PDA

View Full Version : Как да накараме момичето да се чувства специална?



11-26-2004, 16:22
Моля дайте някакъв съвет или разкажете някоя интересна случка, която да ми даде някъква насока... как наистина да накарам момичето да се чувства специална и че съм готов да направя всичко за нея.
Бих искам да чуя и мненията на момичета, защото те най-добре знаят какво би им харесало :wink:

11-26-2004, 16:30
NSpi4 ти си най-тъпия човек на света
И не ми са праи на голям газар, щото като гледам висиш по цял ден в тоя форум и само пишеш простотии и разваляш темите!

Недей се чувства длъжен да ми отговаряш, аз от тапаци не се обиждам.

11-26-2004, 16:45
NSpi4 ти си най-тъпия човек на света
И не ми са праи на голям газар, щото като гледам висиш по цял ден в тоя форум и само пишеш простотии и разваляш темите!

Недей се чувства длъжен да ми отговаряш, аз от тапаци не се обиждам.

хаха путйо стоя си вкъщи щото съм болен от гриб ве лайнарче смешно наакано а ако си момичче ела да ти турим една зелена от мойте па да видиш тогава на кво мнение ше си

Momchence
11-26-2004, 17:17
OOO tuka e moita 4ast :) vij priatelu si4ko e do fantaziqta momi4etata haresvat si4ko kogato vidqt 4e e napraveno s lubov sas jelanie 4e si se potrudil specialno za tqh 4e dokato si go pravil si mislil za neq:) dori da e ne6to drebno :) Az imah edin grandiozen plan za edno momi4e predi to da me zaebe :lol: :( :) Ama e prekaleno trudno i nevazmojno za teb :) Ne znam no na mene mnogo lesno mi idvat vsqkakvi iznenadi i ne6ta koito da nakarat momi4eto da se po4uvstva specialno :P Si4ko e do fantaziq,logika i nai ve4e jelanie :) (zavediq na pica i se nagovori sas servitiorkata da napi6at ne6to na picata s maioneza prail sam go i e supper) :P

Eliiiiii-sexito
11-26-2004, 17:28
NSpi4 ти си най-тъпия човек на света
И не ми са праи на голям газар, щото като гледам висиш по цял ден в тоя форум и само пишеш простотии и разваляш темите!

Недей се чувства длъжен да ми отговаряш, аз от тапаци не се обиждам.

хаха путйо стоя си вкъщи щото съм болен от гриб ве лайнарче смешно наакано а ако си момичче ела да ти турим една зелена от мойте па да видиш тогава на кво мнение ше си
kato ne pomaga6 s ni6to po dobre ne se obagdai,6toto niakoi den niakoi taka 6te te zatapi 4e 6e ti se vigdat samo hora oble4eni v 4erno :wink: :x :)

11-26-2004, 17:53
NSpi4 ти си най-тъпия човек на света
И не ми са праи на голям газар, щото като гледам висиш по цял ден в тоя форум и само пишеш простотии и разваляш темите!

Недей се чувства длъжен да ми отговаряш, аз от тапаци не се обиждам.

хаха путйо стоя си вкъщи щото съм болен от гриб ве лайнарче смешно наакано а ако си момичче ела да ти турим една зелена от мойте па да видиш тогава на кво мнение ше си Fakta 4e se opravdava6 te izdade :lol: :lol:

BaT_GirL
11-26-2004, 18:32
OOO tuka e moita 4ast :) vij priatelu si4ko e do fantaziqta momi4etata haresvat si4ko kogato vidqt 4e e napraveno s lubov sas jelanie 4e si se potrudil specialno za tqh 4e dokato si go pravil si mislil za neq:) dori da e ne6to drebno :) Az imah edin grandiozen plan za edno momi4e predi to da me zaebe :lol: :( :) Ama e prekaleno trudno i nevazmojno za teb :) Ne znam no na mene mnogo lesno mi idvat vsqkakvi iznenadi i ne6ta koito da nakarat momi4eto da se po4uvstva specialno :P Si4ko e do fantaziq,logika i nai ve4e jelanie :) (zavediq na pica i se nagovori sas servitiorkata da napi6at ne6to na picata s maioneza prail sam go i e supper) :P
Пак съм съгласна.К'ва зодия си бе Momchence?

