PDA

View Full Version : mamka im kurvenska



MRAZQ KURVI
11-25-2004, 20:20
Zadavam vupros kum vsi4ki teen horo.
Za6to vsi4ki jeni trqbva da sa kurvi? Za6to vsi4ki te govorqt edno, a vur6at drugo? Za6to sa takiva pa4i ?

ZA6TOOO.........????????????

Тед:)
11-26-2004, 05:15
Не мисля ,че можеш и по-важното не мисля,че имаш право заради жените ,които си срещал да заклеймяваш всички ни...Не можеш заради една развалена ябълка да отсечеш цялото дърво:) А и не мисля,че когато ти не си срещнал някоя "по-така" означава че Тя не съществува...Ние сме различни така,както нито един залез не прилича на хилядите преди него..Ние сме уникални всяка с нещо собствено..Не се опитвай да ни сложиш маската на еднообразието..А не си ли се питал дали грешката не е в теб?

BaT_GirL
11-26-2004, 07:01
Въпроса на всяко момиче е да си курва или да не си?Никой не може да отговори(АЗ не сам курва) но останалите се чукат с всеки срещнат за да са по пред останалитте!!!Мразя такива хора!!

^S^
11-26-2004, 07:19
Do predi edna sedmica si misleh, 4e moje i da ima nqkoe momi4e deto da ne e. Vsi4kite mi priqtelki i vsi4ki momi4etra koito poznavam sa kurvi4ki.
Poslednata mi pritelka edinqt den mi vika 4e me obi4a, a setne q gledam kak e zasmukala ustnite na edin ve4e biv6 aver.
Trqbva6e da gi prebiq i dvamata, ama bqh tolkova srazen ot gledkata 4e dori nqmah glas

Gost
11-26-2004, 18:58
VSEKI E RAZLICHEN I MOMI4E I MOM4E!!!PROBLEMA E TVOI!!!

eNigMaTic^
11-26-2004, 19:04
Не мисля ,че можеш и по-важното не мисля,че имаш право заради жените ,които си срещал да заклеймяваш всички ни...Не можеш заради една развалена ябълка да отсечеш цялото дърво:) А и не мисля,че когато ти не си срещнал някоя "по-така" означава че Тя не съществува...Ние сме различни така,както нито един залез не прилича на хилядите преди него..Ние сме уникални всяка с нещо собствено..Не се опитвай да ни сложиш маската на еднообразието..А не си ли се питал дали грешката не е в теб?

Абсолютно си права :wink: Не всички сме курви.Пък и повечето момчета казват така на абсолютно всички момичета.Не мога да разбера,защо ни слагат под общ знаменател :roll:

11-26-2004, 19:29
Zadavam vupros kum vsi4ki teen horo.
Za6to vsi4ki jeni trqbva da sa kurvi? Za6to vsi4ki te govorqt edno, a vur6at drugo? Za6to sa takiva pa4i ?

ZA6TOOO.........????????????

напълно си прав още Наполеон го е казал

Fuck_me
11-26-2004, 19:33
Определено аз не съм курва (нищо, че никът ми е красноречив). И какво разбираш ти под определението "курва"? :evil:

Dobrina
11-26-2004, 20:05
Не всички сме курви
А да ти кажа, понякога ми се иска да не ми пука за никой и само да гледам моето си удоволствие, а не винаги да бъда добрата и примерната!

Sunny_stz
11-26-2004, 20:18
Znaete li az puk kvo si mislq???Mislq 4e vsi4ki maje ste ednakvi ne jenite!!!Jenite ne vi sa vinovni!!!!!!Dobre 4e ima i svqstni muje no sa 1% 4e i po-malko za jalost!!!!JENKARI!!!!Zamislete se!

ycMuBkaTa
11-26-2004, 20:30
не мисля че е правилно да слагаш всички жени под общ знаменател пък и вие мъжете когато видите че някоя жена е по смела и не ви се дава и че е по силна от вас и веднага я обявявате за курва

w_cSiTtNnj
11-27-2004, 20:08
abe da ti kaja ima nqkoi dosta dobri i svestni ne vsi4ki sa kurvi

LifeleZz
11-27-2004, 20:37
еми все пак teenager-чета сме нали...Тая възраст е толкова шибана...предполагам знаеш как е.Е и хората на тая възраст малко не знаят кво искат и малко мнооооого бързо си променят и мнение и вкус и възгледи и ЧУВСТВА и всичко...просто щото самите те се променят...и тва става адски бързо...Не мисля че можеш да очакваш нещо сериозно от една тийнеджърка...поне не от повечето...Тъй че споко!Като пораснеш ще се увериш че не всички са курви и пачи и т.н. :wink:

blqsu4ko
11-28-2004, 09:33
аз познавам само една такава или поне аз си мисля, че е такава но тя е супер готина като човек и е и много красива - литна мииии :twisted:

Devilsplaymate
11-28-2004, 09:37
spored mene ne vsi4ki sa takiva! verno mnou sa malko ma se namirat.
za6to vse gledate kfo stava v va6iq grad ,a ?! :evil:

Djursi
11-28-2004, 14:43
Zadavam vupros kum vsi4ki teen horo.
Za6to vsi4ki jeni trqbva da sa kurvi? Za6to vsi4ki te govorqt edno, a vur6at drugo? Za6to sa takiva pa4i ?

ZA6TOOO.........????????????

Защо??? Всяко защо си има ЕБАЛ съм го защо ... така и аз ще ти кажа на теб и не говори в множествено число ... Смешен си

Black_Sun
11-28-2004, 14:49
ne mojesh da postavqsh vsi4chki momi4eta pod edin znamenatel...
na men mi omruzna da ni se nosi nqkakva reputacia na kurvi...e ne sme vsichki kurvi...
kogato shte go razberete nai setne??

benetton
11-28-2004, 15:03
awe 4e ne ste kurvi ne ste ili pone ne si4ki. ama 4e ste KU4KI KU4KI ste i o6te kvi. ne si4ki ama tea deto ne sa te pak sa ebati grozotiite i sa zabiti kato guzove siako po krasivo momi4e si misli 4e e carica i 4e si4ki mom4eta sa i v krakata. AMA NE SA i koga 6te razberete 4e nie sme SILNIA POL a vie slujite edinstveno za da vi........

SANDRETO
11-28-2004, 15:12
abe mujki zashto taka si reshil 4e vsi4ki jeni sa kurvi mi ne e taka vsqko pravilo si ima izklu4eniqa tova 4e primerno nqkoi pi4ka ne ti e otgovorila na 4uvstvata ne zna4i 4e e kurva :shock: 8)

11-28-2004, 15:23
курви са няма защо да спориме !!!

BaT_GirL
11-28-2004, 15:56
ne mojesh da postavqsh vsi4chki momi4eta pod edin znamenatel...
na men mi omruzna da ni se nosi nqkakva reputacia na kurvi...e ne sme vsichki kurvi...
kogato shte go razberete nai setne??
Съгласна съм.Защо все ние сме к**** или пачи.Ами вие момчетата ходите с момичетата за да ги сложите като бройка(поне повечето).А нас ние сме все грешни така ли?

The Goodbye Girl...
11-28-2004, 16:49
Ми да. Жените са курви, мъжете са копелета, а животът е гаден. Е и :?: Това е положението, щом така искаш да бъде. Въпросът е не защо е така, а как да бъде иначе. :wink:

Dharma
11-28-2004, 17:11
hey ne moje6 da slaga6 vsi4ki pod ob6t znamenatel- tova 4e si popadnal na takiva ne zna4i 4e su6testvuvat samo te....ima i takiva koito ne sme k***i :!: :!: :!:

ASAKA
11-29-2004, 12:26
Kurvi ste i stiga s tez va6te znamenateli mnoo zehte da gi razbirate teq znamenateli.Dori tez koito smqtat 4e ne sa kurvi sa kurvi ili predstoi da stanat takiva no ima i drugo-tva 4e ste kurvi edno na ruka ama drugoto e 4e ste smurdq6ti kurvi.I stiga ste sporili i stiga s tez va6te znamenateli i prostotii i vie prosto ste edni predmeti za zadovolqvane na muje.Tolkoz i se primirete s istinata,znam 4e boli ama nqma kak. 8)

11-29-2004, 13:22
Kurvi ste i stiga s tez va6te znamenateli mnoo zehte da gi razbirate teq znamenateli.Dori tez koito smqtat 4e ne sa kurvi sa kurvi ili predstoi da stanat takiva no ima i drugo-tva 4e ste kurvi edno na ruka ama drugoto e 4e ste smurdq6ti kurvi.I stiga ste sporili i stiga s tez va6te znamenateli i prostotii i vie prosto ste edni predmeti za zadovolqvane na muje.Tolkoz i se primirete s istinata,znam 4e boli ama nqma kak. 8)

хахаха напълно съгласен !!!

