PDA

View Full Version : Kyrva li sym?Ili kakvo?+ dno vypros4e,kym momi4etata



Lover-ka
11-22-2004, 15:27
Zdraveite momi4eta,i mom4eta,myje i jeni.Zna4i az sym edva v sedmi klas(e ne,4e sym malka de),i se samozadovolqvam pove4e ot godina.Mnogo mi se pravi seks,no me e strah ot pyrviqt pyt.A i ,ne moga da ne spodelq s maika mi(izpitvam nujda),za6toto 6te se sduham...no ako i kaja...tq 6te me izseli ,nikoga ne si govorq s neq za mom4eta,po tazi pri4ina.Ty...s edin ot moq klas iskame da pravim seks,no toi mnogo se hvali a i 6te e samo tova.Predlojih mu da mu pravq svirki (kato za na4alo),ama toi ne6to se spi4a...ne6te.Iskam da me otvori toi ,za6toto nie sme nai-dobri priqteli i toi mi spodeli kogato rpavi seks,s gadjeto si.Iskam i men da me otvori...no 3 dena po-kysno te skusaha...dali q e imal samo za sex?Da spq li s nego ili sym MALKA?

I eto vuprosa kym momi4etata-po nqkoga osobenno ako sym se samozadovolqvala,mi te4e ne6to bqlo...smisyl az ne go ose6tam ,no kato si vidq ga6tite ima6 ne6to bqlo.Ot kakvo e tova?Kajete mi molq vi!
Tova e ot men!

Lover-ka
11-22-2004, 15:37
Molq Vii!Raz4itam na vas.Za tova se regnah tuk,za da ne si trvoq jivota pove4e.Koito mi kaje,6te ima nagrada-4estno.

Murderdoll
11-22-2004, 15:42
хаах споко и аз бях така на твоите години
първия път е нещо много важно за сяко момиче
моя съвет е да не избързваш и да го направиш
с човек на който неистина държиш...ако го направиш
с тоя от класа ти верно ше те нарекат курва..а
и ще са прави...+ тва познавам доста добре акъла
на тия 13 годишните момченца...убедена съм че
тоя пикльо от класа ти не е виждал гола пу**а
наживо,само се хвали за глупости...а ако направиш
ОГРОМНАТА грешка да спиш с него,бъди сигурна
че на другия ден ще знае не само целия ти клас,
а и цялото училище!за свирките също е отнася :!:
земи си намери едно свястно гадже поне да си го
обичаш и да си сигурна че няма да те зареже
след първото е*ане и си супер.. :wink:

Joro85
11-22-2004, 15:42
men ako me pita6 nedei da go prai6 s nego... naprawi gho s 4owek nakoito moje6 da wqrwa6 i raz4ita6.... :wink: ina4e posle 6te ti e mnogo gadno .. pone spored men pyrwiqt ti myj trqbwa da e specialen za teb.. towa 6te ti ostane za cql jivot.. otnosto bqloto te4enie ne symnogo kompetenten.. obyrni se kym nqkoe momi4e..

Maverick
11-22-2004, 15:44
ami kakvo o4akva6 da ti kajem.. Spored men ti malko-mnogo rani4ko za sex i tem podobni. 6to sega ne vzeme6 da se stegne6 da u4i6 da vleze6 v hubavo u4ili6te (vse pak si 7 klas) i malko po-kasno da pravi6 teq ne6ta. Vij ne vsi4ko se opira do sex! Ako sega po4ne6 posle 6te ti stane tapo i nqma da iska6 hi4. Abe neznam kakvo da ti kaja ti si re6ava6.

Josefinne
11-22-2004, 15:46
Честно казано мисля, че си твърде малка за секс. Седми клас - не, никак не си голяма, мила. Има още много да растеш и да учиш както за живота, така и за секса. Израза "да ме отвори", мен като момиче никак не ми харесва. Пъривя път трябва да става с любов и нежност, на която 12-13 годишните са още неспособни (е, има и изключения, разбира се, но повечето не са, защото просто мисленето на едно 13 годишно девойче не е такова. А за да се достигне такова мислене, трябва малко да се поживее). Любовта идва сама. До колкото разбирам, т не обичаш това момче. То ти е най-близко в момента - "най-добър приятел". Но това не значи, че ти го обичаш и че си влюбена в него. Мисля, че трябва да изчакаш любовта, защото после ще съжаляваш, че си прибързала и не можеш да подариш толкова ценен подарък на този, който наистина обичаш (или мислиш, че обичаш), а именно девствеността си. Пък и , според мен, той си иска само секс. Ако наистина е обичал или харесвал момичето нямало е да скъсат 3 дена след това. Такива работи правят само ебачите. Ако не искаш да си поредната наебана от него и да си развалите приятелството, окроти си малко нагона. така както говориш още не си курве, но имаш потенциала... :?

bilqna_24
11-22-2004, 15:48
ahahah kakvo bqlo techenie be momicheto svurshva vie q pratihte na lekar :>>>> nishto ti nema a inache pri si4ki polojeniq she ti e nepriqtno purviq put takache po-dobre si nameri nekoi deto da ne te podtiska dopulnitelno s tva che moje da razkaje na vsi4ki ;>>

Momchence
11-22-2004, 15:55
Zemi si nameri edin svesten sladur .... teq gazarite sa vyzduh pod nalqgane .... teq deto ne se hvalqt tqh nai gi biva i misli po razumno ne si malka sama moje6 da si re6i6 problem stiga da iska6 ;) kasmet

Lover-ka
11-22-2004, 16:00
Blagodarq na vsi4ki. :) Mai se otkazvam... :roll:

elinceto{pld}
11-22-2004, 16:04
Lover-ka-Здравей.Ти си решаваш.Нека първият път да ти е по любов,а после ако щеш с непознат си легни.;)
Така де.ОСтави го колкото и да ти е сладък и миличък този,бъдете си само "най-добри приятели".
А относно бялото течение-къф ти лекар,нема да се плашиш ти свършваш.bilqna_24,е права.

Momchence
11-22-2004, 16:57
Blagodarq na vsi4ki. :) Mai se otkazvam... :roll: ne mai! trqbva da se otkaje6 ako iska6 da dokaje6 4e si umna i 4e ima6 volq trqbav da byde6 po tvyrda i po razumna! :x

abc
11-22-2004, 17:00
Ami moga da ti kaja da ne pravi6 tazi gre6ka da se ebe6 s mom4e koet ne xaresva6 samo za samoto pravene 6ot posle naistina 6te se 4yvstva6 kato palna kyrva

playful_girlll
11-22-2004, 17:36
napulno sum suglasna s abc,nqmam kakvo da dobavq tuk:)

wetti
11-22-2004, 17:44
Ami na men mi izglejda malko stramnno ama kat si si re6ila i tva bqloto do kolkoto mislq e bqlo te4enie.Abe kvot si iska6 pravi.Spored men si o6te malka.ma pak kazvam ti sama si re6ava6.

men ako me pita6 nedei da go prai6 s nego... naprawi gho s 4owek nakoito moje6 da wqrwa6 i raz4ita6.... ina4e posle 6te ti e mnogo gadno .. pone spored men pyrwiqt ti myj trqbwa da e specialen za teb.. towa 6te ti ostane za cql jivot.. otnosto bqloto te4enie ne symnogo kompetenten.. obyrni se kym nqkoe momi4e.. az sam napylno saglasna s nego/neq

manq4kata{P}
11-22-2004, 17:59
Честно казано мисля, че си твърде малка за секс. Седми клас - не, никак не си голяма, мила. Има още много да растеш и да учиш както за живота, така и за секса. Израза "да ме отвори", мен като момиче никак не ми харесва. Пъривя път трябва да става с любов и нежност, на която 12-13 годишните са още неспособни (е, има и изключения, разбира се, но повечето не са, защото просто мисленето на едно 13 годишно девойче не е такова. А за да се достигне такова мислене, трябва малко да се поживее). Любовта идва сама. До колкото разбирам, т не обичаш това момче. То ти е най-близко в момента - "най-добър приятел". Но това не значи, че ти го обичаш и че си влюбена в него. Мисля, че трябва да изчакаш любовта, защото после ще съжаляваш, че си прибързала и не можеш да подариш толкова ценен подарък на този, който наистина обичаш (или мислиш, че обичаш), а именно девствеността си. Пък и , според мен, той си иска само секс. Ако наистина е обичал или харесвал момичето нямало е да скъсат 3 дена след това. Такива работи правят само ебачите. Ако не искаш да си поредната наебана от него и да си развалите приятелството, окроти си малко нагона. така както говориш още не си курве, но имаш потенциала... :?


ti go kaza nai-dobre!!!na absoliutno sa6toto mnenie sam.naistina ne pravi taq ogromna gre6ka da go napravi6 i to za parvi pat s nqkoi,koito ne obi4a6.misli predi da napravi6 ne6to :!: uspeh,mila :wink:

I_love_des1
11-22-2004, 22:40
ако го направиш сега, ще съжеляваш. След време като намериш истинската си любов ще се чувстваш като парцал. Съветвам те да почакаш правилния човек.

Baccara
11-23-2004, 14:36
Zdraveite momi4eta,i mom4eta,myje i jeni.Zna4i az sym edva v sedmi klas(e ne,4e sym malka de),i se samozadovolqvam pove4e ot godina.Mnogo mi se pravi seks,no me e strah ot pyrviqt pyt.A i ,ne moga da ne spodelq s maika mi(izpitvam nujda),za6toto 6te se sduham...no ako i kaja...tq 6te me izseli ,nikoga ne si govorq s neq za mom4eta,po tazi pri4ina.Ty...s edin ot moq klas iskame da pravim seks,no toi mnogo se hvali a i 6te e samo tova.Predlojih mu da mu pravq svirki (kato za na4alo),ama toi ne6to se spi4a...ne6te.Iskam da me otvori toi ,za6toto nie sme nai-dobri priqteli i toi mi spodeli kogato rpavi seks,s gadjeto si.Iskam i men da me otvori...no 3 dena po-kysno te skusaha...dali q e imal samo za sex?Da spq li s nego ili sym MALKA?

I eto vuprosa kym momi4etata-po nqkoga osobenno ako sym se samozadovolqvala,mi te4e ne6to bqlo...smisyl az ne go ose6tam ,no kato si vidq ga6tite ima6 ne6to bqlo.Ot kakvo e tova?Kajete mi molq vi!
Tova e ot men!



Не е ли по-добре да изчакаш малко вместо да се хвърляш на първия ебач...

11-23-2004, 23:32
Ако искаш вместо да се самозадоволяваш може да дойда аз(Стига да си от София де). Не е казано че ше се ебеме може само да те лижа и ти да ми духаш и тн . :) Ако се хареасаме може и да тръгнем и след време .....

pile
11-24-2004, 14:27
Ако искаш вместо да се самозадоволяваш може да дойда аз(Стига да си от София де). Не е казано че ше се ебеме може само да те лижа и ти да ми духаш и тн . :) Ако се хареасаме може и да тръгнем и след време .....

e tova vse pak ne e forum "i az iskam sex" stiga si se predlagal kato evtina k*rva :roll:

Momchence
11-24-2004, 16:24
Ако искаш вместо да се самозадоволяваш може да дойда аз(Стига да си от София де). Не е казано че ше се ебеме може само да те лижа и ти да ми духаш и тн . :) Ако се хареасаме може и да тръгнем и след време ..... Nqma da namaje6 ne se my4i probvai drugade :lol: :lol:

fostenkata:)
11-24-2004, 17:18
Ако искаш вместо да се самозадоволяваш може да дойда аз(Стига да си от София де). Не е казано че ше се ебеме може само да те лижа и ти да ми духаш и тн . :) Ако се хареасаме може и да тръгнем и след време ..... Nqma da namaje6 ne se my4i probvai drugade :lol: :lol:
haha opredeleno nqma da si nameri6....haha ama golemi "obqvi" pravi6 e pi4 6to ne napisa"predlagam zadovolqvane na momi4eta...vsqkakvi ekstri...(samo za sofianki)''hahahah

