PDA

View Full Version : Okaza se GEI!!!



Iliqn4eto
11-24-2004, 16:08
ox tazi lubov... bratov4edka mi e ujasena, ne i se jivee ito zaradi priqtelq i... eto i istoriqta: varve6e s edno mnogo strano mom4e okolo 4 meseca i ne6to i tq mnogo si go obi4ka6e...no edna ve4er toi i otkaza da izlqzat po tova vreme koeto te izlizat(ot 8 do 10:30 6toto po kasno ne q puskat) i izleze tq s men behme na van i minahme prez edna po tamna ulica i kakvo da vidim PRIQTELQ I SE NATISKA6E S DRUG,tq ostana ujasena kato gramnata i toi-sorry Van4e ne te obi4am beh s teb zaradi parite ti za da ygodq na nego az sam gey...tq zaplaka i tragnahme... tq e ujasena tova be golqm 6ok za neq.. ve4e ne iska gadje ne iska i da 4ue za mom4e kajete kakvo da napravq za dai pomogna da izleze ot tazi depresiq!!!

BABY_SEXY_GIRL
11-24-2004, 16:50
Mi ute6i q kato i kaje6 6to za kreten e! 4e toi ne zaslujava neinite stradaniq za6toto po mnogo zul na4in q e izpolzval i zarqzal sled tova! Kaji i, 4e v dne6no vreme ima mnogo dostoini mom4eta za malko kapka lubov stiga da gi potursi! Prosto ne vijdam smisal da se mu4i, kato na nego dori ne go ebe :!: :x

amdor
11-24-2004, 18:34
Purvo ne smqtam 4e tozi palq4o moje da se nare4e mom4e, no nz. :evil: Spored men trqbva da postupish po na4ina po koito ti kaza devoikata predi men, nqma smisul sega da se povtarqme. Puk i moje bi malko po4ivka, smisul takuv bez gajeta, shte i doide dobre. Togava nqkoi den shte sreshtne nqkoi, koito e iskren v 4uvstvata si i neshtata shte se opravqt :wink:

11-24-2004, 18:46
я кажи къде живее и кой е тоя боклук стига да е от София аз много обичма малките сладки педлачета.


Даеба и помияра обратен

sladyrana_88
11-25-2004, 19:00
amii i na men mi se sly4i po4iti su6toto , samo 4e az ne sum go vidqla da se natiska s dryg a toi sam mi kaza 4e e gei , i e trugnal s men samo za da napravi mrusno na nqkakuv negov biv6 ` priqtel` iii az go razbrah i sega sme si mnogo dobri priqtelki :)

BaT_GirL
11-25-2004, 19:22
Ми гадно е найстина.Да й каже заради парите оф чак не й блазя за тоя образ.Ми да се усмихне живота си тече.Да го забрави тоя е кръгла нула!

Тед:)
11-26-2004, 06:53
Истината е че като чета това ме напушва смях:)Мисля че братовчетка ти трява да погледне от веселата страна на нещата;)Не я карай да започва веднага с друг...Дай и време да се почуства готова..За сега бъди до нея..Излизайте по кафета..На разходки с приятелки..СМЕЙТЕ СЕ!..И по лека лека ще и мине..Вярвам го:)

AMG-to
11-26-2004, 12:36
RAZTREL ZA VSI4KI PEDALI I PEDOFILI!

11-26-2004, 13:36
Mi ute6i q kato i kaje6 6to za kreten e! 4e toi ne zaslujava neinite stradaniq za6toto po mnogo zul na4in q e izpolzval i zarqzal sled tova! Kaji i, 4e v dne6no vreme ima mnogo dostoini mom4eta za malko kapka lubov stiga da gi potursi! Prosto ne vijdam smisal da se mu4i, kato na nego dori ne go ebe :!: :x

Kolko samo si zle ne e istina! Li4i 4e si na ne powe4e ot 13 godini s tezi prostotii deto dori po latino serialite gi nqma!

Devilsplaymate
11-28-2004, 10:35
abe toq e egati kapyta be! kaji i 4e toi si e sasipal jivota .. i nekfi takiva samo za da povqrva i da se obedi 4e toq e golem kreten ! :oops: :cry: :twisted:

BaT_GirL
11-28-2004, 10:37
Mi ute6i q kato i kaje6 6to za kreten e! 4e toi ne zaslujava neinite stradaniq za6toto po mnogo zul na4in q e izpolzval i zarqzal sled tova! Kaji i, 4e v dne6no vreme ima mnogo dostoini mom4eta za malko kapka lubov stiga da gi potursi! Prosto ne vijdam smisal da se mu4i, kato na nego dori ne go ebe :!: :x

Kolko samo si zle ne e istina! Li4i 4e si na ne powe4e ot 13 godini s tezi prostotii deto dori po latino serialite gi nqma!
Я мълчи бе!!!

morsmordre
11-29-2004, 12:27
Кажи й, че само едно...ахъм..."момче"...не определя целия мъжки пол!Какво, ако много я обичам аз(например де) и тя изпитва същото към мен, ще ме зареже, щото некъв гей я е излъгал ли!!!!!?Не бива така!Кажи й да не си дава парите така.Това че тя има пари, а той не, не означава, че тя трябва да плаща сичко или пък да му дава пари!Кажи й да се земе в ръце, да се осъзнае и да отиде на дискотека - там се ще се намери некой готин пич, който нема се интересува от парите й!

(ей затва мисля, че гейовете са помияри....особено кат те ментят... :evil: :x )

10-16-2006, 14:24
Повечето мъже са геайве за съжаление :x

tX
10-16-2006, 15:18
ox tazi lubov... bratov4edka mi e ujasena, ne i se jivee ito zaradi priqtelq i... eto i istoriqta: varve6e s edno mnogo strano mom4e okolo 4 meseca i ne6to i tq mnogo si go obi4ka6e...no edna ve4er toi i otkaza da izlqzat po tova vreme koeto te izlizat(ot 8 do 10:30 6toto po kasno ne q puskat) i izleze tq s men behme na van i minahme prez edna po tamna ulica i kakvo da vidim PRIQTELQ I SE NATISKA6E S DRUG,tq ostana ujasena kato gramnata i toi-sorry Van4e ne te obi4am beh s teb zaradi parite ti za da ygodq na nego az sam gey...tq zaplaka i tragnahme... tq e ujasena tova be golqm 6ok za neq.. ve4e ne iska gadje ne iska i da 4ue za mom4e kajete kakvo da napravq za dai pomogna da izleze ot tazi depresiq!!!
Ааааахахахаах :lol: Е това значи живота да ти се изака в паничката. :-D

Cosmo
10-16-2006, 16:09
abe spored men vyobshte da ne se zatormozqva.....qvno toq e pylno laino,shtom q izpolzval...gledai da ne ostava sama...da nqma vreme da misli za toq pedal...izlizaite,razhojdaite se,no ne i pozvolqvai da govori za nego...
:wink:

SINDEL
10-16-2006, 16:15
Абе няма как да не и пука и да и е супер весело щом тя го е оби4ала, но след време ше си намери някое готино мом4е и ще е супер щастлива. А тоя... ами да си събере приятелите, да направят няква хайка и да го смажат от бой дето я е лъгал и я е крал. Бива ли така веее! :evil:

Scarabey
10-16-2006, 22:15
Е тоя е егати малумния явно хората като него все още не са разбрали,че парите не са всичко.Кажи й,че трябва да се опита да забрави цялата тази история,да гледа напред защото живота е пред нея и не си заслужава заради такъв като тва гейче мазно,да си затормозява живота

KuReC
10-16-2006, 22:16
ako be6e nqkoi drug 6tqh da kaja 4e temata e ebavka ama kat ti gleam mneniata ... ama tva e bahti slu4aq mnogo kofti zemi vikni nqkoi tvoi fr. da mu na4upi pedalskata tikva deba gaya mu deba trqa da umre toq pedal

p.s. ot kude si

Viktoriq_
10-16-2006, 22:28
е***и филма ...
аз бих се самоубила ! :smt013

Mikohito
10-17-2006, 04:42
Много кофти история но няма какво да се направи.Просто в момента тя трябва да остане за известно време сама а ти да си до нея за да преодолее този етап.Смятам,че с малко повече излизания на сам на там с компания ще и се отразят добре и след време ще намери момче което да я обича.

crazy_sexy_cool`f
10-17-2006, 07:22
Майка ми каза, че като е била на 16-17 години много харесвала едно момче и то се оказало гей!!! Тя се отвратила от това и веднага спряла да го харесва. На мястото на приятелката ти аз бих се отвратила и веднага бих го забравила!!!

quench
10-17-2006, 08:27
Ето един виц по въпроса:

Говорят си две нюйоркчанки за мъже:
-Защо, мила, не можем да си намерим по един хубав, спретнат, богат, умен, свестен мъж?
-Ами защото те всичките са гейове!

Така че,момичета,ако си намерите един такъв,винаги му проверявайте бандерола,така да се каже!

:mrgreen:

crazy_sexy_cool`f
10-17-2006, 08:57
Ето един виц по въпроса:

Говорят си две нюйоркчанки за мъже:
-Защо, мила, не можем да си намерим по един хубав, спретнат, богат, умен, свестен мъж?
-Ами защото те всичките са гейове!

Така че,момичета,ако си намерите един такъв,винаги му проверявайте бандерола,така да се каже!

:mrgreen: Човек, не говори така [-X Момичето иска да помогне на приятелката си, а ти тука разказваш някви ъпи вицове (макар че аз мн се смях... :-D )

Silverfang
10-17-2006, 09:26
PRIQTELQ I SE NATISKA6E S DRUG!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
АААААА , внимавай като пишеш такива теми!! Има хора с по слаба психика които четат този форум!!!
А тоя шибан педал бих го разкъсал на парчета!
:smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 смърт за шибаните педали !!!!

koalka
10-17-2006, 10:12
Може би трябва да изчакаш малко време и да поговориш ти с нея.Да и кажеш,че не всички са такива или по-точно гейове.Не бива заради едно момче сега да и е гадно.Ще и мине,а тоя много зле е постъпил.

sladuraaa_
10-17-2006, 12:15
ebati tupia gei,.. momicheto nqma za kfo da sajaliava

Viktoriq_
10-17-2006, 20:37
аз съм на същото мнение , но бих била много угорчена и обидена да разбера ,че гаджето ми се кефи на пи**И !!!
УЖАССССС !!!