PDA

View Full Version : Много ли съм сбъркан?



Lez-B_еtc...
11-27-2004, 13:52
Ами адски неудобно ми е да питам, ама наистина вече не издържам и искам да се обърна към всички тук с молбата да ми помогнете да разбера дали ми има нещо. Работата е там, че аз по принцип съм много чувствителна натура, обичам да кокетнича, лакирам си ноктите и си скубя веждите, а даже понякога употребявам и спирала за мигли, че даже и в цвят. Обичам да ми вкарват пръст отзад, докато правя секс. Много ми е тежко положението, понеже на всичкото отгоре съм невъобразимо суетен и с часове стоя пред огледалото, а зад мен през това време виждам надвиснала черната сянка на подозрението, че не съм съвсем нормален. И като я виждам там, аз се сещам, че някаква незнайна сила ме тласка към жените, а не си падам по мъже... а пък всъщност по всичко приличам на жена, независимо че жените също ме харесват и аз ги харесвам, ама не защото ме харесват, а понеже аз по принцип си ги харесвам тях. Страх ме е да не би да съм лезбиец; защото ако съм, много ме е шубе мама да не разбере и да ме изгони от къщи или даже по-лошо. Моля ви много, помогнете ми да разбера в що за свят живеем.

11-27-2004, 14:52
Ave pi4 ti lyd li si ve kak 6e si lizbies .
Ti si pedal4e axaxaxax :twisted: :!: :twisted:

ali g
11-27-2004, 14:55
Ами адски неудобно ми е да питам, ама наистина вече не издържам и искам да се обърна към всички тук с молбата да ми помогнете да разбера дали ми има нещо. Работата е там, че аз по принцип съм много чувствителна натура, обичам да кокетнича, лакирам си ноктите и си скубя веждите, а даже понякога употребявам и спирала за мигли, че даже и в цвят. Обичам да ми вкарват пръст отзад, докато правя секс. Много ми е тежко положението, понеже на всичкото отгоре съм невъобразимо суетен и с часове стоя пред огледалото, а зад мен през това време виждам надвиснала черната сянка на подозрението, че не съм съвсем нормален. И като я виждам там, аз се сещам, че някаква незнайна сила ме тласка към жените, а не си падам по мъже... а пък всъщност по всичко приличам на жена, независимо че жените също ме харесват и аз ги харесвам, ама не защото ме харесват, а понеже аз по принцип си ги харесвам тях. Страх ме е да не би да съм лезбиец; защото ако съм, много ме е шубе мама да не разбере и да ме изгони от къщи или даже по-лошо. Моля ви много, помогнете ми да разбера в що за свят живеем.
matrosexualen si otsqkude no ne i pedal

СребристоСияние
11-27-2004, 15:23
Ne boi se:)) ti si mom4e tova zna4i 4e si vzel ot genite na maika ti i ba6ta ti, no mom4etata vzimat pove4e ot tezi na maikite a momi4etata ot tezi na ba6tite! taka 4e prosto ima6 malko pove4ko jenski geni! ne si pedal spoko... 6tom si pada6 po jeni!:))

A kakvo e matrosexualen?

Kris
11-27-2004, 15:34
Spored men Bi-sexualen!!!

xaxaxaxa
11-27-2004, 15:35
Moje da si travestit, izrod ili kakaf li o6te ne, no 6tom vse o6te pravi6 sex sus jenski ima nadejda za teb ! :wink:

dj Javor 'crazy-idiot'
11-27-2004, 15:54
Еми пич ще трябва да правиш тройка с мъж и жена изглежда за да ти мине мерака - той да шиба тебе ти нея...

mash
11-28-2004, 00:56
не си сбъркан, метросексуален си.
напоследък започва да става модерно.

ali g
11-28-2004, 13:53
A kakvo e matrosexualen?
muj koito e otkril jenskoto v sebe si

e_l_i_z_a
11-28-2004, 14:02
4akai sega ti mom4e li si ili momi4e?
f ili m?

DeSsi
11-28-2004, 14:38
hahahahahahahhahahaahhahahahhahahahahahah
Sega po temata : Много ли съм сбъркан? :arrow: Ti si ot nai-sbyrkanite daje.Lezbiec ? yahahahahaha :arrow: zna4i jenite trqbva da sa pedalki

VeShti4kAta
11-28-2004, 15:25
Mne, hich ne si sbyrkan, samo malko...

Josefinne
11-28-2004, 15:38
Абе не знам какво си , ама аз не разбрах кой кого те харесва, ти момче ли си момиче ли си , ама 100% си сбъркан нещо още във фабриката, дет са те правили. Айде Пийз :lol:

11-28-2004, 16:54
K'av lizbiec ti si jiv PEDERAST

dido_en
11-28-2004, 21:03
"Много ли съм сбъркан?" - само малко... :lol:

Малка, но с близалка
11-29-2004, 13:59
Сбъркан си, пич.
Обърни внимание и на факта, че сянката е ЗАД теб, а не НАД или ДО. Аз много искам да стана психоложка, щот ги разбирам тия работи. Ама споко. Слушай ся, другия път като я видиш тая сянка, опитай да се обърнеш и да застанеш лице в лице с нея. To face da truth, както е казал, май Фройд беше.
НЕма се пЪуАшиШ, като ти стане ясно, че си лезбиец. Даже, мацка, give me a call. ;) Ще си паснем като два остри камъка. Аз отдавна подозирам, че съм гейка. :oops:

Jedi
12-01-2004, 13:57
Ama mnoo izduhani

KeiTh
12-01-2004, 15:36
Според мен ти си едно момче с няколко женски хормона в повече...ама тва не пречи да си хетеро :wink:

zerocool
12-03-2004, 10:16
K'av lizbiec ti si jiv PEDERAST
ABSOLJUTEN PEDERAST SI.....NE ISKAM DA TE OBIDJA....
PROBVAJ EBANE S POVECHE JENI..MOJE I DA SE OPRAVISH.....:):):)
KASMET......

Anonimno
12-03-2004, 11:04
:D Pich gledal li si "Kakvo iskat jenite", Ako ne si go gledal izlgedaigo i nema se plashish :}}}

incheto
12-07-2004, 11:32
Samo si opravi re4nika zashtoto lezbietz..nqma takava duma..normalnite hora mu kazvat pederast

ashly besnata
02-15-2006, 13:26
Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И Така:
1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-Р,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане
5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб
7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
10.Напиши желание.


Отговорите:

1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен - Ти си скромен и агресивен.
Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син - Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

ImaNewbie
02-15-2006, 13:54
Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И Така:
1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-Р,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане
5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб
7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
10.Напиши желание.


Отговорите:

1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен - Ти си скромен и агресивен.
Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син - Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!
ти си по-зле от оня индивид дето е отворил темата ако е възможно фе...дейба олигофренските изказвания според тфа кога съм роден и как се казвам ще определя кфо ми се случва и що за човек съм...идиоти

Cha0
02-17-2006, 00:18
Всякакви ги има :) ама ти определено рулираш. Отиди на психолог и му кажи за проблема си той 100% ще ти помогне да разбереш да ли си ЛЕЗБИЕЦ или си просто ПЕДАЛ
УСПЕХ

He3HauKa
02-17-2006, 11:08
Mi lek ne si lizbiec prosto si pedal :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

MuTkoTo
02-17-2006, 11:54
:idea: nai malkoto si BI !

Sa3ana3a
02-17-2006, 12:33
Оле божееееее :x колко сте тъпииииии :smt013 как можете да убиждате и гаврите с момчето бе ЕЙ :evil: ПЕДАЛЧЕТО НЕ Е ТОЙ А СТЕ ВСИЧКИ ВИЕ КОИТО МУ КАЗВАТЕ ТАКА !!!! КВО СЕ ПРАИТЕ ТУКА ВИКАТЕ "PEACE" А СЕ ДЪРЖИТЕ ПО ЗЛЕ И ОТ ТЕРОРИСТИ :smt013 ТЪПАНАРЧЕТА СКАПАНИ, ШЕ МУ ВИКАТЕ ПЕДАЛ САМО ЩОТО НЕ СЕ ВПИСВА ВЪВ ВАШИТЕ ПРЕДСТАВИ ЗА ЧОВЕК :-s :smt013 ЩЕШЕ ДА Е ПЕДЕРАС САМО АКО СЕ ПРАВЕШЕ НА ЖЕНА И ДА ХАРЕСВА МЪЖЕ :smt013 АМА ТОЙ СИ ХАРЕСВА ЖЕНИТЕ, ПРОСТО МУ ХАРЕСВАТ ЖЕНИТЕ ТО БИЛО ОБЛИЧАНЕ, ГРИМ, ДЪРЖАНИЕ, ПРЕДПОЛАГАМ ЧЕ МУ СЕ И ИСКА ДА Е ЖЕНА, НО ДОРИ И ДА СТАНЕ ТОЙ ПАК ЩЕ СЕ ПРИВЛИЧА ОТ ЖЕНИТЕ, В ТОВА НЯМА НИЩО ЛОШО :o НЕ МОЖЕТЕ И ДА ДОКАЖЕТЕ ЧЕ Е ЛОШО!!!!

ДО МОМЧЕТО: Изобщо недей да се притесняваш от себе си, но това не означава да излагаш тази част от себе си на показ защото както видя рядко сме хората които наистина сме либерални към другите (Не говоря за циганите, щото те са си измет). Не мисля че заради това, родителите ти ще те изгонят от дома ти, но не е задължително да им го казваш.