united_colors
11-24-2004, 18:03
Blagodarq na vsi4ki. :) Mai se otkazvam... :roll:
Ne mai , a se otkaji napulno.
Na 14 godini 4ovek nikak ne e naiasno s pove4eto si 4uvastva.Goliama gre6ka 6te e da go napravi6 sega, za6toto sled vreme moje da se poiavi 4ovek , koito naistina da zaslujava da ti e purvia.Az go napravih za pruv put na 17, no tva ne zna4i nito 4e ne mi se e iskalo ili puk 4e ne sam imala 100000000 vuzmojnosti, prosto kogato sre6ne6 podhodia6tia 4ovek, ne samo 6te ti se priiska da go pravi6 s nego, no i 6te znae6 4e toi te uvajava i 6te e nejen i vnimatelen s teb.
Purviat put moje da ne e specialen za vsli4ki, no po4i pri vsi4ki e bolial i ako go napravi6 s niakoi 13 godi6en deto negovata pi6ka neznae kade e moje da te otkaje ot sexa izob6to.

megan
12-02-2004, 11:49
parviqt pat e mnogo vajenza 1 momiche pomisli si dobre zaslujava li si za cql jivot da nosish imeto K*rva samo za da si ugodish na nagona

e_l_i_z_a
12-02-2004, 13:26
хаах споко и аз бях така на твоите години
първия път е нещо много важно за сяко момиче
моя съвет е да не избързваш и да го направиш
с човек на който неистина държиш...ако го направиш
с тоя от класа ти верно ше те нарекат курва..а
и ще са прави...+ тва познавам доста добре акъла
на тия 13 годишните момченца...убедена съм че
тоя пикльо от класа ти не е виждал гола пу**а
наживо,само се хвали за глупости...а ако направиш
ОГРОМНАТА грешка да спиш с него,бъди сигурна
че на другия ден ще знае не само целия ти клас,
а и цялото училище!за свирките също е отнася :!:
земи си намери едно свястно гадже поне да си го
обичаш и да си сигурна че няма да те зареже
след първото е*ане и си супер.. :wink:
Murderdoll,4ete6 mi mislite aaaa? :lol: :lol: :lol:
a i da dobavq ne6to...ako zapo4ne6 otsega,6te si mnogo nezadovolena za po-natatuk... :roll: btw az sam na 12 edna moq priqtelka go naprai na 11...koeto e mn jalko i tq ve4e ne mi e priqtelka-mn nisko padna v o4ite mi ...
i pak ti kazvam- NEDEI OTSEGA!!!posle mn trudno 6te stiga6 do orgazum kato stane6 na vuzrast,na koqto e normalno ejednevno da se pravi sex(e,4ak ejednevno ne...xixixxii) :wink:

СребристоСияние
12-02-2004, 13:44
Phah unikalni otgovori! mi na4i moa ti kaja 4e ne trqbva da go pravi6 izob6to! prosto ... malka si.. .a zsum go pravila predi a purviq put kak be6e... ujas... moga da ti opi6a mn to4no kakvo izpitva6 kogato se ima6 z aparcal... radvam se 4e go prejivqh! ne go dopuskai

zerocool
12-03-2004, 10:33
Ne go pravi s "tazi malka pishka"....mila....Naistina na drugija den shte znae cjaloto u4ilishte....:):):)
Nameri si njakoj dosta po goljam ot teb...s poveche opit s poveche uvajenie.....Pone shte znae kak da go napravi...i shte znae kak da ti bade naistina prijatno....
Samo gledaj kato zapochne da ti stava oshte po hubavo da ne go preebesh.....che vsi4ko se vrashta da znaesh......badi chestna i otkrovenna s nego.....
Naistina ne si kurva....
No za sajalenie shte stanesh takava....Ne iskam da te obidja.....Sorry......

VSICHKO SE VARTI OKOLO SEXA.....NO NE VSICHKO E SEX......!!!!!!

12-03-2004, 11:13
Zdraveite momi4eta,i mom4eta,myje i jeni.Zna4i az sym edva v sedmi klas(e ne,4e sym malka de),i se samozadovolqvam pove4e ot godina.Mnogo mi se pravi seks,no me e strah ot pyrviqt pyt.A i ,ne moga da ne spodelq s maika mi(izpitvam nujda),za6toto 6te se sduham...no ako i kaja...tq 6te me izseli ,nikoga ne si govorq s neq za mom4eta,po tazi pri4ina.Ty...s edin ot moq klas iskame da pravim seks,no toi mnogo se hvali a i 6te e samo tova.Predlojih mu da mu pravq svirki (kato za na4alo),ama toi ne6to se spi4a...ne6te.Iskam da me otvori toi ,za6toto nie sme nai-dobri priqteli i toi mi spodeli kogato rpavi seks,s gadjeto si.Iskam i men da me otvori...no 3 dena po-kysno te skusaha...dali q e imal samo za sex?Da spq li s nego ili sym MALKA?

I eto vuprosa kym momi4etata-po nqkoga osobenno ako sym se samozadovolqvala,mi te4e ne6to bqlo...smisyl az ne go ose6tam ,no kato si vidq ga6tite ima6 ne6to bqlo.Ot kakvo e tova?Kajete mi molq vi!
Tova e ot men!

Ако все още влизаш тук, ако не си си разрешила проблема, пиши ми на replay88@abv.bg или в mIRC в канал #NoName_ с ник |REPLAY| ще ти помогна, ако все още не са ти ;))

shtraker
12-03-2004, 12:14
nachi sq shti kaja az tuka vidqh dosta momicheta pisaha sq sha se obadq i az .. nachi az sha bude dosta kratuk e pone sha se opitam :>
nachi za 1viq put napravi go spored mene s koi koito obichash ne s nekoi psevdo ebach ili psevdo playboy
i da tiq deto mno govorqt obiknovenno ne gi biva tolkova ... a tiq puk det ne govorqt izobshto i qko spek tiq puk izobshto ne gi biva trea sichki da znaete pravilnoto che zlatnata sreda e nai dobre :> kato mene :>> malko samoreklama ;>>> stiga shegichki nachi sq ..
Kurva ? kva kurva we ti si devstvena oshte kvo che se zadovolqvash kvo ot tva ? che az seki den go pravq e da sum muj ma kvo vie danebi da nemate pravo .. za kurva ne si no vnimavai da ne stanesh takiva gi ima nasekade nadali iskash da si edna ot tqh edna ot stadoto .. taka taaaa ne burzai mila oshte si 7 mi klass naishli kolko oshte pichove shte sreshnesh i to mnoo po svesni ot lainata koito poznavash .. spoko si namerish maistora :>> ot tva ne se pritesnqvai :> aee !!!!!!!!!!

Dog_Soldier
12-03-2004, 23:53
abe spored men vseki trqbva da pravi tva koeto mu se iska,ama tva momi4e ne6to se e poobarkalo.ne samo za vazrasta i za oniq s malkata pi6ka.Ima ne6to baq po vajno.Hubavo 6e se iz6iba na 13 godini posle pak 6e iska i pak 6e se iz6iba i taka dokato verno ne stane kurva i vsi4kite i priqteli q gledat nakrivo i cqloto daskalo da i se smeee.taka4e po dobre da po4aka o6te 2-3 godini i da si nameri nqkoi svesten pi4 s koito 6e i e got.

baby947
12-04-2004, 10:10
Ммм, аз бих те посъветвала да изчакаш.
Като се замисля за себе си- какво съм мислила в 7 клас и какво мисля сега, и ако бях направила всичко, което исках в 7 клас, сега щях много, ама много да съжалявам.
Плюс това си на ...колко?... 13 години? За да започнеш да водиш полов живот трябва да си много, ама много отговорен. В крайна сметка винаги можеш да забременееш или (ако си момче) да станеш причина някой да забременее.
Ами я си представи( недай си Боже), да стане така? Каква ще си? Като оная от нз-си-къде дето я даваха преди година някъде по Всяка Неделя, и която твърдеше, че била готова да става майка и нз си кво.
Просто трябва сериозно да помислиш ЗАЩО искаш да правиш секс. Защото всички го правят ли?
Почти 100% съм сигурна, че е така. Че едва ли не си мислиш, че ще станеш по-голяма.
Мисли, мисли, мисли! И премисляй. Това ми е съвета.
И мисли в перспектива.
След известно време като срещнеш някой супер човек, ще съжаляваш, че не си правила любов за първи път с него, а с някакъв лиглъо от класа ти!

