PDA

View Full Version : "Iskam da sme priqteli": kakvo ozna4awa?



blaggoi
11-25-2004, 15:33
Ne iskam edin otgowor, a mnogo otgowori- nai we4e ot momi4etata tuk- kakwo wlagat kogato kajat na edno mom4e: "Iskam da sme priqteli"? Poqsnqwam, 4e razbira se stawa vupros za slu4aq, kogato ste se swalqli i w 1 moment izko4i towa "lubimo" moe izre4enie.
Az si imam mnenie kakwo iska da kaje suotwetnoto momi4e, no to e mnogo necenzurno ;) i zatowa nqma da go napisha tuk. I oswen towa ne iskam da podveda otgoworite. Mersi predwaritelno!
I ako moje tezi momi4eta deto ne sa go izpolzwali towa izre4enie da ne "razmishlqwat" nad temata. Sushto i tezi mom4eta deto ne sa gi razkarwali po tozi na4in- i tehnite "biseri" sa izlishni :). Ako moje otgowori samo ot "opitni" po temata :)

11-25-2004, 15:55
Mi ima nqkolko varianta oba4e to moje6 sam da si preceni6 koi ot tqh:
1 - Bie ti 6uta ama po po-mek na4in - demek s taq replika - bydi siguren 4e po4ti vinagi e tva :(
2 - Ne iska gadje sega, no moje bi po-kysno...
3 - Haresvala te e, no sega te ima samo za fr (demek razkarvate ama se pak e malko po rali4no ot 1)

Maverick
11-25-2004, 15:55
ami nai prostoto ne te haresva (kato za gadje)4e daje v pove4eto slu4ai i priqteli ne iska da ste http://www.zekemacneil.com/javascript/emotion/unhappy.gif

blaggoi
11-25-2004, 16:42
I az mislq kato was boys :)
No neka da widim dali nqkoi misli po razli4no, ili wlaga razli4en smisyl...

BURN
11-25-2004, 17:00
awe people nai typoto koeto mi se vijda a i mi se e slu4valo e tfa da ti govori [momi4eto] 4e si simpati4en i gotin i strahoten 4ovek, no tq ne e za teb sesh li se basiiii !!! mn typooo i zatova shte e nai dobre da ste si samo priqteli i taka shtqlo da e po dobre !!!
demek basi pri4inata ne e v teb samiq ama ne staa zaradi bolniq i mozyk !
a tfa 4e taq typa fraza [SAMO PRIQTELI] mi e vtrysnala do tolkova 4e kato go 4uq i kazvam [NE NE STAA >>> NQMA DA SME PRIQTELI !!! ... PISNALO MI E !!!] i taka ........ mn e shibaniq ....... to kato fanesh da se razdavash na nqkoe momi4e se 1 e slqpo basi i nishto ne vijda ...... a i s taq nedostypnost deto se praat [i na tqh im se shte ama NE] naprao ponqkoga nemoa gi ponasqm.
Zna4i pi4 kato go 4uesh tova => tazi replika <= nali sytvetnata za koqto si pisal ....... zna4i begai ot tfa devoi4e .. to ako iska da ti vyrje nqma da ti kaje taka ..... moe samo da te izpolzva ina4e ako se syglasish ili cent da ni te e bava za jiv !!! tfa e koeto moga az da kaja

dj Javor 'crazy-idiot'
11-25-2004, 17:14
Духаш супатаааааааааааааааааааа аааааааа

lqla
11-25-2004, 17:53
Tui kato az sega sum v takova polojenie-6te ti otgovorq=>tova ozna4ava,4e momi4eto ne te haresva po vun6en vid,ceni te samo kato 4ovek,ne bi i bilo priqtno da se celuva s teb naprimer i t.n. !

eNigMaTic^
11-25-2004, 18:11
Ами ако кажа така значи, че момчето ми е повече приятел, а не гадже.Приятелите все пак са по-ценни от гаджетата :roll:

fostenkata:)
11-25-2004, 18:24
emi v nqkoi slu4ai e za6toto iska6 da skasa6 s vaprosnoto mom4e no za da ne go narani6 tolkova i kazva6 tazi replika"iskam da sme priqteli"a ponqkoga kogato nqkoi ti predloji a ti ne iska6 da go odreje6 po nai brutalniq na4in i prosto kazva6"za sega neka da sme samo priqteli"ili kogato naistina smqta6 nqkoi za pove4e ot pr.i az ne moa da obesnq to4no..

BURN
11-25-2004, 21:18
awe 4esnu kazanu toq izraz e ve4e tolkova gadno istyrkan 4e naprao nz kfo da kaja ...... adski shiban e i nz zashto oshte trqa se izpolzva ...........
Kfi sa tiq momi4eta da nemogat da kajat napravo "Ne ta shta za gadje ..." ili neshto takova az nemoga da razbera ............ ne si zaslujava v takyv slu4ai da iskash dori da si s takova momi4e shtom nemoje direktno da te otreje!

