PDA

View Full Version : ami...rak!



techCandy
11-23-2004, 19:26
puskam temata za6toto smetnah 4e e vajno da znaete
kato za na4alo neka kaja 4e po-dolu napisanoto ne sym go pro4ela v nqkoi site praven ot paranoi4en 6izofrenik! informaciqta e realna, 6tom nqkolko pyti go spomenaha v novnite na nacionalnata televiziq na NL, o6te pove4e v centralnata emisiq i nacionalniq ejednevnik...taka:
stava vypros za tova 4e vsi4ki aromatizatori (tezi koito se pyhat v kontakta, tezi koito se izprqvat i spreiovete), kakto i sve6tite (aromatizirani ili ne!) otdelqt nqkakyv gaz, koito predizvikva rak!
toq sy6tiq gaz e po lek ot vyzduha i e otroven taka da se kaje samo v zatvoreni prostranstva (e to kakvi drugi vys6tonst 6tom 6te polzva6 nqkoi ot izbroite po gore ne6ta)
:arrow: iskrenno vi syvetvam da se otyrvete ot tqh, a ako ne iskate ili ne mojete, pone ne gi polzvaite neprekysnato!

Devilkin
11-23-2004, 19:32
Тва не мога да го повярвам, но щом си пуснала тема значи е напълно сериозно и вярно! Добре че преди няколко дни си зареждах телефона точно в тоя контакт където соти тва включено и забравих да го сложа след това...
Сега ако кажа на майка ми няма да ми повярва....чудя се как да и обясня че е вредно..

a4oo
11-23-2004, 20:01
i az go pokazah na maika mi i mi kaza tva deto si misleh i az staaa v1pros za gaz1t freon koito go ima i v dezodorantite i v dosta drugi ne6ta

11-23-2004, 21:53
abe vie ludi li ste be,cql svqt polzva sve6ti,i to ne samo v slu4aite kogato spre toka,dosega vsi4ki da sme izmreli :twisted:

schantaf
11-24-2004, 16:45
abe vie ludi li ste be,cql svqt polzva sve6ti,i to ne samo v slu4aite kogato spre toka,dosega vsi4ki da sme izmreli :twisted:
Става въпрос не за обикновените свещи(тези белите),а за някакви синтетични :!: Иначе хич не се учудвам от информацията. То в днешно време навсякъде ни дебнат хиляди болести. Така е - едни правят пари за сметка на други, пък и за сметка на децата си. Ама какво да се прави...

edno_momiche
11-24-2004, 17:52
ne moga da komentiram dokolko tova e vqrno no shte kaja samo che ako mi e pisano da se obesq nqma da se udavq.ta v tozi smisal-na koi kakvoto mu e pisano.edva li ako ti e pisano da umresh ot rak za tova shte doprinesat aromatiziranite sveshti.

SanDRo
11-25-2004, 18:21
Yohohohohohooh, a puk az da vi kaja, che toaletnata hartiq prichinqva hemoroidi, a prezervativite sifilis. Sushto taka ne gledaite televiziq, zashtoto moje da stane glaukoma, ako puk reshite da si miete racete da znaete, che sapunite imat 0.1% sudurjanie na ANTHRAX!!!!!!!!!!!

MalkataDrusalka
12-08-2004, 14:49
Yohohohohohooh, a puk az da vi kaja, che toaletnata hartiq prichinqva hemoroidi, a prezervativite sifilis. Sushto taka ne gledaite televiziq, zashtoto moje da stane glaukoma, ako puk reshite da si miete racete da znaete, che sapunite imat 0.1% sudurjanie na ANTHRAX!!!!!!!!!!!
:twisted: :lol: :lol: :lol: :twisted:

kiretooo
12-19-2004, 22:32
a da ve v kenefa kato vlqza az i posle pazi boje,funti ta nemojesh da vlezesh 2 sedmici,vupreki tva toq moq aomatizator deto go reklamirat onva malkoto detence deto go natiska,as kato go natisna nishto ne stawa zamirisva oshte poiche na laina, trqbva da otvarqm vunshnata vrata i vratata na vhoda na bloka,da moje se izmirisva che tiq ot bloka pak shte vikat HEI-to .. aktove i samo aktove

mnogomili4kata-sf
12-20-2004, 08:12
Е, то от толкова неща ако можеше да се пазим.......ама те са 10582585052, който вредят...имам чувството, че "всичко" вече причинява рак :!:

baby947
12-20-2004, 17:08
Don't be stupid.

Използвам всякакви спрейове и ароматизатори и още съм жива. Но може да не е за дълго! :idea:

MiRaCuLiXbb
12-20-2004, 19:58
stava vypros za tova 4e vsi4ki aromatizatori (tezi koito se pyhat v kontakta, tezi koito se izprqvat i spreiovete), kakto i sve6tite (aromatizirani ili ne!) otdelqt nqkakyv gaz, koito predizvikva rak!

Това е много несериозно и не научно обосновано. Вземи прочети някоя по-дебела книжка и ще видиш как и защо някои хора могат да се разболеят от рак. :wink:
Другата информация е също много неточно поднесена и не дава ясна представа за вредното им влияние косвено за човека.

dataworm
10-25-2005, 21:36
Abe q da lapa6 patkata!
Nali bez aromatizatori ne mojem vse pak!

04-26-2007, 21:02
are da si ostavi6 adresa na
beam_a@abv.bg