PDA

View Full Version : pomognete-pitane!



sladkata_f
11-23-2004, 20:26
hora kajhete normalno li e,na 13 sam i na sam imala nikoga gadge,kamo li da sam se tseluvala,vav men li e problema

Maverick
11-23-2004, 20:34
ami normalno e! normalno e i na 20 da ne si se celuvala ili kogato i da e. Kakto vinagi sam kazval nqma nqkakva granica do kogato da go napravi6 i ako q premine6 da si nenormalen. Prosto si e taka!
Spoko ima vreme i az bqh taka, no izvednaj kato me po4naha... :P e sega sam si sami4ak no pak sam si e nai-dobre ve4e imam vreme za sebe si.

Ina4e ako misli6 4e tova e problem, ami da moje da se kaje 4e e v teb problema. Moje bi ne se natiska6 na vseki vtori, a i ne trqbva da go pravi6. Razbiram 4e moje bi si misli6 4e samo ti si taka, 4e nikoga nqma da si ima6 gadje ili da se celuva6 (pone taka bqh az) no prosto trqbva da ne misli6 za tova. Az predi kato se zamisleh za tova vednaga gledah da si go izkaram ot glavata i da napravq ne6to polezno

aide pozdravi

pukni se ot qd
11-23-2004, 20:35
O6te si mnogo malka ma smrudlo,da ti imah problemite naprao.Az na tvoite godini neznaeh kvo e gadje a tq .Da v teb e problema.Mnogo si tupa!Nakude varvi mladejta...... :x nE, ne e normalno.Nikoga nqma da si nameri6 gadje :twisted:

ReguLator
11-23-2004, 20:36
v teb e problema mnogo qsno !! :)) bazik we... ot kvo se pritesnqva6 na edin priqtel brat mu e na 18 i ne si e imal gadje !!! a ti si sednala da se trevoji6 4e na 13 ne si imala.....Don't Worry, Be Happy ! i tvoeto vreme 6te doide :)) poznavam dosta hora i po-golemi ot teb koito sa6to ne sa imali gadjeta ( primer : polovinata ot moq 6iban klas ! )

AMG-to
11-23-2004, 20:40
da vi imam i problema ............. oshte malko 6te po4nete d ase ebeta na 10

11-23-2004, 20:43
dai da se vidime moje puk da stane ne6to i az nqmam v momenta na 17 sum :P

pukni se ot qd
11-23-2004, 20:43
da vi imam i problema ............. oshte malko 6te po4nete d ase ebeta na 10
i az tva vikam.Az na teq godini ne sum si i mislila za gadjeta o6te.A teq malki pikli zapo4vat da se ebat na po 10-11 godini.Nakude varvi sveta 6tom pita dali e normalno :roll:

pukni se ot qd
11-23-2004, 20:45
dai da se vidime moje puk da stane ne6to i az nqmam v momenta na 17 sum :P
Pedofil :lol:

11-23-2004, 20:46
A zashto ne ? :D :shock: :D

pukni se ot qd
11-23-2004, 20:48
A zashto ne ? :D :shock: :D
ti lud li si we?6te se ebe6 s edno 13 godi6no momi4e bez da si dade6 smetka ,4e e o6te dete govorim primerno.A i vse pak si na 17-predpolagam nqq sedi6 na suho.Sme6no e razlikata vi e 4 godini.Za kva vruzka govorime?Za vseki vlak si ima patnici! :!:

Inzaghi
11-23-2004, 20:53
sprete be kakvi sa tiq skandali!momi4eto e popitalo za suvet a vie udarihte temata na skandal sprete se de

pukni se ot qd
11-23-2004, 20:55
sprete be kakvi sa tiq skandali!momi4eto e popitalo za suvet a vie udarihte temata na skandal sprete se de
toq pa.Ti lud li si?Ebati iskaneto na suveta.Sme6no e i ako ti ne go proumqva6 zna4i si tup :twisted:

