PDA

View Full Version : нещо не върви...



VDL
11-22-2004, 10:13
Аз съм на 21, тя е на 18, от година и половина сме заедно, и на двамата това ни е първата по-сериозна връзка, преди това сме имали много забивки-еднодневки с други. Проблема е, че нещо напоследък започва да куца... еднообразие, лисва търпката която беше в първите няколко месеца... нещо не върви...и така на няколко пъти за малко да се разделим...но аз правя много компромиси за да не се разделяме, защото не искам, и тя също не иска.
Осъзнавам че да спечелиш сърцето едно момиче е трудно, но по-трудно е да го задържиш...

Какво правим ?
Какво да направя от моя страна за да освежа връзката?

Bad-Boy{}
11-22-2004, 11:55
Какво да направя от моя страна за да освежа връзката?


Ami predstavi si che tq e napulno novo momiche, zapochni da q svalqsh vse edno nikoga ne ste hodili, vodi q na vecheri, podarqvai i cvetq i t.n...

"Осъзнавам че да спечелиш сърцето едно момиче е трудно, но по-трудно е да го задържиш..."
- purvata krachka veche si q napravil ;)

amdor
11-22-2004, 13:14
Absoliutno sum suglasen s tova koeto kazva Bad-Boy :D Ili s drugi dumi s dvete ruce sum ZA ! :wink: Taka 4e pi4 deistvai :)

`SeA`
11-22-2004, 15:18
Хммм...Няма тръпка ли?Пък казваш,че и двамата не искате да се раздляте...Нещо не ми стана много ясно.
Значи тръпка нямало? Искаш да кажеш,че приятелката ти не може да те разчувства?Вече ти е все едно дали си с нея?Усмивката и за теб не значи нищо? Не ти дреме,когато на нея и е кофти?За мен когато някой каже "няма тръпка",това означава чв вече няма и желание за съвместно бъдеще.Пък ти казваш,че се обичате и не искате да бъдете разбделени.Ами...година и половина не е чак толкова много време.Аз съм на 17,приятеля ми на 19 и сме заедно почти 3 години.През това време разбира се не всичко е било розово,но въпреки проблемите и трудностите не съм си мислила,че тръпката е изчезнала.
Еднообразието понякога е нещо неизбежно.А това,че нещо не върви зависи само от вас двамата.Имаш ли нужда от друго момиче?
Знаеш ли,иска ми се да ти кажа,че във всяка връзка има такива моменти,особено ако тя е по-дълготрайна и напълно сериозна.Ама честно казано не знам какво те притеснява и защо търсиш съвети тук.Нали обичаш момичето си?Тръпката...Ами,сигурна съм,че ще я накараш да изтръпне,ако я прегърнеш и и покажеш колко важна и ценна е тя за теб.И съответно ти ще останеш очарован от усмивката и,или ще откачиш от щастие,когато тя се сгуши в теб...Ако се обичате и на двамата ще ви се подкосят краката когато седнете да си поговорите,да си изясните какво значите един за друг.Любовта има нужда от поддържане.Просто бъди себе си,бъди нежен и и докажи,че наистина искаш да си с нея.Винаги съм била на мнение,че искреността и спонтанността са най-бързия начин до сърцето на един човек.Говорил ли си с приятелката си за притеснението ти,че "нещо не върви"?Тя е човека,който трябва да бъде твой събеседник по тази тема.
Виж,ако не я обичаш и ако не искаш да продължавате...тогава нещата са съвсем различни и може би ще е най-добре да се разделите.Може да си мислиш,че с друг човек ще откриеш отново прословутата тръпка.Ами в този ред на мисли след няколко месеца тръпката ще изчезне отново и какво следва?Нова връзка?После още една,още една и...още една...И докога ще продължава това?Цял живот?Според мен човек трябва да се бори и да пази това,което е постигнал.Вие сте били заедно година и половина и сте изградили някакви взаимоотношения,които са част от живота ви.Е,добре си помисли какво всъщност искаш ти и после седни да поговориш с приятелката си.Аз съм се справяла с подобни трудности именно по този начин - хващам приятеля си за ръка,казвам му,че искам да говорим за НАС и...всичко си идва на мястото.Той е първото момче,което обичам истински и откакто сме заедно научих едно нещо - любовта не е даденост,трябва постоянно и по всякакви начини да я показваш за да може да и се наслаждаваш както ти,така и партньора ти.Ето,аз искам всеки ден да карам любимия човек да бъде на седмото небе от щастие.Не винаги се получава,но...съумях да за опазя както моите,така и неговите чувства близо 3 години.Нямам нужа от нищо друго.За мен е важна само любовта на този човек.Обичам го и свързвам живота си с него.Ако и при теб е така,в никакъв случай не се предавай и не казвай,че няма тръпка.Защото тези думи показват слабост,дори нерешителност.
Изобщо не си представяй,че твоето момиче е друг човек,понеже това ще бъде голяма грешка.Тя си е тя,ти я познаваш,прегръщал си и целувал имемно НЕЯ година и половина.Това нищо ли не означава?
Може да и напишеш едно писмо,в което да разкриеш душата си.Или дори една малка картичка е достатъчна,за да заствидетелстваш чувствата си.Можеш да и подариш някакво подаръче ей така,"само" защото си влюбен в нея и ТЯ е ТВОЕТО момиче.Нарисувай и нещо,съчини някакво стихче.Ако не ти се отдава поезията,може да и рецитираш някое любовно стихотворение,което ти харесва.Докосвай я постоянно.Напълно съм сигурна,че ще я разтопиш :wink: Има толкова много начини да върнеш тръпката между вас.Изслушвай я,говорете за всичко,споделяйте си всичко и приеми,че не винаги щастието ще бъде водещо във връзката ви.
Не знам какво още да ти кажа.Ти сам ще прецениш кое е най-доброто решение,а аз мога само да ти пожеля УСПЕХ 8) Обмисли добре всичко и се радвай на любовта и чувствата на приятелката си !!!

rosu
06-20-2007, 14:20
Идете на дискотека, разхождайте се из града, прекарайте няколко дни заедно, без да се разделяте.Мисля, че ще проработи

Fucking_Bitch
06-20-2007, 14:25
Ако имате възможност попътувайте или пък обратното поотдъхнете си един от друг.Просто правете нещо различно от ежедневието...

koalka
06-20-2007, 15:32
Поредната стара тема...