PDA

View Full Version : NekA vSeki....



b0lii-kak-bolii
11-24-2004, 15:26
:shock: :shock: NekA vSeki dA naPiShe lubim sp0meni ili sp0meni :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

:idea: :idea: et0 g0 i m0q:PPpPp

Tazi ve4er az shte piq tagata v mene za da skriq za tebe pla4a sys sylzi goreshti za tebe palq zlatni sveshti ! studen si za mene sega obre4e me na samota obyrna gryb na lub0fta izbra da legnesh vyv prasta obyrna gryb na lub0fta studen lqgash vyv prasta! hladna zemio otfori se i sus nego priberi me da jiveq nqma smisyl az na nego sym orisana studen si za mene sega obre4e me na samota obyrna gryb na lub0fta...[/u][/quote][/code][/list][/list]

playful_girlll
11-24-2004, 16:30
1} ima muka,koqto ne stihva .ima sulzi,koito ne presuhvat ima bolka,koqto vremeto ne lekuva .ima rani ,koito ne zazdravqvat .ima hora,koito ne se zabravqvat:(
2)az ,moga sus dumi da te zasipq,no kolko struvat tezi dumi dnes ,ima li smisul da gi izri4am,nima ne vijda6 kolko te obi4am?!
3)koga za posledno si gledal zvezdite,koga za posledno si mislil za men?za6to,kogato te gledam v o4ite no6ta stava den za men...
tova sa mi nai-lubimite :)

manq4kata{P}
11-24-2004, 18:07
amm az imam mn takiva spomen4eta i sq popadam na nqkolko,koito mn mi haresvat:
{1}dve salzi po liceto se sti4at,dve salzi ne znaqt kak da sprat.tezi salzi znai,4e o6te te obi4at i vse za tebe 6te tekat...:(((
{2}obi4am jivota bezumno,za6toto v nego si ti!obi4am i tebe bezumno,za6toto jivotat za mene si ti!

P.S.ima i o6te mn drugi ,koito si me kefqt :wink:

reality_girl{}
11-24-2004, 18:18
1.KaZa Mi Ti ObiChaM Te... NoShTa sViDeTeL Be Na NaShaTa LiuBoV... PaTeKaTa pReD NaS S JaRaVa E PoKRiTa... aLa KoI DRuG ShTe Te ObiCha KaTo MeN... Da MoJexMe Da Se oTKaSNeM oT vSiChKo... Da SpReM vReMeTo ZaViNaGi KaKTo SmE SeGa.-ot trima bratq tri sestri..)
2.Ako otreje6 krilata na muhata, ako i otrje6 i krakata, tia shte umre ot skuka. Taka i az umiram kogato ne si do men!
3.Nikoga ne skusvai koneca na 1 priqtelstvo,za6toto i da go zavurje6,ostava vuzel!
4.Ako obi4a6 nqkogo napi6i imeto mu v krug,a ne v surce,za6toto surcata bivat razbiti,a krugovete se vurtqt ve4no!
5.Edna Molba ! Ne se Promenqi ! Edno Jelanie ! Ne me Zabravqi ! Edna luja ! Ne te obi4am ! Edna istina ! Lipsvash mi
6.TeBe MoGa Da IzLaJa, No SaDBaTa Ne!Ot TeBe MoGa Da Se KrIq, No oT NeQ Ne!Ot TeBe MoGa Ga IzLqGaM, No oT SaDBaTa Ne!DoRi Da BqGaM Tq oTNoVo ShTe Ni SaBeRe!)
7.(LegLo ot rozi, aLkohoL v goLemi dozi, SEX v razlichni pozi.. i vsichko tova vseki den, no samo s MEN !
ami tfa mojah da se setq ako mi doide o6ti ne6ty na um 6te pi6a :roll: :oops:

the_witch
11-24-2004, 18:34
:arrow: The only true love I ever knew
was behind those downeast eyes
The only comfort I ever felt
was during those long hours of
loneliness
when I felt for you
I do belive
Only Inocence can save the world

Nightwish
Ocean soul
:arrow: Vurvi s men do kraq na putq i mi se otdai v rucete na Admirala...

fostenkata:)
11-24-2004, 18:34
mi az imam mnogo ama adski mn sq 6te napi6a samo 1-2 4e me marzi
(1)Sega e moqt red da sam jestoka sega e moqt red da kazvam"ne"da nenavijdam i proklinam,da mrazq mani4ko pone,sega e moqt red da te udarq,sega e tvoqt red da te boli sega ne6tata sa razli4ni ne sa tai kakto sa bili sega ne az a ti me vika6 no vsi4ko svar6i razberi!!!
(2)Kogato vsi4ko m-u nas ugasne kogato tozi svqt se promeni ne iskam da zaspivam ne6tastni za6toto sme ostanli sami,ne iskam dnite ni da bydat mra4ni za6toto nqmame ot drugiq pismo,ne iskam da zaspivame samotni za6toto ve4e nqma za kogo.az iskam ogan pak v o4ite ni da ima kogato vsi4ko se prevarne v dim da byda pak ot tebe sytvorima i ti ot men da byde6 sytvorim!
(3)Mainata ti obi4 moq,ti ne si dobre!kato men jena 6te sre6tne6 samo 4e ne znam kyde...6te me tarsi6 obi4 moq,ala ne sega a kogato zad zavoq vidi6 mi gyrba!Mainata ti obi4 moq,vsi4ko be do tuk,a ot utre obi4 moq 6te me 4**a nqkoi drug! i o6te mn ama me marzi...

Iliqn4eto
11-24-2004, 18:37
abe to tazi tema za koi li pat se povtarq:) a otnosno lubimi sms-i sa mnogo okolo 50-60 sa ;))) i ako gi napi6a 6te vi pisne da 4etete:Pp

tedi{P}{P}{P}
11-24-2004, 18:48
abe to tazi tema za koi li pat se povtarq:) a otnosno lubimi sms-i sa mnogo okolo 50-60 sa ;))) i ako gi napi6a 6te vi pisne da 4etete:Pp
mi pi6i mi gi samo na men na LS 6toto mn mi trqat razni takia :wink:

Josefinne
11-24-2004, 19:43
Мен ме кефи най-много:
подписа ми :arrow: вижте го. Той ми е и девиз.
Както и предишния ми подпис :arrow: "Да обичаш себе си е любов за цял живот".
Напоследък много ме кефи текста на една песен на Вероника май: Слушай ме,любов(слушай ме,любов),всичко ми вземи,искам една услуга.Искам цял живот(искам цял живот),мен да вижда,мен във всяка друга.Слушай ме,любов(слушай ме,любов),тръгвай с него,стой от мен далече,стига ми любов(стига ми любов),всичко давам да не идваш вече ти.
Освен това и едно мое стихче, което се казва "Един - Единствен": Един-единствен ден обичах,/и после за един - единствен ден намразих,/с това живота си изпих и умрях/и така само един-единствен ден живях... :D " Още много ме кефят...обаче ме мързи да ги напиша :D

Sunny_stz
11-24-2004, 19:58
Kakvo si to za men ne znaq i otgovor ne moga da si dam!
Nima bez slunce ima qsen den,
nima bez teb e moq ozaren .
Nemoga da ti kaja ni6to az,
osven 4e te obi4am do nesvqst
i iskam ve4no s mene da si ti,
surceto mi v tvoe da topti!!!!



Dokosvam te!!!!Rucete mi gorqt!!!
Shte te oparq!Celuvam te!
A ustnite mi 6epnat pak ,,obi4am te''!Jaduvam te!
Kum teb sum ustremena v svoq bqg!O4akvam te gore6t,trupne6t da spre6 na moq bqg!!Shte doide6 li s protegnati kum men ruce.Vzemi go.....tova e moeto surce!!!


Nemoga da qm surtin,
za6toto te obi4am.....
nemoga da qm na obqd,
za6toto te obi4am...
nemoga da qm ve4er...
za6toto te obi4am,
nemoga da spa no6tem,
za6toto iskam da QM!!!


I dr.mn. dr.!!!

Tiffany
11-25-2004, 15:27
Когато всичко между нас угасне,
когато този свят се промени
не искам да оставаме нещастни,
защото сме останали сами!

Не искам дните ни да бъдат мрачни,
защото нямаме от другия писмо,
не искам да заспиваме нещастни,
защото вече няма до кого!

Не искам огън пак в очите ни да има,
когато всичко се превърне в дим,
да бъда пак от тебе сътворима
и ти от мен да бъдеш сътворим!

2.В бъдещето е всичко неизвестно.
Любовта е радост и тъга,
и макар в живота разделени,
аз търся силата на твоята ръка!!!

amy lee
11-25-2004, 16:19
1.sled zaleza na vsqka vqra
nastupva mrak i ti6ina
sled zaleza na vsqka obi4
nastupva muka i tuga
4e si obi4al
a obi4 ve4e nqma
4e lubovta e bolka otletqla
a obi4 ve4na nqma
2.kogato lebedut umira
toi pla4e pred smurtta
toi pla4e i ne spira
za6toto vqrva v lubovta
3.za6to li lubovta naranqva
za6to li ot neq boli?
za6toto kogato obi4a6 nqkoi
to ne e zavinagi

Murderdoll
11-25-2004, 16:56
Ако някога без теб остана,
няма да съм повече човек,
ще бъда труп с дълбока рана
за която няма да има лек!


Ако някога отново се завърнеш,
и сложиш пак ръка на мойто рамо,
и ако аз отново те прегърна,
не вярвай в нашата любов голяма!
Това ще бъде само спомен,
Хубав спомен от ония дни.
Когато и морето да преплувам смеех
Ако на другия му бряг си ти!

Аз никога не ще забравя
деня във който те видях,
тогава в теб се влюбих,
веднъж щастлива бях!!!

Върви!
Ти имаш собствен път в живота,
За мен сега живота е борба,
Не искам аз насила ти да ме обичаш,
Щом правилно не ме разбра.
Аз няма да ти падна на колене,
Със сълзи пак да търся любовта,
Това желание го няма в мене,
Макар че съм...сама

Никога не сме се клели да бъдем неразделни,
но днес еднакво ни боли,
нека поне в раздялата да бъдем хора,
каквито досега на сме били!

Обичам те!А как да ти го кажа-в мен се борят чест и плам.
Обичам те!Но как да го докажа-самата аз не знам.
Обичам те!Две думи колко много значат-в плен държат едно сърце.
Две думи и една любов голяма.
Две думи за едно момче!
Обичам те!И пак ще те обичам,за тебе мисля до зори.
Макар пред всички да отричам,пред себе си дори!

Тази нощ те сънувах,
трупа ти носех на ръце.
Убих те,за да те спечеля,
макар с изстинало сърце!


Аз тръгвам,а ти свиваш рамене-
уверен си,че утре ще се върна.
Напразно!Ти всичко ми отне,
дори и силата да се обърна

И все пак нещо трябва да остане,
дори това да бъде пепелта,
защото винаги след нещо силно и голямо
остава някаква следа!

28.Аз искам да се смея,
но нещо схваща моя смях,
реша ли пак аз да запея,
в гласа ми се промъква плач.

Това е споменът за тебе,
И той ме следва вече дни,
Понякога той тихо тлее,
понякога във мен пламти.

Не мога аз да го прогоня,
При мен отново идваш ти,
умихваш се и ме поглеждаш
Със твойте хубави очи.

Но аз сега не съм ти нужна,
За мен остава спомена
И той до днес крепи надежда
За по-щастливи времена!

30.Премахвай всичко,що ти пречи,
люби,обичай и живей,
бъди човек,а не човече,
гори,но никога не тлей!!!


At night I cry for your lost face,
cursing the day we broke up.
The days are full of tears to efface,
the thing I do as I wake up.
I made a mistake, I accused you,
now I'm happy just like before.
Trusting people, believing in truth,
hoping to find the boy, therefore
I saw the sun and I smiled with it.
I saw happiness in the light.
The next ten seconds I didn't see the lift
and I couldn't get home in the night...
Days passed by, my life was a night.
Why I had to look at the sky?
I wanted to see smiles, up in the high
and since this day my tears are foul...

{IzidA}
11-25-2004, 18:22
Zagasi lampata, otvori prozoreca, za da vleze ti6inata na no6tta, 4ui smeha na zvezdite i po4uvstvai po ustnite si celuvkata na lunata, pratena ot men{}

i men osobeno me kefi edna pesen na veronika, imam 4uvstvoto 4e e pisana za men :)
Ochakvah drugo ne6to ot tazi na6a sre6ta,
moleh se sy6tite da sme..
Kakva naivnost samo,
dori da bydem dvama vtori pyt
sy6tite ne sme..

Iskame obi4 vtori dubyl, no nqma obi4 vtori dubyl,
ve4e ne sme tova,koeto bqhme,
nai nakraq go razbrahme...
Na6ata sre6ta zakysnqla ne e sre6ta, a razdqla....

nadeto_nn
11-25-2004, 19:29
Lubimiq mi spomen e podpisa mi :arrow: Da padam i da stavam,da te gledam i da pla4a,da se borq da te imam,no da nqmam tazi sila da moga da te pritejavam.
A ina4e drugi koito me kefqt:
:arrow: Neka vali v tvoite ochi zeleni.Neka boli sarceto ti za mene.Umira bavno lubovta sled vsqka tejka duma,umira bavno lubovta kakto umira bavno ranena ptica.Tq ne se lekuva,tq ne moje da se varne i da poleti kam novi horizonti.TAka i na6ata lubov umira,no 4asovnika prodaljava da tiktaka i vremeto te4e,a nie s teb vse taka bezsilni sme.
:arrow: Strahuvam se da ne te zagubq.Strahuvam se ot misalta 4e dnes obi4a6 druga.Strah me e 4e utre ti 6te me zabravi6 v pregradkite na ne4iq jena i 6te me otminava6 mal4alivo,s gordo vdignata glava.Ne me zamenqi,neka da ostana ve4na kato salza,koqto nikoga ne bi prolql.KAto krasiva duma,koqto ne isak6 da izri4a6,kato bezumno skap spomen-nqvga prejivqn.
:arrow: Ot kakvo se otri4a6?Ot kakvo ti4a6?Ili iskash da kajesh 4e ne moje6 da obi4ash?!Mojesh!Obi4a6! I se boriz za tova,za6toto znae6 4e malkite ne6ta skapi ne6ta.
:arrow: Ako ti zagubish men,az 6te zagubq teb.no ti 6te zagubi6 pove4e,za6toto men 6te me obi4a vseki,a teb-nikoi kato men.
:arrow: Kogato moga proshtavam.Kogato iskam uspqvam.Kogato celuvam izgarqm....a kogato obi4am...naranqvam.
:arrow: ....kak iska6 da vqrvam v lubovta,kogato neznam kakvo e tq...
:arrow: Kaji mi nqkoga da si obi4al,no ne na dumi ili na 6ega.Kaji mi nqkoga da si 4uvstval kakvo e vsa6nost lubovta?Iska6e me-stanah tvoq.Tova li be6e tvoqta me4ta.Iska6e da te obi4am i kakto vinagi uspq.No nedei,zamal4i...az ve4e znam 4e sam samo spomen otjivqn.
:arrow: Ti me gleda6 i me laje6.Ti me celuva6 i me laje6.Ti me obi4a6 i me laje6...dobre 4e i az te lajeh.
:wink:
:arrow: Otiva6 li si?Otiva6 si!Dobre varvi...ne iskam i ne moga da te spra.No znai 4e kogato vsi4ko izgori,ne moje6 da zapali6 pepelta.
:arrow: Tq go obi4a6e-toi neq NE
Tq go sanuva6e-Toi neq NE
Tq go zabravi-toi neq Ne!!!!
:arrow: Ti si misalta s koqto zaspivam,ti si sanq koito sanuvam,ti si usmivkata na moite ustni,ti si salzite soleni i vkusni,ti si me4atata za krasivo i nejno,ti si smeha zahvarlen nebrejno,ti si volnata ptica v nebeto,ti si 4oveka stignal do sarceto!!!
:arrow: Predi da si otide6 ostani,predi da tragne6 me vzemi,predi da me zabravi6 za men si spomni,no 6tom ne iska6-zabravi.
:arrow: V tazi mokra kato 6ampansko no6t me skrii na nai-skri6noto mqsto i me celuvai ne tolkova skri6no po nai-skri6nite mesta.
:arrow: Majete vinagi mislqt s glavite si.......samo 4e s dolnite si.
:arrow: Za6to sam tajna tazi no6t?Za6to o4ite mi sa palni sas salzi?Dali za6toto nqma da te vidq ve4e ili za6toto te obi4am pove4e ot predi???
:arrow: Edin 4ovek mi lipsva i vsi4ko drugo e izli6no.Edin chovek,a vsahnost vsi4ko.
:arrow: Zari4ah se v sebe si 4e utre 6te bade6 martav za men,i obe6tavah:"Tova e tyi lesno".No utre otlagah za drugiq den.Az misleh,az 4uvstvah,az znaeh-kolko sam malka v tvoite o4i!Kak v ustnite ti dumata "obi4" edva li ne sme6no zvu4i.
:arrow: Trugva6 ti,a men komu ostava6,nima potapkva6 obi4 i lubovTrugva6 ti i vsi4ko li zaravq6,a na vsi4ko be gotov?Laja li be6e parvata ti duma,vzeta ot toplata du6a?Laja li be6e parvata celuvka,otkradnata li be6e tq?
:arrow: Ti pak si plakala nali?Ne svivai ustni ot dosada.Usmihvai se dori da te boli,ponqkoga i 6tastieto strada.
:arrow: Opitah se da te zabravq,no..uvi,sarceto tazi zapoved razbi.Opitah se da te namrazq,no...nali lubimiq da mrazi6 nai-mnogo boli.
:arrow: Izlagah pticite,no ne i teb.
Sadbata si razsardih,no teb ne naranih.
Zabravih sebe si,no teb ne moga.
A sega se smeq,za da ne pla4a.
:arrow: Syrce,syrce,za6to ridae6?Ne zaslujava lubovta ti toi.Za nego ve4no 6te me4tae6,no nikoga ne 6te e tvoi.
...

little_black_dress
11-26-2004, 21:27
Ти си роза,
ти си крем,
ти си щастие за мен!! )) :wink:

elinceto{pld}
12-06-2004, 16:15
мерси,на всички :lol: