PDA

View Full Version : Семейството



Dance_princess
11-24-2004, 16:30
Какво е за вас семейството ?

eNigMaTic^
11-24-2004, 16:35
За мен лично е нещо много важно без, което не мога да живея.Много ми е гадно кат се скарам с някой от смейството.Просто незнам какво щях да правя без тях ... :roll:

Dobrina
11-24-2004, 17:04
Семейството е най-святото и най-хубавото нещо на света :) Поне моето е такова!

11-24-2004, 17:15
Chuvstvam se shastliva da imam takova semeistvo - mnogo golqmo i mnogo veselo i harmonichno....s maika ne se razbiram mnogo ponqkoga no inche OBICHAM , OBOJAVAM semeistvoto si i pojelavam na vseki koito ne e v dobri otnosheniq s semeistvoto si da pomisli za nqkoi hora po sveta koito dori nqmat semeistvo!

united_colors
11-24-2004, 17:22
Niama povajni hora za mene ot moeto semeistvo i moia priatel.
Vinagi sa bili do mene 6tom sam imala nujda.
A priatelkite- AHAAHAHHAAHHAHAHAHA mi moje da vi prozvo4i grubo ma da si go na4ukat si4kite,vinagi , kogato ti se nujdae6 ot ne6to vse si namirat opravdania ili puk ako ti pomagat, go praviat vse edno nasila.
Dokato semeistvoto mi- dori sled nai golemite gluposti koito napravih na6te mi kazvat - Gordeem se s teb! :cry:

The Goodbye Girl...
11-24-2004, 17:23
Семейството ли :?: Никога не съм се замисляла. Винаги съм го приемала за даденост. Ами за мен семейството е може би най-близките ти хора, коио са те възпитали и са ти повлияли в развитието. Хората, които те обичат, защото те познават от първия ти ден. Тези, при които се връщаш всеки път, при които искаш да отидеш. :wink:

playful_girlll
11-24-2004, 17:38
semeistvoto e nai-vajno za men ot vsi4ko .neznam kakvo 6tqh da pravq bez roditelite si ,te sa vinagi do men,kogato imam nujda,gotovi sa da me izslu6at i da mi dadat suvet .vinagi sum me podkrepqli.a kolkoto do priqtelite -sum napulno suglasna s united_colors ...ako ima hora ,na koito moga da raz4itam i da se doverq napulno -to tova e imenno semeistvoto mi!

P1ra71nQ
11-24-2004, 18:07
За мен лично е нещо много важно без, което не мога да живея.Много ми е гадно кат се скарам с някой от смейството.Просто незнам какво щях да правя без тях ... :roll: И аз така :roll:

Jamalska
11-24-2004, 18:13
Hmm....imam priqteli..no takiwa 4e po-dobre da nqmah...Imam...hmm mom4e na koeto se kefq...no takowa 4e po-dobre da nqmah...I sy6to imam takowa semeistwo 4e po-dobre da nqmah...Toku 6to se skarah s ba6ta mi...Wsy6tnost twa stawa rqdko...maika mi e istinskiq proolem...tq me obi4a ama...basi i lubowta...nqkoi den 6te me butne ot 4tiq etaj i 6te kaje 4e e ot lubow......

blue_flower
11-24-2004, 18:13
Ami za men semeistvoto e edno ot nai- vajnite ne6ta v jivota, zatova se blagodarq, 4e moeto e naistina prekrasno.

B_i_G
11-24-2004, 18:16
6te se povtorq ama nqma kak....
"lqgai si umoren si"

amy lee
11-24-2004, 18:27
horata koito ne sa mi ot nai blizkite hora.i v sa6toto vreme sa.ne gi obi4am mnogo,i v sa6toto vreme mnogo gi obi4am.predi mi be6e mn sduh,oba4e ve4e ne mi dreme.i te sa horata koito po4ti ne me poznavat,a si mislqt 4e me.nomkakvoto i da e-vse pak gi obi4am.dori ponqkoga da mislq 4e te sa nai omraznite mi hora :lol:

R.I.P
11-24-2004, 18:45
ЛЮБОВ

reality_girl{}
11-24-2004, 19:25
Semeistvoto za men e vsi4ko.Tova sa horata bez koito ne bih bila tova koeto sam bez tqh sam ni6ty mnogo gi obi4am i te mene sa6to :oops:

........
11-24-2004, 20:00
Vreme e da 4yete i drygo mnenie po vaprosa . Az ne sam kolko mnoo radosten ot moito se sa zaqjdat s men se sa praqt 4e si4ko znaqt vqrno 4e kogato ti e kofti i kogato si v zatrydnenie ti pomagat no na men ne mi se e sly4valo 4esto moga i sam da se opravqm az poprinsip si padam "Valk-edinik" no na priqtelite darja stra6no mnogo ne kazvam za teq det sa s teb samo zarad nqkva izgoda a za istinskite
A kakvo kato porasne6 te 6te si otidat(roditelite)i togava ostavat priqtelite koito da te podkrepqt . A ne iskam nqkoi da se zasqga 4e ne darja tolkova mnogo na semestvoto prosto tova e moqta gledna to4ka

Sunny_stz
11-24-2004, 20:05
I az mislq kato Jamalska ,Amy Lee i gosta!Moite roditeli mnogo ne me razbirat i se interesuvat samo ot daskalo:{{{{{Drugo s tqh nemoga da spodelq no imam priqteli za tvA!!!!:}}

Josefinne
11-24-2004, 20:18
Нещо , което искам да създам, но в момента не мога да кажа, че ценя особено много.

©@|)@|\/|@®73®1
11-24-2004, 20:18
Колкото и да говорим какво е за нас семейството и пр трябва да знаем едно - в България няма условия за развитие на нормално семейство, защото ситуацията, в която сме в момента не го позволява. Съвременното БГ семейство е адски осъкатено,защото хората в него нямат време да си обръщат внимание и да общуват по между си. Отделно натиска и напрежението на които сме подложени вси4ки и явната липса на пари водят до глупави спорове. Тези и други фактори водят до от4уждаване на хората, невъзможност да се поставят на мястото на другия, а за децата да опознаят родителите си. Въпреки това трябва да се нау4им да се излу6ваме, да споделяме проблемите си и да си помагаме в семейството, а не дургаде, защото само там ще полу4им 100%това и безрезервна помощ и подкрепа. На никой друг не можем да раз4итаме пове4е, отколкото на него. Затова ходете, виждайте се и споделяйте с приятели, но винаги се връщайте вкъщи и поговорете с най-близките си хора, вярвам 4е няма да ви навреди с нищо, най-мн да ви улекне или да полу4ите помощ, каквато не сте о4аквали. Лека ве4ер!

dodo
11-24-2004, 20:19
ne6to bez koeto nemoga :?

LiNkiN4eTo
11-24-2004, 21:14
ZA MEN VSI4KO :!:

Iliqn4eto
11-24-2004, 21:14
za men to e nai-vajnoto ne6to i ako se skaram s nqkoi nai ve4e s mama ili kaka otka4am i mi e mnogo gadno... za nego bih napravila vsi4ko,mnogo ama mnogo si gi obi4kam i samo na tqh imam doverie ;))) te sa vsi4ko za men,e vapreki i 4e 4esto se karame,ama za gluposti :)

Tiffany
11-25-2004, 09:49
ZA MEN VSI4KO :!:

Аз също възприемам семейството си като всичко!!!Хората,който толкова обичам,който винаги са ми помагали,разбира ли и са се грижили да не съм лишена от нищо!!!Те са единствените хора,на който вярвам и се доверявам безрезервно :!:

SheMeTcHeTo
11-02-2008, 14:55
Семейството са хората, които ти дават начало и подкрепа в живота... Има значение в каква среда и сред какви хора израстваш, защото още от малък започваш да се оформяш като личност и като характер... Днешните тинейджъри, като че ли не са младото поколение, което би трябвало да са... не са бъдещето на България... Може би, вината е в семействата и малкото време, което възрастните отделят на подрастващите за тяхното възпитание... :? 8)

SheMeTcHeTo
11-02-2008, 15:20
това е тема от пред 4 години :-x

Е и?!... Нещо лошо ли има?... Просто се ровех из форума... :-D :D

hahavteen
11-02-2008, 15:41
Пффф и аз само гледам авторката и си викам "Я Лили се завърна!" ама не... :?

Bianca
11-02-2008, 17:06
Аз нямам семейство. :)