Gost
11-26-2004, 19:33
Ami i az sym syglasna s dosegashnite mneniq,pone za men dori i da e malko,ako e originalno izmisleno i s liubov i vyobshte....bih se prysnala ot shtastie...za syjalenie moeto gadje vyobshte ne e pravilo takiva iznenadi...=(

ycMuBkaTa
11-26-2004, 19:42
според мен е достатъчен факта че имаш желание да я накараш да се чувства специална но иначе...ми говори си с нея много и непрекъснато и повтаряй какво значи тя за теб подарявай по често цветя на нас момичетата не ни трябва много само малко внимание и нежност УСПЕХ приятел :D

manq4kata{P}
12-02-2004, 07:35
OOO tuka e moita 4ast :) vij priatelu si4ko e do fantaziqta momi4etata haresvat si4ko kogato vidqt 4e e napraveno s lubov sas jelanie 4e si se potrudil specialno za tqh 4e dokato si go pravil si mislil za neq:) dori da e ne6to drebno :) Az imah edin grandiozen plan za edno momi4e predi to da me zaebe :lol: :( :) Ama e prekaleno trudno i nevazmojno za teb :) Ne znam no na mene mnogo lesno mi idvat vsqkakvi iznenadi i ne6ta koito da nakarat momi4eto da se po4uvstva specialno :P Si4ko e do fantaziq,logika i nai ve4e jelanie :) (zavediq na pica i se nagovori sas servitiorkata da napi6at ne6to na picata s maioneza prail sam go i e supper) :P

exexexx тва последното е супер и мн оригинално,пък и за др-то съм съгласна с теб :P :)

12-02-2004, 08:25
prosto davai parvoto spontanno neshto koeto ti doide na uuma vsqka jena iska da i se pokazva 4e e jelana obichana i uvajavana i moq savet e pokazvai i go po vsichki nachini a za iznenadka shte svarshi rabota i 1 roza stiga da e v podhodqshtiq moment

baby947
12-02-2004, 08:45
prosto davai parvoto spontanno neshto koeto ti doide na uuma vsqka jena iska da i se pokazva 4e e jelana obichana i uvajavana i moq savet e pokazvai i go po vsichki nachini a za iznenadka shte svarshi rabota i 1 roza stiga da e v podhodqshtiq moment

Точно!

12-02-2004, 08:54
A we k'vo samo se e*avate s NSpi4 we hora? K'vo iskate ot nego, prosto misli 4e takiva temi4ki sa gluposti...jiveem s svobodna darjava i vseki ima pravo na mnenie. K'vo pove4e, kato ne ti e priqten-ne mu obra6taii vnimanie.

don40 g
12-02-2004, 09:19
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
He..:):):)....opredeleno ima Bezbroj i edin nachini da napravish tova......
Za picata e mnogo dobra ideja...lesno osashtestvima...injama da ti kostva pari...e....moje da dadesh neshto na servitjorkata.....:):):)
Njakoj pat kupi cvetja predi da izlezete... no ne i kazvaj za kogo sa.ne i gi podarjavaj,prosto gi draj v raka i ne spomenavaj nishto. kogato te popita tja..i kaji..."za edno momiche koeto mnogo obi4am"....saotvetno....tja shte pomita za kogo...i ti...si znaesh veche......
Prijatelja na sestra mi sled edno skarvane pak i napravi serenada....s "Ciganski Orkestar".......napravo mu se kefja......:):)
Zvani se....i toj tihichko...."mili4ko.......mnogo te obi4am.......i sled malko se chuva...ajde momcheta.......i se iztupva polovin romski kvartal...sas vsichki vidove instrumenti....i mnooogo bogat repertoar ot ljubovni ciganski pesni......Strashno originalno........:):):):)I Naistina imashe goljam efekt....vapreki che sestra mi mrazi Chalgata.......:):):):)
za rojdennija i den moje da napalnish zadnata si sedalka s pljusheni igrachki....koeto shte ti kostva okolo 100 lv..ama moje da se pazarish sas sobstvenika za kolichestva...:):)no trjabva da ja vzemesh kasno vecher kogato e tamno i ne se vijda kakvo ima otzad....ili e naj dobre da sa ti zatamneni prozorcite..kakto e pri men.:):):)Ot tam.....ti si znaesh.....:):)
Drugi variant......napravi i "vecherja na sveshti".....ama mnogo sveshti....
Pak moje da se pazarish za kolichestva.....zadaljitelno e da ima njakakva mnogo raznoobrazna hrana v malki kolichestva.i mnoogo plodove....ama mnogo......saotvetno......malko alkohol....prijatna muzika....
Obajdash i se....Imam mnogo goljam problem....mnogo te molja ela da mi pomognesh......mojesh li da dojdesh v 7......shte ti objashnjavam po kasno kato dojdesh i zatvarjash..........
Vkarvash ja v stajata......"cunkash ja"..........i tja zapochva da reve.....:):):)
A sled tova kakav sex padaaaaa..................:):):)
ako hodish u tjah.......podari cvete.na majka i...a na neja nishto....kato izlezete po kasno........v kolata ti ima.....mnogo krasiv buket koito.....ti si znaesh.....:):):)
Na rojden den...vinagi podarjavaj po dve neshta......rano sutrinta ja sabudi..podari i cvetja...cunkaj ja...pojelaj i neshto..i iz4ezni.......a vecherta.....malak spretnat podarak mnogo dobre opakovan
.....i ti si znaesh......:):):):):)
izprati i dalgo stihotvorenie pod formata na sms-i...no tova moje i da dosadi...da znaes......naj lesno stava s Mtel....
ima boja na sprej kojato se mie.......Narisuvaj neshto na prednija kapak na kolata si...osobenno ako kolata e tamen cvjat.......stava super...
napishi i imeto i ljubovni priznanija...varvi da ja vzemesh...zakasnej malko...za da badesh siguren che shte te chaka...i spri tochno pred neja...:):):):):)Moje da ja Osharish cjalata de......:):):):):)
ako jivee vav visok blok...zimata kogato ima snjag.....napishi otdolu neshto sas stapki.......i zadaljitelno imeto i.....:):):):):)moje da si slojish i bukvichkata..da ne se chudi...:):):):)
MOje da se napishe i na patja s pepel ot pechka ili parno.....s golemi cherni bukvi......:):):):)
Of.....Moga da ti kaja oshte 50 nachina...koito sam izprobval veche....i deistvat....POVJARVA MI............:):):):)
Uspeh......
Naj vajnoto e jelanieto........:):):):):)

СребристоСияние
12-02-2004, 12:54
Leleeee dan40 g mnsi izobretatelen i s fantaziq hehehehehe mn priqtno zvu4i vsi4ko koeto napisa :")) napravo zavijdam na jena/gajeto ti:"))

Po temata... momi4etata mn obi4at cvetqta, rozite predimno (vapreki 4e az si padam po dr tip cvetq ama az su mizkliu4enie). hubavo 6te napravi6 ako nameri6 mnogo mnogo mnogo rozi ot nqkude (ne e nujno da gi kopuva6) i na legloto gi podredi6 sas fantaziq:")) posle ve4e e lesno vika6 q vav vas da se pozabavlqate ili na ve4erq a sled ve4erqta... "ahhh kolko romanti4no" i taka :wink: adi uspeh

06-03-2007, 19:38
вкарай й го анално и ще е много специална

06-03-2007, 20:31
ahahha sled kato i pokaje6 4e tq e mnogo za teb 6te po4ne da se dyrji s tebe kato s ne6to po - malko ot neq.. 6te vidi6

Vikitooo
06-04-2007, 06:28
OBICHAI Q! Po specialno neshto ot tova edva li ima...Sled kato ima nqkoi koito misli za teb, kopnee za teb, iska teb....ne te li kara da se chustvash specialen? Men lichno me kara da se chustvam taka... O:)

gangbang
06-04-2007, 07:46
Самото отношение към нея :)

~egoistiC~sister
06-04-2007, 07:56
Еми ако я познаааш мноо добре няяше да прайш тема.... #-o

ziato-
06-04-2007, 08:51
4ove4e stegni se i budi sebesi
ako te obi4a dr. ne e nuzno

06-04-2007, 11:21
NSpi4 ти си най-тъпия човек на света
И не ми са праи на голям газар, щото като гледам висиш по цял ден в тоя форум и само пишеш простотии и разваляш темите!

Недей се чувства длъжен да ми отговаряш, аз от тапаци не се обиждам.

хаха путйо стоя си вкъщи щото съм болен от гриб ве лайнарче смешно наакано а ако си момичче ела да ти турим една зелена от мойте па да видиш тогава на кво мнение ше си
Ето това е начина.Продължаваи в същата посока!

CrazyInLove
06-04-2007, 11:22
Ако я обичаш и й го показваш :)

AleX`
06-04-2007, 12:06
Тва е хубаво, което искаш, ама както ти каза един Гост, ако не го направиш в правилния момент няма да имаш голямо бъдеще с това момиче. Просто ще загуби интерес много бързо. Това става, когато се каниш да тръгнеш с нея или пък 1 седмица ходите и ти нещо такова правиш. НЕ ДЕЙ ! Твоя случай незнам как е ? Ако ходите примерно от 2-3 месеца-да. Супер е тогава, когато знаеш, че те обича и т.н. тогава става. Иначе ето някой начин :)

#1
Ако тя заминава за няколко дена, й кажи, че се притесняваш за нея и затова си й осигурил бодигард. Тогава й подари малко мече.

#2
Купи фосфоресциращи залепващи звездички и напиши на тавана над леглото "Обичам те!". Тя ще ги види, когато угасите лампата. Все пак внимавай да са такива, които не оставят следи след като се отлепят.

#3
При някой специален случай, купи 11 истински и 1 изкуствана роза. Сложи изкуствената в средата на букета.
Добавяш картичка със следния текст:
“Ще те обичам, докато и последната роза не увехне.”

4
Купи домейна с нейното име, ако е свободно, например www.martinaivanova.com. Направи уеб страница с някаква романтична поема и красива роза. Когато тя разглежда в Интернет, й дай идеята да провери дали това име е заето. Нека тя сама го напише и отвори сайта.


#5
Купи стилно огледалце и й го подари с картичка, на която пише примерно "В това огледало ще виждаш най-красивата жена на света!".


#6
Вземи книгата, която тя чете, отвори там, докъдето е стигнала и с МОЛИВ подчертай букви в някой параграф, който й предстои да прочете скоро. Нека подчертаните букви формират примерно "Обичам те". Например:
Дворецът беше лабиринт, а минаването им през него -мъчително и незабравимо. Отначало минаваха от сграда на сграда под тъмното небе.

Подчертаното ще зачовърка любопитството й и с малко повече късмет тя ще извади буквите и ще си ги запише. Можеш да закодираш и някое по-дълго съобщение, за да се потруди тя повече...

Valar
06-04-2007, 12:32
Тръгна ли си да мислиш по такъв начин за момите си загубен!!!

lovers
06-04-2007, 12:55
Obrushtai i poveche vnimanie...Pravi i uslugi,po nqkoi put podaruci plu6eni igrachki dori i malki(vupreki 4e na golemi se radvame pove4e) tova s podaruka bi q zaradvalo mnogo i nai-vajnoto pokazvai i che q obicha6!

sex guro
10-20-2017, 08:47
обичай я,карай я да се чувства спецеална,единствена,докос вай,целувай,милвай,на ръце я носи и тя никога няма да те замени

dreamwalker
10-20-2017, 12:22
Когато вдигнеш тема отпреди 13 години.

Necrologist
10-21-2017, 18:52
обичай я,карай я да се чувства спецеална,единствена,докос вай,целувай,милвай,на ръце я носи и тя никога няма да те замени

И от време на време отваряй по някой друг български речник.