Sunny_stz
11-29-2004, 15:12
Sega 6te igraem na voina moje sre6tu jeni li????Neka stanem obratni togava kvo 6e kajete AAAAAA????

Miss_K1LLer
11-29-2004, 15:40
Eeee pi4 mn e tupo tova koeto go pravish ne moga da razbera s kvo pravo slgash vis4ki pod ob6t znamenatel vseko 1 4ovek e unikalen sam za sebe si i pritejava kakto polojitelni taka i otricatelni ka4estva samo 4e ti dori ne si kazal kak to4no definirash za sebe si ponqqtieto kurva ...

puma
11-29-2004, 18:00
ami ne vsichki sa kurvi , daje mnogo malka chast ot tqh sa kurvi,prosto si popadnal na takiva. puk i zashto kogato momicheto obicha seksa e kruva , a kogato momcheto e golqm majdar. a posledovatelq na napoleon .. kakvo da mu kaja ..sujalqvam ama si edno kompleksirano momche , koeto e razocharovano ot dadeno momiche i si igrajda mislena pregrada mejdu sebe si i momichetata ...sorry pich ama nikoga nqma da si namerish pr. 100% puti shte kajesh che ne ti trqbva, ama daje sam ne bi si povqrval....

megan
11-30-2004, 07:00
ne si prav ne mojeshd aslojish sichki jeni pod obsht znamenatel.Jivota po nqkoga e mnogo gaden i seki se opravq kakto moje , a i z amajete ima kakvo losho d ase kaje siki si ima loshite 4erti

SeXy^GiRl
11-30-2004, 12:48
Ako edno momiche e kurva,to e zashtoto momche q e napravilo takava!!!

BaT_GirL
11-30-2004, 14:47
Ako edno momiche e k*rva,to e zashtoto momche q e napravilo takava!!!
Съгласна съм!

C-I-A-R-A
11-30-2004, 20:59
Ne vsichki jeni sa Kurvi kakto i ne vsichki Maje sa Jenkari :wink:

baby947
11-30-2004, 22:25
това, че повечето са такива, не означава, че всички са такива. Има изключения.
А пък и ти може би не си намерил правилното момиче.

^S^
12-01-2004, 07:05
Ako edno momiche e k*rva,to e zashtoto momche q e napravilo takava!!!
Съгласна съм!

I az sum syglasen ....! Tak e. Werno e. MOm4e q e napravilo. No da ne zabrawqme 4e tq si go iskala, a setne e re6ila da iska pove4e.
Vinata na kurvata 4e e kurva e izcqlo neina. 8)

{}Slanchiceto{}
12-01-2004, 07:28
[quote=SeXy^GiRl]Ako edno momiche e k*rva,to e zashtoto momche q e napravilo takava!!!
Съгласна съм!

I az sum syglasen ....! Tak e. Werno e. MOm4e q e napravilo. No da ne zabrawqme 4e tq si go iskala, a setne e re6ila da iska pove4e.
Vinata na kurvata 4e e k*rva e izcqlo neina. 8)[/quote
Така е съгласна съм.Но трябва да се има предвид,че не всички жени сме еднакви.Както има всякакви мъже така има и всякакви жени.Ако една жена е наранила автора на темата не значи,че следващата ше го нарани.

NeBeSeN_88
12-01-2004, 11:25
Аре стига с тея глупости ве. Тая тема я разцъкахме вече. ДЕЕЕЕЕЛЛЛ

BaT_GirL
12-01-2004, 14:39
Ako edno momiche e k*rva,to e zashtoto momche q e napravilo takava!!!
Съгласна съм!

I az sum syglasen ....! Tak e. Werno e. MOm4e q e napravilo. No da ne zabrawqme 4e tq si go iskala, a setne e re6ila da iska pove4e.
Vinata na kurvata 4e e k*rva e izcqlo neina. 8)
Ми не е баш така защото ако наистина обича някое момче едно момиче няма да я направи к*рва.Че и тя е виновна да но пък помисли вие сте тези дето ни критикувате обиждате и още какво ли не когато ви скъсаме...

12-01-2004, 15:46
Ima i takiva deto ne sa

Ama pove4eto sa tapi kurvi i samo boii v glavata s kobinkite i da mrat ku4etata :evil: :evil: :evil:

ANALizirai tova
12-01-2004, 22:25
Sega 6te igraem na voina moje sre6tu jeni li????Neka stanem obratni togava kvo 6e kajete AAAAAA????

ama ne ti li kazaha na tebe da ne misli6? eto predstavitel na inteligenciqta sred jenite...v seks foruma i po tupi ne6ta sum vidal da pi6e6

vziami si parcalite ot toq forum i si gi navri napravo v starogazorskata 6unda ma kiflooo :!:

12-01-2004, 23:08
КУРВИ сте това е истината приемете я :)

iliqna
12-02-2004, 06:15
Такаааа,аз се чудя защо всички момичета започват със:"Не ни поставяй под общ знаменател"...Какво му говорите,той вече така си е решил :!: Въпросът му не е,дали сме курви,а защо сме курви.Ми отговора не знам какъв е,трябва някоя курва да ти отговори,защото щом никоя досега не е казала,значи дотук няма такава.Сигурно защото ни харесва.Това като отговор задоволява ли те или искаш още момичета да те опровергават :?: Май това е твоята цел.Като си шибаняк вярвай си,такива като теб някоя и друга е преспала с приятелите им,наранени пиклиовци,дето се правят на много важни и интересни.Ми като те кефи така,дреме ми.Радвам се,че момчетата,които мислят така не са чак толкова много.Писнало ми е от комплексари: "Жените са най-тъпи","Жените са курви"...Ми стани тогава един гей,явно сме прекалено големи курви и някоя като направи грешка и те нарани,ти съвършеният и безгрешният не можеш да простиш.Ти си типичен комплексар :!:

^S^
12-02-2004, 08:20
Такаааа,аз се чудя защо всички момичета започват със:"Не ни поставяй под общ знаменател"...Какво му говорите,той вече така си е решил :!: Въпросът му не е,дали сме курви,а защо сме курви.Ми отговора не знам какъв е,трябва някоя курва да ти отговори,защото щом никоя досега не е казала,значи дотук няма такава.Сигурно защото ни харесва.Това като отговор задоволява ли те или искаш още момичета да те опровергават :?: Май това е твоята цел.Като си шибаняк вярвай си,такива като теб някоя и друга е преспала с приятелите им,наранени пиклиовци,дето се правят на много важни и интересни.Ми като те кефи така,дреме ми.Радвам се,че момчетата,които мислят така не са чак толкова много.Писнало ми е от комплексари: "Жените са най-тъпи","Жените са курви"...Ми стани тогава един гей,явно сме прекалено големи курви и някоя като направи грешка и те нарани,ти съвършеният и безгрешният не можеш да простиш.Ти си типичен комплексар :!:

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX. Ama ti si mnogo prosto ku4e. 6to ne ide6 da rufa6 ne4ii kokal, aide otivai, 4e moje i bizkvitka da polu4i6.
Vse revete 4e sme vi obijdali, e ko da va praim osven siki6 ni6to dr.
Verno e 4e ima i takis deto da sa svqsni, no qvno ti ne si ot tqh.
4IBA BRE POMIAR.............

iliqna
12-02-2004, 09:07
^S^,не знам какво съм,но знам,4е боклук като теб не съм :!:

Eliiiiii-sexito
12-02-2004, 09:26
za6toto magete gi pravat takiva.ako 5 mom4eta gledat edno mimi4e i ia pravat kurva-ako si s pola e lurvenko-ne e verno,no ako verno si spal s polovilata sviat-ve4e ne moga da go otreka :?

Sunny_stz
12-02-2004, 19:01
Napulno sum suglasna s iliqna!!!!Oba4e pove4eto komplexari i jenkari nemogat da se zamislqt nad tezi dumi i nemogat da gi razberat vsu6tonst
ZA JALOST:||||
Mom4eta 6te mine vreme 6te porasnete i 6te osuznaete kuv e jivota!!!

BaT_GirL
12-02-2004, 19:14
КУРВИ сте това е истината приемете я :)
Е Наполйон е казал:"Всички жени са курви с изклучение на майка ми но да не забравяме че и тя е жена"
а аз казвам:"Всички мъже са подли кретенис изклучение на NSpi4 но да не забравяме той спада към групата на жените!"

12-02-2004, 19:17
КУРВИ сте това е истината приемете я :)
Е Наполйон е казал:"Всички жени са курви с изклучение на майка ми но да не забравяме че и тя е жена"
а аз казвам:"Всички мъже са подли кретенис изклучение на NSpi4 но да не забравяме той спада към групата на жените!"

А ти сътпа долнопробна курва къде ще ми се сравняваш с Наполеон ма ахаха кой те знае тееб ве вземи се скирйй ма ДА ти еба Майката овча

Sunny_stz
12-02-2004, 19:42
Samo taka BaT_GiRl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

LiNkiN4eTo
12-02-2004, 20:45
4OVEK NE MOJE DA SPI S VSI4KI JENI NO PONE TRQBVA DA OPITA :!: :twisted: :!: :!:

BaT_GirL
12-03-2004, 11:24
Samo taka BaT_GiRl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
:lol: А NSpi4 кайи ми къде да се скрия.Че затвориха хралупата за луди на 8 и 12 ама те нали щото ти избяга оттам...Какво да ти кажа просто ти си човек без грам разум акъл пък да не говорим че в гърдите ти стой камък а не сърце.Сега разбирам защо всички те мразят ти просто не си способен да обичаш!

12-03-2004, 13:21
Zadavam vupros kum vsi4ki teen horo.
Za6to vsi4ki jeni trqbva da sa kurvi? Za6to vsi4ki te govorqt edno, a vur6at drugo? Za6to sa takiva pa4i ?

ZA6TOOO.........????????????

напълно си прав още Наполеон го е казал

"VSI4KI JENI SA KURVI S IZKLIU4ENIE NA MAIKA MI, NO DA NEZABRAVIAME 4E I TIA E JENA"

FuCk LoVe
04-07-2007, 11:00
ne vs sa kurvi ako si bil precakan ot kurva tva ne zna4i 4e vs sa kurvi

SouL^*DiViNe
04-07-2007, 11:13
Не мисля ,че можеш и по-важното не мисля,че имаш право заради жените ,които си срещал да заклеймяваш всички ни...Не можеш заради една развалена ябълка да отсечеш цялото дърво:) А и не мисля,че когато ти не си срещнал някоя "по-така" означава че Тя не съществува...Ние сме различни така,както нито един залез не прилича на хилядите преди него..Ние сме уникални всяка с нещо собствено..Не се опитвай да ни сложиш маската на еднообразието..А не си ли се питал дали грешката не е в теб?

Абсолютно си права :wink: Не всички сме курви.Пък и повечето момчета казват така на абсолютно всички момичета.Не мога да разбера,защо ни слагат под общ знаменател :roll:
напълно съм съгласна [-(

NeVeN4o`f
04-07-2007, 11:40
Zadavam vupros kum vsi4ki teen horo.
Za6to vsi4ki jeni trqbva da sa kurvi? Za6to vsi4ki te govorqt edno, a vur6at drugo? Za6to sa takiva pa4i ?

ZA6TOOO.........????????????

Я въри се фърли у Дунава :!: Тва че някакви момичета са те разочаровали неможеш да твърдиш , че всички са такива ! ;) Сякъш знаеш , че другите са такива.А от каде :?: ;) :smt043
:smt098 Много мразя накои да ме нарича курва :!: Дори и да съм такава нямаш никво право да го казваш :!: :smt019

nasty_f
04-07-2007, 11:48
Ама,моля ти се!Не обиждай така,и не слагай всички под общ знаменател.Ние с нищо не сме ти виновни,че приятелките ти са курви.Не си намерил подходящата.
Вие момчетата сте ми много странни.Някое момиче,ако ве зареже веднага ви пада самочувствието все едно е станало кой знае какво и в същото време вървите с вирнат нос и се правите на още по-големи "тешкари".Не говоря за всички момчета.Явно и моите приятели са такива.Просто се примири с това,което ти се е случило и така.Не бъди толкова горделив,а продължавай да си живееш живота.Нищо няма да постигнеш,ако цял живот се опитваш да отмъстиш на някой,или да го мразиш.Това е излишно хабене на нерви.

JoeBanana
04-07-2007, 11:52
Zadavam vupros kum vsi4ki teen horo.
Za6to vsi4ki jeni trqbva da sa kurvi? Za6to vsi4ki te govorqt edno, a vur6at drugo? Za6to sa takiva pa4i ?

ZA6TOOO.........????????????

Я въри се фърли у Дунава :!: Тва че някакви момичета са те разочаровали неможеш да твърдиш , че всички са такива ! ;) Сякъш знаеш , че другите са такива.А от каде :?: ;) :smt043
:smt098 Много мразя накои да ме нарича курва :!: Дори и да съм такава нямаш никво право да го казваш :!: :smt019
мда... добре че ги изяснихме тези неща след 3 години :mrgreen:

sexy_momi4e
04-07-2007, 13:03
za6to slaga6 vsi4ki jeni pod ob6t znamenatel,prosto na takava si popadnal,no ne vsi4ki sa takiva

koalka
04-07-2007, 13:13
Темата е стара!