PDA

View Full Version : Stoika! HELP!



nqma pak
11-23-2004, 21:32
Айде бе хора,нека и тази седмица да остане Стойка! Всички ще викнете,ми тя е селянка и ни дразни. Да ама си е естествена, не се прави на някаква си перфектна...днеска като разбра ,че остава започна да се радва, а Марго какво направи? Започна да се радва че си отива...обаче се и разплака...сички някакви предишните се правят на луди и викат ,че се радват че се махат от къщата...Ако стойка се махне тя ще се разплаче...но не за пред публиката,а защото ще й липсва къщата ...ще се разплаче от сърце. Тя си е типична Българка . Мен ще ме е яд ако спечели например Найден! Върха на простотията да надделее над България... Той е толкова лигав и прост,че не трябва да е там изобщо! А тоз Тишо...ми той не си знае ресторантите в България и Гърция...какво да говорим повече. Между другото Стойка има супер гаден живот:( Израстнала е без родители. При баба си и дядо си! Тя има право да се порадва в мизерния си живот един път истенски. Да си сбъдне някоя мечта. Тя в началото си каза ,че ако спечели парите ще си купи кола и ще обикаля София... И силвия и Анелия й се пресмяха. Защото трябваше да каже,че ще ги раздаде на бедните и на болниците,а като ги спечели...да духне извън България. Тя беше честна. Призна си че мечтата й е кола! А какво ли ще си купи Тишо с 200 000 ? Може би още един ресторант? Ако някой трябва да спечели парите това е Стойка или Гроши. Те са най- нормалните хора там...те имат нужда...не са някой богаташи...даже Стойка е безработна :) Така че нека да й помогнем да остане! Гласувайте против "Еб@ча на цяло преморско" Здравко. 1741 ! Той сега ще е най нужен на жена си. Все пак тя е бременна и иска да сключи брак с него :) Нека им помогнем? :) Ние зрителите може да оправим всичко!

11-23-2004, 21:44
abe begai be Stoika e nai golqmata typa SELQNKA!!!NeKa Se Mahaaaaa

11-23-2004, 22:03
xaxaxa stoika kaza 4e ako spI4eli parite , 6te si kupi cqlata kozmetika ot nqkakav magazin , to4no za tova 6te glasuvam protiv neq .A za tova koi biha mu do6li nai dobre tiq pari tova e Naiden i moje bi Groshi , a pak i bez tova te sa mi favoritite , stoika kvo kato se darji normalno opitva se da bade interesna ama ne e .

aha
11-23-2004, 22:08
da neka stoika ostane , glasuvaite protiv zdravko na telefoni:

1742 <за M-tel и Globul

090055142 <за БТК

11-23-2004, 22:53
Стойка е най добрата от всички....най ама най много ме кефи.....

iliqna
11-24-2004, 06:15
nqma pak,не ставай смешен/а :!: Не дай си Боже Стойка да олицетворява българската жена,защото ще предпочета да се самоубия :!: Най-малко тъпа искам да изглеждам.С удоволствие ще гласувам срещу нея,тъпа овца,трябваше да се махне първа,освен това е лицемерна,като е имала тежко детство и какво :?: Много хора в България са хиляди пъти по-зле,а тя ще си купува гримове и не знам си какви простотии,тя явно не разбира,че колкото и грим да си слага все си е грозна и дебела.
Не само аз,целия клас сме се организирали да гласуваме срещу нея по 2 пъти.

DeaTHroW-ReC_F
11-24-2004, 06:48
да да..и в кво се изразява нейната естественост? да си бърка в носа ли...малкко или много тва си е предаване.....ама....се пак и култура тряа да имат хората......а тя...само се лигавчи....да не е втори клас......ше ме извиняате..обаче за нищо не става.....и не е естествена..........тя знае ли изобщо кво е тенджера?!.....веднъж не съм я видяла в кухнята...а ако здравко си отиде.....ше останат гладни:(((( няма да има кой да им готви...щото тея жени дет останаха..тц тц...по добре стойка се маха...хем ше намалеят разходите за храна:Р

e4o
11-24-2004, 09:21
predpo4itam zdravko da ostane :lol:

B_i_G
11-24-2004, 09:44
big brother e ne6to mnogo zadrusteno. spored men samo v BG moje da pusnat nqkoi koito si bie ***** v efir

Beyonce^^
11-24-2004, 10:56
Stoika da se maha che veche nemoga da q traq!Tva e nai tupata i prosta selqnka,koqto daje nemoje da govori!!!I ako si mislite che e iskrenna mnogo jestoko se lujete!!!Tq e DVULICHNICA!!!!!Mene me kefqt Naiden (shtoot si e nqkav estestven malko prostichak i ne e otishal za parite ami da si prai kefa,zashtoto ako e otishal za parite nqmashte da si pokazva prostotiqta) i Zdravko(shtoto mi se gleda svatba)!!!A puk Taq MEL kato vika che Zdravko nemojel da gotvi i zatova ne go nomerira da otide tq da sgotvi a ne da si razvqva zadnika nai-marzelivo!!!

11-24-2004, 11:07
Stoika e nai golqmata krava. dano tia da sa mahne

mariXuana
11-24-2004, 11:14
Ludi li ste be?Stoika ..........XaXaXa.I ako me obedite 4e tq naistina e estestvena moje i da ne sam ot teq koito q nenavijdat.Q q izpra6taite da si xodi.Neka ostane PLAYBOY-4eto.Znaete li 4e sq psixolozi gi nabludavat i kav gledat koi ostava vatre praqt i statistika na balgarite.Smqtaite kvo 6te im e mnenieto .......

Josefinne
11-24-2004, 12:40
Ве, с тоя Биг Брадър...Каква е тая луда мания?! На мен пък това шоу ми е много скучно, а всички толкова го превъзнасят, та даже и учителите почнаха да го гледат. Направо не мога да разбера...Колкото до Стойка, мен ме кефи. Обаче не бих гласувала за никой...И няма и да гласувам де...Според мен ще е интересно, ако накрая останат 1 мъж и една жена. Ако останат само жени или само мъже...уф...ще трябва направо от ефир да го свалят предаването, щото никой няма да го гледа. :lol:

KieS
11-24-2004, 12:43
ZNAETE LI KOI E NAI-QK TAM TOVA E NAIDEN TOI E Mnogooooo ama mnogooo QK i iskam da naebe ZARA v gaza i malkata pi4ka shte bude brutalno qko :))))


NAIDEN IS THE BEST

black_heart
11-24-2004, 13:01
Awe luda li si?Da si zaminava?Zdravko 6te stava ba6ta,na nego ne mu li trqbvat pari za tva dete,da mu osigyri bade6te?
Za sam PROTIV Stoika,no publikata 6te re6i!!!

{IzidA}
11-24-2004, 13:09
Opredeleno BigBrother stava vse po typo i po typo... a ako i stoika q mahnat nqma i da byde '6ou'... togava na kakvo 6te se kefim- na idiot6tinite na naiden li? i dano taq sedmica izgonqt zdravko... na kogo mu puka 4e 6te stava ba6ta.. negov si problem, koi go e karal... i s negovite bezbroni istoriiki, v koito daje nqma ne6to interesno... Zagubena rabota ob6to vzeto...

Dharma
11-24-2004, 13:17
da si hodi stoika!

moviemaker
11-24-2004, 13:17
big brother e ne6to mnogo zadrusteno. spored men samo v BG moje da pusnat nqkoi koito si bie ***** v efir

Мале .. само да те светна ... в чуждите Big Brother са давали много по-"вулгарнии" (ако мога така да се изразя) неща ... Само в БГ ... хаха ... смешко



Stoika da se maha che veche nemoga da q traq!Tva e nai tupata i prosta selqnka,koqto daje nemoje da govori!!!I ako si mislite che e iskrenna mnogo jestoko se lujete!!!Tq e DVULICHNICA!!!!!
Хаха тя двулична, а ти си тъпа...



Mene me kefqt Naiden (shtoot si e nqkav estestven malko prostichak i ne e otishal za parite
Абе умницо - първо прочети в сайта www.bigbrother.bg на Найден интервюто и после ми кажи за какво е отишъл - голяма разбирачка...

И аз съм ЗА Стойка да остане

Iliqn4eto
11-24-2004, 13:45
heh men me drazni Stoika,ne e tolkova grozna ama sama se pravi na takava,nai si me kefi Zdravko,svalq jenite ama i gotvi i 4isti,a koi drug go pravi v ka6tata a Stoika samo si barka v nosa grimira se i ni6to drugo...ta dnes koi li e nqmal lo6o detstvo!!!A otnosno Naiden do skoro me kefi6e,no ve4e zapo4na da me drazni...:Pp i iskam Zdravko da spe4eli :)))pa i na Zdravko sega pari sa mu po nujni za bebeto a ne na onaq tapata ...

DeSsi
11-24-2004, 14:47
Биг Брадър? :arrow: Много глупаво предаване
Да пратя смс,за да остане някой си по-дълго.. :arrow: Шансът ! Пари за глупости не давам :!:
Не искам да се правя на родител и да ви казвам какво да гледате и какво не,ама това предаване е адски просто.Там са се събрали най-големите олигофрени от България.Ае без коментар!Каква е тая мания???Днес чух едни малки момченца да си говорят кой на кой искал да прилича и едното каза на Найден..Той е едно кухо парче..Уф на къде върви светът

amy lee
11-24-2004, 15:18
emi nadqvam se stoika da ostane,za6toto e adski svqstna.ne razbiram za6to vsi4ki q sudqt zaradi vun6niq i vid,kato ne toi opredelq 4oveka

eNigMaTic^
11-24-2004, 15:31
Аз също искам Стойка да остане.Много е готина.Какво като не чисти и готви.Както каза майка й цяла вечер да гледаме как чистят и готвят ли :?:

17 41 Да се маха Здравко - не стига, че ще става баща ами и продължава с неговите "истински" истории... :evil:

11-24-2004, 15:44
Ave ei koito glasyvat za stoika 6e sa golemi balasi tva e nai tapoto grozno i lisemerno sa6testvo na planetata
Kak vaob6te moje nqkoi da q xaresva ave q da mre tam taz bysa
Az sam fen na zdravko toi e po gotin a klkoto do naiden da my pojelaem yspex da "bodne" kakto toi kazva :} :lol:

air_J
11-24-2004, 15:48
az sym 100% anti pipirudata ot selski proizhod Stoika za neq ve4e pla4at v ko4inata a i ako ostane v kyshtata na big brother nqma da ima kvo da qde naselenieto za Koleda (no za smetka na tova spokoino mogat da zalojat 100% sykvartirantite shtoto dori da zagubqt za Koleda predpolagam shte im razreshat da reznat malko djulan ot Stoika i da hapnat neshto pone na praznika) kvo i e estestveno 4e se hili kato pa4a li kakto v4era i kaza Groshi ili pa 4e kato izgonqt nekoi tq se spukva ot kef vsi4ki drugi dori i nominiranite gledat ako she se radvat da e sled kato si trygne izgoneniq a tq nai naglo pred nego po4va da se kefi 100% anti debelite svin4oci a Naiden e pi4 shtoto makar 4e pravi mega selqniq q si predstavete ako go nqmashe nego po cql den shtqhte da gledate travestita ili temeruta (koeto si izberete i dvete sa verni) Mel da govori kolko i e studeno na lapi4kite ili pa bobyra Zara da se 4udi kak da si zatvori ustata ot zybi Naiden e 4oveka drugite sa sku4ni ako go mahnat totalno ve4e nqma da ima smisyl da se gleda shtoto v kyshtata shte ima samo spane i gotvene tova e! vyv vestnik "Senzacii" oshte kato po4na predavaneto kazaha 4e sa naglasili pobeditelq da e Stoika i shte sym mnogo dovolen ako ne sa q poznali no taka kato gledam ve4e baq pyti se ottyrvava dano toq pyt q mahnat shtoto opredeleno vijdam v 4ata na cabel tel pove4e smsi protiv neq otkolkoto protiv Zdravko koito e totalen pi4 v sravnenie s neq i istoriite sa mu pone na 90% istina shtoto jivee vse pak v Primorsko i dyrji hotel i malko ili mnoo ima kinti a i kato si e mesten znae i kak da gi zaribqva are osyznaite go tva moje malko da popreuveli4ava ama ne e 4ak frapantno
are stiga sym pisal ve4e 4e se ulqh 100% anti Stoika svinqta vyn izgonete q ot kyshtata na big brother vse pak tova ne e ko4ina a kyshta! :evil:

DeaTHroW-ReC_F
11-24-2004, 15:58
Opredeleno BigBrother stava vse po typo i po typo... a ako i stoika q mahnat nqma i da byde '6ou'... togava na kakvo 6te se kefim- na idiot6tinite na naiden li? i dano taq sedmica izgonqt zdravko... na kogo mu puka 4e 6te stava ba6ta.. negov si problem, koi go e karal... i s negovite bezbroni istoriiki, v koito daje nqma ne6to interesno... Zagubena rabota ob6to vzeto...
а на кого му пука за неква селска(не обиждам пловдив а...стойка) пача дет едно свестно МЕ не може да каже..ми ми МИ-ка.....тц тц..си говори на миеко у тях.......
а и........неин проблем че е израснала без родители..мен кво ми пука..
дееа у тъпото шоу само създава конфликти

BABY_SEXY_GIRL
11-24-2004, 16:58
Stoika si e jiva licemerka i intrigantka :!: :evil: Vijte q samo kak poska4a i se kefi kato kajat, 4e drug si trugva :x Ne moje li da iz4aka da go izpratqt podobava6to mi trqbva da se hili kato pa4a i da ska4a vse edno pe4eli 200 000 :evil: Tvurde samonadeqna e, no tozi put tq 6te e izgonenata i mi se iska Zdravko da vzeme da podska4a i da piska, za da vidi kakvo e gadno i tq :evil: :evil: :evil:

B_i_G
11-24-2004, 17:04
abe moviemaker ti si qko zadrusten brato.... mnogo li se kefi6 da gleda6 kak nqkoi si bie ***** be tapak.

moviemaker
11-24-2004, 18:01
abe moviemaker ti si qko zadrusten brato.... mnogo li se kefi6 da gleda6 kak nqkoi si bie ***** be tapak.

Не си ме разбрал ... не ме кефи ... просто казвам,че в другите Големи Братя има много по-скандални неща излъчени от това
А това "В България" звучи адски клише ... това имах предвид ..