PDA

View Full Version : Kvo mislite za motorite po jaki li sa ot koli te i za6to?



racing
11-25-2004, 20:31
az pove4e se kefa na motori

racing
11-25-2004, 20:34
stava vupros za pistarki te

11-25-2004, 20:42
axaxax ave pi4ove da vi dikaram por6eto na ba6ta mi i da vidim dali nema vi izdiveii 270 si gi diga bez problem i posle mi vikaite 4e kolite ne sa divi

11-25-2004, 21:00
аз пък яздим жени!!!

reality_girl{}
11-25-2004, 21:04
I az se kefq na motorite mno sa zdravi.Nai me kefi[kato za marki de]kavazaki i suziki :oops: :roll:

Maverick
11-25-2004, 21:57
koli! e tova e istinata. E verno 4e s motor e mnogo po-qko i ima trapka ama vse pak si e drugo kola

HaRley_DavIdson
11-25-2004, 22:12
Аз съм си моторист 8) Никога не са ме влечали коли , докато моторите ги заглеждам повече от жените :D . Чопърите ми харесват най-много ..... стария рокерски стил ...небето се озвучава със смесица от ръмжене на двигателя и AC/DC :lol:
Бира , секс и Rock'n'roll ...ей тва е истината

panci
11-25-2004, 22:23
pi4ove begaite s tiq motori be ni muzika si e kato xorata ni parno si imate ni ni6to moje6 da napravi6 s motora samo edna gazariq ti i s kolata moje6 da se gazari6 daje moje6 da opava6 lesno nqkoq a na motora mqlko ne stava.a s motora 6e oka4i6 nqkoq pi4ka 6e veine6 s 170 200 i tq 6e i se vee kaskata i 6e ti kaje da namali6 ili nai veroqtno da q svali6 a s moita bavarka 170 ne si gi ose6ta i si mi e super remus si ima pali gumi.no si ima i ludi fenki na mori mn qsno az sam za kolite te imat pove4e predimstva

e4o
11-25-2004, 22:35
mi i na dvete se kefq i na koli i na motori :lol: , zavisi ot kolata zavisi ot motora :lol:

mary_jane_666
11-26-2004, 09:43
Motorite pak sa si super mnoo po qki ot kolite !!!! Savsem drygo si e da se ka4i6 na motora,da useti6 vqtara i pritoka na adrenalin,visokata skorost i riska.......Motori RLZZZ !!! :twisted: :twisted: :twisted:

dj Javor 'crazy-idiot'
11-26-2004, 10:36
Aбе, я се качете на пистака в 5 сутринта, Декември, и заминавайте на работа! Баси картинката ще е тва! Или в некой зверски дъжд дигнете 250. После ще ви трябват стотина метра да спрете, под или над мотора. Гъзария, гъзария, ама лятото на морето и дотам. Ама в мерджаната и бавареца (и мн. други) лято, пролет, есен, зима се си си гъзарче. И не знам що темата е в секс ? Де да знаещ автора къв болен мозък е?!! И аз като NSpi4 предпочитам жените, даже само тях, за секс.

AMG-to
11-26-2004, 11:46
az sum za kolite ,,imal sum i motor no neme kefi,,,
gord sobstvenik sum na reza4ka ot dosta dobur klas..(nekazvam kakva 6otto 6te po4nat prikazki.)
sled kato edin priqtel ostana invalid vsedsvie na katastrofa s motor otpadnaha vsi4ki sumneniq TVURDO ZA KOLITE SUM NE ZA MOTORITE

Ri4i^
11-26-2004, 12:20
Еми предпочитам колите. Падам си само по кросови мотори :wink:

amy lee
11-26-2004, 13:16
awe nqa zna4enie dali e kola ili motor.kefat me ednakvo.

ENDURISTA
11-26-2004, 13:23
ENDUROTO mu e maikata !

Murderdoll
11-26-2004, 14:41
Аз съм си моторист 8) Никога не са ме влечали коли , докато моторите ги заглеждам повече от жените :D . Чопърите ми харесват най-много ..... стария рокерски стил ...небето се озвучава със смесица от ръмжене на двигателя и AC/DC :lol:
Бира , секс и Rock'n'roll ...ей тва е истината
yeah http://www.krechetalo.com/style_emoticons/default/049.gifhttp://www.krechetalo.com/style_emoticons/default/049.gifhttp://www.krechetalo.com/style_emoticons/default/049.gif

Allicia
11-26-2004, 14:47
Da, po-qki i mnogo po-opasni!

racing
11-26-2004, 15:02
a kvo 6e kahttp://rack5.free.evro.net/free2/OLI/Pictures/Bike/Yamaha%20YZF%20R6%202001%20010.jpgete za http://rack5.free.evro.net/free1/tula/PISTARKI/Yamaha/yamaha-r1-03-bikepics-070251.jpg kak sa a? [/quote][/list][/url]

P1ra71nQ
11-26-2004, 17:17
awe nqa zna4enie dali e kola ili motor.kefat me ednakvo.и аз така

Josefinne
11-26-2004, 20:50
М не друго си е колата - на топличко зимата особено :D

Ku4eNcE
07-08-2006, 16:36
Bikes ! :)

fake
07-08-2006, 17:06
хихихихи едно мое мнение от метъл периода ми :lol: :lol: :lol:
иначе моторите повече ми харесват, но колите
определено са по-практични...но пък аз като порастна,
мисля да си манекенствам с мотор :lol:

The Interceptor
07-08-2006, 17:16
:)

limubai
07-08-2006, 17:45
Определено и двете си имат своитре преимущества и своите недостатъци. Най-добре е да си имаш и двете :P Иначе определено в моторите има нещо, което ме влече повече от колите. Но нека уточня, говоря за моторите от марката Harley Davdison. И чопърите са супер, ама определено едно Harley-че ме устройва.

Utopia
07-08-2006, 17:47
на практика, мотора е нищо повече от емоция докато го караш
и толкоз!!!

не може да го паркираш някъде и да се отдалечиш на 100метра с надежда, че ще е там като се върнеш
не може да караш и да говориш по телефона
не може да караш и да возиш още 4 човека
не може да закараш даден багаж някъде
няма радио, МС или CD, няма озвучаване(ако не броим ауспуха)
не може да ти спаси живота при скорост от 140км/ч
не може да го караш зимата
а ако все пак решиш да го караш зимата не може да си по фанелка ;)
няма стабилност, няма видимост, няма комфорт, няма сигурност

в мотора няма нищо. само тръпка
не че и в колата няма тръпка :)

все пак .. всичко е въпрос на гледна точка :)

Communist
07-08-2006, 17:50
Напълно съм съгласен с човека над мен!

fuck_you_baby
07-08-2006, 18:56
na men mi haresvat i dvete,no pove4e se kefq na motorite
http://www.sportrider.com/bikes/2005/2005-bmw-k12s-d-09-1.jpg (eto edin mnogo gotin :lol: )

limubai
07-08-2006, 19:06
на практика, мотора е нищо повече от емоция докато го караш
и толкоз!!!

не може да го паркираш някъде и да се отдалечиш на 100метра с надежда, че ще е там като се върнеш
не може да караш и да говориш по телефона
не може да караш и да возиш още 4 човека
не може да зараш даден багаж някъде
няма радио, МС или CD, няма озвучаване(ако не броим ауспуха)
не може да ти спаси живота при скорост от 140км/ч
не може да го караш зимата
а ако все пак решиш да го караш зимата не може да си по фанелка ;)
няма стабилност, няма видимост, няма комфорт, няма сигурност

в мотора няма нищо. само тръпка
не че и в колата няма тръпка :)

все пак .. всичко е въпрос на гледна точка :)

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХ Само мога да се изсмея на некомпетентността на някои хора. ХАХАХА

Първо, можеш да го паркираш където си поискаш, да се отдалечаваш на колкото си разстояние за колкото дълго време искаш. Застраховките важат дори и за мотори представи си. Колкото лесно се краде кола, толкова и мотор.
Второ, можеш да говориш по телефона, за тая работа има handsfree-та, които между другото са задължителни и за коли.
Трето, багаж можеш да караш колкото си искаш, защото повечето мотори имат багажник, който си е досатъчен за един средно голям сак, да не говорриме, че има възможност да прикрепяш допълнителни сакове отстрани.
Четвърто, озвучение има, новият модел на BMW не само има озвучение, но и е 5+1. Поразрови се ако не вярваш.
Пето, зимата определено можеш да караш мотор, при това тогава е най-готино. А пък кой луд кара колата си посред зима с фанелка. Дори през зимата с климатроник предпочитам да си отворя прозореца макар и малко.
Шесто, мотора е не по-малко стабилен от една кола с новите системи за сигурност, да не говориме, че някои имат и парктроник вече. Достатъчно е комфротно и освен това тъй като е по-малко от колата е и по-сигурно, защото шанса да се блъснеш някъде е по-малък. За некадърните шофьори това не важи обаче ;)

InHell
07-08-2006, 19:31
Само едно нещо, късаещо последните 2 реда на горния пост: Трябва да имаш нещо на горния етаж, когато караш мотор, защото иначе ставаш донор.

Mo6no
07-08-2006, 19:37
И без това донорите са твърде малко.

limubai
07-08-2006, 19:40
Каската е задължителна, най-малкото по закон е забранено да се кара без каска :)

Utopia
07-08-2006, 19:59
на практика, мотора е нищо повече от емоция докато го караш
и толкоз!!!

не може да го паркираш някъде и да се отдалечиш на 100метра с надежда, че ще е там като се върнеш
не може да караш и да говориш по телефона
не може да караш и да возиш още 4 човека
не може да зараш даден багаж някъде
няма радио, МС или CD, няма озвучаване(ако не броим ауспуха)
не може да ти спаси живота при скорост от 140км/ч
не може да го караш зимата
а ако все пак решиш да го караш зимата не може да си по фанелка ;)
няма стабилност, няма видимост, няма комфорт, няма сигурност

в мотора няма нищо. само тръпка
не че и в колата няма тръпка :)

все пак .. всичко е въпрос на гледна точка :)

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХ Само мога да се изсмея на некомпетентността на някои хора. ХАХАХА

Първо, можеш да го паркираш където си поискаш, да се отдалечаваш на колкото си разстояние за колкото дълго време искаш. Застраховките важат дори и за мотори представи си. Колкото лесно се краде кола, толкова и мотор.
Второ, можеш да говориш по телефона, за тая работа има handsfree-та, които между другото са задължителни и за коли.
Трето, багаж можеш да караш колкото си искаш, защото повечето мотори имат багажник, който си е досатъчен за един средно голям сак, да не говорриме, че има възможност да прикрепяш допълнителни сакове отстрани.
Четвърто, озвучение има, новият модел на BMW не само има озвучение, но и е 5+1. Поразрови се ако не вярваш.
Пето, зимата определено можеш да караш мотор, при това тогава е най-готино. А пък кой луд кара колата си посред зима с фанелка. Дори през зимата с климатроник предпочитам да си отворя прозореца макар и малко.
Шесто, мотора е не по-малко стабилен от една кола с новите системи за сигурност, да не говориме, че някои имат и парктроник вече. Достатъчно е комфротно и освен това тъй като е по-малко от колата е и по-сигурно, защото шанса да се блъснеш някъде е по-малък. За некадърните шофьори това не важи обаче ;)

много хубаво го описващ но просто не можеш да ми докажеш, че да караш мотор е по конфортно и сигурно. при никакъв случай.
след като дори м/у себе си тия мотористи се крадат, давай .. застраховай го ;) ще говориш по телефона ако има хендфрее, ако е включено в телефона, ще набираш ако имаш гласови команди, ако са настроени, ще му сложиш на мотора и ремарке, и тракшън контрол имат моторите и 4х4

сигурно докато караш мотора можеш и да пушиш през каската :)

limubai
07-08-2006, 20:01
Няма да коментирам повече, казах си мнението по въпроса.

Utopia
07-08-2006, 20:05
Каската е задължителна, най-малкото по закон е забранено да се кара без каска :)
с очите съм виждал ..
трябва да ви кажа, че и каска да имаш ... пак е някакъв шанс .. но тялото става на дроб
преди два месеца един така се забучи в кола ... от удара момчето прелетя поне 40 метра и се удари в стълб, мотора отскочи и продължи да лети и преряза друг стълб (рекламен) тоя пич, въпреки че беше с каска, ... ъх .... измиха мозука му от асфалта :/ грозна гледка

да не говоря за женичката която караше колата
само от уплахата косата и побеля за 10мин.


преди седмица точно в моя квартал
моторист изкачва баира със най малко 140 и се забива с лада
кракът му е откъснат от коляното.
и най тъпото .. това става пред комшията ми де
звънял на полиция и линейки
след 20мин. идва полицията и плед още 15 линейката.
с тоя моторист .. така и не чух дали е жив.




изборът си е личен какво и как ще караш
но като караш си отговорен, не само за себе си. но и за останалите на пътя!

limubai
07-08-2006, 20:53
Така е, съгласен съм. Въпрос на лична отговорност е. И аз се дразня, когато някой кара по тесните улички на моя квартал със 80 и не му пука, че може да изскочи някое дете и да го бутне. По същия начин е и с мотористите.

teenkopele
07-08-2006, 23:35
mi i na dvete se kefq i na koli i na motori :lol: , zavisi ot kolata zavisi ot motora :lol:

И аз съм така. :wink:

Utopia
07-09-2006, 09:31
Така е, съгласен съм. Въпрос на лична отговорност е. И аз се дразня, когато някой кара по тесните улички на моя квартал със 80 и не му пука, че може да изскочи някое дете и да го бутне. По същия начин е и с мотористите.

надявам се ме разбра защо ..
не че съм против моторите
но предпочитам колите, .. има си аербегове, имат си и колани :)

лично аз имам две катастрофи, насяла се е колата и съм излизал от пътя (на косъм да се обърна по таван), задна гума ми се пръсна докато карах с 160 по магистрала. мога и да ви пусна снимка на гумата, .. хората просто ми се чудят как съм останал жив, .. наскоро колата ми се запали от самосебе си .. :}

и мотор съм карал .. дори с 50км/ч да стане фал пак е фатално

Utopia
07-09-2006, 09:35
http://i52.photobucket.com/albums/g9/v3nc1/19052006003.jpg

DetE-Idi0t
07-23-2006, 13:50
Ц-ц-ц. Автора на темата е точно от типа "мотор ли ще е, кола ли ще е, за гъзария е" както и повечето писали в темата. До гуша ми е дошло от такива! Тези, които споменаха мотокрос-а, ендурото и чопърите ... ЕВАЛА!!! По темата: Харесва ми всичко що е за пресечени местности.

PS И още нещо. Ето заради такива педалчета с многото лепенки по тъпите коли мотористите страдат най-много: засичане, отваряне на врати където си искат и внезапни спирания...

In4iTu_
07-23-2006, 15:04
На мотор съм се качвала 1 път ( :oops: ) и много ме достраша...така че предпочитам коли :mrgreen:

fti4ka
07-23-2006, 15:17
аз па се кефя повече на коли щото кола мога да карам а мотор... хмм

Momchence
07-23-2006, 15:39
Градски транспорт рулзз!! Чакаш си на определеното място, мерцедеса спира....вратата автоматик качваш се.....сядаш си..може да си с компания от 10 човека....двикателя ръмжи под тебе...няма пор добро :lol:
Иначе живот и здраве един ден ако реша да си копувам собсвено превозно средство ще е нещо, за което да не ми жал като ме блъснат, като ми го откраднат или като ми го изпотрошат [= Единственото нещо което ще искам е да може да ме закара от точка А до точка Б .... Една ладичка в добро състояние е перфектаната кола [=

machoka
07-23-2006, 16:15
Momchence,

Една ладичка 'в добро състояние' е голяма инвестиция, защото това добро състояние ще е добро седмица - до две макс. Ако е месец - ще си първия горд собственик на Лада, развалила се чак след месец.

Принципно това твърдение в редки случаи е валидна и в обратен аспект - примерно почти 30 годишната жигула на чичо ми бачкаше като най-вярно магаренце докато не се ... разпадна от старост..

Най-добре си е едно опелче, малокалибрено.. да си джиткаш с него, да не се разваля, а ако случайно се развали - да се поправи евтино като Ладата..

Защото, повярвай ми, имах Самара доста дълго време и извода: Сприятелих се с един човек от пътна помощ и вече му звъня на приятелски начала - представи си колко пъти съм 'общувал' с него п работа ;)

KingOfEdge
08-19-2006, 13:14
kefqt me pove4e motorite po golqma e trupkata

st1ki
08-19-2006, 14:08
Momchence,
Най-добре си е едно опелче, малокалибрено.. да си джиткаш с него, да не се разваля, а ако случайно се развали - да се поправи евтино като Ладата.. /quote]

Едвам се сдържам да не се засмея силно на глас... За да имаш опел трябва да си тенекиджия... коментара е излишен...

[quote]Една ладичка 'в добро състояние' е голяма инвестиция, защото това добро състояние ще е добро седмица - до две макс. Ако е месец - ще си първия горд собственик на Лада, развалила се чак след месец.

Ако само караш и неподдържаш ше се счупи естествено.. мога да ти кажа че по здрава кола от ладата няма.. влизал съм в нива и нищо и няма.. веднъж паднах в един канал щото онея идиоти забравили да сложат капак и аз не го видях.. единственото което и имаше беше съвсем леко изкривен праг (говоря за старата жигула която е на 30 години). Я влез с един опел, голф или ауди там дето аз влязох с жигулата и ще разбереш после за какво съм говорил...

Heili
08-19-2006, 14:49
Моторите определено ме кефят пове4е