PDA

View Full Version : Pove4e ne moga!



love_him
11-25-2004, 17:43
Ima edno mom4e v klasa mi,koeto e adski,neveroqtno,stra6no o4arovatelno,sladko,bonbon4e e !!!! Obojavam go,ama problema mi e,4e toi e obseben ot edna...toi mai mnogo q haresva i taka kato gledam ima za kakvo,poneje tq e napulno estestvena,a az tova ne go moga-vinagi se pritesnqvam ot 4ujdoto prisustvie,osobeno ot negovoto-dokato sum do nego se 4uvstvam pulna glupa4ka,gultam si ezika i ni6to smisleno ne moga da go popitam,durja se prosto kato pulna zadrustenq4ka! I ne znam kak da ob6tuvam s nego-nqmam si ideq,a onaq prosto go izqjda-ne samo,4e umee,ami i perfektno vladee tova izkustvo. Taka az izpadam v edni ot4aiva6ti nastroeniq,potuvam v depresiq,sduhvam se,izbivam kompleksi....a iskam kogato e do men da se 4uvstvam nqkak si nai-gotinoto za nego momi4e s nai-briliantnoto 4uvstvo za humor,s nai-perfektniq vun6en vid-da sum za nego tova,koeto e toi za men. Ne,ne moga da se otpusna i da buda sebe si-nqma da se polu4i. Kakvo da pravq vse pak,ne moje vinagi da bude taka,6te mi se da go poopoznaq,a toi e i stra6no interesen 4ovek-ne e samo gotin,ami sum zabelqzala,4e i po harakter e mnogo qk. Hm...da zagovorim za ob6ti interesi?! Nqmame! Prosto kak da vi kaja-pred nego se pottiskam,4uvstvam se kato pulna zadrustenq4ka,nqkakva,v koqto nqma ni6to po-taka,a ne biva tova da produljava,za6toto e ujasno! Naprotiv,iskam da buda -NAI v negovite o4i,da imam nqkakvo samo4uvstvie,da se haresvam,toi-su6to............
KAk da postigna tova?????
I btw,toi e sk8ar,ako nqkoi znae ne6to za sk8-a da mi go kaje,6toto ako mu demonstriram naprimer znaniq v taq oblsat moje i da mu privleka vnimanieto vse.......predvaritelno thanks,people!

love_him
11-26-2004, 10:34
Za6to ne pi6ete pi temata mi,molq vi se,imam spe6na nujda ot suvetite vi!!!!!!!!!!!!!!!!!

11-26-2004, 11:02
комплекси комплекси и пак комплекси айде наздраве

morsmordre
11-26-2004, 11:22
Добре че каза, че е скейтър, щото тука малко мога да ти помогна!Предполагам, че не само го влече скейта, но и прави номера, така че слушай внимателно:
караш го да дойде следващия ден на даскало със скейта си и го помоли да ти демонстрира ОЛИ!!!запомни, това е скок!Питай го дали може да прави КИКФЛИП!!!!ПОМНИ кикфлип(от кик-ритам и флип-въртя се).Би трябвало да ги може тея работи.После го помоли да ти покаже как да се задържиш на скейта, абе заинтересувай се в тая област!Има и други номера - например ВЕРИЪЛ ХИЪЛФЛИП(а, ударенията на думите са в КИКфлип, вЕриъл и хИълфлип)...кажи му, че си неопитна, но много искаш да се научиш и ако той сфане работата ще започне сам да се занимава с теб!!!
УспеХХХххХХХХХХХ

04-27-2007, 21:59
ZDR AZ SA6TO MNOGO HARESVAM SKEITARITE!MNOGO SA QKI!STRA6NO MNOGO ME VLEKAT TAKIVA RABOTI I TAKIVA MOM4ETA :wink: AMA ZA SAJELENIE NE MOGA DA TI POMOGNA PO VAPROSA TI :| PREPORA4VAM TI PROSTO DA SI SEBE SI I DA NE SE PRAVI6 NA NQKOQ DRUGA ,KOQTO NE SI!POJELAVAM TI MNOGO USPEH

aP0kAlIpSiS
04-27-2007, 22:36
Знам как се чувстваш. Допреди година и аз си глътвах езика пред всяко що-годе забавно и добре изглеждащо момче.Беше ме срам, че ако кажа нещо може да направя някоя изцепка и той да ми се подиграе.
Но го преодолях, когато осъзнах,че и момчетата са хора! Осъзнай го и ти! Също така трябва да повярваш, че другото момиче не е нищо повече от теб. Може би, ако се отпуснеш малко и не се стресираш така ще му е забавно и с теб. Колкото до това да си естествена- трябва да бъдеш. Тогава ще имате и общи теми. Запитай се дали ще ти е хубаво той да хареса, не теб,а представата,която ще си изгради. Случвало ми се е-повярвай последствията не са приятни!
А за това,че е скейтър- съжалявам тук съм безпомощна,но мисля, че morsmordre ти помогна достатъчно, като за начало.
За другите термини ще трябва да питаш любимия си :wink:
Айде успех!

LetiCherry
04-28-2007, 10:54
Ами вси4ко идва от не6тата, които ти се въртят в главата - просто наистина се отпусни и не казвай НЕ МОГА, разбира се, 4е може6!!! И наитина има хора, които умеят да се държат добре и да привли4ат вниманието, но това не зна4и, 4е ти не може6 да се нау4и6! Първо говори с него за някакви не6та за които би говорил с всяко мом4е, което дори не харесва6. Например, като бях по-малка забелязах, 4е когато говорих с мом4ета, които не харесвввах вси4ки бяха лудо влубени в мен, за6тото аз бях естествена с тях, не се притеснявах, 4е няма да ме харесат и 6те кажа не6то тъпо...А като дойде6е този, който харесва6 - леллеле, край, ми млъквах и се 4удех какво да кажа и естествено резултат нулев. След време го овладях това да не се притеснявам да говоря свободно с някой, който харесвам и вси4ко си дойде на мястото! И при теб 6те стане така, не мисли, 4е няма какво да каже6, 4е няма да изглежда6 перфектна, за6тото това само парира действията ти и вси4ко остава на ниво мисли и ни6то на действие!УСПЕХ!

BAYO
04-28-2007, 11:08
Ами щом той е хлътнал по оная, едва ли ще има време (достатъчно) за теб. Ще тряя да почакаш мисля. А отностно харесването ... преодолей тоя срам. Кефи се на вниманието му, радвай се, смейте се, забавлявайте се. Обличай се по-готинко, прави му леки базици и намеци... мое и да смогне :wink: