PDA

View Full Version : важен въпрос към момичетата



11-26-2004, 16:58
Имам питане към вас:
може ли да откажете на едно момче заради това че е мълчалив и не толкова разговорлив.
Има ли голямо значение за вас дали момчето което си харесвате е приказлив (по отворен на приказки) или е някъв не толкова приказлив.
Ако има значение това, то колко голямо е това значение.
С 5 думи казано ако едно момче е по-мълчаливо това ще ви повлияе ли много на чувствата (ако го харесвате като външност например).

mrazq_NSpi4
11-26-2004, 17:02
ISKAM NSpi4 DA BUDE RAZKARAN OT FORUMA!!!

Momchence
11-26-2004, 17:09
Kolkoto po malko govori6 tolkova po malko 6ans ima6, vse pak ako ne s dumi s kakvo drugo 6e si izrazi6 4uvstvata? Ne 4e nqma ama po dobre ot dumite samnqvam se! Govori fe pi4 kazvai tova koeto misli6 :) i se 6e se nameri nqkoi koito da ti haresa na4ina na mislene :) spored men mal4anieto ne e za predpo4itane pred plqmpaneto na prostotii po dobre prostotii ot kolkoto ni6to :? :P

AzzzzzzzZZZZzzz
11-26-2004, 17:25
Ot li4en opit ti kazvam,4e nqkoi super qk pi4,koito mi m1l4i e mnogo po-zle ot nqkoi muhlio,koito govori,bilo to gluposti ili ne! Prosto kontakta e adski vajno ne6to-m1l4anieto nqma mqsto ,osobeno pri mom4etata e otvratitelno-nikoga nqma da se zainteresuvam ot nqkoi sviti41k i t.n.,t1i 4e govori,4ove4e,prikazkata mu e maikata!!!

Tiffany
11-26-2004, 17:56
Ми всеки човек би предпочел човека,с който е да е по-приказлив,и когато сте заедно да си говорите,да има чуство за хумор...Не мисля,че е приятно,колкото и да е хубаво момчето да излезнете на кафе и да си мълчите!

11-26-2004, 18:16
значи аз ако изляза на кафе с моми4е което харесвам няма да мълча.
Просто съм мълчалив, но ако изляза с моми4е не съм ама само тогава.
Просто в нашия клас съм мълчалив и за това ми е гадно.
Ако съм с голяма компания също така.
Ако съм с момиче обаче не съм чак толкова.

BaT_GirL
11-26-2004, 18:17
Kolkoto po malko govori6 tolkova po malko 6ans ima6, vse pak ako ne s dumi s kakvo drugo 6e si izrazi6 4uvstvata? Ne 4e nqma ama po dobre ot dumite samnqvam se! Govori fe pi4 kazvai tova koeto misli6 :) i se 6e se nameri nqkoi koito da ti haresa na4ina na mislene :) spored men mal4anieto ne e za predpo4itane pred plqmpaneto na prostotii po dobre prostotii ot kolkoto ni6to :? :P
Защо ли съм съгласна с тебе!?

Gost
11-26-2004, 18:21
NE....

blue_flower
11-27-2004, 23:51
Abe mn zavisi, ako mal4i6, za6toto nqma kakvo da kaje6, po dobre se zaebi nqkade, ama ako myl4i6, za6toto s mn malko hora spodelq6 4uvstvata si, ako tova myl4anie e sy4etano -ne znam, ama ako vypreki myl4anieto si si super dobyr, i zaema6 mn vajno mqsto v kompaniqta i si prosto zatvoren, to togava ne e tolkova zle, 4estno kazano az na takiva mom4eta obry6tam gore-dolu vnimanie, iskam da vidq kakvo ima pod 4erupkata, ama ako e kuha, jivota styjnqvam deto sam si zagubila vremeto:))

11-28-2004, 00:17
Не в никакъв случай . Щом мълчи значи е много мъдър . Мумия !!!

Black_Sun
11-28-2004, 09:38
Зависи от много неща! Аз лично предпочитам да не си говоря празни приказки с някой...
ако знаеш ,че човека ,с който си ще каже точните неща в точния момент ,то тогава няма проблем!!

Devilsplaymate
11-28-2004, 09:43
zavisi kakto ot mom4eto taka i ot momi4eto! nqkoi momi4eta haresvat takiva po myl4alivi , a drugi puk ne ... ama ti prepory4vam da stane6 po razgovorliv ako iska6 da q spe4eli6 !

az_sam_Alicia_Keys
11-28-2004, 09:46
ами стествено, има значение и характера на момчето. Ако не мога да си говоря с него за какво ми е? Е.. ако е само за секс може ама такава връзка не си представям:)

Devilsplaymate
11-28-2004, 09:55
pomisli kyf tip e tfoqta madama i kaji... moje i da iztepkame ne6to ! :wink:

Djursi
11-28-2004, 15:30
може ли да откажете на едно момче заради това че е мълчалив и не толкова разговорлив. -->ТИХИТЕ ВОДИ СА НАЙ-ОПАСНИ :) НЕ БИХ ОТКАЗАЛА
Има ли голямо значение за вас дали момчето което си харесвате е приказлив (по отворен на приказки) или е някъв не толкова приказлив.---> не много голямо :)
С 5 думи казано ако едно момче е по-мълчаливо това ще ви повлияе ли много на чувствата (ако го харесвате като външност например).---> НЕ НЕ НЕ

VeShti4kAta
11-28-2004, 16:01
Mi spored men, ako nqkoq macka te zareje samo shtoto si po-mylchaliv ot drugite znachi e golqma patka! Tova, che ne drynkash postoqnno prostotii i qvno ne se ligavish osobeno, te pravi mnogo po priqten za obshtuvane, zashtoto sym sigurna, che ako imash podhodqsht chovek srehstu sebe si, vyobshte ne si mylchaliv. Izlizala sym s momcheta, koito ne sa mnogo prkazlivi, kogato sa sred horata (mai i samata az ponqkoga predpochitam da si mylcha, kogato kompaniqta e po-golqma). Nasotqshtoto mi gadje syshto ne e mnogo obshtitelno, zashtoto trudno se razkriva pred horata, no az si go obichkam takyv i se radvam,che v moe lice e sreshtnal nqkoi, na kogoto moje da se doveri za vsichko. Ne razbiram zashto te pritesnqva tova, che si po-mylchaliv. Momicheto, koeto shte byde s teb, ne bi trqbvalo da go prieme kato nqkakyv defect. Kogato dvama dushi se obichat, te biha mogli da si kajat mnogo neshta i da izrazqvat chuvstvata si v svoeto mylchanie, v pogledite si edin kym drug, v edin jest, v edna usmivka.....

SANDRETO
11-28-2004, 16:25
xaxxaaxaxxaaxxaxaaaxaxaxxaxaaxaxax po maloumno obqsnenie ne bqh 4ela i nishto ne razbrah ot nego no akkto i d ae!!! :P :lol: :lol: :lol:

GeRyTo
11-28-2004, 17:41
Виж сега...щом като си с момиче не си мълчалив а достатъчно разговорлив и с чувство за хумор..няма проблем..но аз лично определено не бих тръгнала с някой който само ме гледа и слуша...щото аз по принцип съм много приказлива ама в крайна сметка не мога сама да си говоря нали?!Такива момчета дето ше ме оставят само аз да дрънкам три часа за мен са пълни балъци....
Но по мое мнение нямаш от какво да се притесняваш..все пак не може всеки да е душата на компанията и да говори постоянно..то тва си е дар един вид...

The Goodbye Girl...
11-28-2004, 17:59
С 5 думи казано ако едно момче е по-мълчаливо това ще ви повлияе ли много на чувствата (ако го харесвате като външност например).
Ако съм го харесала само на външност, а пък той не ми е казал две думи, тогава определено ще има значение. Но зависи от характера на човек. Не би било зле да можем да си приказваме за всичко и да общуваме нормално. Много е субективно. Според мен зависи от другите качества на човека и от това как се държи, когато сме само двамата например. :wink:

svetla_88
11-28-2004, 18:26
da tova 4e si nerazgovorliv e edinstveno v tvoq vreda,no ne ozna4ava 4e ako tq te haresva nqqa da ti obarne vnimanie.tq 6te naprvi 1ta kra4ka no kogato ti ne poema6 iniciativata tq moje bi 6te se oteg4i i ...6te q iztarve6.taka 4e davai ne badi sramejliv :)ne se stesnqvai da i pokaje6 vs koeto 4uvstva6!uspeh!!!!!!!!! :wink:

Jamalska
11-28-2004, 18:33
Hmm...az hareswam po-myl4aliwi4ki i tn...ama naistina s dumi izrazqwa6 4uwstwata si...i ako ne moje6 da go naprawi6 6te osatne6 na suho...
Makar 4e mom4eto koeto...hmm...mai obi4am...e suuper myl4aliw...edwa mu izkarwam dumite ot ustata ama..takyw e jiwota....

11-28-2004, 18:35
Hmm...az hareswam po-myl4aliwi4ki i tn...ama naistina s dumi izrazqwa6 4uwstwata si...i ako ne moje6 da go naprawi6 6te osatne6 na suho...
Makar 4e mom4eto koeto...hmm...mai obi4am...e suuper myl4aliw...edwa mu izkarwam dumite ot ustata ama..takyw e jiwota....
имаш ли кафефи мустаци по мозъка ?

Moderated by Aia
Molia,uvajavaite ostanalite potrebiteli i pishete po zadadenata tema!
Blagodaria za vnimanieto!!!

sexy_dizzy
06-13-2006, 14:11
Много по-приятно е да си с някой приказлив,аз лично към такива клоня,дори и в момента съм с такъв.
Ето,представи си,че си мълчалив(да кажем)и си някъде с гаджето и няма какво да си кажете.И двамата да мълчите и да се чудите какво да измислите за да стане приказката.И точно,когато се сетиш да я питаш нещо,тя да се сети в същия момент и да се прекъснете един друг.Забелязвала съм такива ситуации при по-мълчаливи.

sladkoto_neli
06-13-2006, 15:05
ами за мене няма много голямо значение щото мене не ме кефят някви супер отворени момчета дето немогат и незнаят кога да си затворят устите.но все пак ако едно момче постоянно малчи нема как да го забележе който и да е.но понякога зад едно срамежливо и малчаливо момче се крие нещо което в другите момчета няма.

Kam4eto
06-13-2006, 15:14
зависи от човека, но нямам нищо против да е малко по-мълчалив, стига да е искрен и готин и да изпитвам истински чувства

nasty_13
06-13-2006, 15:47
typi4ko...Ti qvno si baq mul4aliv i si misli6 4e zaradi tova te rejat..mi po-skoro ne si qk op harakter i si nqkaf sduhan i zatva dsa te rejat.. new myl4anieto ne moje da [promeni ne4ii 4uvstva ili ne4ii haresvane(ako sa sa6testvuvali izob6to) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

SlaDka_BliZalka
06-13-2006, 16:44
prosto 6e ti dam primer
imam 1 averka i 1 aver trygnaha...no ne si govoriha nai mn edno hi ili peedyrka....{} ,{P} i tn NE ! takaa hodiha mesec i polovina i nakraq skysaha...za6to?!!? 6otu nit si govrqt nit ni6to samo sa na hi...i ne se polu4i NI6To
sama si pravi izvodite :)

ludamacka
06-13-2006, 17:45
ami po-vajno e kakvo e otvutre mom4eto a ne otvun(vupreki 4e i tva e vajno)no ako si nqkuv sramejliv nere6itelen kofti e za mom4e.pone az dosega ne sum imala mul4alivo gaje i ne bih iskala takuv

honey91
06-13-2006, 18:12
В никакъв случай няма да повляе на чувствата ми това че не е толкова разговорлив.А и така може би няма да ме прекъсва в смисъл че понякога аз толкова говоря че е невъзможно друг да вземе думата от устата ми. :oops:

anitka_555
06-13-2006, 18:30
ooooo mn e vajno mom4eto da e razgovorlivo i da te predrazpolaga.ama vs pak tr da znae kvo da govori de.ama kato cqlo edno ob6titelno mom4e bi me privleklo mnogo pove4e bilo to i ne perfektno na van6nost otkolkoto njkoi krasavec koito mal4i kat pukal :-& :-# =;

rali4ka91
06-13-2006, 19:05
Не в никакъв случай . Щом мълчи значи е много мъдър . Мумия !!!
Xaxa Евала за тая приказка!Мумия вика...хаха :smt005 :smt005
А по темата...ми винаги съм дърйала с момчето до мен да не мие скучно и да има чувство за хумор! :arrow: В никакъв случай не трябва да е мълчаливко!

NeSTa_86
06-13-2006, 19:08
а бе релакс...като свикнеш с момичето ще си плямпаш даже повече отколкто трябва

white_chik
06-13-2006, 19:27
На мен лично-да.Аз съм супер приказлива,даже може би понякога прекалявам,и не си представям,че мога да съм с момче,което ми мълчи,и почти не ми говори.Ако не е център на внимание и все пак си го харесвам това,че винаги не говори,няма да е проблем,но от друга страна колкото по-малко говори,толкова по-трудно ще успея да го опозная,а от там ако не успея да го опозная няма как да се влюба в него и да тръгна с него

NqKvA TakAvA NikVa
06-13-2006, 20:16
Razbirase!ako e nqkav mal4iliv s koito ne moje6 da si kaje6 ni6to ima li smisal da tragva6 s nego.az sam si prikazliva po princip i ne varvi da tragna s nqkav mal4aliv pi4 i samo az da drankam.

little_sweet
06-13-2006, 20:21
За мене няма никакво значение колко приказливо е момчето.Даже дори по добре защото може да не зарибява друга.Но baby ако няма кой да ти обърне внимание не се отчайваи!Ако искаш ела при мене аз ще те задоволя :smt006

Сънчо
06-13-2006, 21:11
Еми попринцип ако наистина много го харесвам не мисля че това би представлявало някакъв проблем и все пак друго си е да е някъв такъв по разговорлив, защото чесно казано не обичам да си говоря сама :-s

_sexy_madama_
06-13-2006, 22:18
нз в някои слу4аи е по хубаво по приказлив а в някои слу4аи е по хубаво по мул4алив!зависи!sa ne e hubavo da za po4ne da goovori naprimer"nie v4era se ebahme mnogo ni be6e hubavo"i vsi4ko da se razprostrani!!! :cry: :cry: :cry: ili puk ne e qko gadjeto ti da e super mul4aliv !!! :-) :-) :-) taka 4e spored men gadjeto trqbva da si meri prikazkite!!!nai dobre e gadjeto ti da e srednoto polojenie!!! :lol: 8) :D :-D :-)

x-PeRiMenT
06-14-2006, 00:46
ами за мене няма много голямо значение щото мене не ме кефят някви супер отворени момчета дето немогат и незнаят кога да си затворят устите.но все пак ако едно момче постоянно малчи нема как да го забележе който и да е.но понякога зад едно срамежливо и малчаливо момче се крие нещо което в другите момчета няма.

Най-умното изказване за сега =D> =D> =D>

ATAKABG
06-14-2006, 02:38
Аз лично съм на настроения. Един път мога да говоря супер много и да не млъкна,друг път почти не приказвам. Тва не значи че съм необщителен,нито пък че плямпам постоянно глупости. Зависи от компанията,с която съм,от събеседника и така нататък. Пред хубаво момиче на всеки му се случва да загуби ума и дума,така че не е толкова страшно според мен,ако все пак не мълчиш постоянно. А ако сте заедно на кафе трябва да си говорите задължително. Дори и да замлъкнеш по някое време гледай да не е за много дълго.
А според мен е много тъпо,ако някое момиче харесва някое момче,но откаже да тръгне с него само защото не е много приказлив...
Има хора,които приказват много,ама нищо смислено не казват,а си говорят само глупости. Такъв ли предпочитате,момичета?

Atula
06-14-2006, 07:49
Zavisi dali si lichi, che e mulchaliv ili izlejda, che e tup. Prosto ima sluchai, v koito momicheto reshava, che momcheto, koeto i haresva mulchi, ne zashtoto e pritesneno ot neshto, a zashtoto nqma dostatuchen nabor dumi da se izrazi. Vse pak jenite si imat receptori za tova i mislq, che shte razberat, che prosto se nujdaesh ot vreme, za da se adaptirash. Az sum kato teb, no dosega ne sum imala problemi. Posle kato se razprikazvam i se kefqt mnogo:)

rozovo_dupe
06-14-2006, 13:43
може ли да откажете на едно момче заради това че е мълчалив и не толкова разговорлив. -->ТИХИТЕ ВОДИ СА НАЙ-ОПАСНИ :) НЕ БИХ ОТКАЗАЛА
Има ли голямо значение за вас дали момчето което си харесвате е приказлив (по отворен на приказки) или е някъв не толкова приказлив.---> не много голямо :)
С 5 думи казано ако едно момче е по-мълчаливо това ще ви повлияе ли много на чувствата (ако го харесвате като външност например).---> НЕ НЕ НЕ
i az mislq taka

100% ANGEL
06-14-2006, 19:14
Vseki si ima nqkakuv vkus! Li4no spored men ako otna4alo e mul4aliv nqma problem, no vse nqkoga trqbva da se otpusne! Nqma kak!

Nadelina
06-14-2006, 22:14
Da mi povliqe polojitelno ili otricatelno? Stranen vapros..Imash stranni kompleksi..:P

FikyScHetOo
06-14-2006, 22:41
Имам питане към вас:
може ли да откажете на едно момче заради това че е мълчалив и не толкова разговорлив.
Има ли голямо значение за вас дали момчето което си харесвате е приказлив (по отворен на приказки) или е някъв не толкова приказлив.
Ако има значение това, то колко голямо е това значение.
С 5 думи казано ако едно момче е по-мълчаливо това ще ви повлияе ли много на чувствата (ако го харесвате като външност например).
Мисля, че ти си този пич...и ако човека ми дава това, което искам (подкрепа, любов, разбирателство, страст...) няма значение дали си говорим денонощно или само час два. А ако обичаш някоя ще ти е лесно да говориш с нея :smt017

NaI_MiLi4KaTa
06-15-2006, 03:11
Всеки си има собствени критерии, на които трябва да отговаря човекът до тях. Напълно възможно е да откаже по тази причина, явно иска човекът до нея да бъде по-отворен. Но има и много момичета, които предпочитат мълчаливите и не чак до там "отворени" момчета. Аз имала връзка с такъв тип момче и въпреки това много ми харесваше (като искам да се знае, че си падам по лоши момчета) :smt110 .

Krem4eto
06-16-2006, 10:23
Имам питане към вас:
може ли да откажете на едно момче заради това че е мълчалив и не толкова разговорлив.
Има ли голямо значение за вас дали момчето което си харесвате е приказлив (по отворен на приказки) или е някъв не толкова приказлив.
Ако има значение това, то колко голямо е това значение.
С 5 думи казано ако едно момче е по-мълчаливо това ще ви повлияе ли много на чувствата (ако го харесвате като външност например).
Ами да ти кажа все пак обичам момчетата да могат да говорят да си правим двамата купона,а ако той не е толкова приказлив аз трябва да измислям какво да говорим и накрая ми писва!

honey_reflection
06-16-2006, 12:34
ZA men e mn vajno da imash tema za razgovor.. i da ne stava taka che, nishto da ne si govorite.. !!

seksi_kote_f
06-16-2006, 12:43
Po dobre da govori ot kolkoto da mul4i kato nqkoi pukul :( .Samo ti 6te govori6 a toi 6te ti mul4i na sre6ta i 6te te gleda um mn ne vurvi po dobre da govori pone nqma da ti e sku4no :P

Aaaaaaa
06-16-2006, 16:25
Ima zna4enie dali mom4eto e sramejlivo ili ne(pone za men) :D