne iska!Pak vsa6nost az ne sam obesnila 4e 6e hodim u mom4eto, :cry: :cry: :cry: i toi pomislil 4e sme nqkade na kafe :!:
okaza se 4e vsi4ki tam sa po 2,a samo az i 1 mom4e ne po dvoiki....iii taka toi si pomisli 4e sam mu izneverqvala i naro4no ne sam mu kazala 4e 6e hodim u tqh za6toto ne sam iskala da doide s men!NO tva ne e vqrno za66toto az sta6no mnogo go obi4am,daje go razplakah kato sporehme,za6toto toi vinagi e kazval 4e za nego az sam neobiknovena i nikoga ne e obi4al taka.Sa6to biv6eto mu gadje mu e izneveriloi za tva se strahuva da ne se povtori.No tay kato toi e adski dobar mi prosti vednaga i daje kaza"DAno ne e prozvu4alo kato konsko"SLed tva 1 sed mu e bilo stra6no kofti!
Problema e 4e se sardi stra6no mnogo na priqtelkata mi :cry: a tva e ujasno za6toto te se razbiraha mnogo dobre,daje super,pak i e super tapo da sa skarani.
tq govori s nego no toi ne iska i da 4ue ,az mu kazah 4e az sam nai-glavno vinovna,no toi pak ...
PLS PLS PLS kajete kak da gi sdobrq,molq vi trqbva da opravq ne6tata :cry: :cry: :cry:

LunaTriCk
11-22-2004, 09:25
Според мен приятелката ти няма нищо общо....тъпо е някак да й се сърди без причина...http://www.my-smileys.de/smileys2/24.gif

amdor
11-22-2004, 13:00
Emi ako me pitash mene, greshkata e v samata teb, zashtoto ne si obqsnila na prqtelqt ti kade to4no shte hodite :wink: Mislq 4e s vremeto prqtelqt ti i prqtelkata ti shte izgladqt otnosheniqta si, a ti mojesh da se probvash da obqsnish na prqtelqt ti kakva e situaciqta. I da ne zgavish pak :D

bad_baby_girl
11-22-2004, 16:47
znam znam ,az sam VINOVNA ,daje si mu go kazah 4e az sam vinovnata i tq nqma vina,no toi vse pak,ne 6te golqm inat e
kogato mu kazah 4e nqma smisal da se sardi na neq a trqbva na men,toi mi vika sq iska6 da ti se sardq taka li?i az mu kazah ne ,ama toi ne me razbira i i se sardi QKO na neq.
Ot 2 sedmisi se opitvam da opravq ne6tata,i minaliq den mi vika sq samo za neq li 6te govorim vsqka sedmica,tolkova li e vajna.off mnogo sam ot4aqna i nz kakvo da pravq :cry: :cry: nqma da se povtori oba4e iskam da gi sdobrqqqq
pls kajete na4in iskam da opravq taq ka6a :cry: :cry: :cry:
Molq vi za savettttt!!pls pls Hora pomagaite!

Kiss From A Rose
11-22-2004, 17:00
А зашо да си виновна ? така де ти си го поканила .. хмм .. да кажем помолила да дойде с тебе .. а той е казал , че не иска .. предполагам , че не те е питал къде ще ходиш и ти за това не си му казала .. ама хайде да приемем , че сивиновна ..
Опитай се да му обясниш пак .. кажи му , че за тебе е наистина важно да се разбират и много държиш на добрите им отношения .. сигурна съм , че ще разбере , щом толкова много те обича :wink:

bad_baby_girl
11-22-2004, 17:14
ami VINOVNA sam ...mnogo i to,
oo neznam dali 6te me poslu6a ,a naprotiv pak 6e se skarame,bez tui se vijdame samo sabota i nedelq 6ot sme ot razli4ni gradove.... :cry: ama mai nqmam drug izbor,a?pak 6e govorq,no se samnqvam 4e 6te stane ne6to,nz za6to ne se polu4ava,gre6na taktika li imam kvo? :cry: edin negov priqtel e oti6al pri priatelkata mi i i e kazal 4e nqma v skoro vreme da i go prosti....off nz
MOje Bi 6te prozvu4i nahalno,no ako imate i nqkakvi drugi po-nadejdni predlojeniiq :oops: :oops: :oops:

^HoT^KisS^m^
11-22-2004, 17:42
Bahhh da se karate za takiva prostotiii. Nikoga! Kade e doverieto ve? Ako si napraila ne6to s nqkogo , zbogom , shtom kazva6 4e ne si , ne si. Golqo revnuvane. Ne vi razbiram ve hora...

bad_baby_girl
11-22-2004, 17:47
ee toi na men ne mi se sardi,moje da e obiden,ama ne se sardi,toi NIKOGA ne moje da mi se razsardi
Tova koeto me tormozi e 4e ne moga da gi sdobrq s proqtelkata mi hot_kiss_m!!!pls pomognete mi :oops:

nofearinc
11-22-2004, 17:47
1-во интересни са връзките от различни градове; Все едно.

