PDA

View Full Version : temi za razgovor



s.m
11-23-2004, 20:05
iskam da vi pitam ne6o za kvo edno mom4e moje da govori s edno momi4e na kvi temi momi4etata na kvi temi obi4qt da si govoriat s tiah kakvo obi4at da 4uvat?iasno e 4e 6te kajete 4e e individualno za siako momi4e ama ei taka dokato ne sa se opoznali za kvo da si govoriat? nekvi po ob6ti ne6ta

deaznam
11-23-2004, 21:53
ami za nisto osven za sex :)

XXX_f
11-24-2004, 00:11
ami spored mene zapo4va6 da q pita6 osnovni vuprosi i ako si suvpadne muzikata vi koqto haresvate zapo4va6 da govori6 za neq da i vzeme6 interesa.Zavisi i kakuv harakter e ako e malko poludi4ka zapo4va6 s istorii ot kuponi ot daskalo nqkoq prostotiq no gledai da ne se uliva6
YSPEH :wink:

Tiffany
11-24-2004, 08:08
Теми,с които винаги може да се започне даден разговор са за музика,кино,любими филми,дискотеки,пътувания, акво обичате да правите през свободното си време,общи приятели ако имате такива :wink: Опитайте се да говорите неща,за които и на двамата ще са ви интересни!

BaT_GirL
11-24-2004, 09:20
ми по принцип музика,дискотеки а на такива като мене и за футбол да им говориш няма да се махнат.Ако е фенка на някой певец си говорете за него.Ако тя иска дори за дасакло а може и за футбол!

{IzidA}
11-24-2004, 13:39
MI moje da si govorite za ne6to okolo vas, primerno ako se motaete nqkyde pove4eto momi4eta obi4at da obsyjdat vsi4ko okolko tqh :) i taka 6te stignete do nqkoq tema za koqto 6te moje6 da kaje6 ne6to, vse 6te vi syvpadnat interesite i eto ti mnogo temi :)

eNigMaTic^
11-24-2004, 15:39
Ами ако сте от едно даскало може да си говорите за училище, даскали, да обсъждате някого.Иначе както Тифани каза говорете си за кино, музика и т.н. :wink:

ПознаватеМЕ
03-26-2006, 08:57
Говорете си за Оръжия :evil:

mis_marry_jane_13
03-26-2006, 09:28
ami s biv6eto mi gadje govorehme nai mnogo za sex.
no mojete da govorite i za ob6ti interesi:muzik,izkustvo i t.n.

sherry
03-26-2006, 09:47
Темите са страшно много.
Момичетата обичат да бъдат изслушвани,просто може да я питаш нещо за живота и,какво обича,какво мрази,слушай я внимателно,предразположи я да ти има доверие.Темите могат да бъдат супер много-хобита,училище,приятели,ку они,семейството,времето,не ща,които ви дразнят.Абе просто трябва да спечелиш доверието и и да си внимателен

addictedtou
03-26-2006, 11:03
Nai dure e pyrvanachalo da zapochnete za neshto obsho.. ako ste ot edna kompaniq primerno,...za neq i za horata ili ot edno daskalo... i posle she pochnesh da q pitash za neq

machoka
03-26-2006, 12:37
Като за начало я попитай, дали моноколините са потенциални инхибитори на холестеролната биосинтеза и притежават потенциал при лечение на атеросклероза и коронарна болест. Също така, блокират ли тези гъбични метаболити и техните хомолози 4а,5-дихидродеривати образуването на изопрениди, поради конкурентното инхибиране на ключовия ензим 3-хидро-3-метилглутарил коензим А-редуктаза.

Гарантирам ти оживен и интересен разговор, който ще иска да продължите у вас :idea:

CVETELLINA
03-26-2006, 14:02
Теми,с които винаги може да се започне даден разговор са за музика,кино,любими филми,дискотеки,пътувания, акво обичате да правите през свободното си време,общи приятели ако имате такива :wink: Опитайте се да говорите неща,за които и на двамата ще са ви интересни!точно така.А и момичетата обичат да да им бъдат правени комплименти,много хубаво ще е ако момчето проявява заинтересованост от това,което момичето разказва :wink: :lol: и мисля,че горе долу това са основните неща :wink: :wink:

Black_Cat
03-26-2006, 14:22
i az imam podoben problem ama za mom4eta(az sam momi4e) :smt100

akademika
03-26-2006, 23:05
Зависи дали сте се събрали според правилата на теория за хомофилията или по теория за комплементарност.
1.Хомофилия - каквото ти е интересно и на нея /него ще му е интересно.
2.Комплементарност - не мога да кажа - строго индовидуално ! ! !