PDA

View Full Version : Идеален баща



Allicia
11-27-2004, 14:59
Кактв според вас трябва да бъде идеалният баща?Как трябва да възпитава децата си? Колко внимание трябва да им обръща? Как да се отнася към тях???

....
11-27-2004, 15:59
A po temata em ne trqbva da e nqkav syxar i da ti by4i koga da se prebira6 ve4er pone da te pyska do 12 iii...... da te nay4i na elementarna kyltyra :evil: :twisted: :evil:

Devilkin
11-27-2004, 16:03
Като гледам часа в който си пуснала темата си мисля че си гледала СПОКО днес :? Според мен един баща НЕ трябва да се държи така както бащата на Емил (госта на Споко) който не го е гледал ще кажа че тва момче е на 19 години и всеки ден е пребивано от баща си! :shock: :evil:
Според мен един баща трябва да е добър и мил с децата си, да ги изслушва, да бъде строг и да говори с тях с нормалния тон!!!

11-27-2004, 18:18
По темата- един баща трябва да е преди всичко отговорен, да се грижи за семейството си, както и то да се грижи за него. Да има страхотен авторитет пред децата си, което се постига с клишето "строг, но справедлив";). Да защитава детето си, когато то не може да се защити само, вместо да го оставя да се изправя всеки ден с/у наркоманчетата, които му обират джобните в училищния двор, примерно. Родителите трябва да подкрепят всяко желание за изява от страна на детето си, дори да са си мечтали, то да стане лекар, вместо жуналист.

eNigMaTic^
11-27-2004, 19:11
По темата- един баща трябва да е преди всичко отговорен, да се грижи за семейството си, както и то да се грижи за него. Да има страхотен авторитет пред децата си, което се постига с клишето "строг, но справедлив";). Да защитава детето си, когато то не може да се защити само, вместо да го оставя да се изправя всеки ден с/у наркоманчетата, които му обират джобните в училищния двор, примерно. Родителите трябва да подкрепят всяко желание за изява от страна на детето си, дори да са си мечтали, то да стане лекар, вместо жуналист.

:wink: Напълно съм съгласна

LiNkiN4eTo
11-27-2004, 20:38
ne6to kato "mein zimmer ist mein traumzimmer" ama na bulgarski t.e. "moq ba6ta e moq ba6ta - me4ta " dekem idealniq :lol:
:!: ne sum kazala 4e "mein zimmer ist mein traumzimmer" v prevod ozna4ava "moq ba6ta e moq ba6ta - me4ta " :!: :lol:

united_colors
11-27-2004, 23:38
Idealniat tatko e moia!
Vinagi me podkrepia i mi dava to4nite suveti.Poniakoga mi dosajda s bezkrainite mu pledoarii, no o4evidno imat uspeh, za mnogo ne6ta mi e pomognal.A kogato sburkam mi se kara spravedlivo.Vinagi zastava zad men.
P.S. I ne mi pozvoliava da har4a tolkova kolkoto si iskam "Vie jenite ste opasna rabota, vseki den drehi!" HIHIHIHI

{}Slanchiceto{}
11-29-2004, 11:57
По темата- един баща трябва да е преди всичко отговорен, да се грижи за семейството си, както и то да се грижи за него. Да има страхотен авторитет пред децата си, което се постига с клишето "строг, но справедлив";). Да защитава детето си, когато то не може да се защити само, вместо да го оставя да се изправя всеки ден с/у наркоманчетата, които му обират джобните в училищния двор, примерно. Родителите трябва да подкрепят всяко желание за изява от страна на детето си, дори да са си мечтали, то да стане лекар, вместо жуналист.
Absolutno sam saglasna s tova mnenie :D

iv4e_f
11-29-2004, 17:30
ami az mislq 4e ne trqa da e mnoo strog ama da ne gi razpuska hepten 4e da si nameri detsata v nqkoq kanavka!i vse pak da ne gi prebiva kakto kaza devilkin!prosto trqbva da e i strog i spravedliv!

Dobrina
11-29-2004, 19:58
Да е какъвто беше моят

11-30-2004, 08:51
такъв който ебе децата си по 20 часа на ден това е идеален баща

amy lee
11-30-2004, 13:19
koito poema pone malko otgovornost kum decata si i koito ne e nqkuv sas principi koito sa bili moderni minaliq vek.

Anonimno
11-30-2004, 17:54
koito poema pone malko otgovornost kum decata si i koito ne e nqkuv sas principi koito sa bili moderni minaliq vek.
I az sym syglasen s teb za principite.Vajno e syshto i da gi uslushva i da se opitva da gi razbira kak sa neshtata v dneshno vreme.Shto se otnasq za idiota NSpi4 s nego nqma smisal das e spori.Pyrvo kato sporish s idiot se prinizqvash na negovoto nivo i sled tova tepobejdava zaradi opita si.

11-30-2004, 17:57
koito poema pone malko otgovornost kum decata si i koito ne e nqkuv sas principi koito sa bili moderni minaliq vek.
I az sym syglasen s teb za principite.Vajno e syshto i da gi uslushva i da se opitva da gi razbira kak sa neshtata v dneshno vreme.Shto se otnasq za idiota NSpi4 s nego nqma smisal das e spori.Pyrvo kato sporish s idiot se prinizqvash na negovoto nivo i sled tova tepobejdava zaradi opita si.
евалта измисли го :) да ти се исплача на лицето

11-30-2004, 21:24
не знам аз се държа май много гадно с баща ми , значи той е добър иска да си говорим никога не ми е казвал оправяй се сам , а аз не му казвам и здрасти като се прибере от работа , като ме заговори за нещо аз му викам мани ми се от главата и затова си мисля че аз не съм иделния син защото той се държи добре с мен а пък аз :roll:

iliqna
11-30-2004, 23:06
Моят баща е идеален :!: Разбира ме,подкрепя ме,защото ме смята за достатъчно разумна сама да зная кое като си купя ще ми е излишно и кое е правилно и кое не,понякога,когато не е съгласен с мен ми го казва,за да помисля над думите му.Често казва неща като "Парите, за щастие или съжаление, са най-важното на този свят".Също така никога не би ме ударил,ако го ядосам с някой свой каприз,не е простак,не се напива,мисли само за нас,семейството му.Когато някой от нас го нарани,просто си замълчава и предпочита да го преживее сам в душата си.Страдаше с мен,когато едва не полудях,че бившия ми приятел ме заряза,води ме на психолог,а днес когато му казах,че искам да прекарам рождения си ден в Боровец с гаджето ми и няколко приятели ми резервира страхотна вила,която е супер скъпа,а аз даже не очаквах такова нещо :) .Никога не ми се кара,когато му кажа,че имам 3 или 4 на някое контролно.Приема приятеля ми доста добре и дори не ми казва докога да се мотая по улиците с него,защото мисли,че съм достатъчно разумна.Пие водка с приятеля ми понякога,защото иска да се сприятели с него и си мисли,че ако се държи като тийнейджър ще го спечели,а той вече го е спечелил.Помага ми когато съм я закъсала много здраво - веднъж едни кретени ме заплашваха,че ще ме пребият от бой и той понеже има приятели в полицията веднага прекъсна работата си,дойде и отидохме там и за 2 часа ги намериха и им казаха,че ако ме докоснат отиват в затвора,тия даже не смеят да ме погледнат :P .Плаща ми всички курсове,на които ходя,за да се образовам и да се забавлявам (а като си помисля колко хора има,които не оценяват това,че родителите им плащат,за да станат човеци,а те плюят върху им,има и такива,чиито родители не дават пари даже и за най-нормални неща).Не е ли идеалният? :)

FreeSpirit
08-29-2007, 20:49
Не мога да кажа че баща ми е идеален,защото понякога е по-голямо дете от мен ,което малко или мн ме дразни,но пък понякога това е връзкана м/у нас.
Приятели ми го харесват,заради това,че той винаги е готов да помогне и винаги е готов за КУПОН :)

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
08-29-2007, 23:30
моя е идеалният!Много си го обичкам и уважавам!

Vikitooo
08-30-2007, 05:10
Като моят! \:D/

bqsna_teenagerka
08-30-2007, 06:30
няма идеален баща...важното е да те обича и да се грижи за теб.

Ули4на_Превъзходна
08-30-2007, 09:22
За мен моя тати е идеален. Страшно мн си го оби4ам. Винаги ме разбира, срог е, но справедлив(ако стане нещо винаги се кара на брат ми :twisted: ), винаги измисля някви развле4ения, когато съм с него винаги имаме тема на разговор(не например яде ли-ядох. имаш ли пари - нямам и некви такива), винаги знае как да ме разсмее - само някви простотии ми ръси :smt005, не е като да ме глези, но ми купува вси4ко, каквото искам(а аз не искам мн, брат ми е по-нахален). Никога не ме е бил, но това не озна4ава 4е съм му се ка4ила на главата, а то4но обратното имам огромен респект от него.

Justified
08-30-2007, 17:03
Според мен идеалния баща е моя.Винаги можеш да му споделиш нещо и той веднага ще го погледне не от негова а от твоята гледна точка.
Подкрепя ме в решенията.И ми угажда повечето пъти(е зависи за какво става дума де)

monityY
09-03-2007, 08:10
moq ba6ta e idaelen :mrgreen: ama ne si go davam

sladku_bebzi
09-03-2007, 11:41
Еми примерно да води детето си на риба, може би понякога и на работата си, независимо дали детето е момче или момиче.Общо взето винаги, когато бащата има свободно време да са някъде заедно.

alkobalko
09-03-2007, 12:23
Мога да кажа, че имам прекрасен, не перфектен баща. Той е човек, който винаги ме е подкрепял и показвал, че ме обича. Когато се е налагало е бил строг, но никога не си е позволявал да ми посегне. Мога да говоря с него за всеки проблем. С майка ми са успяли да ми дадат прекрасно детство, възпитание и не на последно място бъдеще.

Ice
09-03-2007, 16:15
Еми идеала ми за баща е моя! За нищо на света не бих искала друг баща вярно е, че понякога се поздърпваме, но иначе е номер 1.

~BoRn^InLoVe~
09-03-2007, 16:18
идеалният е моя :!: :-) O:)

love_enrique
09-03-2007, 16:45
Идеален баща?Нема такова животно :roll:

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 21:09
За мен.. Идеален си е моя баща. Почти на 18 съм, но веднъж на 3 месеца ме пуска на дискотека. Имам вечерен час 9:30-10 часа максимум. Понякога ми крещи.
Но аз зная, че прави всичко това от загриженост, защото ме обича, защото аз съм малкото му безценно момиченце, на което ако се случи нещо - той ще се поболее от мъка. Защото аз ще се превърна в жената, която ще се грижи за него, когато остарее (тъй като мама почина когато бях мъничка). Живота го мачка, едва намира пари да издържа семейството си - но не се отказва и всеки ден отива на работа, не пропуска и ден. Заради семейството. Заради мен. Затова за мен това е идеалния баща.

09-03-2007, 21:12
Идеалният баща трябва да може да обучава децата си на професионален гейминг ( Игра на компютърни игри на пари ) защото това е бъдещето на България !

'IrReSiStIblE'
09-09-2007, 08:39
Моят баща е идеален за мен,винаги ме подкрепя,много е мил,добър,дава ми много пари,прави ми огромни и хубави подаръци и т.н.Страхотен е.

walkmanaw55o
12-25-2007, 08:52
DA TE PUSKA NQVSQKADE DO KOLKOTO 4ASA ISKA6 DA TI DAVA QKO PARI,DA TE VZIMA S KOLATA DA NE E NERVEN MOQ E PO4TI IDEALEN :)

ScorpionS
12-25-2007, 10:31
Идеален баща?Нема такова животно :roll:

Моят е. За мен, моят е. Няма по-добър...Не бих могла да понеса да живея с друг...
Обожавам го...
Всъщност съм порастнала във семейство, в което мама е 'дзвер' , а тате винаги е ебаси пича...
Може би не съм права, и това не е правилният тип поведение за един баща, но все пак го свързвам със усмихнат весел човек,който разрешава всичко,което мама забранява, дава ти шоколад (когато си на 5) тайно от мама, а 10 години по-късно ти дава парички тайно от мама, не се кара никога и винаги може да те накара да се усмихнеш с някоя типична кретения, за мъж прехвърлил 35 ... :-)


+10000!
И моя баща е такъв.Златен ми е! Обужааааавам го.Няма друг като него!'Квото и да кажа ще е малко .

Описанието е както и към моя баща :D