PDA

View Full Version : Кацнахме ли на Луната ?



LunaTriCk
11-23-2004, 20:40
Според вас кацнали ли сме на луната ?? Преди малко гледах документално филмче оспорващо този факт. Оспорващите факти:
:arrow: Американското знаме се вее на повърхноста на Луната, където няма атмосфера
:arrow: липсва каратер нашравен от ЛЕМ-а( след като се е преземил
:arrow: СССР са много напред в астронавтиката отколкото САЩ. Едно пътуване до Луната би ги направило I-ви отново
:arrow: Декора на "Луната" е еднакъв със пустинята в Невада(където случайно е Зона 51), където са снимани кратери които са 1:1 еднакви с тези снимани от Луната.
:arrow: Преди офоциалното излита Армстрог се е борил с прототип, но не е успял и щастливо се е катапултира и оживавя. При кацането му на Луната, той се справя безупречно.
:arrow: Снимките направени от космонавтите имат безброймного аномалий. Несъответствие между сенките на хората, околната среда и ЛЕМ-а, еднакви фонове направени уж на различни места.
:arrow: 500 00 мили над Земята има радиационене пояс наречен "Колана на Ван Ален", през който е много трудно да се премине без нужната екипировка. Тези костюми, с които са били космонавтите и ЛЕМ-а са прекалено тънки за да издържат на радиацията. Точно по времето по което са били в космоса е била и най-силната магнитна буря на Слънцето. Факт е че никой от космонавтите не се е разболял.

Ако успея да намеря линк с филмчето ще ви го дам. Казва се DidWeLandOnTheMoon(2001) ако искате да си го потърсите сами.

united_colors
11-23-2004, 20:45
Ami neznam ma spored mene si4ki teia ne6ta sa izmisleni ot SSSR 6toto kogato USA e kacnala na lunata e bilo studenata voina.SSSR nikoga niama da priznae 4e USA e po goliama sila ot neia, osobeno prez tazi ideologi4eska voina.

aBeP4eTo
11-23-2004, 20:45
Нали ти казах според мен не са стъпвали на луната ! Американска работа лъжат, защото си въобразяват, че трябва да са първи във всяко едно отношение ! ТО във всеки филм винаги Американците спасяват света винаги те...Смятам, че това е поредната тяхна измислица за да се направят на интересни ! Аз сега разбирам за тея другите факти ама знаех за този, че те са направили снимка на Американското знаме на Луната обаче интересно как това знаме се вее след като на луната няма атмосфера и няма просто как и от каде да доийде тоя вятър :roll: :? Бях гледала едно филмче по Дискавърито в което Американците няма на къде за да се измъкнат от тоя факт излъгали, че знамето от пласт маса обаче мен все пак адски много ме съмнява да са стъпвали на луната :!:

amy lee
11-23-2004, 21:15
ouuuu,ne znam dali sme kacnali.za anomaliite pri senkite,mislq 4e tova e vsledstvie na tova 4e tam atmosferata ne e su6ata i nqma atmosfera i ne stava obi4ainoto pre4upvane na svetlinata.to vsu6tnost moje izob6to da ne e obi4aino,no go kazah po tozi na4in,za6toto za nas tova e vsekidnevnata gledka pri slun4evoto vreme,sviknali sme s neq i ni se struva normalna.a za drugoto-ne nzam :roll: moje da sa izmislici na SSSR,moje i da ne sa....

LunaTriCk
11-23-2004, 21:24
Това не го казват руснаци. 20% от американците подържат тази теория.

11-23-2004, 21:41
I az gledah podobna dokumentariq koqto kazvashe che i ne moje da e istinski filma zashtoto kogato kosmonafta podstakcha.....NE e vazmojno zashtoto beshe neshto s zemnoto pritqgane koeto e edin ot nai sigurnite fatori che filma NE e istinski.......

Pak i ne kazvaite che amerikancite ne sa stapvali na lunata - shotot veche sa go napravili .....govorq za tova : `пак адски много ме съмнява да са стъпвали на луната ` da ne bi da iskash kajesh `da sa stapili TOGAVA na lunata` :?:

11-23-2004, 22:13
offf ne razbrahte li 4e amerikancite sa si stapili na lunata , a tova 4e nqkoi ne iskat da si priznaqt 4e USA sa stapili na lunata 6toto gi e qd i za tova si izmislqt tiq ne6ta kato tova 4e ne sa bili na lunata a vsi4ko e bilo iscenirano , i bez tova sa6to taka se dokaza 4e i da e bilo laja cenata na tova da se napravi vsi4ko e 6tqla da bade na cenata da si idat napravo do lunata.

DeaTHroW-ReC_F
11-24-2004, 06:51
бе ние още с наща си земната гравитация неможе се справим та на луната ше стъпваме..ноу па ми пука

ali g
11-24-2004, 07:57
vsi4kite tezi tvyrdeniq a oprovergani opitno

ima6e dori obqsnenie i za veeneto na znameto ma ne moga da si go spomnq

Josefinne
11-24-2004, 12:54
Аз досега не бях чувала за тези неща, но ми се виждат много логични. Може наистина да не са стъпили тогава на Луната, но това вече няма значение, защото света е приел, че Амерканците са първите стъпили там и не може , колкото и да се опитваме да разубедим хората, че това не е така. Колкото и вярно да е...Наиситна най-добър е аргумента за веещето се знаме...Ама нали ви казах - няма файда. Според мен обаче не трябва на Луната или на Марс и т.н.( някакви места във Вселената) да слагаме знамето на САЩ или на Великобритания, или пък на Русия, а да си измислим и да слагаме знамето на Земята. Защото всички сме хора и живеем на Земята и това няма да се промени. Докато след 300 години кой знае дали САЩ или България въобще ще съществуват...Все си мисля, че ако ние хората на Земята се обединим и започнем да разбитим заедно, а не със завист и плагиатство в името на Науката ще постигнем много неща. Това нещо го има дори в Библията - Помните ли онази част, в която хората се събрали и започнали да строят една кула до небето. Тогава Господ се ядосал, че искат да го достигнат и направил така, че хората да започнат да говорят на различни езици. Те се изпокарали, защото не се разбирали, и изоставили кулата. Което ни навежда на мисълта, че от обединението на хората дори и Господ се страхува! :D :roll:

moviemaker
11-24-2004, 13:31
На луната ИМА гравитация

http://www.btv.bg/news/?magic=world&story=37363

amy lee
11-24-2004, 13:46
На луната ИМА гравитация

http://www.btv.bg/news/?magic=world&story=37363mi estestveno 4e ima,ako nqma6e nali vsi4ko 6te6e da se ree iz vazduha a ako naistina sa stapili na lunata nqma6e da hodqt,a 6tqha da letqt

moviemaker
11-24-2004, 13:49
На луната ИМА гравитация

http://www.btv.bg/news/?magic=world&story=37363mi estestveno 4e ima,ako nqma6e nali vsi4ko 6te6e da se ree iz vazduha a ako naistina sa stapili na lunata nqma6e da hodqt,a 6tqha da letqt

А пък те казват , че няма ...

P1ra71nQ
11-24-2004, 18:28
И аз съм чувала че има такива снимки,които доказват че не са стъпвали на луната.И мисля , че наистина неса.

Frozen Heart of an Angel
11-25-2004, 09:17
:arrow: Американското знаме се вее на повърхноста на Луната, където няма атмосфера
:arrow: това много отдавна е било обяснено!Факта,че знамето седи опънато сякаш има вятър се дължи на една тънка пръчица по горната страна на плата,която се изправя под 90 градуса спрямо основният стълб(то е пръчка всъщност).Абе представете си буквата "Г" и ще разберете за какво става дума.

:arrow: липсва каратер нашравен от ЛЕМ-а( след като се е преземил
:arrow: не е задължително образуването на подобен кратер!.. за да се получи е нужно пасването на много фактори... което не винаги е възможно.(мързи ме подробно да пиша)

:arrow: СССР са много напред в астронавтиката отколкото САЩ. Едно пътуване до Луната би ги направило I-ви отново
:arrow: СССР имат много повече таини от американците относно програмата им за овладяване на Космоса,а и плюс това ппоекта Аполо е бил обявен по онова време за главен в списака на US... демек... най-много средства са отивали за разработки по него,докато руснаците как да кажа... не са бързали да стъпят на луната... техният кораб(забравил съм ми името.. Титан ли беше нз..) не е успял въобще да се мери с американските машини... ако не се лъжа дори е бил зарязан след неуспеха му и съответния успех на Алоло...

:arrow: Декора на "Луната" е еднакъв със пустинята в Невада(където случайно е Зона 51), където са снимани кратери които са 1:1 еднакви с тези снимани от Луната.
:arrow: попринцип може да се забележи и сходство м/у схемата на подреждане на няколко от най-големите згради да речем в Ню Йорк и някое от съзвездията... малииии конспирация!

:arrow: Преди офоциалното излита Армстрог се е борил с прототип, но не е успял и щастливо се е катапултира и оживавя. При кацането му на Луната, той се справя безупречно.
:arrow: Армстронг е бил подготвян хиляди часове за този полет... един неуспех на прототип незначи абсолютно нищо.Надали заради един неуспех ще отложат най-мащабната програма на САЩ за овладяване на Космоса...

:arrow: Снимките направени от космонавтите имат безброймного аномалий. Несъответствие между сенките на хората, околната среда и ЛЕМ-а, еднакви фонове направени уж на различни места.
:arrow: аномалии в природата,колкото искаш.Да заснемеш наистина стоиностна снимка,повярваите ми не е никак лесно... съмнявам се,че са гледали снимките да са абсолютно перфектни.(вземете например ефекта "червено око".Ако не се работи с хубава техника много често се получава,а ако не си запознат с това какво представлява,кой знае какво ще си помислиш.)

:arrow: 500 00 мили над Земята има радиационене пояс наречен "Колана на Ван Ален", през който е много трудно да се премине без нужната екипировка. Тези костюми, с които са били космонавтите и ЛЕМ-а са прекалено тънки за да издържат на радиацията. Точно по времето по което са били в космоса е била и най-силната магнитна буря на Слънцето. Факт е че никой от космонавтите не се е разболял.
:arrow: факт е също,че никой не може да предвиди или контролира радиацията в космоса... тя навсякъде е различна... въпрос на късмет е дали ще минеш през място със силна радиациа или през място с по-слаба.Да не говорим,че никой незнае за разработките на САЩ и за това каква материя може да са ползвали..

Неразбирам какво се терзаете всички... руснаците така или иначе неуспяха,и до ден днешен все още не са стъпвали на лунната повърхност... може мисията на Аполо 11 да е била просто театър в някой хангар, но след това до края на програмата Аполо не един е стъпвал на луната... има си доказателства,които са просто неоспорими.. са дали Армстронг е бил пръв или не... к'во значение има ?!...

:wink:

©@|)@|\/|@®73®1
11-25-2004, 22:12
Според вас кацнали ли сме на луната ?? Преди малко гледах документално филмче оспорващо този факт. Оспорващите факти:
:arrow: Американското знаме се вее на повърхноста на Луната, където няма атмосфера
:arrow: липсва каратер нашравен от ЛЕМ-а( след като се е преземил
:arrow: СССР са много напред в астронавтиката отколкото САЩ. Едно пътуване до Луната би ги направило I-ви отново
:arrow: Декора на "Луната" е еднакъв със пустинята в Невада(където случайно е Зона 51), където са снимани кратери които са 1:1 еднакви с тези снимани от Луната.
:arrow: Преди офоциалното излита Армстрог се е борил с прототип, но не е успял и щастливо се е катапултира и оживавя. При кацането му на Луната, той се справя безупречно.
:arrow: Снимките направени от космонавтите имат безброймного аномалий. Несъответствие между сенките на хората, околната среда и ЛЕМ-а, еднакви фонове направени уж на различни места.
:arrow: 500 00 мили над Земята има радиационене пояс наречен "Колана на Ван Ален", през който е много трудно да се премине без нужната екипировка. Тези костюми, с които са били космонавтите и ЛЕМ-а са прекалено тънки за да издържат на радиацията. Точно по времето по което са били в космоса е била и най-силната магнитна буря на Слънцето. Факт е че никой от космонавтите не се е разболял.

Ако успея да намеря линк с филмчето ще ви го дам. Казва се DidWeLandOnTheMoon(2001) ако искате да си го потърсите сами.
Наиситна има мн спорове по тази тема и по други, свързани най-ве4е с изкувствено вели4аваните американци. Мн неща покрай тях са неверни,а медиите довър6ват лъжата и манипулират 4ове6кото мислене. Така 4е не се влияте от тях,а с 4ист разум преценете кое е така. Защото нито Бен Ладен нападна на 11 септември, нито Америка нападна Ирак с глвана цел да си освободи от Садам, нито мн други неща, които пове4ето хора приемат за правилни са така. Има мн неща, които хората над политиците (защото политиците са само представителни лица на др фигури) не искат обикновения гражданин да знае. Същото е и в БГ. Един Бойко Борисов стига за пример, той е мутра и половина. Мн хора ще кажат 4е помага и пр, но мн гре6ат - той е по-опасен от мн престъпници, защото има власт и когато изтрепе големите в БГ мафията, ще яхне престъпността и няма кой да го спре... Айде,4е ми се спи и политиката не ме вле4е в тоя късен 4ас.Със здраве!