PDA

View Full Version : iskam savet



nqma zna4enie
11-22-2004, 16:12
zna4i istoriikata e mn dulga i opletena,moje bi vaob6te nqma da me razberete no vse pak da probvame :!: :wink: tova lqto si iskarahme prevuzhodno sas edno momi4e,otna4alo az priemah vsi4ko kato na 6ega oba4e postepenno zapo4nah da se vliubvam vav neq :!: iskah da i go kaja no prosto iz4akvah udobniq moment :!: kam kraq na lqtoto az si otidoh na selo za po dulgo vreme,a tq zamina na lager.misleh si kato se vurne 6te i kaja vsi4ko oba4e te si se vurnaha ot lager,a az o6te ne se bqh vurnal ot selo :!: vurnah se az zvannah i da se vidim tq mi otgovori oklon4ivo,nqmalo da moje i nqkvi takiva.taka i zvanqh nqkolko puti tq vinagi mi otgovarq taka.razbrah 4e ima ne6to i mi se surdita za ne6to apak dori neznaeh za kakvo :!: edna neina i moq mn dobra priqtelka re6i da mi spesti mukite i da mi kaje za kakvo mi se sardi tova momi4e :!: okaza se 4e edin moi mn dobur priqtel (pone taka si misleh) i e nagovoril razni gluposti za mene i za tova kakvo sum bil govoril za neq :!: az mu bqh spodelil 4e mi se iska da probvame sas neq da stanem ne6to pove4e ot stra6no dobri rpiqteli :!: oba4e neznaino za6to toi e re6il da mi narpavi se4eno :!: ta az iskah da otida i da i obesq kakvo e stanalo,no ne moga za6toto tazi neina priqtelka koqto mi kaza za kakvo mi se surdi tova momi4e me pomoli da ne i kazvam 4e znam :!: probvah po mn razvli4ni na4ini da se opravim sas neq ako ne drugo pone da si zapazim priqtelstvoto,no tq prosto sqka6 se e zatvorila i ne iska i da 4uva za tova :!:
daite mi nqkakav savet kakvo da pravq da otida li i da i obqsnq kakvo 4uvstvam vsu6tnost i da i kaja 4e teq raboti koito e razbrala vaob6te ne sa verni ili ..... ?po tozi na4in oba4e riskuvam da zagubq drugata si rpiqtelka,koqto su6to mi e mn dobra :!: a tova momi4e koeto mi se surdi e prosto prevuzhodno - i harakter i vun6nost , prosto e perfektna :!:
ako onq oligofren ne me be6e precakal taka sam 98% sigoren 4e ne6tata 6tqha da se naredqt idealno,prosto vsi4ko 6te6e da e taka kakto go bqh planiral :!: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :( :( :( :cry: :cry:

Kiss From A Rose
11-22-2004, 16:27
Значи ... според мен първо трябва да помолиш другата ти приятелка да обясни на въпросното момиче какво всъшност е станало .. според мен ако си сигурен , че ако говориш с нея , тя ще те разбере и ще се сдобрите , трябва да отидеш при нея .. все пак ако се сдобрите другата твоя приятелка няма да има за какво да ти се сърди и всичко ще е наред .. но ако не си сигурен , че ще ти прости по-добре давай малко по малко .. извини и се , без тя да разбере , че знаеш защо ти се сърди .. действаи :)
Успех

nqma zna4enie
11-22-2004, 16:47
izvinqvah i se mnogo puti :!: po vsqkakvi vuzmojni na4ini :!: tq mi kazva 4e ne mi se surdi,apak vav su6toto vreme si e suvsem osezaemo 4e tq strani ot men :!: po ramo kakvo li ne sme pravili prosto bqhme stra6no blizki,a sega samo na zdravei zdrasti 4e daje i tolkova nqma :!: v edno i su6to daskalo sme i se zasi4ame postoqnno i vseki put kato q vidq napravo iztrupvam,prosto use6taneto e ..... ne moje da se opi6e :!: :( :( :cry: :cry: :cry: prosto nz kakvo da pravq :!: mu4a se po malko po malko da opravqm ne6tata oba4e nestava :!: ne se vijdame osven na daskalo ili ako slu4aino ne se zase4em nqkade :!: koeto se slu4va dosta rqdko :!: zvanq i da otidem na kafence da se vidim tq : ne moga sega imam da u4a ili puk 6a izliza s maika si se nqkvi takiva daje ne moje da me izluje kato horata :!: :( :cry: mn mi e gadno

rosu
06-20-2007, 14:15
Значи ... според мен първо трябва да помолиш другата ти приятелка да обясни на въпросното момиче какво всъшност е станало .. според мен ако си сигурен , че ако говориш с нея , тя ще те разбере и ще се сдобрите , трябва да отидеш при нея .. все пак ако се сдобрите другата твоя приятелка няма да има за какво да ти се сърди и всичко ще е наред .. но ако не си сигурен , че ще ти прости по-добре давай малко по малко .. извини и се , без тя да разбере , че знаеш защо ти се сърди .. действаи :)
Успех


Napulno suglana

koalka
06-20-2007, 15:49
rosu, престани да пишеш в стари теми!!!Първо, че нищо не правиш-съвет не можеш да дадеш, защото темата е от преди три години, мислиш ли въобще?
И второ-създаваш работа на модераторите.