12-04-2004, 11:53
След известно време като срещнеш някой супер човек, ще съжаляваш, че не си правила любов за първи път с него, а с някакъв лиглъо от класа ти!



ABSOLJUTNO SAGLASEN>>>>>>>>>> :wink:

Kia
12-05-2004, 23:33
Koito mi kaje,6te ima nagrada-4estno.

kakva e nagradata?! 6te mu predloji6 svirka li?! Ebasi! :twisted:

LiNkiN4eTo
12-06-2004, 22:17
sperma ti te4e ot 6undata :twisted:

12-07-2004, 01:24
Zashto si ni opisala otnosheniqta v toq smotan forom, ma?! ne, ti ne si kurva, ti si neshto mnogo po-dolno....i parcal e malko...smotana pacha, dovchera ne spirashe da mi byrkash v bokserkite pod china v chas po matematika, sega "pochnala da se razubejdava".
ebi se v gyza, kranto neshtastna i poveche ne mi se vqsvai pred ochite. daje i utre moje da ne sqdash do men...
kurva :evil:

12-07-2004, 10:27
хаах споко и аз бях така на твоите години
първия път е нещо много важно за сяко момиче
моя съвет е да не избързваш и да го направиш
с човек на който неистина държиш...ако го направиш
с тоя от класа ти верно ше те нарекат курва..а
и ще са прави...+ тва познавам доста добре акъла
на тия 13 годишните момченца...убедена съм че
тоя пикльо от класа ти не е виждал гола пу**а
наживо,само се хвали за глупости...а ако направиш
ОГРОМНАТА грешка да спиш с него,бъди сигурна
че на другия ден ще знае не само целия ти клас,
а и цялото училище!за свирките също е отнася :!:
земи си намери едно свястно гадже поне да си го
обичаш и да си сигурна че няма да те зареже
след първото е*ане и си супер.. :wink:
Awe Murderdoll ti kato si s edna godina po-golqma ot momi4eto,za kaka li se misli6 ma,pa4a takava! Mnoo qsno,4e 6te poznava6 "dosta dobre akula na tiq 13 godi6nite momi4enca",kato do predi 1 godina TI si bila na 13..kompleksirana pikla :evil:

HuK4o
12-07-2004, 11:34
ух мале май авера и набара форума и кат гледам проблема е решен за ся :( факано

C-I-A-R-A
12-09-2004, 17:31
nedei da pravish sex s nego i svirki sashto shte napravish greshka

Мацето
07-10-2006, 08:56
Ами незнам дали си малка,но пиша заради товя което каза за майка си.Аз също обичам да се самозадоволявам и много ме гризеше отвътре че не мога да кажа на никой.Всяка вечер мислех за това и накрая казах на майка ми и тя наистина ме разбра.Съветвам те да и кажеш.А за секса направи го когато си готова!

07-10-2006, 08:59
[quote=Murderdoll]хаах споко и аз бях така на твоите години
първия път е нещо много важно за сяко момиче
моя съвет е да не избързваш и да го направиш
с човек на който неистина държиш...ако го направиш
с тоя от класа ти верно ше те нарекат курва..а
и ще са прави...+ тва познавам доста добре акъла
на тия 13 годишните момченца...убедена съм че
тоя пикльо от класа ти не е виждал гола пу**а
наживо,само се хвали за глупости...а ако направиш
ОГРОМНАТА грешка да спиш с него,бъди сигурна
че на другия ден ще знае не само целия ти клас,
а и цялото училище!за свирките също е отнася :!:
земи си намери едно свястно гадже поне да си го
обичаш и да си сигурна че няма да те зареже
след първото е*ане и си супер.. :wink:
Така е!

`Death`Whore`
07-10-2006, 10:31
Естествено, че е бил с нея само за секса. Ясно ти е какъв е и пак искаш да си с него. Глупаво. Много си малка за секс. Това, че ти се прави секс, не значи, че си готова за него.

Sweet girl
07-10-2006, 10:51
Moje bi mnenieto mi se povtarq s na vsi4ki ot foruma,no vse pak 6te go kaja!Za men specialno dumata sex ozna4ava edno(po kakuv na4in vuzpriema6 poloviq si kontakt s muja),ebane suvsem dr(pone na men tova mi pokazva,4e edno momi4e,koeto kazva ebane,6ibane i tn opr e ili kurva,ili bude6ta kurva,kakto i pravene na lubov moje da zvu4i dosta ostarqlo,no 4ovek vsu6tnost naistina e redno i trqbva da go pravi to4no s lubov,za6toto v protiven slu4ai se prevru6ta v edin ot mnogoto parcali,koito se samosujalqvat sled vreme!Ne e vajno na kakva vuzrast si stiga da se po4uvstva6 gotova,no za da se po4uvstva6 gotova purvo trqbva da ima6 sigoren 4ovek do sebe si,koito znae6,4e 6te te obi4a pove4e sled kato mu dade6 nai-skupoto,a imenno devstvenostta si,a nqma da te zareje sled kato ve4e si edna ot vs v spisuka mu i 2ro trqbva da si sigurna v svoite 4uvstva kum tozi 4ovek za da ne sujelqva6 sled vreme,za6toto moje bi 6te sre6tne6 sled vreme po-dobur,no pone znae6,4e purviqt ti put e bilo s 4ovek na kogoto durji6,kogoto obi4a6 i koito te obi4a!Moje i da ne sum prava,no taka mislq az oba4e OPREDELENO NE E TVA MOM4ETO ZA TEB I JESTOKO 6TE SUJELQVA6 SLED VREME taka,4e zareji taq rabota i spokoino za vsi4ko si ima vreme i tvoeto 6te doide samo trqbva da iz4aka6,da bude6 turpeliva i togava nqma da ima6 nujda da pi6e6 vuv formua,za6toto ti samata 6te bude6 sigurna v tva koeto pravi6 i 6te znae6,4e ne gre6i6!Sega pi6e6,za6toto znae6,4e 6te napravi6 gre6ka i se kolebebae6 nali?!E,mislq,4e subra dostatu4no mnenie,koito sa edinodu6ni i kategori4ni! :) nadqvam se da sum uspqla da ti pokaja pravilno svoqta gledna to4ka i da me razbere6!Uspehs purviqt put,koito nqma da e sega,s toq liglio ot klasa ti [-o<

Mike-Jones
07-10-2006, 11:13
ave maxai go toq drislio ti kato sa sable4esh toi sha gleda i sha si vika kakvo e tova xaxaax sigorno moje i da izbqga te tia samo na dumi sa toi na 13 si mani am na4i nedei da praish takava glupost moje si provalish jivota naistina pove4eto deca na tvoita vyzrast si gledat zada4ite i urocite sportuvat decata kak she sa 4ustva maika ti ako razbere ako si go napraila 4e tq jenata she sa poburka misli malko i za neq nesa zanimavais gluposti to za vsi4ko si ima vreme :) e tam za sega sas ra4i4kite :)nqma losho kato namerish to4nia 4ovek i si sigorno v nego i te spe4eli tova e drug vupros ;)are i umnata

yo-ma-nigga
07-10-2006, 11:15
nedei burza tva e edin zlaten mig v jivota ti i sigurna sam che shte go pomnish mnoogo godini napred ....ako ne si sigurnna v choveka po - dobre e da ne pravish nishto

miloto_girl_4e
07-10-2006, 11:22
Темата е много стара :!:
Престанете да пишете по толкова стари теми и да ги качвате на първа страница :!: