PDA

View Full Version : kvo mislite za tatuirovkite



mnoo_sexy
11-26-2004, 15:37
ami na4i mn sam se zaribila da si pravq tatuirovka stava vapros ne za vremenna a za cql jivot.kvo mislite qko li e.kazaha mi oba4e 4e ako se izpolzva edna i sa6ta igla pri praveneto moji da stane nqkvi infekciq i kak vi li ne drugi ne6ta.a vqrno li e 4e ne e hubavo da se pravi na tazi vazrast(na 16 sam) 6toto mojilo da se raztegne 6toto sve o6te tqloto raste.pls kajete mi ne6ty pove4e mn iskam da si napravq.mersi predvaritelno

Dharma
11-26-2004, 15:50
mi imam edna priqtelka deto si napravi(na 15,16) i sega sujalqva,az ne bih si napravila zavinagi za6toto rano ili kusno 6te mi pisne. Vednuj na moreto si napravih 1 ama sled 21 dena se iztriva-po dobre si napravi takava :)

kuklata_13
11-26-2004, 16:24
a vqrno li e 4e ne e hubavo da se pravi na tazi vazrast(na 16 sam) 6toto mojilo da se raztegne 6toto sve o6te tqloto raste. mi to e logi4no izv est 4e 6te se raztegne nali rastej i napulnqvash a i kogata se opuva!i moq suvet e po-dobre si napravi vremenna

P1ra71nQ
11-26-2004, 16:58
a vqrno li e 4e ne e hubavo da se pravi na tazi vazrast(na 16 sam) 6toto mojilo da se raztegne 6toto sve o6te tqloto raste. mi to e logi4no izv est 4e 6te se raztegne nali rastej i napulnqvash a i kogata se opuva!i moq suvet e po-dobre si napravi vremennaнапълно съм съгласна.Направи си временна поне докато не станеш на 18-19 :) А пък ако ти харесва за цял живот-направи си я

Josefinne
11-26-2004, 20:58
И на мен ми се иска да си направя тату обаче не ми дават. Аз мисля да си направя първо временна - от тези за по 3 месеца, които правят с игли обаче не толкова дълбоко в кожата и тя после се маха. Това ще направя лятото, когато вече ще съм на 18. Ако не ми писне няколко поредни лета ще си направя и постоянна. Наистина недей веднага постоянна, защото може да ти омръзне и да стане кофти. Пък и не много приятно, ако си няаправиш на видно място, после ти омръзне и се чудиш как да я криеш, ако не винаги , то поне на официални вечери, както се случва човек да иде поне няколко пъти в живота си. Все пак тя е за цял живот...А това е доста дълго време :D :D

11-26-2004, 21:09
супер е за сега имам 4 , наще като разбраха много полудяха тоест те знаят само за двете щото другите са ми на гърба и на кръста. Мисля след казарма да се направя целия в tattosi

Ri4i^
11-26-2004, 21:25
Аз ще си правя на дупето :D

amy lee
11-26-2004, 21:29
a vqrno li e 4e ne e hubavo da se pravi na tazi vazrast(na 16 sam) 6toto mojilo da se raztegne 6toto sve o6te tqloto raste. mi to e logi4no izv est 4e 6te se raztegne nali rastej i napulnqvash a i kogata se opuva!i moq suvet e po-dobre si napravi vremennaнапълно съм съгласна.Направи си временна поне докато не станеш на 18-19 :) А пък ако ти харесва за цял живот-направи си яi az taka mislq :roll: :wink: :P

SHanTAFa
11-26-2004, 21:40
dosega vremenna tatu s izpolzvane na igli ne sam chuvala!!!!ako niakoi si e pravil mnogo mi e interesno da kaje!az puk na moita oshte si se kefia :twisted: puk ako niakoi ne iska da si pravi shoto she mu se raztegne kojata i dyra dyra da si ia napravi na takova miasto kadeto kojata e po-stegnata vinagi!naprimer na glezena!

11-26-2004, 21:46
Много ми харесват tatoosite!Лятото винаги си правя временни,но за цял живот честно казано не бих си сложила!Все пак като идея най много ми харесва орел на кръста! )) :wink:

amy lee
11-26-2004, 21:50
dosega vremenna tatu s izpolzvane na igli ne sam chuvala!!!!ako niakoi si e pravil mnogo mi e interesno da kaje!az puk na moita oshte si se kefia :twisted: puk ako niakoi ne iska da si pravi shoto she mu se raztegne kojata i dyra dyra da si ia napravi na takova miasto kadeto kojata e po-stegnata vinagi!naprimer na glezena!ima takiva tatuta,oba4e ne se pravqt v bg,dokolkoto znam

DiEsEl_GiRl4eTo
11-27-2004, 13:12
Abe vremenna si e qko, az sym probvala s nekvi boichki li ko beshe, maniika si e...posle si se maha i sichko si e ok, ama za cql jivot nqma da si napravq nikoga

DeSsi
11-27-2004, 13:18
Abe vremenna si e qko, az sym probvala s nekvi boichki li ko beshe, maniika si e...posle si se maha i sichko si e ok, ama za cql jivot nqma da si napravq nikoga

Дам..аз ще си правя такава рисувана татуировка в събота :D за 1-2 седмици.Продължителността зависела от кожата..Ще си правя на гърба иначе.За истинска не може да става и дума 1-во заради болката и 2-ро мога да хвана няква болест бляяяк

11-27-2004, 13:43
Лично за мен татосите са супер глупаво и грозно нещо .. както и пиерсингите ... супер грозни са ми ... Какъв е смисъла ? За кво се татуирвате или пробивате ? ... Да станете по готини .. хах ..
Има хилиади други начини ..

maxXy
12-03-2011, 11:12
Хмм много приобщавате нещата... Не е задължително да си я правиш просто така... Аз съм горд притежател на една, която означава много за мен. В много добро студио е направена, от добър татуист. И я обичам като част от мен. Нямам проблеми с болести и инфикции. Изглажда страхотно и ми е много скъп символ. Пък и болката също е относителна, а при мен си заслужаваше напълно.

LadyDi
12-03-2011, 11:16
темата е стара