2-ро и аз съм такава натура, адски ревнива и го разбирам напълно, макар че се обзалагам че и той самия не може да си обясни отношението, но ревността ми е присъща и ако трябваше да успокояват МЕН, ще се опитам да говоря от негово име:

Опитай се да го докараш в някаква приятна обстановка (по възможност насаме у вас или у тях или не знам някъде в апартамент/къща насаме) и така просто се усамотете и направи всичко, което се сещаш, за да му доставиш удоволствие (в зависимост в каква степен е достигнала връзката ви) и се стреми да го разсееш и зарадваш и накрая меко и заобиколно му кажи, че много ти е липсвал онази вечер и си се натъжила че той не е дошъл... такива и се надявай да се смекчи обстановката и да се осъзнае....пожелавам ти късмет!!

bad_baby_girl
11-22-2004, 17:56
2-ро и аз съм такава натура, адски ревнива и го разбирам напълно, макар че се обзалагам че и той самия не може да си обясни отношението, но ревността ми е присъща и ако трябваше да успокояват МЕН, ще се опитам да говоря от негово име:

Опитай се да го докараш в някаква приятна обстановка (по възможност насаме у вас или у тях или не знам някъде в апартамент/къща насаме) и така просто се усамотете и направи всичко, което се сещаш, за да му доставиш удоволствие (в зависимост в каква степен е достигнала връзката ви) и се стреми да го разсееш и зарадваш и накрая меко и заобиколно му кажи, че много ти е липсвал онази вечер и си се натъжила че той не е дошъл... такива и се надявай да се смекчи обстановката и да се осъзнае....пожелавам ти късмет!![/quote]

ami thanks dobra ideq da ti kaja 4esno,makar 4e tva za osamotenoto mqsto,sigurno 6te e nqkade navan,v toq stud :roll: ,6ot nqma kak u nas ili u tqh za sajalenie,mi hodim 4 meseca i ne6to.
Aha i 6e mu kaja ne i se sardi milo,tay li :? dali 6ew podeistva?
Vse pak mersi mnogo :roll:

nofearinc
11-22-2004, 18:32
2-ро и аз съм такава натура, адски ревнива и го разбирам напълно, макар че се обзалагам че и той самия не може да си обясни отношението, но ревността ми е присъща и ако трябваше да успокояват МЕН, ще се опитам да говоря от негово име:

Опитай се да го докараш в някаква приятна обстановка (по възможност насаме у вас или у тях или не знам някъде в апартамент/къща насаме) и така просто се усамотете и направи всичко, което се сещаш, за да му доставиш удоволствие (в зависимост в каква степен е достигнала връзката ви) и се стреми да го разсееш и зарадваш и накрая меко и заобиколно му кажи, че много ти е липсвал онази вечер и си се натъжила че той не е дошъл... такива и се надявай да се смекчи обстановката и да се осъзнае....пожелавам ти късмет!!

ami thanks dobra ideq da ti kaja 4esno,makar 4e tva za osamotenoto mqsto,sigurno 6te e nqkade navan,v toq stud :roll: ,6ot nqma kak u nas ili u tqh za sajalenie,mi hodim 4 meseca i ne6to.
Aha i 6e mu kaja ne i se sardi milo,tay li :? dali 6ew podeistva?
Vse pak mersi mnogo :roll:[/quote]

Ами нещо такова имах предвид, иначе трябва да го изненадаш с нещо приятно: любима напитка (освен "физическите" неща, с които ще го омайваш), някое твое сексапилно облекло, и така "помеждудругото" с мили думи да му кажеш че искаш да забрави и че ще му се реваншираш както той пожелае......Успех!

bad_baby_girl
11-23-2004, 15:34
aha fizi4ekeskoto ,ama da ti kaja 4esno do sq mejdu nas ne sa se slu4vali takiva ne6ta,toest ne sme go pravili o6te :roll:
nqkakvi drugi ideiki? :oops:

11-23-2004, 15:36
играй Half Life 2 и ше се опраиш другото са лайна

nofearinc
11-23-2004, 17:00
aha fizi4ekeskoto ,ama da ti kaja 4esno do sq mejdu nas ne sa se slu4vali takiva ne6ta,toest ne sme go pravili o6te :roll:
nqkakvi drugi ideiki? :oops:

НЕ съм говорил за секс, имам предвид някоя смучка, после да го галкаш да му направиш едно...хмм... "еротично" насажче, абе да го предразположиш и после да го убедиш че всичко е наред и няма проблем, дрън-дрън там ти си знаеш.

wetti
11-23-2004, 17:10
mai toq tyrsi samo na koi da si izkara qda....priqtelkata ti voob6te ne e vinovna spored men.

rosu
06-20-2007, 14:18
Напиши й извинително писмо, в което й казваш всичко, което каза на нас:че много искаш да се сдобрите и т.н.

Fucking_Bitch
06-20-2007, 14:22
Ми просто ги събираш и казваш "Вие сте ми най-важните хора и ми е много гадно като сте скарани,ако държите на мен ще се сдобрите." И т'ва е..

koalka
06-20-2007, 15:29
Темата е стара!Гледайте датите!