XXX_f
11-23-2004, 20:57
mila spokono naormalno e da ne si si namerila o6te gadje az na 13 si namerih 1-voto gadje.Ne se pritesnqvai ima hora koito sa na 19 i o6te si nqmat gadjeta spokoino 6te si nameri6 .Nali znae6 4e3 za vseki vlak si ima putnici :D

suzanna
11-23-2004, 21:54
eh..ami po skoro naistina si normalna...e i da si imala losho nqma no sigurno okolo teb nqkoi ot momichetata imat i tova te pritesnqva.a naistina ne trqbva :!: wij...naposleduk se razviva vsichko adski burzo no v povecheto sluchai e tolkova izkustveno che...prosto ne si zaslujava..dori i sega da si hvanesh gadje sled godini shte razberesh che e bilo mnogo po razlichno ot po istinskite vzaimootnosheniq...a inache na tazi vuzrast tvoqta a moje bi godina po rano tepurva pochvat tezi vulneniq.a i ti si na godini v koito ucheneto e super vajno..izpiti za gimnazii i tn..ne e zle da ne zabravqsh che po natatuka shte zapochne vsichko ot samo sebe si...

Kris
11-23-2004, 22:00
Taaa pa kukumqvka 6e si nameri6 be nema se pla6i6 OK !!! ONLY 2PAC THUG LIFE

NeBeSeN_88
11-23-2004, 22:43
da vi imam i problema ............. oshte malko 6te po4nete d ase ebeta na 10
ми да ве закаде бързаш? Ибахти чесно на 13 не съм си мислел даже за гаджета. Нормално ли било - ми виж другите ве и сама си отговори на въпроса. Ако 50-60 процента от момчетата и момичетата на 13 години си имат гаджета начи не е нормално. Чуваш ли си кви глупости ръсиш ся. Чесно незнам кво ви стаа на малките тука ама чесно.

11-23-2004, 22:50
A zashto ne ? :D :shock: :D
ti lud li si we?6te se ebe6 s edno 13 godi6no momi4e bez da si dade6 smetka ,4e e o6te dete govorim primerno.A i vse pak si na 17-predpolagam nqq sedi6 na suho.Sme6no e razlikata vi e 4 godini.Za kva vruzka govorime?Za vseki vlak si ima patnici! :!:

Е що пък не ве пич тая малка палавница е полово зряла следователно нищо не пречи да ходиме заедно и да се шлакаме заедно :)

Те мангалките на по 13 години вече имат по 2 деца а ти ми говориш за това че не трябва да се праи секс с по малка. Тамън батко и ще я учи на номера :)

Dharma
11-24-2004, 14:50
haha i za6to da ima problem?kakvo kato si nqma6 gadje-golqma rabota,6te si hvane6 rano ili kusno :shock: za vseki vlak si ima putnici! :wink:

Josefinne
11-24-2004, 14:52
:lol: Трябва да поживееш малко, мила. Леле, аз ли нещо изостанах или вече, ако си нямаш гадже на 13 и си некъф изостанал. В онова време, когато аз бях на 13 ( а то не беше много тодавна) само се харесвахме, ама много малко от нас наистина имаха гаджета. А сега кво стана - вече на 13 и правят тройки, ебат се по центъра... :? Съседчето до нас е 4ти клас и каза, че в неговия клас имало момчета с гаджета и такива, които си търсят. Не ги знам какво правят тез, ама...ей, ама аз на 10 (нали на 10 са в 4ти клас?) не съм нзаела кво значи тая дума сигурно...на къде отива свта просто...

incheto
11-24-2004, 15:22
ne....normalno e..o6te si mnogo malka ne se pritesnqvai!!!

acidburn
07-27-2006, 17:27
Аве тва да ти е проблема .. се ша си намериш някой дет да та хареса , бати глупавата ~ LOCKED?

teen_girl4e
07-27-2006, 17:43
spoko macka i az bqh taka 6te sre6tne6 podhodq6tiq kogato nai malko o4akva6

BSplayer
07-27-2006, 17:45
hora kajhete normalno li e,na 13 sam i na sam imala nikoga gadge,kamo li da sam se tseluvala,vav men li e problemasuper normal si e !

koalka
07-27-2006, 20:35
Ами,ако си срамежлива и затворена може би това не се харесва на момчетата.Не казвам да си някаква отворка и да си надута,а ти казвам,АКО си срамежлива се дръж малко по-отпуснато.Нормално е споко.И аз на 13 не съм се целувала.

ragingbull
07-27-2006, 21:05
hora stiga se praite na otvoreni..dosega 4etqh samo nekvi napadki..sqka6 vie ste po-dobri ot momi4eto....sqka6 vie znaete pove4e za jivota....ama tq bila na 13....ami normalno e sega da po4ne da si misli za gajeta.....ina4e da normalno...ti ako za tfa se kosi6 4e nqma6 hgaje 6e se sduha6 o6te mn kogato ne namira6 i togava krai...spokoino ima vreme da jivee6 i da tursi..naistina za vseki vlak ima putnici.....a tfa 4e zapo4vat da se ebat na po 13 e na6 problem 6toto nie im davame primer....vse pak vsqko teen-4e koeto ima kaka ili batko kazva ami batko/kaka mi se ebe dai i az da vida tfa kvo e...taka e i za narkoticite....i cigarite i alkohola...vse pak ako ne im pokazvame tezi ne6ta tolkova rano moje da e razli4no.....a vie deto po4vate da napadate gorkoto momi4e, ne si mislete 4e ste ne6to pove4e......samo napadate bez da vijdate sobstvenata si gre6ka i vinagi gledate truna v okoto na drugite a ne gledate sobstvenata si greda vav va6ite o4i.....iztrrugnete tozi navik da gledate v supata na drugite....vseki 4ovek e individualen i moje da si pravi kvoto si iska....ostavete momi4eto....neka da tursi, namira, da kusa..neka opitva...imenno opita ni pravi po-smeli, po-silni i po-gotovi da se izpravim pred novi predizvikatelstva!!!!!!!! ](*,) [-( =; :twisted: =; [-( :-({|=

alkobalko
07-28-2006, 09:19
hora stiga se praite na otvoreni..dosega 4etqh samo nekvi napadki..sqka6 vie ste po-dobri ot momi4eto....sqka6 vie znaete pove4e za jivota....ama tq bila na 13....ami normalno e sega da po4ne da si misli za gajeta.....ina4e da normalno...ti ako za tfa se kosi6 4e nqma6 hgaje 6e se sduha6 o6te mn kogato ne namira6 i togava krai...spokoino ima vreme da jivee6 i da tursi..naistina za vseki vlak ima putnici.....a tfa 4e zapo4vat da se ebat na po 13 e na6 problem 6toto nie im davame primer....vse pak vsqko teen-4e koeto ima kaka ili batko kazva ami batko/kaka mi se ebe dai i az da vida tfa kvo e...taka e i za narkoticite....i cigarite i alkohola...vse pak ako ne im pokazvame tezi ne6ta tolkova rano moje da e razli4no.....a vie deto po4vate da napadate gorkoto momi4e, ne si mislete 4e ste ne6to pove4e......samo napadate bez da vijdate sobstvenata si gre6ka i vinagi gledate truna v okoto na drugite a ne gledate sobstvenata si greda vav va6ite o4i.....iztrrugnete tozi navik da gledate v supata na drugite....vseki 4ovek e individualen i moje da si pravi kvoto si iska....ostavete momi4eto....neka da tursi, namira, da kusa..neka opitva...imenno opita ni pravi po-smeli, po-silni i po-gotovi da se izpravim pred novi predizvikatelstva!!!!!!!! ](*,) [-( =; :twisted: =; [-( :-({|=

Много ми харесва твоето мнение. Чудесно го каза. Не трябва да се сдухваш, само защото нямаш гадже, а си на 13. За всяко нещо си има определено време. Вдигни високо глава и се радвай на живота, а ако нещо трябва да стане, то ще стане.

ProstoAz
07-28-2006, 11:16
Темата е стара!