PDA

View Full Version : 6E IZKUKAM



^S^
11-27-2004, 13:45
Ave hora kvo 6e napraite ako vidite pritelkata si da se mlqska s nqkoi ot "va6te poznati".
kazvaite, 4e napravo 6e sa poburkam. 4udq se dali da gi prebiq ili da im napraq jivota 4eren. Ednovremeno taq mur6a mi izneveri i oniq pedal me predade. I posle da mi kazvat, 4e NE VSI4KI sa bile KURVI...!
kVO DA GI PRAQ TIQ MIZERNICI...........??? :evil: :twisted: :evil: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

united_colors
11-27-2004, 14:25
Mi napravi im jivota 4eren.Ili pak im pokaji 4e ve4e ne ti puka za nito edin ot dvamata, niama kak da ne im stane gadno.I nedei da vika6 4e si4ki sa kurvi! :wink:

^S^
11-27-2004, 14:35
Vsi4ki momi4eta koito sum sre6tal v na4aloto sa mili4ki i iskat da im pomogne6, a edva kogato polu4at tova koeto iskat im vijdam istinskata strana. Tolkova puti sum si tro6al rycete v nqkoq stena samo i samo da ne havana taq deto mi e napraila mrusno i da ne q otrepq.
Nadejdata mi za priqtelka koqto da e vqrna ugasva.....
Za tui gi misla az za kurvi4ki si4ki, 6tot do sq o6te ne sum sre6tna takava deto da ne e............

11-27-2004, 14:44
първо я хвани нея и я пребий супер здраво удряй я яко в лицето за да я обезобразиш а след това го хвани тоя парцал и му еби майката смажи му колената да не може да ходи !!

united_colors
11-27-2004, 14:50
6te sre6ne6, a na neia (taia deto ti e izneverila) 6te i kaja 4e si4ko se vru6ta.Na tebe da ne ti puka, nali ti si se durjal kato 4ovek, tia 6e si tro6i glavata sled vreme! :wink:

LifeleZz
11-27-2004, 21:26
Еми къв смисъл има от насилието? :x По-яко ли ще ти е , ако ги пребиеш и не знам си кво?!?По-добре си направи изводите за тия хора иии...мога да ти кажа,че има много други начини за нараняване,които са далеч по-болезнени...:twisted: :twisted: :twisted:Ама пък аз просто не разбирам що искаш да се занимаваш още с тях...След като явно не струват...забрави,че съществуват направо.Кво ще си тормозиш мозъка с боклуци... :roll:
А мога да ти кажа,че ще намериш тва , което искаш някой ден...Просто трябва може би да подбираш по-добре...и да рабереш какво всъщност е момичето преди още да й се довериш...А и все един ден ще се научиш , ппреди да бъдеш наранен , да разбираш кво е всъщност отвътре ТЯ...

BABY_SEXY_GIRL
11-27-2004, 22:33
Еми къв смисъл има от насилието? :x По-яко ли ще ти е , ако ги пребиеш и не знам си кво?!?По-добре си направи изводите за тия хора иии...мога да ти кажа,че има много други начини за нараняване,които са далеч по-болезнени...:twisted: :twisted: :twisted:Ама пък аз просто не разбирам що искаш да се занимаваш още с тях...След като явно не струват...забрави,че съществуват направо.Кво ще си тормозиш мозъка с боклуци... :roll:
А мога да ти кажа,че ще намериш тва , което искаш някой ден...Просто трябва може би да подбираш по-добре...и да рабереш какво всъщност е момичето преди още да й се довериш...А и все един ден ще се научиш , ппреди да бъдеш наранен , да разбираш кво е всъщност отвътре ТЯ...

Ei na tova mnenie sam i az :wink:

BaT_GirL
11-28-2004, 11:10
От насилие само по зле може да стане.Да им направиш черен живота къв е смисъла.Остави ги и двамата то се е видяло колко държат на тебе!

VeShti4kAta
11-28-2004, 16:10
Awe nai-dobre gi zaebi i dvamata........Hmmmmm makar che ako nqkoi den ti se otdade vyzmojnost taka lekinko da si vyrnesh...., shto pyk ne :twisted:

^S^
11-29-2004, 18:01
De da mojeh da gi zaeba....
Bqh si zagubil akula po ne neq, a tq me obedi, 4e i pri neq e taka.
Celuvkite i bqha izpepelqva6to strastni i nejni. Tq be strahotna dokato edin den ne q mernah. Izkre6tqh samo edno "ЕЙЙ ДЖО ЩЕ ТЕ ЗАКОЛЯ...." no te vob6te ne mi oburnaha vnimanie prosto bqha mnogo zaeti da si ligavq ezicite. V sledva6tiqt moment nqmah sili daje da se provoikna pak.
Az obi4am da otmu6tavam, da vru6tam tupkano, no vuprosut e da li da go praq 6toto ako go storq sigorno 6e gi otrepq.

{sexy_boy}
11-29-2004, 19:14
Ami pi4 otidi i pred neq po4ni da se msqlska6 strasno s drygo f tai 6e i stane mnoo gadno 6e i kaje6 4e znae6 za neq i avera i i 4e kasate .A na avera ti my razmaji fizionomiqta nqkoi 6te kajat 4e tova ne e pravilno vqrno e, no pone stra6no 6te ti olekne i tva 6te ti digne imidja po tozi na4in tai 6te vkara6 yvajenie v kompaniqta s koqto xodi6 i 6te znaq6 dryk pat da ne ti zabivat gadjeto

{}Slanchiceto{}
11-29-2004, 19:22
Еми къв смисъл има от насилието? :x По-яко ли ще ти е , ако ги пребиеш и не знам си кво?!?По-добре си направи изводите за тия хора иии...мога да ти кажа,че има много други начини за нараняване,които са далеч по-болезнени...:twisted: :twisted: :twisted:Ама пък аз просто не разбирам що искаш да се занимаваш още с тях...След като явно не струват...забрави,че съществуват направо.Кво ще си тормозиш мозъка с боклуци... :roll:
А мога да ти кажа,че ще намериш тва , което искаш някой ден...Просто трябва може би да подбираш по-добре...и да рабереш какво всъщност е момичето преди още да й се довериш...А и все един ден ще се научиш , ппреди да бъдеш наранен , да разбираш кво е всъщност отвътре ТЯ...

Ei na tova mnenie sam i az :wink:
Az sam na tqhnoto mnenie.Mislq,che imashe neshto ot tozi sort NAKAJI GLUPAKA S MALCHANIE.Mislq che shte pokajesh dostoinstvo,ako ne im obrashtash vnimanie.Prosto prestani da obshtuvash s tqh i ne se nervirai za tova momiche.Shte namerish po-dostoina ot neq overqvam te.Stiskam palci i USPEH

Iliqn4eto
11-29-2004, 19:39
mi ostanalite sa pravi,to rano ili kasno 6te im se varne no ot nqkoi drug..:) taaka 4e za tova badi spoko,ne si zalujava da si capa6 racete:P

11-29-2004, 19:56
Еми къв смисъл има от насилието? :x По-яко ли ще ти е , ако ги пребиеш и не знам си кво?!?По-добре си направи изводите за тия хора иии...мога да ти кажа,че има много други начини за нараняване,които са далеч по-болезнени...:twisted: :twisted: :twisted:Ама пък аз просто не разбирам що искаш да се занимаваш още с тях...След като явно не струват...забрави,че съществуват направо.Кво ще си тормозиш мозъка с боклуци... :roll:
А мога да ти кажа,че ще намериш тва , което искаш някой ден...Просто трябва може би да подбираш по-добре...и да рабереш какво всъщност е момичето преди още да й се довериш...А и все един ден ще се научиш , ппреди да бъдеш наранен , да разбираш кво е всъщност отвътре ТЯ...
az sam na tova mnenie :wink: 8)

united_colors
11-29-2004, 19:57
Pravi si izvodi za neia, tia prosto ne znae kakvo iska.Ti s takova momi4e li iska6 da si? Kakvo iska6 da gi prebie6 i posle pak ti da strada6? Zaradi niakakva kurva deto brum4i samo?....Niama smisul, ima tolko po svesni momi4eta.

BizZkviTka
11-29-2004, 22:49
De da mojeh da gi zaeba....
Bqh si zagubil akula po ne neq, a tq me obedi, 4e i pri neq e taka.
Celuvkite i bqha izpepelqva6to strastni i nejni. Tq be strahotna dokato edin den ne q mernah. Izkre6tqh samo edno "ЕЙЙ ДЖО ЩЕ ТЕ ЗАКОЛЯ...." no te vob6te ne mi oburnaha vnimanie prosto bqha mnogo zaeti da si ligavq ezicite. V sledva6tiqt moment nqmah sili daje da se provoikna pak.
Az obi4am da otmu6tavam, da vru6tam tupkano, no vuprosut e da li da go praq 6toto ako go storq sigorno 6e gi otrepq.

gledai da si otmusti6, ama po-sdurjano. Ne stigai do krainosti i im pravi na puk, glupaci! Nai mrazq takiva 6ibani intrigi..Bah MaamY!

dj Javor 'crazy-idiot'
11-30-2004, 18:39
Бой стрелба, бомби и тва е

megan
12-01-2004, 16:05
oxx mn kofti situaciq ne se tfari z agluposti prosto podmini i zabravi

12-01-2004, 16:41
първо я хвани нея и я пребий супер здраво удряй я яко в лицето за да я обезобразиш а след това го хвани тоя парцал и му еби майката смажи му колената да не може да ходи !!

Napravi taka 4e da te zapomnqt i da sajelqvat :evil: :evil: :evil:

^S^
12-02-2004, 09:27
AVE AZ VE4E ONIQ GO NAMAZAH ZDRAVO. TAKIVA 6UTOVE IZQDE V STOMAHA 4E POVURNA KRUV. ZA MALKO DA GO OTREPQ. KAZA 4E 6TQL DA MA SUDI :) .4AKAM SQ PRIZOVKA ZA SUDA.
PUK ONAQ SURCE NE MI DADE DA I POSEGNA, PROSTO NQMAH SILI DA SI DIGNA RUKATA SRE6TU NEQ

baby947
12-02-2004, 09:48
Бъди умен.
Няма смисъл да им правиш живота черен, сам ще видиш как след време всичко ще им се върне, => няма защо да си цапаш ръцете.

ceco_meco
09-30-2007, 15:07
momi4eto ne pipai...
po vsqka veroqtnost to e vinovno no se pak momi4e ne se bie....
a onq kato go smaje6 da vleze v pirogof... nikoi pove4e nqma da posmee da se zaeme s tvoe momi4e....
a momi4etata kato te vidqt kolko blagoroden si kam neq ....
prosto si otvarq6 dosta vrati (i ne samo vrati se otvart) :twisted: :-D :-D

BebSsSs
09-30-2007, 15:13
Nedei da otma6tava6 ili da bie6 nqkogo!Rano ili kasno vsi4ko se vra6ta..i kogato nqkoi si napravi sa6tata gavra sas taka nare4enata ti"priqtelka" ti samo 6te stoi6 i 6te se smee6 :wink: kolkoto po-malko ti puka tolkova po-malko naranqva6 sebe si!

suantito
09-30-2007, 15:19
първо я хвани нея и я пребий супер здраво удряй я яко в лицето за да я обезобразиш а след това го хвани тоя парцал и му еби майката смажи му колената да не може да ходи !!
Жената е мазухист и до утре да я биеш се и е тая, ако тя незнае че си я видял най добре се целувай с най добрата и френдка пред нея .А ако тя знае ч еси я видял .... абе вечев незнам

sasha_90
09-30-2007, 15:22
Ето какво ще направя:
-ще умра от ревност
-ще спра да ги търся
Това е предателство,а това не се прощава.

VerryBerry
09-30-2007, 15:25
Еми къв смисъл има от насилието? :x По-яко ли ще ти е , ако ги пребиеш и не знам си кво?!?По-добре си направи изводите за тия хора иии...мога да ти кажа,че има много други начини за нараняване,които са далеч по-болезнени...:twisted: :twisted: :twisted:Ама пък аз просто не разбирам що искаш да се занимаваш още с тях...След като явно не струват...забрави,че съществуват направо.Кво ще си тормозиш мозъка с боклуци... :roll:
А мога да ти кажа,че ще намериш тва , което искаш някой ден...Просто трябва може би да подбираш по-добре...и да рабереш какво всъщност е момичето преди още да й се довериш...А и все един ден ще се научиш , ппреди да бъдеш наранен , да разбираш кво е всъщност отвътре ТЯ...

Ei na tova mnenie sam i az :wink:

podkrepqm :wink:

stealthyGirl
09-30-2007, 15:51
Не ги бий и не им счернявай живота ТИ.. Всичко ще им се върнее!!! Просто не се занимавай с тях и си живей живота :wink:

Едит: Ааа, и друг път внимавай с момичетата.. и "приятелите" ;)

AFT
09-30-2007, 16:29
Темата е от 2004 година, по дяволите!!! :shock:

cute_mimi
09-30-2007, 16:53
Аз не съм курва значи не всички момичета са :::

koalka
09-30-2007, 18:31
Стара тема!