PDA

View Full Version : KAk se preodolqva?!



nat1jena_14god
11-26-2004, 20:01
Ne znam,ama ne6to mnogo s1m se sduhala,imam 4uvstvoto,4e s1m izt1kana ot kompleksi,postoqnno v sebe si otkrivam otricatelni 4erti-bilo to za tqloto,bilo to zaradi povedenieto,ili nai-ve4e zaradi samiq fakt,4e os1znavam,4e s1m jalka kompleksarka....
Iskam nai-nakraq da se izpravq pred ogledaloto i da si imam samo4uvstvieto,da si kaja:"da,haresvam si se,idelana s1m!"
Zat1nala s1m,prosto adski mnogo s1m se kompleksirala,pove4e ne moga,vnu6avam si,4e v o4ite na vseki izglejdam imenno takava,stra6no t1pa,debela,grozna i t.n.(vsi4ki gadni ka4estva :( ) i kakto ve4e kazah ot,pob1rkvam se ot samata misl1l,4e ZNAM,OS1ZNAVAM,4e se mrazq vse pove4e i pove4e,4e izglejdam nelepo v 4ujdite o4i....
V1prosa mi e kak da pogledna na sebe si po nov na4in,da se opitam da otkriq polojitelnite si 4erti....da promenq li ne6to v1v v1n6niq si vid,da otslabna,da si mahna p1pkite? Da,ama problema e tam,4e tova e v1pros na v1tre6no use6tane-ako ne si promenq psihikata,ni6to nqma da se polu4i.
Molq vi,pomognete mi!!!!!!!!!! Ot4aivam se,a iskam da se 4uvstvam dobre,s kompleksi ne se jivee,otvratitelno e,zapo4vam da se namrazvam,a i tova mi pre4i na normalnata komunikaciq s ostanalite....vse si mislq kolko t1po izglejdam v 4ujdite o4i v1v vseki otdelen moment i t.n. Pottiska6to e,ne se t1rpi! KAkvo da storq?!

BABY_SEXY_GIRL
11-26-2004, 20:27
Mila, ne znam kak to4no da ti pomogna, no 6te se opitam :wink: Zna4i, dobre e da napravi6 golemi promeni vav van6niq si vid, za da pridobie6 jelanoto ot teb samo4uvstvie. Za celta smenqi pri4eski, kupi si dobri mazala protiv pupki (na L`OREAL i Garnier sa mnogo dobri :wink: ), zai4avai nedostatacite na liceto si sas fonduten, kupvai si gotini i kefski dre6ki, napravi taka, 4e da si zabelqzvana :!: I zaduljitelno kato se pogledne6 v ogledaloto se opitai da nameri6 4arovnoto u sebe si,a ne nedostataka, taka ve4no 6te si obre4ena na zatvora na komplexite! Smqtam 4e u teb ima 4erti, koito ti samata ne haresva6, no tezi, koito te ocenqvat sas sigurnost sa im simpati4ni :wink: Ne znam kak izglejda6, moje i da si simpatqga, moje i da ne si, no se starai da bude6! I nai-vajnoto :arrow: ZA DA TE HARESVAT DRUGITE, TRQBVA PURVO SAMA DA SE HARESA6 :!: :!: :!: Uspeh :)

11-26-2004, 20:36
пий бира с водка и яж киср=ели краставички една седмица и ше си ок

Fuck_me
11-26-2004, 20:41
Ти недей да си мислиш, че си единствената с комплекси. Всеки ги има дори малко да са е.Например и аз понякога не се харесвам. А колкото до тебе, наистина ти първо сама трябва да се харесаш.Не търси помош от приятелки, защото те 10000% няма да ти кажат недостатъците. Ти сама си ги откриваш явно. А колкото до пъпките има страшно много мазила така, че не се притеснявай( Мисля че на Garnier е по-ефикасно). А туй ,че си дебела. Мила, за какво е измислен спорта и фитнеса :D . НО най-важното е да не си минеп нормите. Не бъди такава каквато другите искат да си. Бъде себе си !!!!! :D

dj Javor 'crazy-idiot'
11-26-2004, 23:25
глей се през крив макарон

eNigMaTic^
11-27-2004, 14:09
Mila, ne znam kak to4no da ti pomogna, no 6te se opitam :wink: Zna4i, dobre e da napravi6 golemi promeni vav van6niq si vid, za da pridobie6 jelanoto ot teb samo4uvstvie. Za celta smenqi pri4eski, kupi si dobri mazala protiv pupki (na L`OREAL i Garnier sa mnogo dobri :wink: ), zai4avai nedostatacite na liceto si sas fonduten, kupvai si gotini i kefski dre6ki, napravi taka, 4e da si zabelqzvana :!: I zaduljitelno kato se pogledne6 v ogledaloto se opitai da nameri6 4arovnoto u sebe si,a ne nedostataka, taka ve4no 6te si obre4ena na zatvora na komplexite! Smqtam 4e u teb ima 4erti, koito ti samata ne haresva6, no tezi, koito te ocenqvat sas sigurnost sa im simpati4ni :wink: Ne znam kak izglejda6, moje i da si simpatqga, moje i da ne si, no se starai da bude6! I nai-vajnoto :arrow: ZA DA TE HARESVAT DRUGITE, TRQBVA PURVO SAMA DA SE HARESA6 :!: :!: :!: Uspeh :)

Напълно си права :wink: За всичко си има "лек" :P

hatercrew
10-27-2007, 18:39
poneje sym totalen nepokist ne me e*e osobenno dali dr me haresvat ili ne i bi trqbvalo da e taka no vypreki tva ima momenti det se sduhvam togava pomaga samo edno ne6to -6OKOLAD samo i edinstveno 6okolad MNOGO MNOGO AMA MNOGO :-D :-D :-D :-D

cherinka
10-27-2007, 18:42
^ ^
Тъп си.

GaNGsTa`Gi®l
10-27-2007, 18:52
Абе ти кво си мислиш,че си единствената с комплекси и недостатъци..всеки ги има но ги приема и готово..и не си мисли ,че като влезеш някъде сички почват да те зяпат некви все едно си някъв ба та в центара на внимание...радвай се ,ако се загледа някой ама да мислиш,че на всички им пука как изглеждаш...е тъпо ;) ти като влезе някой в стаята да речем да не почваш да го оглеждаш кои черти са му хубави и кои не... :)

H8_mE
10-27-2007, 18:54
Ami vsi4ki si imat nqkakvi kompleksi ne si samo ti!Vseki ne haresva ne6to v sebe si,no qvno pri teb tova e v pove4e ot normalnoto!Az mislq,4e e dobre da pomisli6 vurhu sebe si,analizirai sebe si,pomisli obektivno vurhu sebe si i si pomisli!Normalno e vseki 4ovek sled kato ima kompleksi da ima i dobri ka4estva!Ti su6to ima6,no o6te ne si gi vidqla,za da gi oceni6!Napravi si edin spisuk s lo6i ka4estva ot ednata strana i dobri ot drugata strana!I sled kato napravi6 tozi spisuk pomisli kak moje6 da promeni6 lo6ite ka4estva!Kakva iska6 da si spored samata sebe si,a ne kakva iskat da si drugite!I vse pak nqkoi den moje6 da stigne6 do izvoda,4e vse pak 4ovek trqbva da se haresva i da se obi4a takuv kakuvto e!

BeBsItO
10-27-2007, 19:44
:grin: APLODISMENTI ZA TEZI KOITO ZNAQT KAKVO ISKAT!!! :grin: i uspeh na dr te :razz: :razz: :razz:

HePeAJIeH
10-27-2007, 19:56
Момиче твърде много се влияеш от хорското мнение!Не трябва да ти пука!Или те харесват такава каквато си или да ходят да се ебат отзад :wink: :-|

DivoTo_KoTe
10-27-2007, 19:57
Ам ако това те успокоява,спокойно всеки си има недостатъци.Перфектни хора няма и няма да ти изброявам мойте недостатъци защото едва ли някой го интересува.Важното е ти да се приемаш такава каквато си и да не ти пука,че някой не те харесва толкова ниска,висока или с няколко килограма повече това не значи,че друг няма да те хареса такава каквато си.Сигурна съм,че ако се погледнеш във огледалото ще намериш поне нещо което да харесаш.Относно пъпките не си единствена не са болка за умиране във 21 век има милион козметики с/у пъпки.Успех

Sexitooo{}
10-27-2007, 21:52
Prosto nedei da si vtulpqvash nishto... I nedei da se kompleksirash ot mnenieto na horata.. Hich ne trqbva da ti pyka koi kvo misli za teb. Vseki 4ovek ima razli4no mnenie.. Nqkoi moje i da ne te haresvat .. no ti ignorirai teq hora.. i si pomisli 4e ima i takiva koito te obichat i haresvat takava kakvato si.. Eto za tezi hora si zaslujava da se usmihvash i da se 4uvstvash shtastliva.. Ne se interesuvai ot mnenieto na horata.. Tova e nai golqmata glupost.. Prosto se haresvai.. A ako ima neshto koeto ne ti haresva prosto go popravi.. nqma neshto koeto nemoje da se promeni.. nova pri4eska.. novi drehi.. No nAi vajnoto e ti da se haresvash i da ne se interesuvash koi kvo misli za teb.. taka oshte poveche shte se zatvorish v sebe si.. Vseki ima krasivi 4erti .. prosto trqbva da gi otkrie i pod4ertae.. Budi sebe si ! Uspex... :)

koalka
10-27-2007, 22:04
Гледайте датите!!!