11-26-2004, 13:26
Ozna4awa: "razkarai se", kato si misli, 4e e mnogo korektna s teb i 4e e izmislila nai bezboleznenoto otrqzwane w celiq swqt. A ako e pribawila, 4e si4ko ti e nared i 4e si super pi4 i 4e ne znae wsushtnost kakwo iska i nakraq, 4e problema e w neq- e towa we4e si e istinska klasika!

:)

Prosti momi mnogo...

Bubanata
04-08-2006, 20:08
Emi a ztova izrechenie sum go izpolzvala koagto sum hodila s nqkoe momche(ne stava duma za mnogo dulga vruzka a za kratichka ot nqkolko mececa)i naistina go cenq kato priqtel i ne iskam da si ravalqme otnosheniqta!!Eto togava go kazvam!

n0mak
04-08-2006, 20:10
Ne iskam edin otgowor, a mnogo otgowori- nai we4e ot momi4etata tuk- kakwo wlagat kogato kajat na edno mom4e: "Iskam da sme priqteli"? Poqsnqwam, 4e razbira se stawa vupros za slu4aq, kogato ste se swalqli i w 1 moment izko4i towa "lubimo" moe izre4enie.
Az si imam mnenie kakwo iska da kaje suotwetnoto momi4e, no to e mnogo necenzurno ;) i zatowa nqma da go napisha tuk. I oswen towa ne iskam da podveda otgoworite. Mersi predwaritelno!
I ako moje tezi momi4eta deto ne sa go izpolzwali towa izre4enie da ne "razmishlqwat" nad temata. Sushto i tezi mom4eta deto ne sa gi razkarwali po tozi na4in- i tehnite "biseri" sa izlishni :). Ako moje otgowori samo ot "opitni" po temata :)

bate kato go 4ue6 tva vliza6 vuv Friendlist-a a ot tam.. ot tam kolega nema izmukvane [-X

POLA^_^
04-08-2006, 20:13
Ами аз лично когато го ползвам се опитвам да отрежа момчето по-възможно наи-лекия начин тва е,че да не ме намрази после(което почти винаги става след тая реплика)

Labelle
04-08-2006, 20:16
Много тактично: "Пич, не ставаш за гадже, поне не за мен :), но ако все още имаш желание да общуваш с мен, обещавам да се държа любезно"

n0mak
04-08-2006, 20:17
Много тактично: "Пич, не ставаш за гадже, поне не за мен :), но ако все още имаш желание да общуваш с мен, обещавам да се държа любезно"

e tva e gre6kata vi :] nie ne iskame da ob6tuvame s vas sled kato sme vi kazali 4e vi obi4ame... iskame drugi raboti i he he.. #-o :-D

macka123
04-08-2006, 20:19
nakratko:sorry man ama si grozni4uk ili glupavi4uk ili ne6to podobno
ne me kefi6 za gadje i tva e

Labelle
04-08-2006, 20:24
Много тактично: "Пич, не ставаш за гадже, поне не за мен :), но ако все още имаш желание да общуваш с мен, обещавам да се държа любезно"

e tva e gre6kata vi :] nie ne iskame da ob6tuvame s vas sled kato sme vi kazali 4e vi obi4ame... iskame drugi raboti i he he.. #-o :-D

О, моля ти се знаеш ли какви досасни елементи има??? Случвало ми се е да не ме оставят на мира дълго време след като съм ги отрязала. Още подържам връзка с пича, с който съм се държала най-зле в целия си живот (Вече 4 години се чуваме отвреме на време и пием по 1 кафе веднъж на няколко месеца :))

n0mak
04-08-2006, 20:25
Много тактично: "Пич, не ставаш за гадже, поне не за мен :), но ако все още имаш желание да общуваш с мен, обещавам да се държа любезно"

e tva e gre6kata vi :] nie ne iskame da ob6tuvame s vas sled kato sme vi kazali 4e vi obi4ame... iskame drugi raboti i he he.. #-o :-D

О, моля ти се знаеш ли какви досасни елементи има??? Случвало ми се е да не ме оставят на мира дълго време след като съм ги отрязала. Още подържам връзка с пича, с който съм се държала най-зле в целия си живот (Вече 4 години се чуваме отвреме на време и пием по 1 кафе веднъж на няколко месеца :))

seki lud s nomera si - pa i v bulgariq mnogo mazohisti ima.. na ma4a Bulgariq - Shveciq se subraha 35, 000 na NDK :P

the`spy
04-08-2006, 20:43
Много тактично: "Пич, не ставаш за гадже, поне не за мен :), но ако все още имаш желание да общуваш с мен, обещавам да се държа любезно"

e tva e gre6kata vi :] nie ne iskame da ob6tuvame s vas sled kato sme vi kazali 4e vi obi4ame... iskame drugi raboti i he he.. #-o :-D

Lebelle - правилен извод ;]]
n0mak - баце ,на момичетата не се казва тая фраза 'обичам те' ;]
От опита си да съблазните момичета и от недостига ви на нужните умение правите момичето ваша приятелка.Попадаш в friendlist-a както някой каза ,а оттам измъкването е почти невъзможно ;]]]
Не ми се обеснява ,а и слушам музика в момента и се разсейвам.Някой ако има нужда от помощ по тоя въпрос нека пише ЛС ,ще му помогна да разбере кво значи фразата 'нека останем само приятели' ;]]

