PDA

View Full Version : REVNOST!



Joro85
11-22-2004, 15:29
normalno li e spored was da revnuwam ako znam 4e gadjeto mi si 4ati s drug... daje i w moe prystwie.. , ?!?! nz no az noo se draznq i naprawo prewyrtam.. kajete kwo da prawa....

Lover-ka
11-22-2004, 15:30
male tova e nenormalno.AMi ospokoi se ,ako sa samo priqtelski otno6eniq i to ot 4at,nqma kakvo da se pritesnva6 i da zabie nqkoi i da se zaribqvat ni6to nqma da stane...nqma i-net liubov.(Za dylgo).

Josefinne
11-22-2004, 15:38
Е, ревността е естествена реакция на любовта, предизвикана от страх , да не загубиш любимото същество. Любов без дори капчица ревнист , не вярвам, че съществува. Но тя трябва да е в умерени количества, защото може да бъде и много досадна и отблъскваща именно за това същество, което толкова те е страх друг, да не ти открадне. Така сам ще я отблъснеш. Опитай се да контролираш ревността си. По принцип любов по чат...е, има, но не е много силна. тя едва ли изпитва нещо към онзи, с когото си чати, щом ходи с теб и сте щастливи. Те са само приятели. Направи аналог със себе си - ти влюбен ли си в приятелките си? Така че се самоубеди, че е глупаво да изпитваш такава изгаряща ревност, заради някой на километри от нея. Наложи си, че тя е неоснователна. :roll:

Joro85
11-22-2004, 15:48
pouspokoihte me malko.. nz a6to sym takyw revniwec... :( a mnogo q obi4am i sym siguren 4e i tqme obiwa... ama kwo da se prawa takyw sym si.. 6te se opiam da ne priemam ne6tata ot kym lo6tata m strana.. mersi na vsi4ki

Momchence
11-22-2004, 15:50
Pogovori s neq po temata vmesto da tyrsi6 otgovor tuka :) I se pak po spokoino naistina ni6to ne e stanalo ... kade kade po seriozni problemi moje da ima radvai se 4e tova ti e problema 8)

11-22-2004, 16:50
Moeto gadje me revnuva daje ot viatara,a predstaviam si ako si chatia s drug.... :wink:
Taka, che pogovori s neia i ako tia kaje che ne pravi nishto losho i t.n neznam ti kak shte se pochustvash i kak shte reigirash no ako az biax na neino miasto ako te obichax niamashe da imam interes da chatia s drugi maje!!!

11-22-2004, 17:15
mi kvo da ti kaja,ne mislq,4e ima osnovatelna pri4ina da se pritesnqva6 i da q revnuva6...vse pak v chata edva li 6te stane ne6to seriozno ,moje bi go pravi samo za udovolstvie...moga samo da te posuvetvam da se opita6 da ne q pritiska6 tolkova i da podtiska6 tazi revnost po nqkakuv na4in ,za da ne q otblusne6 /znam kolko e trudno/ ,no vse pak po-dobre otkolkoto da q zagubi6,nali? i ako vupreki vsi4ko misli6,4e te ti izneverqva iz4akai izvestno vreme is si pogovorete,vqrvam,4e 6te te razbere .:) uspeh!

manq4kata{P}
11-22-2004, 18:11
naistina dobre e da pogovori6 s priqtelkata si.az li4no ne bih si 4atila s koito i da bilo,ako si imam priqtel.takav 4ovek sam,4e kogato obi4am nqkoi i ne me interesuva ni6to drugo i nikoi drug(e,razbira se ne zabravqm za priqtelite si i blizkite :!: ) aam nali znai6,hora vsqkakvi.

P.S.iii m/u drugoto ima lubov po 4ata.imam predvid kato sa se vidqli dvama 4oveka,noo e i vqrno,4e ne e osobeno prodaljitelna,za6toto ponqkoga razstoqnieto razdelq horata,kolkoto i da se obi4at(pone ediniqt re6ava da prekrati vrazkata)

sorka,4e se pouvlqkoh malko v prikazkite :oops:

Eternal^^
11-22-2004, 18:34
.....

I az imam sy6tiqt problem , smao 4e v po-malka stepen ( i vse pak go imam ).
Moga da ti kaja samo 4e sys SYGIRNOST mnogo q obi4a6, 6tot az kato sym imal drugi gadjeta i kat sym si 4atil s tqh..te kat sa mikazvali 4e si 4atqt s nqkvi drugi , hi4 ne sys se pritesnqval...
Samo 4e sega hodq s edno momi4e deto MNOGO si q love noeq, i kat mi kaza 4e 4ati s nqkyf ot sumati vreme (mom4e), i napravo...neznam, az sym se pak razumen 4ovek i se opitvam da go zdyrjam...
mnogo me e strah da ne si q zagubq i i davam cqlata si liuboF :)
A da ti kaja 4esno spored men ima pri4ina da se pritesnqva6..6tot kakto kazah drugite IMA liubov po 4ata..moje da ne e dylgotraina, no e dostaty4na da vi razdeli...li4no az bih te posyvetval da govori6 s neq..za kakvoto ti hrumne..za vsi4ko ,da razbere 4e nqmate zabraneni temi...
I togava..moje6 samo da q popita6 , syvsem delikatno dali go e vijdala toz ot 4ata..dali sa si pra6tali pic-4eta i takiva, i tq sys sigurnost 6te se usymni 4e revnuva6...i ako ne ti pokaje 4e NQMA smisyl da se pritesnqva6, prost..obre4en si ...
Btw az o6te ne sym govoril s moeto momi4e, e neznam dali 6te govorq..no i men mnogo me strah da ne si q zagubq..vypreki 4e dosega ne mi e davala osnovanie da si mislq 4e mojem da se razdelim...daje naprotiv, pokazva 4e mnogo si me obi4a..
aide USPEH!!

Baccara
11-23-2004, 14:42
normalno li e spored was da revnuwam ako znam 4e gadjeto mi si 4ati s drug... daje i w moe prystwie.. , ?!?! nz no az noo se draznq i naprawo prewyrtam.. kajete kwo da prawa....

Моето девойче издивява като ме види, че съм в чата или icq-то.

incheto
11-23-2004, 15:05
emi estestveno e da revnuvash i trqbva da i zabranish da go pravi!!!

Грахче
11-23-2004, 19:37
emi estestveno e da revnuvash i trqbva da i zabranish da go pravi!!!

абе хора, вие се побърквате! вместо да помогнете на хората, може да ги разделите! и какво като си чати с други ? забранено ли е да си има приятели? не я оковавай във вериги, защото ще я загубиш. остави я да се чувства свободна във връзката ви, не я задушавай и ограничавай!

BABY_SEXY_GIRL
11-24-2004, 16:58
normalno li e spored was da revnuwam ako znam 4e gadjeto mi si 4ati s drug... daje i w moe prystwie.. , ?!?! nz no az noo se draznq i naprawo prewyrtam.. kajete kwo da prawa....

Za men ne e normalno! Ako i ima6 doverie, nqma da se samnqva6 vav neq! Puk i kakvo kato si pi6e s drug, nqma li pravo na priqteli??? :idea:

dope_boy
11-24-2004, 21:52
mrazq taq duma, ot danoto na du6ata si
ne ubi4am teq hora, 4estno, dobre 4e ne sam bil takav nikoga

Iliqn4eto
11-24-2004, 22:25
hehe ti si bolen,revnostta i skukata v edna vrazka sa nai gadnoto ne6to e spored mene de,a i ako tolkova mnogo q revnuva6 samo ot edin 4at zna4i i nqma6 doverie... uspokoi se malko i se opitai da ne q revnuva6 tolkova mnogo,q predstavi se ako be6e na neino mqsto kakvo 6te ti be6e???

11-25-2004, 13:05
xax, i az sym adski revniv i v takava situaciq v koqto e podatelkata na tazi tema bih se nervil ujasno !!! mn e shibano ... spored men ne trqa da se davat vzaimno takiva povodi >>> za revnost <<< v 1 istinaski gotina vryzka !!!

Absconding
11-29-2004, 14:32
Purvo da ti kaja - nau4i se da se kontrolira6, za6toto ne6tata 6te stanat po zle ako produljava6 taka.

Vtoro - Za6to puk momi4eto da ne si 4ati s drugi muje/mom4eta??? Kakuv e problema? Tia ne e trugnala da si pravi sre6ti s tiah,da praviat virtualen sex ili da se svaliat. Ako e prosto priatelski 4at TOGAVA NIAMA PROBLEM! Az si imam priatel i tva ne mi pre4i siaka ve4er da se zapoznavam s novi hora v 4ata i da si govorim na siakvi temi! Tva ne zna4i, 4e ne go obi4am! Aide mislete malko pove4e. Kato obi4a6 niakoi i kvo..? Ne triaa da ima6 kontakti s drugi hora li?

A az ako biah na miastoto na gadjeto ti.. 6te6e da ti e mnogo tejko :D Neznam izob6to kak ti pozvoliava da ia revnuva6 za takava glupost :!: No iavno momi4eto te obi4a i za tva te turpi.. taka 4e po-dobre se uspokoi :)

Nadiavam se mnenieto mi da ne e prozvu4alo grubo, zakliu4enieto e - opitai se da spre6 da ia revnuva6 za6toto niama6 osnovania, a puk tia da si 4ati s koito si iska.

11-29-2004, 14:39
не това е напълно ненормално отиди на лекар !!!

Smehuranata
11-29-2004, 15:57
Mi vij normalno e da se chustvash taka pone spored mene si e do harakter znaesh li koe mu e gadnoto na revnostta 4e taka 4oveka do tebe si mislis 4e mu nqmash doverie normalno e ponqkoga malko revnost tq osvejava taka da se kaje vruzkata i vnasq malko trupka samo 4e ti do nqkva stepen malko se vmania4avash karai q po poleka vse pak tva e samo 1 4at ..nali taka :roll:

BizZkviTka
11-29-2004, 23:03
ami..az ne znam kakvo da kaja...men gadje me e karalo da si spiram neta imenno zaradi tova, a nqma6e koi znae kakva pri4ina, 4e da revnuva..

{}Slanchiceto{}
11-30-2004, 06:30
Ami az chestno da ti kaja,mislq che rqdko sashtestvuva vrazka bez revnost.No shte te razbera,ako q revnuvash ot deistvitelni hora,hora,s koito se vijda na van ( momcheta,maje ).No revnostta razvalq edna vrazka.Moga samo tova da ti kaja.Ako q obichash i i imash doverie,ne trqbva da i pravish problemi za tova,che chati s momcheta.Tova e prosto priqtelstvo.Ne trqbva da se vprqgash tolkova mnogo.Ako nehsto vav vashata vrazka trqbva da stane,to shte stane nezavisimo dali ot chata ili izvan nego.Prosto otpusni malko uzdite.Ne trqbva da q pritiskash tolk0va mnogo.Za da bade s teb trqbva da se chuvstva svobodna.Tova e moeto mnenie.Aide i USPEH

dj Javor 'crazy-idiot'
11-30-2004, 08:00
Абе де да знаеш - глей оная тема дето некой пита как сте налазили гаджетата - половината са се фанали по чата. Ама аз бих ти препоръчал да видиш дали некой в компанията не седи постоянно с вас или въобще некой да се мотка се с вас. Там е опасностаааааааа.

slun4ice_90
11-11-2007, 07:45
Ами и аз съм доста ревнива,но тва да я ревнуваш че си пише с момчета е прекалено :shock: Успокой се малко.Ревността е сладка само в малки количества. :D

koalka
11-11-2007, 08:29
Стара тема, автора отдавна е решил проблема си!