PDA

View Full Version : Екскурзия



Murderdoll
11-22-2004, 19:06
предполагам повечето от вас са ходили
някъде на екскурзия с класа...раскажете коя
беше най яката ви екскурзия и защо:)
мойта беше тая година преди по малко от месец..
минахме през Сопот,Карлово,Калофер,посл имахме
нощувка в един ужасен хотел(хм...средно между
пансион и болница) в Пловдив,после отидохме на
чудните скални мостове,Бачковския манастир и
асеновата крепост,и се прибрахме в хотела...
беше сууууууупер яко,пихме с господина по немски
хаха той мноу печен:)

amy lee
11-22-2004, 19:20
vsa6nost ne si padam osobeno po ekskurziite :roll: oba4e mnogo se kefa na lagerite i zelenite u4ili6ta :roll: :twisted: :P oba4e na posledniq lager se skarah s biv6ata si nai dobra priqtelka.awe na toq posledniq vsi4ko be6e pulen ujas.oba4e puk za smetka na tova minalata godina se zapoznah s mnogo hora,i bqha stra6no pe4eni :P oba4e ne moje vsi4ko da e kakto minalata godina,nali :twisted:

techCandy
11-22-2004, 19:30
ami na lager s daskaloto ne sym hodila ot 5-6 godini...
ina4e minaloto lqto bqh na edin seminar v Israel i prosto be6e super
poskarah se malko s dve priqtelki, no se opravihme
be6e mnogo qko 6toto poleta ni be6e no6ten i bqhme v Telaviv kym 4 sutrinta i posle s edin avtobus otidohme do Ierusalim i cql den tam izkarahme bez izbo6to da sme spali
posle 5 dena bqhme na palatki....
awe be6e stra6no prosto

Josefinne
11-22-2004, 19:48
На мен най-яката екскурзия с даскалото ми беше в 8ми срещу 9 клас, като ходихме на море. Тогава не беше точно с класа, де, ама си беше супер якооооо :lol:

Josefinne
11-22-2004, 19:48
На мен най-яката екскурзия с даскалото ми беше в 8ми срещу 9 клас, като ходихме на море. Тогава не беше точно с класа, де, ама си беше супер якооооо :lol:

aBeP4eTo
11-22-2004, 19:51
И аз харесвам екскурзиите даже на годината ходя по 2-3 пъти ! По-често класа ходим на хижи даже сега на 4-ти Декември пак ще ходим и се очертава Гооолям Купон ! И на лагери съм ходила по морето...Ексукрзионно из Рила ! Последната екскурзия на която ходих беше в Сф на нея ходих, защото бях на съзтезание по математика, но поради някакви си обстоятелства не можах да отида няма да казвам какви...http://www.my-smileys.de/smileys2/Angel_anim.gif Иначе преди 2 години бях на един страшно як лагер на морето наистина беше много яко ! А тая година ще ходя на ексурзия в Атина и на разни Гръцки острови за 8 дена :wink:

eNigMaTic^
11-22-2004, 20:28
Ами аз много ги обичам.Най-яката ми предстои.На 4 ще ходим на няква хижа и ще си искараме супер :P

united_colors
11-22-2004, 20:40
Mi nas ne6to na ekskurzii mnogo ne ni vodiat 6toto se napivame o6te ot vlaka, a putuvame samo s vlak, 6toto ina4e niama da mojem da se napieme.
Hahah emi mai nai iakata be6e na sandanski predi 3 godini v 9ti klas.
Napihme se si4ki, otidohme na diskoteka i ima6e niakakvo sustezanie za tanci.Ot 6 dvoiki, to4no az i edna moia priatelka spe4elihme, ma gi poburkahme napravo.
Stavaha kvi li ne intrigi,edin si haresvah,pak savsem razli4en me durpa6e,abe....9ti klas ko da kaja pove4e.
Ina4e nai iakite mi ekskurzii sa bili bez klasa sas gadjeto :lol:
MNOGO TE OBI4AM ZLATOOOOOOOOOOOOOO! :!: :lol:

dodo
11-22-2004, 20:49
ami nai dobrata mi ekskurzia be6e predi mesets,be6e v Egipet,tam vsi4ko be6e neveroiatno,kato se po4ne ot hotela i se stigne do zabelejitelnostite :D

a4oo
11-23-2004, 13:05
nz na men nai dobriq mi be6e lqtoto mejdu 6-ti i 7-mi klas
togava ne be6e ot klasa a ot celiq vipusko i to stana malko t1po 6toto bqhme samo 3 mom4eta ot na6iq klas i to v edna staq koqto be6e za 5
oba4e p1k stana naiii izbuhnaloto nie bqhme nakupili kvo li ne ednata ve4er i te si4ki se s1braha v na6ta staq p1k i az noseh edin CD-kasetofo(ili nz kak to4no se kazva ) i trimata se napihme qkooo i izbuhvahme momi4eta mnooo i pi4ove tuk-tam i ot tam se zapoznah s nai qkite hora v daskalo i .... tva e mai :))

Devilkin
11-23-2004, 18:18
Моята най-готина екскурзия беше като ходих до Мелник. Не беше нещо особено ама много ми хареса....първо объркахме пътя...после изпонапихме се с мелнишко вино...макар че ни го разреждаха с вода...бяхме fifty-fifty момчета и момичета и всеки си беше хванал някой....едни даскали решиха че траа ни пишат 2ки защото сме се гушкали с момчетата....абе обърнахме автобуса наопъки:))

DeaTHroW-ReC_F
11-24-2004, 07:56
ааах..миналата учебна година...с миналия клас...от миналото училище........ма вонеща вода.......ух толкоз беше хубаво:(((
понякога миналото явно че носи и добри спомени;(((

Steff
11-24-2004, 12:57
хм... почти винаги като ходя някъде на екскурзия си изкарвам супер готино (освен тази година със класа)... напиваме се като говеда и правим простотии :twisted: ... като ходих в Унгария през септември беше суууупер готино,апък и можехме да си псуваме и да се нареждаме по улиците без никой да ни разбира :roll: и мен само ме бъзикаха, че по време на пътуването само съм спала... :? не че не беше така де...

MaCeTo_
11-24-2004, 18:30
Ами помня как преди няколко години бяхме в Германия,и аз по едно време много се изнервих,щото в Мюнхен само хлебарници! :D :D :D И през 5 мин. казвам-Бахти тъпия град,само хляб тука,няма истинска храна!И учителката ми по изобразително (тя е мн. готина) ми викаше-Ако ощте веднъж кажеш "бахти" не знам..... :D Аз тогава и отговорих-Абе,госпожо,няма повече да казвам "бахти",ама...бахти,Вий пък :D И оная като ме подгони с едни франзели :D ....да ме излага пред цял Мюнхен :D :D :D Имаше още много случки от екскурзии,но това е което си спомням засега :)

P1ra71nQ
11-24-2004, 18:40
Ми на мен най-яката ми беше в края на 6 клас.Супер си прекарахме,ама не си спомням къде бяхме :oops: някъде близо до Твърдица.Ама и другарската ни беше яка.Сега ми предстои една "ски екскурзия" и се надявам да си прекараме яко.