PDA

View Full Version : LuBoV



XXX_f
11-23-2004, 23:32
Na 4 septemvri se zapoznah s edno mom4e ot elmaz.bg i zapo4nahme da si 4atim.Na 16 septemvri az izlqzoh s nego(po princip ne izlizam na sre6ti ot irc) i se haresahme i trugnahme :) .V purvite 2-3 sedmici bqme mn 6tastlivi , no posle se skarahme za nqkakva si prostotiq tam (ne se se6tam to4no) i az my blusnah vratata na edna zala i si zaminah.V irc kato go vidqh my kazah 4e ne iskam da se karame za6toto mn go obi4am i nqma smisul.Opravihme se no toi nqma6e nikakvo vreme za men mina edna sedmica az ne bqh 4uvala ni6to za nego ne mi diga6e na tel ,v irc nebe6e vlizal i az go zarqzah kato go vidqh v irc.Sled edna sedmica se zdobrihme no produljavahme da ne se vijdame 6toto toi ima6e nqkakvi turniri .Ot edin negov priqtel razbrah 4e imal nqkakva druga v posledstvie mi kazaha 4e tova e luja no predi da razbera 4e tova e luja az otnovo go zarqzah. :cry: Sega predi 3-4 dni toi mi se izvinqva 4e nemi e obru6tal dostatu4no vnimanie kaza mi 4e mn sum mu lipsvala .Az ne go obi4am tolkova silno kolkoto predi no pak si imam 4yvstva i sega nz kakvo da pravq .Smqtam 4e ako se vurna pri nego pak 6te me narani , a mojebi 6te se promeni .Neznam kakvo da pravq molqvi pomognete :(

11-24-2004, 09:15
Ще ти обръща внимание точно 2 седмици, после пак ще те приеме за даденост. Още повече ще затвърдиш тва впечатление ако веднага му скочиш в прегръдките.

Съвет -> първо го провери/изпитай по някакъв СИГУРЕН начин (ама да не е директен въпрос, нали - всеки знае как да отговаря богоугодно) и чак тогава преценявай. А не така на сухо.
Така или иначе накарай го да се видите.

11-24-2004, 09:36
Ти си виновна ****** малка

Moderated by Aia
Foruma ne e miasto za obidi!
Blagodaria za vnimanieto!!!

LunaTriCk
11-24-2004, 10:06
Отвсичкото разказано, аз видях само 1 негова грешка. Че не ти е обръщал внимание, щот е имал турнир. Което е напълно разбираемо, все пак му трябва концентрация. + това той след това ти се е извинил. Карате се не заради него, а заради тебе. Ти все го зарязваш. Сега пак те иска обратно. Мисля че с малко компромиси от товя страна ще успеете да се справите най-сетне...

XXX_f
11-24-2004, 11:18
Skapanite my turniri bqha zareadi gadnata igra "CS" turnirite my bqha v subota i nedelq ,a toi prez sedmicata pak ne iska6e dase vijdame :(
ne bqhme se vijdali 1 mesec zaredi teq turniri.Az smqtam 4e pone 1 4as moje6e da mi otdeli.No i tova ne prave6e.Daje my be6e dosadno da my pra6tam sms-si v koito opisvah kolko go obi4am. :cry:

{IzidA}
11-24-2004, 13:18
Mnogo si go pritisnala be,mili4ka... karai go po-poleka.. pyk i kato ne ti se e obajdal za tolkova vajniq si turnir qvno 4e prosto e ot onezi umni mom4enca, koito nz kak da kajat na momi4e 4e isakt da kysat... spored men go zaebi... da se opravq bez teb a sys sledva6tiq ne se natiskai tolkova i ne go vzemai tolkova navytre..

jadna_za_lubov
09-10-2006, 00:57
taaq tema e ot 2 godini basi qkoto :D :mrgreen:

GLeZoRanA
09-10-2006, 01:02
taaq tema e ot 2 godini basi qkoto :D :mrgreen: Извинявай ама... ТИ ТЪПА ЛИ СИ?!??!?!?!?!?!?!

koalka
09-10-2006, 08:51
Ами поговори с него и се изяснете.Попитай го всички тези неща. :wink:

luda`flirtajika
09-10-2006, 11:09
ami opitai nishto ne ti prechi da vidish..dali shte se promeni,pa ako ne...go ostavi i tozi put naistina

alkobalko
09-10-2006, 11:53
Щом наистина го обичаш може да му дадеш един последен шанс, но този път наистина да бъде последен. нарани ли те още веднъж не заслужава да се връщаш при него.

priti_kiti
09-10-2006, 12:27
ае хора недейте ме разсмива,темата е от '04 :lol: :lol:

jadna_za_lubov зле си :lol:
GLeZoRanA не се ядосвай мац,няма да се променят.. :lol:

GLeZoRanA
09-10-2006, 13:33
ае хора недейте ме разсмива,темата е от '04 :lol: :lol:

jadna_za_lubov зле си :lol:
GLeZoRanA не се ядосвай мац,няма да се променят.. :lol: Абе как може да са толкова ограничени :evil:

DoPye
09-10-2006, 13:41
ае хора недейте ме разсмива,темата е от '04 :lol: :lol:

jadna_za_lubov зле си :lol:
GLeZoRanA не се ядосвай мац,няма да се променят.. :lol: Абе как може да са толкова ограничени :evil:

:arrow: :smt062

Elektra_x
09-10-2006, 13:47
Na 4 septemvri se zapoznah s edno mom4e ot elmaz.bg i zapo4nahme da si 4atim.Na 16 septemvri az izlqzoh s nego(po princip ne izlizam na sre6ti ot irc) i se haresahme i trugnahme :) .V purvite 2-3 sedmici bqme mn 6tastlivi , no posle se skarahme za nqkakva si prostotiq tam (ne se se6tam to4no) i az my blusnah vratata na edna zala i si zaminah.V irc kato go vidqh my kazah 4e ne iskam da se karame za6toto mn go obi4am i nqma smisul.Opravihme se no toi nqma6e nikakvo vreme za men mina edna sedmica az ne bqh 4uvala ni6to za nego ne mi diga6e na tel ,v irc nebe6e vlizal i az go zarqzah kato go vidqh v irc.Sled edna sedmica se zdobrihme no produljavahme da ne se vijdame 6toto toi ima6e nqkakvi turniri .Ot edin negov priqtel razbrah 4e imal nqkakva druga v posledstvie mi kazaha 4e tova e luja no predi da razbera 4e tova e luja az otnovo go zarqzah. :cry: Sega predi 3-4 dni toi mi se izvinqva 4e nemi e obru6tal dostatu4no vnimanie kaza mi 4e mn sum mu lipsvala .Az ne go obi4am tolkova silno kolkoto predi no pak si imam 4yvstva i sega nz kakvo da pravq .Smqtam 4e ako se vurna pri nego pak 6te me narani , a mojebi 6te se promeni .Neznam kakvo da pravq molqvi pomognete :(
[color=green]Ще те нарани?!Само защото не е излязъл един път с теб и те е наранил?Бих казала че е точно обратното и че нямаш право заради това че не е могъл да излезе веднъж с теб ти да го зарязваш...все пак и той си има личен живот.
Ако наистина още има чувства се върни при него...ако не недей!/color]

strange__
09-10-2006, 14:07
Моля ви четете какво са написали хората преди вас!ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 2 ГОДИНИ :!: Едва ли е актуална..... :shock:

Mike-Jones
09-10-2006, 14:10
mi za 2 sedmici kak taka se obiknaxte kakva e taq lubov