PDA

View Full Version : moje bi tupa temichka ..no zam men e vajno!?



?????
11-23-2004, 19:51
ta nachi ima li nqkuf ..nachin chrez nqkakfi uprajneniq..ili nqkfi hranii..ili nqkfi napitnki iliiii...de da znam chrez nqkuf nachin da spra da rastq..da zabavq rastejaa ako taka moje da go narecha (no v nikakyf sluchai da ispolzvam ximiq..ili takia raoti) ..prozto sum na 14 god.. nqkude 1.84..a ne iskam da stavam mnoo visok prozto ne me kefi..imam si prichina za tova..no tfa nqma znachenie..ta kak moje da spra da rastq..i vobshte vuzmojno li e?

Maverick
11-23-2004, 20:11
vdigai 6tangi :P nikva himiq samo fizika
a ina4e ne vqrvam da ima ne6to naturalno koeto da ti spre razteja, a za himiq sigurno sa izmislili takova 4udo horata no 100% vredi na 10 drugi ne6ta

Kris
11-24-2004, 19:21
Amputirai si krakata do kolenata i nema da ima6 problem!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SanDRo
11-25-2004, 17:18
vdigai 6tangi :P
yes, do it

11-27-2004, 18:45
Кви щанги бе хора? Вие не сте наред! Сигурно баскетболистите и волейболистите(примерно) не вдигат щанги? Ако си ти е наследствено няма оправия, вервай ми.

Pomaga6tiq_Gost
11-29-2004, 20:46
Ima na4in :!: Hodi na lekar i toi 6te ti kaje. Tuka ot moq grad ima edin priqtel deto e kolkoto men i ne spira6e da raste, stana 2 metra i be6e hodil na lekar i pi hap4eta ne6to i sprq da raste. Mislq, 4e nqkak podtisnaha hormona na razteja, no neznam podrobnosti. Otiva6 na lekar i 6te ti pomognat !

Uspeh, az pak iskam s 10 sm o6te da porasna,ama...kvo da praq ;)

11-29-2004, 21:03
накрай някой да ти пусне с кран някоя кола върху тебе !!


Moderated by ^npocTo^a3^f^
II.Задължения на потребителите
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя,
пуснал темата ("neznam", "taka e", "ne moga da ti pomogna", "ne se
seshtam" и др.)

V.Санкции при нарушения на потребителите
1.Нарушения от ПЪРВА СТЕПЕН - санкционират се с предупреждение при
системно неспазване на точки 1,6,7,9,10 от раздел "Задължения на
потребителите"

Devilsplaymate
11-30-2004, 06:42
emi... nz prosto spri ... :oops:

12-01-2004, 20:09
Kracni si krakata ot krasta i po-nagore daje

02-26-2007, 19:48
Мене стращно много ме кефят високи момчета гаджето ми е на 14 и е високо 1.83 просто е перфектен така че не се плаши и знай че винаги ще има момичета като мен които да си падат по висооооооооки пичове.Аре споко бе готин аз съм с теб. :D

DjBaloon
02-27-2007, 16:15
ta nachi ima li nqkuf ..nachin chrez nqkakfi uprajneniq..ili nqkfi hranii..ili nqkfi napitnki iliiii...de da znam chrez nqkuf nachin da spra da rastq..da zabavq rastejaa ako taka moje da go narecha (no v nikakyf sluchai da ispolzvam ximiq..ili takia raoti) ..prozto sum na 14 god.. nqkude 1.84..a ne iskam da stavam mnoo visok prozto ne me kefi..imam si prichina za tova..no tfa nqma znachenie..ta kak moje da spra da rastq..i vobshte vuzmojno li e?
Opitvash se neshto da borish prirodata? :lol:

Forslor
02-27-2007, 16:27
ta nachi ima li nqkuf ..nachin chrez nqkakfi uprajneniq..ili nqkfi hranii..ili nqkfi napitnki iliiii...de da znam chrez nqkuf nachin da spra da rastq..da zabavq rastejaa ako taka moje da go narecha (no v nikakyf sluchai da ispolzvam ximiq..ili takia raoti) ..prozto sum na 14 god.. nqkude 1.84..a ne iskam da stavam mnoo visok prozto ne me kefi..imam si prichina za tova..no tfa nqma znachenie..ta kak moje da spra da rastq..i vobshte vuzmojno li e?
Opitvash se neshto da borish prirodata? :lol:
Бързото израстване не е толкова безобидно колкото изглежда. Възможно е човека да има някакви хормонални смущения и др. При бързото израстване костите могат да станат по-чупливи и крехки (при ненормалното). Затова нищо непречи да се фърлиш до джипито и то да те прати при съответния лекар да те види, за да не се притесняваш.


Ся очаквам оня с СЕС-а да са пръкни всеки момент.

DjBaloon
02-27-2007, 16:38
ta nachi ima li nqkuf ..nachin chrez nqkakfi uprajneniq..ili nqkfi hranii..ili nqkfi napitnki iliiii...de da znam chrez nqkuf nachin da spra da rastq..da zabavq rastejaa ako taka moje da go narecha (no v nikakyf sluchai da ispolzvam ximiq..ili takia raoti) ..prozto sum na 14 god.. nqkude 1.84..a ne iskam da stavam mnoo visok prozto ne me kefi..imam si prichina za tova..no tfa nqma znachenie..ta kak moje da spra da rastq..i vobshte vuzmojno li e?
Opitvash se neshto da borish prirodata? :lol:
Бързото израстване не е толкова безобидно колкото изглежда. Възможно е човека да има някакви хормонални смущения и др. При бързото израстване костите могат да станат по-чупливи и крехки (при ненормалното). Затова нищо непречи да се фърлиш до джипито и то да те прати при съответния лекар да те види, за да не се притесняваш.


Ся очаквам оня с СЕС-а да са пръкни всеки момент.
Nikade ne e spomenal che za 1 godina e izrasnal mnogo.. prosto e visok.. vie sa shte go izkaate i bolen.. priroda gen si mu e tva...

Forslor
02-27-2007, 16:53
:lol: пхах глупости на човека може да му няма абсолютно нищо , просто ако се притеснява. Иначе растежа неможе да бъде спрян по никакъв начин , ще расте до колкото му е заложено :) както каза.

ProstoAz
02-27-2007, 17:02
Темата е стара!