PDA

View Full Version : Правило 6 /Задължения на Потребителя/



^HoT^KisS^m^
11-22-2004, 14:55
6.Да НЕ прекаляват с използването на главни букви, цветен текст и
пунктуации(!!!, ????? или .......)

Да не прекаляват ли? Та поне 50% от хората пишещи в "Любов" (единствената част която чета) използват 100% лилаво или розово.Мноо е дразнещо е...

DeSsi
11-22-2004, 15:32
I kakvo ot tova :?: Cvetovete sa si mnogo hubavi daje..Az lichno ne namiram nishto drazneshto :!:

manq4kata{P}
11-22-2004, 17:39
6.Да НЕ прекаляват с използването на главни букви, цветен текст и
пунктуации(!!!, ????? или .......)

Да не прекаляват ли? Та поне 50% от хората пишещи в "Любов" (единствената част която чета) използват 100% лилаво или розово.Мноо е дразнещо е...

problem4e,a?????? :P

Eliiiiii-sexito
11-22-2004, 17:59
problem a hahahha

playful_girlll
11-22-2004, 18:41
mi da i az ne razbiram kakuv e problema? na vseki kakto si mu haresva ...hm:)

manq4kata{P}
11-22-2004, 18:46
mi da i az ne razbiram kakuv e problema? na vseki kakto si mu haresva ...hm:)


aamm taka si e :wink:

^HoT^KisS^m^
11-22-2004, 18:51
Няа проблем ве нека са гаврим с Модераторите :twisted: :twisted:

Coki
11-22-2004, 19:25
Здравейте, това правило би трябвало да се интерпретира по-малко по различен начин.
Санкцията за цветен текст важи в случай че тескта съдържа няколко цветове, а не един както някои потребители показаха.


относно ^HoT^KisS^m^:
В случай на забелязано нарушение от твоя страна, ще бъдеш санкционирана спрямо правилника, който важи за всички нас!
Благодаря!

^HoT^KisS^m^
11-23-2004, 21:48
санкционираН , но няма зн :)

BABY_SEXY_GIRL
11-24-2004, 17:43
Az li4no vinagi pi6a sas cveno, za6toto haresvam da ostavqm krasivi i sveji mneniq :) Kakvo puk lo6o namirate v tova? :shock: Kakto kaza Coki, gadno e kogato se smesvat pove4e cvetove :roll: Ina4e tova za glavnite i znacite go priemam za vqrno :wink:

Devilsplaymate
12-04-2004, 09:04
a kato stana duma za cvetove kak moga da si go smenq? :oops:

НИТРО
01-05-2005, 22:42
Под Sex М-то в паспорта размер на дрехите ли означава ?!
Кучето ми изпрати колет. Въпреки това аз не обичам колети. Незнам защо застрелях тъщата. И тя незнае. Незнае и кога ще пристигне и колета. Всъщност нище незнае. Обаче тъщата ми не изпращаше колети. Обаче кучето не се е метнало на нея. Въпреки, че веднъж и се беше метнало .... че и повече си беше позволило. Както и да е, аз куче нямам. Тъща също. А колет незнам какво значи. Христос воскресе.

Murderdoll
01-05-2005, 22:45
Под Sex М-то в паспорта размер на дрехите ли означава ?!
Кучето ми изпрати колет. Въпреки това аз не обичам колети. Незнам защо застрелях тъщата. И тя незнае. Незнае и кога ще пристигне и колета. Всъщност нище незнае. Обаче тъщата ми не изпращаше колети. Обаче кучето не се е метнало на нея. Въпреки, че веднъж и се беше метнало .... че и повече си беше позволило. Както и да е, аз куче нямам. Тъща също. А колет незнам какво значи. Христос воскресе.
хааххахахахахаха пич бахти идиота си
възхищавам се на такива като тебе хахаахаха
кефиш ме {{{{{}}}}}}

НИТРО
01-05-2005, 22:46
мерси, старая се.

DiEsEl_GiRl4eTo
01-05-2005, 23:29
Znachi tfa nitro egati qkoto =) Kefish! Krisi, nachi sveta sh go menkash napishesh neshto da kajem, mrakirash go i gore tochno nad poleto, v koeto pishesh v poleto svqt si izbirash nqkakyv i to stava. A inache po temata...ako ti draznqt na ochite ili neshto takova, prosto ne gi chetesh ima si lesno. Na men rozovoto mi drazni naprimer, ako ne e koi znae kolko vajno ne si nasilvam ochite i tfa e. vseki da si izpolzva cvetovete kakto na nego mu haresva.

Bolid1
01-07-2005, 13:17
Az vinagi si pisha s kafqvo naprimer(nadqvam se ne draznq nikoi) ama ima nqkoi hora deto pishat s mn qrki cvetove i tova me drazni... :twisted: