PDA

View Full Version : Reklami



united_colors
11-22-2004, 22:09
Ei,hora,slu4valo li vi se e da si gledate TV i kato po4nat reklamite da vidite niakoia reklama koiato taka vi izkefia 4e iskate o6te 10000 puti da ia vidite?
Mene li4no mngu me kefiat reklamite na Bacardy.A vAs?

©@|)@|\/|@®73®1
11-22-2004, 22:13
хаха никога няма да забравя една реклама на времето на някакъв омекотител... май4е бе6е Пурлан. Та там едно бебе пее6е как мн харесвало пуловера на баща си и 4ак 4есто тайни4ко си го обли4ал и го даваха завит в пуловера, който бе6е 2х колкото него. Бе6е мн сладурска :) Естествено и рекламите за ма4овете на ЦСКА и за снисание ЦСКА ми харесват :lol:

Maverick
11-23-2004, 11:14
koqto da me nakefi...hmm ako ne e po MTV nqma kakvo da me nakefi. Po MTV puskat mnogo gotini reklami na v*daf*ne :) s Man United.

A ina4e da ne po4na da izbroqvam tezi reklami koito mrazq tolkova mnogo 4e iskam da si hvarlq televizora prez balkona
1. Edna babka se natapkala s hrana i vsima nqkakvi hap4eta da i stane po-dobre "Ve4e mi e leko 4uvstvam se dobre" :evil:
2. Podobno no edna jena tancuva :evil:
3. Edno momi4e si slaga pulovera li kakvo e koito e izpran s omekotitel i si predstavq "Momenta v koito 6te izgree lunata i vsi4ko 6te bade veliko i toi 6te doide...6te zakasneem!" :x
4. Na taka izvestnite krenvir6i l*ki i to ne zaradi reklamata ami zaradi tova 4e vsi4ki v daskalo povtarqt samo "ooo Pepi" grrr

e4o
11-23-2004, 11:59
хаха никога няма да забравя една реклама на времето на някакъв омекотител... май4е бе6е Пурлан. Та там едно бебе пее6е как мн харесвало пуловера на баща си и 4ак 4есто тайни4ко си го обли4ал и го даваха завит в пуловера, който бе6е 2х колкото него. Бе6е мн сладурска :) Естествено и рекламите за ма4овете на ЦСКА и за снисание ЦСКА ми харесват :lol:-e taq s beb4eto naitina be6e qka, sa mi q pripomni, mnogo me kefe6e :lol:

Josefinne
11-23-2004, 13:13
"Пуловера на татако аз обичам, често тайничко си го обличам... :lol: " - супер яката реклама на "Пулан" от едно време. Обаче скоро не съм виждала нито "Пулан" , нито рекламата му. По МТВ веднъж гледах 1 реклама, в която две маратонки си тичаха из парка. Ама ей така само две маратонки и всички наоколо много им се чудеха. Тичат си маратонките из парка, минават по една тясна пътечка и изведнъж едната маратонка пада надолу малко по наклона...и от нея излиза едно охлювче, а от другата се показва другото да види какво е станало :D . Много сладичка реклама. До колкото си спомням спечели награда същата година. Кефеше ме и още една на един парфюм, но не помня как се казваше...Суперска беше. спомням си само, че мотото беше нещо като "Your rules". Сега няма да ви описвам реклмата. Още, много ме кефят всичките реклами на една бира...С Б нещо й почваше името. Рекламите на кока-кола, рекламата на TUBORG е направо гениална :!: Да не продължавам, щото аз съм по принцип много зарибена по рекламите (мечтата ми е да се занимавам с това в бъдеще) и съм гледала много реклами :wink:

©@|)@|\/|@®73®1
11-23-2004, 15:24
хаха никога няма да забравя една реклама на времето на някакъв омекотител... май4е бе6е Пурлан. Та там едно бебе пее6е как мн харесвало пуловера на баща си и 4ак 4есто тайни4ко си го обли4ал и го даваха завит в пуловера, който бе6е 2х колкото него. Бе6е мн сладурска :) Естествено и рекламите за ма4овете на ЦСКА и за снисание ЦСКА ми харесват :lol:-e taq s beb4eto naitina be6e qka, sa mi q pripomni, mnogo me kefe6e :lol:

йееее :) сетихте се,зна4и все пак съм обяснил достатъ4но добре,за да си спомните и ти и Josefinne :) Аз даже и текста си припомних :)

amy lee
11-23-2004, 15:30
1. Edna babka se natapkala s hrana i vsima nqkakvi hap4eta da i stane po-dobre "Ve4e mi e leko 4uvstvam se dobre" :evil:
ee,taq reklama e bahti qkata.mnoo me kefi sas nai dobrata mi priqtelka da si promenqme texta kakto nie si iskame.ama kato vidqh reklamata za purvi put i umrqh ot smqh.ina4e drugata reklama koqto mnoo me kefi e taq s jujetata na coca-cola.i po mtv i vh1 vurtqha edna reklama na veet.superska be6e.ma naposleduk ne sum q zasi4ala :roll:

©@|)@|\/|@®73®1
11-23-2004, 15:34
1. Edna babka se natapkala s hrana i vsima nqkakvi hap4eta da i stane po-dobre "Ve4e mi e leko 4uvstvam se dobre" :evil:
ee,taq reklama e bahti qkata.mnoo me kefi sas nai dobrata mi priqtelka da si promenqme texta kakto nie si iskame.ama kato vidqh reklamata za purvi put i umrqh ot smqh.ina4e drugata reklama koqto mnoo me kefi e taq s jujetata na coca-cola.i po mtv i vh1 vurtqha edna reklama na veet.superska be6e.ma naposleduk ne sum q zasi4ala :roll:

Нели как си със здравето? Тая бабка стра6но ме нерви грррр Мн ме дразни, 4естно... не мога да я понасям :) ама това сигурно и е страни4ен ефект от лекарствата. Егати антирекламата :)

united_colors
11-23-2004, 16:50
Verno babi4kata nervi,a i onaia e gadna "OOO NE!Pak diaria!" HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
Ina4e evalata na ©@|)@|\/|@®73®1 4e se seti za taia, mnou mnou e iaka!!!!!!!!!!!!!!! Po princip reklamite s bebeta mnogo me kefiat :)

amy lee
11-23-2004, 16:53
1. Edna babka se natapkala s hrana i vsima nqkakvi hap4eta da i stane po-dobre "Ve4e mi e leko 4uvstvam se dobre" :evil:
ee,taq reklama e bahti qkata.mnoo me kefi sas nai dobrata mi priqtelka da si promenqme texta kakto nie si iskame.ama kato vidqh reklamata za purvi put i umrqh ot smqh.ina4e drugata reklama koqto mnoo me kefi e taq s jujetata na coca-cola.i po mtv i vh1 vurtqha edna reklama na veet.superska be6e.ma naposleduk ne sum q zasi4ala :roll:

Нели как си със здравето? Тая бабка стра6но ме нерви грррр Мн ме дразни, 4естно... не мога да я понасям :) ама това сигурно и е страни4ен ефект от лекарствата. Егати антирекламата :)nali kazah 4e me kefi da smenqme pesni4kata kakto si iskame i da se gavrq s neq :lol:

©@|)@|\/|@®73®1
11-23-2004, 17:13
nali kazah 4e me kefi da smenqme pesni4kata kakto si iskame i da se gavrq s neq :lol:

а ве дори да се гаври6 с нея нз дали ще го преживея ;)


Ina4e evalata na ©@|)@|\/|@®73®1 4e se seti za taia, mnou mnou e iaka!!!!!!!!!!!!!!! Po princip reklamite s bebeta mnogo me kefiat :)

е как няма да се сетя като тя ми бе6е любимата като малък, а и на цялото семейство. Пък и песни4ката бе6е яко измислена, а и действията на бебето бяха синхронизирани с нея :) а ве the best :)

Devilkin
11-23-2004, 17:15
Мен ме кефи рекламата на някакъв чипс с бабата и дядото..
рекламата на OMV с един охлюв и ВСИЧКИ реклами с бебета:))

©@|)@|\/|@®73®1
11-23-2004, 17:28
Мен ме кефи рекламата на някакъв чипс с бабата и дядото..
рекламата на OMV с един охлюв и ВСИЧКИ реклами с бебета:))

а ве тая реклама е гадна, голяма любов са тея двамата... :lol: а охлюва и мене ме радва. Пърди яко бензин :lol:

black_heart
11-23-2004, 18:15
Taq na PyrLan e mn mn sladka,ima6e edna reklama na Delta predi 1-2 godini:edin no6ten klub,zabaven ritam,i davat bql boss...pesenta be6e mn qka "Trouble is my middle name..."
a i ima dve reklami det vidqh po reklamna pauza,det napravo me zakopaha,napravo sa veliki
1.na printer za snimki-kak edno dete darji vodno pistolet4e,izvednaj pada snimkata i to darji istinski pistolet,edna mn krasiva jena,snimkata pada i polovinata ot liceto i e obezobrazeno a tq prebita,edno negar4e sedi,pada snimkata det sedi pred nego i se vijda kolko e slabo i kak mu se li4at rebrata..ne6to takova be6e-ne6to koeto te ostavq bez dah...
2.drugata e otnosno spin-davat prazni ulici,prah,samota,nqma koli,6um..V sledva6iq moment malki sledki de4ica koito se grijat edno za drugo,perat,4istqt,zapusteli domove..Logoto be6e "Godi6no umirat tolkovo hora,kolkoto vsi4ki deca do 4 god, vazrast da ostanat siraci"..ili ne6to takova
E ne sa komersialni NO SA NE6TO NAISTINA STOINOSTNI...

blue_flower
11-23-2004, 21:12
Men pak me kefi reklamata na shweeps, kadeto leoparda "bi li priela da ve4erqm s teb,-Ami slonyt-moq priqtel,- Iaz obi4am slonove, no cql 6te mi doide v pove4e.":)))))))

Steff
11-23-2004, 21:22
haha az kato vidqh temata se setih tochno za purlan
"Pulovera na tatko az obicham i chesto tainichko si go oblicham, no dori da go omyrlqm tatko nqma da se syrdi zashtoto imame Purlan" ama 2 kuplet ne go pomnq haha
kefqt me oshte na Tuborg zaradi pesenta este :lol: ... oshte na coca cola onazi "za malki, za golemi" i t.n., na absolut reklamite pochti vsichkite, ima i oshte ama ne se seshtam sega...

united_colors
11-23-2004, 21:38
haha az kato vidqh temata se setih tochno za purlan
"Pulovera na tatko az obicham i chesto tainichko si go oblicham, no dori da go omyrlqm tatko nqma da se syrdi zashtoto imame Purlan" ama 2 kuplet ne go pomnq haha
kefqt me oshte na Tuborg zaradi pesenta este :lol: ... oshte na coca cola onazi "za malki, za golemi" i t.n., na absolut reklamite pochti vsichkite, ima i oshte ama ne se seshtam sega...
HAHAHAHHA I mene mnogo me kafi taia na coca cola:
za tezi koito se subirat, za tezi koito se razdeliat..... za teb!

DeaTHroW-ReC_F
11-24-2004, 09:26
тая за пурлан си беше номер 1......ахахха жестока е.....има няква...с едно бебе са..за някви пуканки....дет разпрая....Аз обичам пуканки....Аз много обичам Пуканки..и такиа темподобни..мн са хиля на нея

united_colors
11-24-2004, 17:18
Ami az puk sega se setih za onazi deto edin si poru4va uiski i edni go 4erpiat 6toto mu izkat otpe4atucite, toi si piiva,no hvurlia 4a6ata i vika "Tova ne e jim beam" ;)
A sega mnogo me drazni edna deto reklamirat niakakvo za gurlo, ma ne si spomniam kak se kazva6e,abe mnou e tupa de, niakaksi glasovete im ne sa v sinhron s reklamata :?

amy lee
11-24-2004, 17:24
a,kefat me o6te i na mary-jane,na baccard breezer,i taq na baccardi deto edin minava pokrai edno zavedenie i ottam izlita edna tabla sas emblemata na baccardi.maliiiii,golqma alkoholi4ka se izvudih,nali :lol: a mnogo me drazni taq novata btk

BABY_SEXY_GIRL
11-24-2004, 17:51
Az nai se kefq na reklamata na 6th sence(mai taka se kazva6e), za6toto na klipa e Niki ot MeloTVManiq, a e adski sladaaaaaaaaaaaaak :!: ♥ Su6to na Coca-Cola ne sa lo6i :wink:

fostenkata:)
11-24-2004, 18:36
Az nai se kefq na reklamata na 6th sence(mai taka se kazva6e), za6toto na klipa e Niki ot MeloTVManiq, a e adski sladaaaaaaaaaaaaak :!: ♥ Su6to na Coca-Cola ne sa lo6i :wink:
i az:) :wink:

P1ra71nQ
11-24-2004, 18:47
И мен тая на пурлан ме кефи, и тая с охлюва.А и много ме кефи рекламата на оня крем с шар-пейчето.Заради кучето де. :lol:

©@|)@|\/|@®73®1
11-25-2004, 22:52
Май Пурлан-а 6е бие по то4ки а? :) А защо тоя дето е пуснал темата не събира то4ки за рекламите :) неква импровизирана класация да има

devil4e
11-25-2004, 22:56
mn qsnu :) ma na men mn me kefi na edna zastrahovka na honda po ntv q davat leleeeee kak me kefi :)

©@|)@|\/|@®73®1
11-25-2004, 22:57
mn qsnu :) ma na men mn me kefi na edna zastrahovka na honda po ntv q davat leleeeee kak me kefi :)
си4ко хубаво,ама внимавай да не убеди6 и др,4е ги кефи,щото тогаа ще създаде6 конкуренция на мойто бебе и 6е има караница ;)

Maverick
11-26-2004, 10:31
a sega se setih za reklamite na Toyota Corola. Ima6e edna kadeto edna macka e sprqla na patq i minavat dvama, namalqt i izvednaj poteglq pak toq 6ofiora a drugioq go pita "6to go napravi" i toq vika "tova e nomer ti da si vijdal Corola da zakasa" :)

i onova s izvanzemnite edna dvoika sa nekade iz nqkav park i gi presledvat izvanzemni, te se ka4vat na kolata si oba4e ne 6te da zapali i maja vika "spokoino tova e ko6mar, koga si vijdala Corola da ne zapali"
:P

e_l_i_z_a
11-26-2004, 11:21
axaxa ona za purlan si e nomer 1!!!!!evala
ami ot sega6nite nai me kefi
TUBORG
i novata za pirinsko: ``Pepi,kakva e taq bira ma...``

Allicia
11-26-2004, 14:00
хаха никога няма да забравя една реклама на времето на някакъв омекотител... май4е бе6е Пурлан. Та там едно бебе пее6е как мн харесвало пуловера на баща си и 4ак 4есто тайни4ко си го обли4ал и го даваха завит в пуловера, който бе6е 2х колкото него. Бе6е мн сладурска :) :lol:
I mene taz reklama super mnogo me kefeshe i daje neprekysnato se seshtam za neq...super sladurska beshe:)

amy lee
11-26-2004, 14:21
a sega se setih za reklamite na Toyota Corola. Ima6e edna kadeto edna macka e sprqla na patq i minavat dvama, namalqt i izvednaj poteglq pak toq 6ofiora a drugioq go pita "6to go napravi" i toq vika "tova e nomer ti da si vijdal Corola da zakasa" :)

i onova s izvanzemnite edna dvoika sa nekade iz nqkav park i gi presledvat izvanzemni, te se ka4vat na kolata si oba4e ne 6te da zapali i maja vika "spokoino tova e ko6mar, koga si vijdala Corola da ne zapali"
:Pbaaaa,bqh gi zabravila teq :roll: verno sa mno qki.i purvata reklama na omv be6e mnoo qka s toq ohluv :lol:

rosskata
12-08-2004, 10:33
:D Пурлааан... Да... МНоого ме кефииии...
Също и тая на Фанта с онези сателитни 4инии и хлапетиите дато казваха "Хеллоу"...
И тая на Спрйт ... Те всичките са яки..."ПОмага ли спрайт при едно екстремно спускане"...хихихи
И за оная баба дето прави купон- на Пронто май беше рекламата...

И да не забравя "и... един мармот... завива шоколада в станиол..." :roll: