PDA

View Full Version : Как да се запозная с нея?



Крисо
11-27-2004, 15:38
Харесвам едно момиче ужасно много, но незнам какво да правя. Тя удуващо ми знае името, незнам от къде, пътуваме с един и същ автобус и учиме в едно и също училище. Но незнам какво да й кажа като я видя, просто съм ужасно объркан. Незнам какво да правя, каква тема за разговор да захвана. Тя е с една година по-малка от мен и много ме радва и учдващо за мен мисля, че съм Флюбен ф нея. Дайте някакви съвети, а и тези с повече опит също да кажат, пак казвам незнам какво да правя.

11-27-2004, 15:42
ми като се видите в коридора на училището я изивикай на страна приемрно в тоалетната или в някоя стая където няма никой. Свали си гащите и и ги покажи ако ти го потупа значи ще ти върже ако пък не я удари в лицвто с все сила !! 8)

HageTo
11-27-2004, 17:21
ЕмИ отиДи пРи нЕя,моЖе НапРиМеР оЩе в АвТоБуСа Да Се ПоЗаИнТеРеСуВаШ оТ НеЯ-нАй-ЛеСнИя НаЧиН е Да Я пИтАш НаПрИмЕр КоЛк0 е ЧаСа и НищО нЯмА дА тИ сТруВа Да й МеТнЕш нЯкоЙ дРуГ кОмПлИмЕнТ-иЗмИсЛи Си НаЧиН кАк...а мОжЕ и В кОрИдОрА дА иМпРоВиЗиРаШ-дА сТаНе нЯкАкВо МиЛиЧкО и НеОчАкВанО:) НеПрИнУдЕнО,зА дА тЕ зАпОмНи,а Не Да сИ пОРеДнИя й ПоЗнАт!
КъСмЕт! :!: :!: :!: :idea:

BaT_GirL
11-27-2004, 20:53
ЕмИ отиДи пРи нЕя,моЖе НапРиМеР оЩе в АвТоБуСа Да Се ПоЗаИнТеРеСуВаШ оТ НеЯ-нАй-ЛеСнИя НаЧиН е Да Я пИтАш НаПрИмЕр КоЛк0 е ЧаСа и НищО нЯмА дА тИ сТруВа Да й МеТнЕш нЯкоЙ дРуГ кОмПлИмЕнТ-иЗмИсЛи Си НаЧиН кАк...а мОжЕ и В кОрИдОрА дА иМпРоВиЗиРаШ-дА сТаНе нЯкАкВо МиЛиЧкО и НеОчАкВанО:) НеПрИнУдЕнО,зА дА тЕ зАпОмНи,а Не Да сИ пОРеДнИя й ПоЗнАт!
КъСмЕт! :!: :!: :!: :idea:
Права е!Аз така се запознавам със сладурите...

Крисо
11-28-2004, 00:07
Еми оня ден стана така неочаквано, когато чакахме автобуса и си говореше със един от нейния клас, тоя беше със скейт и тя се качи на него, но щеше да падне и директно аз я хванах, директно върху мен, мисля, че това беше неочаквано, но е така официално не сме се запознали и не сме си говорили, въпреки, че я гледам право в очите когато се разминаваме по коридорите. Чат пат ми се усмихне, но се чудя дали ми се смее и си казва тоя къв е тъп, или се кефи и си казва тоя къв е готин, аз какъвто съм си неудачник сигурно е първото, но пък незнам. Ще видим в понеделник, но разбираш ли, момиче в очите на момче много по-трудно може да изглежда глупаво, отколкото момче в очите на момиче, то че може, може, но разбира се няма да я зарежеш веднага, докато ... абе незнам и аз съм гола вода в тая област. Благодаря ви!

dope_boy
11-28-2004, 01:19
kasmet!!!!!!!!!!!!!!!!

BaT_GirL
11-28-2004, 11:07
Еми оня ден стана така неочаквано, когато чакахме автобуса и си говореше със един от нейния клас, тоя беше със скейт и тя се качи на него, но щеше да падне и директно аз я хванах, директно върху мен, мисля, че това беше неочаквано, но е така официално не сме се запознали и не сме си говорили, въпреки, че я гледам право в очите когато се разминаваме по коридорите. Чат пат ми се усмихне, но се чудя дали ми се смее и си казва тоя къв е тъп, или се кефи и си казва тоя къв е готин, аз какъвто съм си неудачник сигурно е първото, но пък незнам. Ще видим в понеделник, но разбираш ли, момиче в очите на момче много по-трудно може да изглежда глупаво, отколкото момче в очите на момиче, то че може, може, но разбира се няма да я зарежеш веднага, докато ... абе незнам и аз съм гола вода в тая област. Благодаря ви!
Да късмет и повечето момчета излизат гола вода като гаджета а не в запознанствата.Успех още веднъж! :P

morgana
03-08-2007, 21:57
hi

assd
03-08-2007, 22:03
провикваш се "карти и билети за проверка молиииим" и после "госпожице, вие сте нередовна ,ще трябва да ви продупча с инструмента -т.е. перфоратора" :lol:

koalka
03-09-2007, 08:24
Ако не си се запознал с нея, запознай се, а после подхвани тема за някакви общи приятели, училище и така постепенно сменяй темата от време на време.

iiirish
03-09-2007, 08:43
при първата удобна възможност седни в автобуса до нея, заговори я със тема като например "извинявай, но ти не учеше ли в моето училище?" от там нататък вече нещата ще потръгнат ;)

Mike-Jones
03-09-2007, 10:22
xi4 negi slu6ai priqtel tuka deto ti pishat nqkoi sa alxokolici osobeno taq anito kakvo te karat tuka zvezdi da i svalqsh selqmi da i praish zapomni mrusni kurvi sa si4kite priqtel ako nesa sega edin den si4kite stavat za tova otivash pri neq i kaji napravo da izlezete nqkoi pat cherpi q neshto i taka leka po leka ako trqbva edin bushmills i zemi posle i razbii ko4inata u vas nqma za kade da q bavish zimai q napravo is ot zade hardcore

W3aKn3ss
03-09-2007, 10:29
Направи така, че да се появи причина да я заговориш. Но такава, в която колкото и да те е срам, ще се наложи да си отвориш устата и да изимпровизираш нещо.

juSTkiddy
03-09-2007, 13:40
ЕмИ отиДи пРи нЕя,моЖе НапРиМеР оЩе в АвТоБуСа Да Се ПоЗаИнТеРеСуВаШ оТ НеЯ-нАй-ЛеСнИя НаЧиН е Да Я пИтАш НаПрИмЕр КоЛк0 е ЧаСа и НищО нЯмА дА тИ сТруВа Да й МеТнЕш нЯкоЙ дРуГ кОмПлИмЕнТ-иЗмИсЛи Си НаЧиН кАк...а мОжЕ и В кОрИдОрА дА иМпРоВиЗиРаШ-дА сТаНе нЯкАкВо МиЛиЧкО и НеОчАкВанО:) НеПрИнУдЕнО,зА дА тЕ зАпОмНи,а Не Да сИ пОРеДнИя й ПоЗнАт!
КъСмЕт! :!: :!: :!: :idea:
mi daa...ii mojesh da q potyrsish f skype mirc ili nesh takova... :wink:

Need_A_Girl
03-09-2007, 15:45
Еми оня ден стана така неочаквано, когато чакахме автобуса и си говореше със един от нейния клас, тоя беше със скейт и тя се качи на него, но щеше да падне и директно аз я хванах, директно върху мен, мисля, че това беше неочаквано, но е така официално не сме се запознали и не сме си говорили, въпреки, че я гледам право в очите когато се разминаваме по коридорите. Чат пат ми се усмихне, но се чудя дали ми се смее и си казва тоя къв е тъп, или се кефи и си казва тоя къв е готин, аз какъвто съм си неудачник сигурно е първото, но пък незнам. Ще видим в понеделник, но разбираш ли, момиче в очите на момче много по-трудно може да изглежда глупаво, отколкото момче в очите на момиче, то че може, може, но разбира се няма да я зарежеш веднага, докато ... абе незнам и аз съм гола вода в тая област. Благодаря ви!

Виж ко ся, в понеделник в автобуса като седне някаде, отиваш при нея и и казваш нещо от рода на "как е скейта" :wink: После ако е няква студена я за*баваш и хич няаа да ти дреме, ама ако някава се усмихне и се държи готино - седни до нея, питай я кой клас е, тва-онова, може и Skype да й поискаш.
После вече в даскало като се виждате ша са заприказвате, ще й предложиш да се видите някой път и ... всичко е точно! Ае успех и само не са спичай или пък ако се държи гадно с тебе изобщо не са стеснявай, ами търси начин да излезнеш от ситуацията и я забравяй докат му е време ;)

white_chik
03-09-2007, 18:12
Еми някой ден,докато пътувате към даскало,съвсем разсеяно й кажи "Здрасти,кво имате днеска" или де да знам за некъв общ познат или нахранете некоя даскалка и така.И след това всеки ден си говори с нея и ще разбереш дали имаш шанс

Mike-Jones
03-09-2007, 22:06
are priqtel kakvo stana opravi li q taq lisica

NaSkO_
03-09-2007, 22:51
E tova e strahotno ne stiga 4e ste v edno u4ilishte a i v avtobusa patuvate zaedno.Az ako bqh do sega 10 puti da sum se zapoznal :D
Prostoq zagovori kaji neshto tupo za na4alo za da zapo4ne razgovora.
NAPRIMER- Otivash do neq i i kazvash-Izvinqvai nie ne sme li ot edno u4ilishte?
I ot tam razgovora trugva :D
Aide kusmet :)