PDA

View Full Version : Tova e moeto polojenie-vie mojete li da vlezete v nego?



sama_samotnica
11-24-2004, 22:36
Mmmm,ne iskah da se Polu4ava taka,zna4i vinagi ....na men!
Spriqtelih se s edno mom4e,koeto razbiram ,4e me haresva,no az vse si go imam samo za priqtel,poneje .,...abe NE MOGA da pogledna na nego po drug na4in,a i...ne,nqma da stane,prosto naistina v nikak1v na4in!
A ne iskam da go zasegna,oba4e tipi4noto opravdanie ot roda na:"Ne 4e ne te haresvam,no ne s1m gotova za vr1zka,iskam da sme samo priqteli..." sqka6 nqma da sv1r6i rabota v dadeniq slu4ai,toi 6te se doseti...a t1i kato sme prekaleno blizki,ne iskam da go naranq,ve4e dosta p1ti s1m mu kazvala,4e go obi4am,no az s1m nqmamla predvid onazi obi4...toi mai ne me e razbral po toq na4in,gu6kali sme se,pregr16tali,samo kato doide reda za celuvkata s ezik i az sqka6 se otdr1pnah,posle toi me popita za6to,no....az ne mu otgovorih,skoro o4akvam da mi predloji,no az,,,,kakvo da napravq?! Ne iskam da mi se razs1rdi,iskam oba4e samo da si ostanem nai-dobri priqteli-poznavame se ot s1vsem skoro,no sme bili zaedno dosta d1lgo i imahme vreme da se opoznaem,toi e na moqta v1zrast i e mnogo simpati4en,no ne go iskam za gadje. Tova si e. Kakvo da napravq?!

Iliqn4eto
11-24-2004, 22:43
tctc naistina gadno,no opitai se da mu obqsni6 4e kogato si mu kazvala Obi4am te ne sa zna4ili ne6to po taka a samo izblik na priqtelski 4uvstva.. 4e si haresva6 drug(to moje i da ne e taka,no vse pa za slu4aq) 4e mnogo go uvajava6 i iska6 da ste samo priqteli za dalgo a ako stanete gadjeta 6te seskarate nabarzo i posle 6te se prevarnete v nepoznati i go ppopitai dali iska taka da stane???
ina4e sorrry za pravopisa no malko mi se spi i barzo pi6a za da si legna samo da dovar6a ne6to ;))) ama dano me razbere6...

11-24-2004, 23:17
надупи му се :)

Momchence
11-25-2004, 14:07
Kaji mu istinata i ako ne te razbere zna4i e glupak :?

dj Javor 'crazy-idiot'
11-27-2004, 18:40
Не

BaT_GirL
11-27-2004, 21:02
Съгласна съм с Momchence и на мен най-добрия ми приятел ми каза че ме обича и к'во стана скарани наш общ приятел.Ся сажалявам за всичко защото беше супер як сладур ама....

Silver_Blade
11-27-2004, 21:46
Послушай NSpi4 :P :D :D :D :D
Ще те помисли за улигофрена к**ва и ще те зареже
-
Абе, NSpi4, да не си роднина на Найден или Боби Турбото ? И двамата са пичове ! Мноо ме радват :)

11-27-2004, 22:04
Послушай NSpi4 :P :D :D :D :D
Ще те помисли за улигофрена к**ва и ще те зареже
-
Абе, NSpi4, да не си роднина на Найден или Боби Турбото ? И двамата са пичове ! Мноо ме радват :)
почити :) и мене

blqsu4ko
11-28-2004, 09:23
Mmmm,ne iskah da se Polu4ava taka,zna4i vinagi ....na men!
Spriqtelih se s edno mom4e,koeto razbiram ,4e me haresva,no az vse si go imam samo za priqtel,poneje .,...abe NE MOGA da pogledna na nego po drug na4in,a i...ne,nqma da stane,prosto naistina v nikak1v na4in!
A ne iskam da go zasegna,oba4e tipi4noto opravdanie ot roda na:"Ne 4e ne te haresvam,no ne s1m gotova za vr1zka,iskam da sme samo priqteli..." sqka6 nqma da sv1r6i rabota v dadeniq slu4ai,toi 6te se doseti...a t1i kato sme prekaleno blizki,ne iskam da go naranq,ve4e dosta p1ti s1m mu kazvala,4e go obi4am,no az s1m nqmamla predvid onazi obi4...toi mai ne me e razbral po toq na4in,gu6kali sme se,pregr16tali,samo kato doide reda za celuvkata s ezik i az sqka6 se otdr1pnah,posle toi me popita za6to,no....az ne mu otgovorih,skoro o4akvam da mi predloji,no az,,,,kakvo da napravq?! Ne iskam da mi se razs1rdi,iskam oba4e samo da si ostanem nai-dobri priqteli-poznavame se ot s1vsem skoro,no sme bili zaedno dosta d1lgo i imahme vreme da se opoznaem,toi e na moqta v1zrast i e mnogo simpati4en,no ne go iskam za gadje. Tova si e. Kakvo da napravq?!
дали е възможно !!! :D да се казваш ... Ирина ? :D

az_sam_Alicia_Keys
11-29-2004, 12:23
amiii.. 4estno da si kaja priqtelstvoto mejdu mom4e i momi4e trudno si ostava samo priqtelstvo.. vinagi edinq zapo4va da 4uvstva po-silni ne6ta... kakto pro4etox darji6 na nego kato priqtel, no vse pak ne moje6 da obi4a6 nasila.. taka e!.. ako toi ti e istinski priqtel 6te te razbere i 6te ti ostane takuv!

megan
11-29-2004, 13:04
ami ako trqbva da bada chestna mi s estruva 4e tazi situaciq nqma d aima dobar krai

Miss_K1LLer
11-29-2004, 17:05
Ei ne se ot4aivai taka 1 da ti dam 1 suvet nikoga pri nikvi obstoqtelstva po nikakuv povod ne trugvai s tova mom4e az napravih taq gre6ka i dosta vreme si pla6tah za neq nai dobriq mi frend mnogo svqsno mom4e i vikam kvo puk tolkova toi bez gadje i az taka ako opitame toi e tolkova dobur 4e 6e go obikna i kato ne6to pove4e samo 4e se po4naha mukite sled 2sed be6e ad daje nqmah jelanie da go vijdam a inu4e non stop predi tva zaedno a si izmislqh nqkvi tupi opravdaniq i toi po4na da se use6ta nakraq si4ko se razvali nego go bole6e mnogo abe i tva za da razbera 4e istinata mn pyt spestqva ako sega tova mi se slu4i bih sednala i bih pogovorila mn dobre s toq 4ovek :roll:

{}Slanchiceto{}
11-30-2004, 08:14
Здравей,мила.Това е един много кофти проблем.Да имаш добър приятел и да го загубиш заради чувства е кофти.Аз имах подобен проблем,но с тази разлика,че аз бях човека,който изпитваше чувствата.Беше яко гадно.Според мен най-добре е да поговорите.Да му обясниш,че си го обичаш много като приятел и че не можеш да го приемеш като нещо по задълбочено.Но ако според теб няма никакъв шанс за по-наташно развитие,не му давай напразни надежди.Не му казвай,че може да се получи нещо,но по-нататак.Това ще бъде грешка.Просто трябва да си поговорите много сриозно.Успех и стискам палци :D

monika iovcheva
03-31-2007, 19:00
samo ne razbrax za6to da ne go iska6 za gadje? ne te kefi li kfo ili prosto naistina ne iska6 vruzka? :::

притежавам 100 000 долара
03-31-2007, 19:06
Абе вие момичетата сте много интересни, уж супер човек, добър приятел, много мил и сладък ама не става за гадже. Вместо това се хващате с някакъв селянин, който плюе като върви, говори като селянин и неговият идеал са разни богати мафиози. Не мога да го разбера.