ScooTeR
04-08-2006, 20:45
ае де да знам и аз точно какво означава това но и на мен са ми го казвали няколко момичета ( 5-6 ) но едното ми поясни по подробно но аз ще ви го кажа само с две думи " изтървал си момента " в смисал когато е имало моменти за целувки ти не си се възползвал от това ии на нея " някак си и е омразнало " ....общо взето е така...

n0mak
04-08-2006, 20:48
Lebelle - правилен извод ;]]
n0mak - баце ,на момичетата не се казва тая фраза 'обичам те' ;]
От опита си да съблазните момичета bla bla bla bla Попадаш в friendlist-a както някой каза bla bla bla

az go kazah!



Не ми се обеснява ,а и слушам музика в момента и се разсейвам.Някой ако има нужда от помощ по тоя въпрос нека пише ЛС ,ще му помогна да разбере кво значи фразата 'нека останем само приятели' ;]]

a 4as moje li da si zapi6a?? loltroll! :smt078

the`spy
04-08-2006, 20:50
Ей незнам ..
бъркам ги малко тия цитати ;]]

а относно за часа - неможе да си запишеш
винаги ще бъдете на два дередже щом мислите и искате да разбирате всичко по-добре от другите и не приемате никви външни съвети ;]] но ваш проблем.
имам опит с мадамите ,факт е, затва просто много добре знам какво означава това "Lets just be friends' ;]

jenny_e
04-08-2006, 20:54
Prosto momi4eto te xaresva no ne taka kakto ti neq. Iska da si ostanete priqteli i i e mu4no 4e te naranqva.

n0mak
04-08-2006, 20:55
Ей незнам ..
бъркам ги малко тия цитати ;]]

а относно за часа - неможе да си запишеш
винаги ще бъдете на два дередже щом мислите и искате да разбирате всичко по-добре от другите и не приемате никви външни съвети ;]] но ваш проблем.
имам опит с мадамите ,факт е, затва просто много добре знам какво означава това "Lets just be friends' ;]

okei okei znam :] ne se i sumnqvam.. molq te pi6i mi na li4na kakvo da pravq 6toto az sum mnooooooogo zle i ni6to ne razbiram.. O wise one.. i sence The Force is strong with you..

the`spy
04-08-2006, 20:59
abe pi4 razbirai kwoto iska6 ;]]
twa si e twoq rabota.kato gledam sedi6 tuk po cql den i izbiwa6 kompleksi
neam namerenie da ti se obesnqwam ili da se zaka4am s nqkoi ;]]
aide jiw i zdraw

p.p-samo spamime ;]

n0mak
04-08-2006, 21:06
abe pi4 razbirai kwoto iska6 ;]]
twa si e twoq rabota.kato gledam sedi6 tuk po cql den i izbiwa6 kompleksi
neam namerenie da ti se obesnqwam ili da se zaka4am s nqkoi ;]]
aide jiw i zdraw

p.p-samo spamime ;]

napravo me zatapi otivam da si rezna venite..

P.S. MOLQ TE O VELIKI PI6I MI NA PMMMMMMMMMMM ISKAM DA ZNAM KAK SE SVALQT MACKI PLZZZZZZZ KAJI MI INA4E SI REZVAM VENITEEEEEEEEEEEEEEEEE


OBI ONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!! PLZZZZZZZZZZZ

SANDDRA
04-08-2006, 21:24
Az li4no kogato kazvam "

Dr. Kazimbutt
04-08-2006, 21:31
Ne iskam edin otgowor, a mnogo otgowori- nai we4e ot momi4etata tuk- kakwo wlagat kogato kajat na edno mom4e: "Iskam da sme priqteli"? Poqsnqwam, 4e razbira se stawa vupros za slu4aq, kogato ste se swalqli i w 1 moment izko4i towa "lubimo" moe izre4enie.
Az si imam mnenie kakwo iska da kaje suotwetnoto momi4e, no to e mnogo necenzurno ;) i zatowa nqma da go napisha tuk. I oswen towa ne iskam da podveda otgoworite. Mersi predwaritelno!
I ako moje tezi momi4eta deto ne sa go izpolzwali towa izre4enie da ne "razmishlqwat" nad temata. Sushto i tezi mom4eta deto ne sa gi razkarwali po tozi na4in- i tehnite "biseri" sa izlishni :). Ako moje otgowori samo ot "opitni" po temata :)
Не я кефиш и не иска да е с тебе.

Krem4eto
04-08-2006, 21:32
Аз най-вече съм го използвала,когато искам да откажа на някое момче без да го нараня...(не че после си оставаме приятели...дори не си говорим...)
Работата е,че просто не те чувства като гадже...По-добре не се занимавай повече с нея...Е,това е от мен :)

white_chik
04-08-2006, 22:37
ami tva e mekiq na4in da ti kaje "razkarai se ot glavata mi" i da adski mnoo momi4eta go polzvame