PDA

View Full Version : Kakvo da napravq,za da se promenqt tolkova mnogo ne6ta?!



nqkoq
11-24-2004, 17:20
Ax...ta zna4i imam nqkolko problema.
Purviqt ot koito e dosta li4en,vtoriqt e leko po-ob6t...
Zna4enieto na edno momi4e(koeto ne e to4no ot na4aloto na godinata v klasa ni) za mom4etata....vuprosnata Dama doide v klasa ni mesec po-kusno ot na4aloto-a vsi4ki sme si novi poznati,poneje sme 8mi klas i sme vlezli sled kansidatstvane. TQ izglejda6e otna4alo dosta simpati4na-v smisul ne nqkoq naduta,daje si misleh ,4e e skapana ,no izglejda ne izleze to4no taka....poneje se bqhme naredili po adski tup na4in-v sve redi4ki momi4etata i samo nqkolko mom4eta v edna ot tqh i v poslednata-samo i edinstveno mom4eta,ta nqma6e mqsto kude drugade da sedne i q slojiha da v poslednata redica-tazi,sustavena SAMO ot mom4eta! I razbira se tq stana centur na vnimanie,vsi4ki m samo s neq si prikazvat,gledat na neq po edin takuv na4in...sqka6 e adski gotina,a ne e 4ak taka! Problema mi e ,4e po tozi na4in tq nqkak si mi pre4i az da buda centur na vnimanie,da se spriqtelq s mom4etata,da sum v po-blizki vzaimootno6eniq,poneje te v4e dostatu4no i se vuzhi6tavat i q imat za velika...moje da prozvu4i gadno,no imate li ideq kak da q premahna ot putq si,da q otstranq,za6toto mnogo mi pre4i?! Ne moje taka tq da zaema moeto mqsto-sviknala sum po drug na4in....Tq edin vid izliza taka,4e e nai-qkata pi4ka,a tova nqma ni6to ob6to s realnostta i tva me drazni,kakvo da naprqvq-da pomolq klasnata da gi razmesti?! Vednuj se opitah,no ne se polu4i,ima li drug na4in? Tq ne e tolkova sexy,no mom4etata mai si mislqt taka....ax,iznervq me tova momi4e,na vsi4koto otgore tq e s godina po-golqma ot all girls,poneje povtarq(ne zardai uspeh,ami poradi dr pri4ini). Ne iskam da kliukarstvam i taka da q izkaram "4ernata ovca",a prosto nqkak si po estestven na4in da q sloja na mqstoto i i vsi4ko da se promeni. Moje bi oba4e glavniq problem idva ot ednoto mom4e-to haresva to4no neq i sedi do neq,za nego nqma po-perfektno suzdanie,a toi e vliqtelen 4ovek i nesuznatelno nalaga mnenieto si i na priqtelite si....=>stava mn precakano.....a nqma da izturpq az da sum nqkoq ot "smotlite",prost0 za6toto izob6to ne e taka!
Tova e taka da se nare4e moq "ob6t" problem,poneje zasqga i nai-dobrata mi priqtelka,koqto su6to se drazni ot taq... Misulta mi e kak da privle4em vnimanie-s nqkoi po-taka dre6ki,s povedenie,s temi za razgovor....s ne6to da e,ama trqbva,zaduljitelno e,tova ne moje i nqma da produljava,tvurdo sum ubedena da se promeni!!! Daite mi konkreten suvet,nqma da ostavq ne6tata taka,NE!
Li4niq problem....takammmm,toi e leko po-dulbok i nai-veroqtno ima prqka vruzka s predniq...stava duma za vun6niq mi vid-ne znam,nikak ne sum grozna(pone spored men de),ama sum se komplexirala ne6to...ne znam za6to,4uvstvam se ne komfortno,ne na sebe si i use6tam,4e ne6to trqbva da promenq....imam malko pupki po liceto si i v zna4itelno koli4estvo pove4e po ostanalata 4ast na tqloto si-grub i dr takiva,ta mojete li da mi preporu4ate nqkakvi EFIKASNI preparati za trino otstranqvane na pupkite?! Ne sum debela,ama si imam razni nedostatuci na tqloto,i tova ne mi e priqtno. Nqmam golqm biust-e,kakvo da napravq-bezsilna sum v tazi 4ast,krakata mi ne sa dulgi...abe mani-mani! I koftito e,4e naposleduk si vnu6avam,4e ako si kupuvam razni qki dre6ki 6te konpensiram niskoto si samo4uvsvie-donqkude moje i da e taka,poneje v novite se 4uvstvam po-komfortno,no te ne re6avat problemite mi.
I ne na posledno mqsto iskam da imam po-gotini vzaimootno6eniq s mom4etata,no na kakvi temi da si govorq s tqh?? Tva momi4e,za koeto predi vi obqsnqvah umee da komunikira-ne 4e az ne moga,ama e drugo...i pred neq,a i drugi "po-qki" se 4uvtsvam kato nqkakva pulna utrepka,smazana,debela,grozna i naigadnoto-adski kompleksirana!!!!
E,ne znam,ama vsi4ko tova e dosta za men,ponasubra mi se,ne mi haresva,a sqka6 vsi4ko e izli6no. Molq vi kajete mi kak spored vas purvo da se razbera sus samata sebe si,s mnenieto za li4nostta si i sled tova da oburna vnimanie na vun6nata sreda-na tezi okolo men i na otno6eniqta mi s tqh....ako ste me razbrali,6te se radvam da mi otgovorite na mnojestvoto vuprosi i nai-malkoto 6te sum vi blagodarna,4e pro4etohte ogromnata mi tema i se zamislihte v/u problemite mi....a te nikak ne sa drebni.
Blagodarq vi vse pak i ne zabravqite da se obi4ate!

Kiss From A Rose
11-24-2004, 18:04
Проблема ти е наистина много голям .. всъщност не проблема , а комплексите са ти МНОГО големи .. всъщност ти завиждаш на това момиче , че е център на вниманието .. но това не ти дава право да я "премахваш" , защото тя има точно толкова право да е център на внимание , колкото и ти .. не би трябвало да си толкова ... хммм .. злобна .. защо не опиташ да се сприятелиш с нея , може да се окаже добър човек .. така ще се сприятелиш и с момчетата .. определено не искаш да си от "смотлите" ама за да не си не трябва да си губиш времето да и завиждаш и да се чудиш как да и навредиш , ами трябва да поработиш малко върху себе си .. всеки има недостатъци , няма съвършенни хора , но трябва да се научиш да се обичаш такава , каквато си .. всичките ти проблеми идват от самочувствието .. повтаряй си , че си еднаква и неповторима .. надявам се , да се оправиш :roll:

united_colors
11-24-2004, 18:39
Hi naistina iskam da ti dam niakolko suveta i se nadiavam da me razbre6 pravilno.
1. ti kaza 4e si 8mi klas, az sam 12ti i 6te ti kaja 4e niama za kakvo da se pritesniava6 6toto za 5 godini na tebe teia hora daje 6te ti omruznat.O6te sa minali samo 2-3 meseca i vie tepurva 6te se opoznavate.Tova 4e sega i obru6tat vnimanie na neia, ne zna4i 4e ne iskat da obru6tat vnimanie na drugite.V moia klas mom4etata sa 5,a momi4etata 15, po tazi logika o4akvah mom4etata napulno da ni izolirat i to4no taka be6e otna4aloto, no sega te sa mi nai blizki.
2.Budi sebe si, taka 4ovek pravi nai-dobroto vpe4atlenie za sebe si.
3.Tova 4e iska6 da si centur na vnimanie niama lo6o, stiga da ne ti sava mania,moiat harakter li4no e takuv 4e pravia vpe4atlenie dori i bez da iskam.I moje bi imam sudbata na tova momi4e za koeto govori6, tia prosto e takava niama nujda da i zavijda6 ili puk da i se drazni6, ima hora koito kato gi vidi6 ili ti stavat priatni ili puk obratnoto, no nikoga ne ostava6 bezrazli4en kum tiah.6to po-dobre ne se opita6 da se spriateli6 s neia, taka 6te ima6 blizost i do mom4etata.
4.kakto ve4e ti kazah budi sebe si, ako naistina si gotin 4ovek , a ne si smotania4ka, niama na4in da napravi6 gre6no vpe4atlenie!
5.Za vun6niat ti vid- po4istvai si redovno liceto sas toaletno mliako i dr. takiva produkti i izbiagvai ne6ta ot koito ti izlizat pupki.
I nai-vajnoto VINAGI PREVRU6TAI DEFEKTITE V EFEKTI!
tova e nai sigurnata taktika.Ako si niska nosi dunki s niska talia- tova uduljava kakto i raetata.Ako ima6 maluk biust nosi bluzi s 4erti taka 4e da se polu4ava "zritelna izmama"! No nikoga nedei da si sma4kva6 nastroenieto zaradi tezi ne6ta.Prevru6tai vsi4ko v krasivo s "malki taini"
NADIAVAM SE DA TI POMOGNAH PONE MALKO
i pak ti kazvam ne burzai da stava6 centur na vnimanie 6toto ima6 dostatu4no vreme 8)

11-24-2004, 18:41
издебния и я заколи в гръб. След това скрий трупа и си готова тя изчезва ти остваш :)

Iliqn4eto
11-24-2004, 22:01
united_colors saglasna sam s tebe,samo s edna malka razlika ne sam 12 klas ,a 11 :P

BaT_GirL
11-25-2004, 08:21
united_colors saglasna sam s tebe,samo s edna malka razlika ne sam 12 klas ,a 11 :P
И аз съм съгласна с вас ама с една малка разлика 7 клас съм!

Momchence
11-25-2004, 14:04
Si4ko po nagore e vqrno (bez zakolvaneto) oba4e iskam da dobavq ne6to ti postoqnno se pita6e v temata kakvo trqbva da napravq kakvo trqbva da obleka kak trqbav da se dyrja.....momi4e usaznai se! Budi takava kakvato si nosi tova koeto ti haresva pravi tova koeto iska6 bydi sebe si! Tova e golqma gre6ka da se pita6 kakvo haresvat drugite! Tma se krie problema s kompleksa ti! Pravi tova koeto iska6 ti i tova koeto na teb ti haresva! Sdu6i se s horata koito ti dopadat po harakter koito sa tvoi tip ne e nujno da ima6 dylgi kraka i golemi cici za da si gotina! Ne se butai tam kadeto ne ti haresva i kadeto ne te haresvat i ne se oplakvai ot ne6ta koito nikoi ne te kara da gi pravi6! Badi sebe si i si4ko 6te se op4avi i 6te ti doide samo4uvstvieto! 8)

rosu
06-20-2007, 14:28
Защо старите теми не се трият?!?

koalka
06-20-2007, 15:47
Стара тема!